قیمت خاکبرداری و گودبرداری در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه خاکبرداری و گودبرداری" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به خاکبرداری و گودبرداری نیاز دارید؟

خاکبرداری و گودبرداری را به متخصصش بسپار

خاکبرداری و گودبرداری پروژه‌های ساختمانی (به وسیله بیل مکانیکی یا Excavator)، یکی از خدمات بازار آنلاین "خدمت از ما" در حوزه خدمات ساختمانی است. این خدمت در راستای ایجاد ارتباط راحت و اصولی بین شرکت‌های پیمانکار و افراد متخصص در زمینه خاکبرداری و گودبرداری ارائه می‌شود. روند واگذاری و انجام پروژه ساختمانی بین افراد متخصص، در مجموعه فعالیت‌های وابسته به خاکبرداری و گودبرداری با متصل شدن به یک شرکت پیمانکار، یک روش اثر بخش در این حیطه کاری است.

 

قیمت گودبرداری ساختمان

 

افراد متخصص در زمینه خاکبرداری و گودبرداری، با ثبت مشخصات و رزومه کاری خود در "خدمت از ما" زمینه را برای پیدا کردن کارهای مشابه تخصص خود فراهم می‌آورند. از طرفی شرکت‌های ساختمانی متقاضی جذب کارشناسان خاکبرداری و گودبرداری، می‌توانند با ثبت سفارش رایگان و استعلام قیمت رایگان از متخصصان این حوزه علاوه بر مشاهده پروفایل این افراد، نظرات کاربران را در خصوص نحوه عملکرد آنها مشاهده کرده و بهترین متخصصین و تیم خاکبرداری و گودبرداری را برای پروژه ساختمانی خود انتخاب کنند.

 

قیمت خاکبرداری و گودبرداری چقدر است؟

گودبرداری به عملیات اولیه کندن زمین در پروژه‌های ساختمانی و خاکبرداری جمع آوری خاک به جای مانده از عملیات گودبرداری و انتقال آن به جایی خارج از محا پروژه است. با این پیش زمینه می‌توان گفت قیمت خاکبرداری و گودبرداری تا حد زیادی به سختی زمین و محیط قرارگیری سایت بستگی دارد.

در صورتی که محل انجام پروژه ساختمانی در کوچه‌های تنگ یا محیط‌های مشابه آن باشد، و یا فاصله محل انجام کار از محل انتقال پسماند گودبرداری زیاد باشد، هزینه خاکبرداری و گودبرداری در آن متفاوت خواهد بود. با ثبت سفارش رایگان در «خدمت از ما » به راحتی از متخصصین قیمت مناسب با پروژه خود را دریافت کنید.

 

تخریب و گودبرداری ساختمان

 

نحوه ثبت سفارش سرویس خاکبرداری و گودبرداری در "خدمت از ما"

چنانچه تصمیم دارید از افراد متخصص و آشنا با اصول خاکبرداری و گودبرداری برای شروع پروژه ساختمانی و عمرانی‌تان استفاده کنید. انتخاب "خدمت از ما" و ثبت سفارش رایگان سایت و یا اپلیکیشن مخصوص به آن گزینه‌ای مناسب برای معرفی افراد متخصص و کاربلد در این حوزه است.

یا ثبت سفارش شما در سایت "خدمت از ما" بین شما و افرادی که در حوزه خاکبرداری و گودبرداری تخصص دارند؛ ارتباط ایجاد می‌شود. ثبت سفارش و استعلام قیمت رایگان امکان مشاهده پروفایل متخصصین فعال در این سرویس و همین طور نظرات کاربران درباره کارهای قبلی آنها برای شما فراهم می‌شود.

در این حالت می‌توانید به راحتی بهترین متخصص خاکبرداری و گودبرداری را متناسب با کار و هزینه مدنظرتان انتخاب کنید.

 

خدمات خاکبرداری و گودبرداری چیست؟

خاکبرداری و گودبرداری از جمله فعالیت‌هایی است که در پروژه‌های عمرانی و برای شروع ساخت و ساز بر اساس اصول تعریف شده صورت می‌گیرد. داشتن اطلاعات کافی درباره اصول فنی کار خاکبرداری و گودبرداری و همین طور آشنایی کامل با ماشین آلات و نوع خاک از جمله مشخصه‌های بارز یک متخصص در حوزه کار خاکبرداری و گودبرداری است.

یکی از سرویس‌های ارائه شده در خدمات ساختمانی "خدمت از ما" امکان اعزام متخصصین خاکبرداری و گودبرداری به محل انجام پروژه متناسب به نوع کار و تخصص با هزینه توافقی است. در این بخش اشاره‌ی مختصری به فعالیت‌های هم راستا و مرتبط با خاکبرداری و گودبرداری خواهیم داشت.

 

خاکبرداری و گودبرداری

 

شرکت خاکبرداری و گودبرداری 

شرکت‌های زیادی امروزه با حوزه فعالیت خاکبرداری و گودبرداری مشغول به کار هستند. شما می‌توانید با ثبت سفارش رایگان در "خدمت از ما" از شرکت‌های معتبر و متخصص شهر خود در این زمینه مطلع شوید و با آنها در ارتباط باشید.

انتخاب یک محل معتبر و افراد متخصص برای انجام کار خاکبرداری و گودبرداری از جمله موارد پر اهمیت در انجام پروژه‌های ساختمانی است. انجام غیر اصولی این کار ممکن است عواقب جبران ناپذیر و نشست‌های ساختمانی را به دنبال داشته باشد.

 

گودبرداری چیست؟

همان‌طور که اشاره‌ مختصری درباره ماهیت انجام عمل گودبرداری داشتیم، عمل کندن زمین با عمق زیاد و همین‌طور به هرگونه حفاری و خاکبرداری در تراز پایین‌تر از سطح زمین یا تراز پایین‌تر از زیر پی ساختمان مجاور گودبرداری می‌گویند.

گودبرداری اصولا به دو دسته تقسیم می‌شود:

1. گودبرداری مناطق باز که مربوط به دسترسی به سطح‌های زیرین زمین است

2. گودبرداری مربوط به مناطق مسکونی که دسترسی به پایین تر از عمق ساختمان‌های مجاور را شامل می‌شود.

عمل خاکبرداری و گودبرداری در هر کدام از این موارد متفاوت است.

 

شرکت خاکبرداری

 

شیب مجاز خاکبرداری

یکی از مواردی که در هنگام انجام کار خاکبرداری و گودبرداری در پروژه‌های ساختمانی باید به آن توجه ویژه داشت، شیب مجاز خاکبرداری متناسب با اصول ثبت شده در کار است. یکی از موارد استفاده در دسترسی به شیب مجاز خاکبرداری که کاری کاملا تخصصی است، مشاهده نتایج Fang است. در این آزمایش ضریب اطمینان، وزن مخصوص خاک، ضریب چسبندگی و ارتفاع ترانشه اندازه گیری می‌شوند. عدد بدست آمده بعنوان یک معیار برای شیب مجاز خاکبرداری است.

 

خاکبرداری در زمین‌های سنگی

نیز بر اساس یک اصول تعیین شده صورت می‌گیرد. عملیات خاکبرداری در مناطق سنگی باید به صورتی باشد که بافت‌های سنگی موجود در زیر حد و تراز تعیین شده برای عملیات ساختمانی دست نخورده باقی بمانند و شرایط نگهداری آن‌ها در بهترین حالت ممکن و به دور از هر گونه برخوردی باشد. خاکبرداری و گودبرداری در زمین‌های مختلف بر اساس نوع خاک و مقاومت آن متفاوت بوده و از اصول وشیوه خاصی پیروی می‌کند.

 

 

بهترین متخصص خاکبرداری و گودبرداری در "خدمت از ما"

در کنار کیفیت کار ساختمانی، انجام اصولی خاکبرداری و گودبرداری از اهمیت بالایی بر خوردار است. اگر به دنبال این هستید که کار خاکبرداری و گودبرداری پروژه ساختمانی شما با کیفیت و بر اساس استانداردهای تعیین شده صورت گیرد، می‌توانید آن را به افراد متخصص بسپارید. پس از ثبت سفارش انجام خاکبرداری و گودبرداری در "خدمت از ما" تعدادی متخصص در این زمینه به شما معرفی می‌شوند که می‌توانید استعلام قیمت رایگان را از این افراد داشته باشید.

سپس با بررسی پروفایل متخصصین در نظر گرفته شده، مشاهده پروفایل، کارهای مشابه قبلی و همین طور نظرات کاربران دیگر نسبت به عملکرد آنها، بهترین و کاربلدترین متخصص خاکبرداری و گودبرداری را متناسب با نیاز خود انتخاب کنید.

4.5 امتیاز از 1488 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
خاکبرداری و گودبرداری

نظرات

محمد محمدی
محمد محمدی
5.0 (از 6 نظر)
9 خدمت موفق
خاکبرداری و گودبرداری
عرفان جابری

از نظر اخلاق و همچنین کیفیت کار واقعا عالی و فوق العاده تسریع در کار هستن و از خدمات ما بابت همچنین فردی که یه بنده معرفی کرد سپاس گذارم

در این شهرها می توانید سفارش خاکبرداری و گودبرداری را ثبت کنید: