خاکبرداری و گودبرداری تهران

با ثبت جزییات درخواست خود، بهترین متخصصین خاکبرداری و گودبرداری تهران را مشاهده کنید.

دسترسی به 741 متخصص خاکبرداری و گودبرداری در تهران

معرفی برترین متخصصین خاکبرداری و گودبرداری در تهران

خاکبرداری و گودبرداری تهران

خاکبرداری و گودبرداری تهران

خاکبرداری تهران و گودبرداری تهران از دیگر خدمات ساختمانی است که شما می‌توانید از "خدمت از ما" درخواست دهید. پس از تشکیل سایر کارگاه‌ها جهت مشورت و همکاری و نقشه کشی ساختمان، نوبت عملیات خاک برداری و گود برداری ساختمان می‌رسد.

گودبرداری تهران و خاکبرداری تهران، یکی از اصول اولیه ساختمان سازی می باشد که به منظور آماده سازی محل پی ساختمان صورت می‌گیرد. این عملیات باید طبق اصول خاص به همراه دانش و اطلاعات مخصوص انجام گیرد. زیرا کوچکترین اشتباهی می‌تواند ساختمان‌های مجاور خود را تحت تاثیر قرار دهد و باعث بروز ترک و خرابی شود.

 

عملیات خاکبرداری و گودبرداری در تهران

عملیات خاک برداری و گودبرداری به دلایل مختلفی چون بازسازی خانه های قدیمی و کلنگی، حفظ فونداسیون در برابر یخبندان، رسیدن به تراز مورد نظر و احداث کانال و پارکینگ و .... انجام می‌شود.

امروزه به دلیل افزایش روز افزون احداث سازه های بلند و نیاز به پارکینگ در طبقات پایین تر از سطح زمین در آپارتمان‌ها، تعداد گودبرداری ها رو به افزایش است. بنابراین باید این کار به صورت مهندسی شده انجام گیرد تا از بروز بسیاری از خطرات ناشی از ترک خوردگی و ریزش ساختمان ها جلوگیری کند. بسیاری از افراد خاکبرداری و گودبرداری ساختمان را با یکدیگر اشتباه می‌گیرند.

خاکبرداری: خاک برداری به معنی از بین بردن و برداشتن پستی و بلندی های عمق خاک می باشد که می تواند در حدود ۶۰ الی ۷۰ سانتی متر عمق داشته باشد.

گودبرداری: گود برداری به معنی برداشتن پستی و بلندی های سطح خاک بیشتر از ۶۰ سانتی متر است، که نسبت به عملیات خاک برداری کاری سنگین تر به حساب می آید و باید با دیگر ماشین های پیشرفته و مخصوص انجام گیرد.

 

هزینه خاکبرداری و گودبرداری در تهران

هزینه خاکبرداری تهران و گودبرداری در تهران را هیچ شرکتی تا پیش از بازدید از محل مورد نظر برای گودبرداری یا بازدید از ساختمان ارائه نمی دهند، چرا که عوامل مختلفی در قیمت گذاری تخریب و خاک برداری یا گود برداری تاثیر می‌گذارد. خاکبرداری ساختمان در تهران هم به ازا هر متر مربع از حدود ۱۵ هزار تومان شروع می‌شود. اما شما بعد از ثبت سفارش می‌توانید از شرکت‌ها و نیروهای فعال در این زمینه به رایگان استعلام قیمت بگیرید.

 

نحوه ثبت سفارش خاکبرداری تهران و گودبرداری تهران در "خدمت از ما"

اگر به دنبال عملیات خاکبرداری و گودبرداری در تهران هستید کافی است درخواست خود را در وب سایت یا اپلیکیشن "خدمت از ما" به صورت رایگان و بدون پرداخت هزینه ثبت کنید و از بهترین متخصصین و شرکت‌های خاکبرداری و گودبرداری تهران استعلام قیمت بگیرید، شما می‌توانید پروفایل متخصصین فعال در تهران را بررسی کنید و پس از خواندن نظرات کاربران را در مورد پروژه‌های قبلی آنها بهترین متخصص را برای خاکبرداری تهران و گودبرداری تهران را انتخاب کنید.
 

"خدمت از ما" و دسترسی آسان به متخصصین

سفارش خدمت مورد نظر
سفارش خدمت مورد نظر
 • به چند سوال کوتاه پاسخ دهید
 • ما سفارش شما را برای متخصصین ارسال می‌کنیم
ارتباط با متخصصین و دریافت رایگان قیمت
ارتباط با متخصصین و دریافت رایگان قیمت
 • پیشنهاد متخصصین آماده به کار را مقایسه کنید
 • سوابق حرفه‌ای و نظر مشتریان قبلی آن‌ها را ببینید
انتخاب مناسب‌ترین متخصص به دلخواه
انتخاب مناسب‌ترین متخصص به دلخواه
 • کارتان را انجام شده تحویل بگیرید
 • نظرتان در مورد متخصص را ثبت کنید
کسب درآمد خدمت از ما
علاوه بر خاکبرداری و گودبرداری، سایر خدمات فعال در تهران را مشاهده کنید.
مشاهده خدمات فعال تهران
امتیاز دهید

5.00 امتیاز از 6 رای

سایر عبارت های جستجو شده برای خاکبرداری و گودبرداری تهران

 • خاکبرداری تهران
 • گودبرداری تهران
 • قیمت خاکبرداری تهران
 • خاکبرداری با بلدوزر در تهران
 • پیمانکار خاکبرداری در تهران
 • قیمت گودبرداری ساختمان تهران
loading