قیمت نصب فن و هواکش در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه نصب فن و هواکش" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به نصب فن و هواکش نیاز دارید؟

نصب فن و هواکش را به متخصصش بسپار

نصب فن و هواکش (نصب هواکش خانگی و صنعتی) در فضاهای مورد نیاز، تضمین کننده جریان هوای مطبوع است. البته مرحله پیش از نصب فن و هواکش، انتخاب هواکش مناسب با توجه به فضا و نوع استفاده است که با توجه یه گزینه های گوناگون موجود (هواکش دمنده، هواکش بدون برق و...) می تواند کمی گیج کننده باشد.

البته جای هیچ نگرانی نیست. شما همین الان می توانید درخواست خود برای نصب فن و هواکش در محل را از طریق بازار آنلاین "خدمت از ما" به دست متخصصان نصب هواکش خانگی و صنعتی برسید.
 

نصب فن و هواکش (به انگلیسی: Exhaust Fan Installation)

 

 

قیمت نصب فن و هواکش چگونه تعیین می شود؟

قیمت نصب فن و هواکش در مرحله اول با توجه به این که هواکش خانگی است یا صنعتی، تعیین می شود. برای مثال در نصب هواکش خانگی، هزینه نصب هواکش روی پنجره با هواکش دمنده به صورت ساده تفاوت دارد. با وجود آنکه هواکش ها همگی به منظور جابه جایی هوا به کار می روند، اما مدل های مختلف آنها در اندازه های مختلف، قیمت نصب هواکش خانگی و صنعتی را تحت تاثیر قرار می دهد.

صرف نظر از اینکه درخواست نصب فن و هواکش شما شامل کدام مورد می شود (نصب هواکش خانگی، نصب هواکش روی پنجره، هواکش دمنده، نصب هواکش سه فاز، نصب هواکش سانتریفیوژ، هواکش بدون برق و ...)، شما می توانید درخواست خود را به رایگان در «خدمت از ما» ثبت کنید و قیمت های پیشنهادی بهترین متخصصان نصب فن و هواکش را مشاهده کنید تا ایده بهتری از هزینه های نصب فن و هواکش داشته باشید.

 

پیش از نصب فن به چه نکاتی باید توجه کرد؟

در بالا اشاره کردیم که خریداری هواکش مناسب با نوع استفاده به اندازه کمک گرفتن از بهترین متخصص برای نصب فن و هواکش مهم است. به همین دلیل، بد نیست به نکات مهم هنگام خرید فن یا هواکش نگاهی داشته باشیم. توجه داشته باشید که متخصص نصب فن و هواکش می تواند در این موارد به شما نیز مشاوره دهد و پس از اینکه شما بهترین گزینه را خریداری کردید، آن را برای شما نصب کند.

 

نکات نصب فن

 

اندازه هواکش خانگی یا صنعتی

انتخاب اندازه هواکش خانگی و یا صنعتی به گونه درست، یکی از مهم ترین نکات خرید هر مدل هواکش اعم از هواکش دمنده، هواکش بدون برق و ... است. اگر در سقف فضای مورد نظر شما لوله هواکش وجود دارد و یا پنجره ای در دیوار آن تعبیه شده است، نصب هواکش روی پنجره امکان پذیر خواهد بود. بنابراین هنگام خرید فن] به اندازه دریچه هواکش و یا اندازه پنجره توجه داشته باشید.

 

هواکش تایمردار یا معمولی

بیشتر کسانی که به دنبال باتجربه ترین متخصصان نصب فن و هواکش برای نصب هواکش خانگی هستند، هواکش تایمردار دارند. برای فضاهایی مانند حمام، هواکش تایمردار می تواند به صورت خودکار پس از مدتی خاموش شود. البته به جای هواکش تایمردار، شما می توانید یک فن معمولی با قیمت مناسب بخرید و به صورت دستی آن را خاموش کنید.

البته یک متخصص نصب فن و هواکش می تواند کلید هواکش را با کلید تایمردار تعویض، و عملا هر مدل و اندازه هواکش خانگی را به یک هواکش تایمردار تبدیل کند. 

 

قدرت مکش

برای نصب هواکش خانگی و صنعتی، نصب هواکش روی پنجره و...، هواکش باید از نظر قدرت مکش با حجم و متراژ فضای مورد نظر متناسب باشد. برای این امر معیاری به نام CFM وجود دارد که یک معیار جهانیست و اکثرا برای هواکش های ایرانی مشخص نمی شود.

هواکش دمنده، هواکش بدون برق، و سایر انواع اگر ایرانی باشند، از پارامتر متر مکعب در ساعت به جای CFM استفاده می کند. این پارامتر مشخص می کند که هواکش توانایی مکش چند متر مکعب در ساعت را دارد.

 

هواکش بی صدا

برخی افراد پس از نصب هواکش سانتریفیوژ، نصب هواکش خانگی و... و استفاده از آنها یاد مهم بودن این فاکتور میفتند. جالب اینجاست که مدل هواکش تنها عامل تاثیرگذار بر صدای آن نیست. مکان نصب فن و هواکش، نحوه نصب هواکش خانگی (نصب با پیچ یا میخ)، میزان اتصال درپوش هواکش به محل نصب هواکش روی پنجره، دمپردار بودن یا نبودن هواکش دمنده و... نیز در صدای هواکش مهم هستند.

این مسئله نیز اهمیت کمک گرفتن از یک متخصص ماهر در نصب فن و هواکش را افزایش می دهد.

 

 

تطابق با دکوراسیون

هواکش ها (به خصوص هواکش های خانگی)، تنوع چشمگیری در ظاهر و رنگ خود دارند. برخی از آنها نیز چراغ های تعبیه شده دارند که زیبایی آنها را دو چندان می کند. این تنوع به حدی بالاست که علاوه بر وظیفه آنها در جابه جایی هوا، شما می توانید روی این محصولات به عنوان المان‌های دکوراسیون نیز حساب کنید!

 

گارانتی معتبر

آخرین نکته در خرید فن این است که محصول گارانتی شده باشد. حتما به ضمانت محصول توجه کنید و هواکشی را بخرید که از گارانتی معتبری برخوردار باشد. محصولاتی که گارانتی نداشته باشند، معمولا در صورت خرابی به لحاظ قطعات یدکی نیز پشتیبانی نمی شوند و عملا بلااستفاده می شوند.
 

مزایای استفاده از فن و هواکش چیست؟

هواکش های زیادی در بازار موجود هستند که پیچیدگی خاصی ندارند. با این وجود، نصب فن و هواکش (با توجه به الکتریکی بودن این محصولات)، دانش و مهارت خاص خود را می طلبد. علاوه بر این، همان طور که در نکات بالا دیدید، کمک گرفتن از بهترین افراد برای نصب هواکش صنعتی و خانگی، علاوه بر تحویل گرفتن یک کار تضمین دار، نصب درست و اصولی که کم صدا بودن تنها یکی از مزایای آن است را برای شما فراهم می کند.

 

نحوه ثبت سفارش نصب فن و هواکش

اگز شما هم از متقاضیان نصب هواکش خانگی، نصب هواکش روی پنجره، نصب هواکش دمنده، نصب هواکش سه فاز، نصب هواکش سانتریفیوژ، نصب هواکش بدون برق و... در محل هستید، به سادگی می توانید بهترین متخصصان این حوزه را در شهر خود پیدا و از خدمات آنها استفاده کنید.

درخواست خود را بدون پرداخت هزینه و به رایگان در «خدمت از ما» ثبت کنید، از بهترین متخصصان نصب فن و هواکش قیمت بگیرید، و پس از بررسی پروفایل آنها و نظرات کاربرانی که پیش تر از خدمات آنها استفاده کرده اند، بهترین فرد را جهت نصب فن و هواکش انتخاب کنید.

4.5 امتیاز از 1496 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
نصب فن و هواکش

نظرات

مصیب کرمی
مصیب کرمی
5.0 (از 12 نظر)
17 خدمت موفق
نصب فن و هواکش
الهه جوکار

استادکاری بسیار حرفه ای ،منصف و کاربلد هستند،سر ساعت تشریف آوردند،و به بهترین شکل ممکن کار را انجام دادند.

فرشید فلامرزی
فرشید فلامرزی
5.0 (از 45 نظر)
55 خدمت موفق
نصب فن و هواکش
رضا صدیقی

متخصص مزبور وقت شناس و بسیار مودب هستند.کیفیت کار ایشان فراتر از حد انتظار من بود.خرید اجناس مورد نیاز را به عهده خود ایشان گذاشتم که در کمال تواضع پذیرفت و انتخاب های دقیق و مناسبی داشتند.در مجموع،خدمات مؤثری ارائه دادند.

علی اصغر ایزدی نیا
علی اصغر ایزدی نیا
5.0 (از 30 نظر)
55 خدمت موفق
نصب فن و هواکش
آرزو جهادی

بسیار عالی کاربلد و حرفه ای کارشون رو انجام دادند خیلی سریع و به موقع انجام شد .بسیار با اخلاق و کاربلد بودند ممنون ازشون

در این شهرها می توانید سفارش نصب فن و هواکش را ثبت کنید:

مجله "خدمت از ما"

محلی برای حل چالش های روزمره
مشاهده مجله
مجله "خدمت از ما"