سنگ کاری تهران

با ثبت جزییات درخواست خود، بهترین سنگ کاران تهران را مشاهده کنید.

دسترسی به 1887 سنگ کار در تهران

معرفی برترین سنگ کاران در تهران

سنگ کاری تهران

کار سنگ کاری ساختمان در تهران

سنگ کاری در تهران یکی از خدمات ساختمانی است که در بسیاری از محله‌های تهران آن را می‌بینید. کار سنگ کاری در تهران شامل سنگ کاری داخل ساختمان، سنگ کاری نما و سایر قسمت‌های یک سازه می‌شود. اگر ساکن تهران هستید، و برای سنگ کاری ساختمان در تهران قصد استخدام یک سنگ کار حرفه‌ای را دارید، جای درستی آمده‌اید.

 

سنگ کاری ساختمان در تهران

 

شما می‌توانید درخواست سنگ کاری در تهران را به رایگان در اپلیکیشن یا وب سایت «خدمت از ما» ثبت کنید. در عرض چند دقیقه، چند سنگ کار حرفه ای در تهران را به شما معرفی می‌کنیم؛ و در واقع پل ارتباطی بین شما و متخصصان سنگ کاری ساختمان در تهران خواهیم بود.

 

خدمات سنگ کاری ساختمان در تهران چیست؟

وقتی از کار سنگ کاری در تهران صحبت می‌کنیم، منظورمان تمام فعالیت‌هایی است که در روند آنها، در بخش‌های مختلف ساختمان سنگ‌هایی با جنس‌های متنوع نصب می‌شود؛ از این نظر، سنگ کاری ساختمان در تهران به دو دسته کلی تقسیم می‌شود: سنگ کاری نما و سنگ کاری داخلی (کف، دیوار، حیاط و ...).

البته همان‌طور که خودتان هم در ساختمان‌های مختلف دیده‌اید، کار سنگ کاری در تهران تغییر و تحولات زیادی به خود دیده است. امروزه سنگ کار صرفا سنگ‌ها را کنار هم نمی‌چسبانند؛ بلکه آنها را به ظریف‌ترین، زیباترین و کاربردی‌ترین حالت ممکن در طرح‌ها و سبک‌های گوناگون اجرا می‌کنند.

طبق درخواست‌های انجام‌شده در زمینه کار سنگ کاری در تهران، محبوبترین خدمات به شرح زیر می باشند:

 

سنگ کاری نمای ساختمان در تهران (سنگ کاری رومی)

در هیچ جای ساختمان به اندازه نمای بیرونی، سنگکاری کاربرد ندارد. مخصوصا این روزها که سنگ کاری رومی نما در تهران بسیار پرطرفدار شده است. علاوه بر سطح نمای بنا، گاهی اوقات از سنگ کاری های زیبا برای محوطه سازی بخش ورودی آپارتمان و ویلا استفاده می شود که بسیار چشم نواز است.

سنگ کاری نمای ساختمان در تهران، علاوه بر زیبایی موجب استحکام بنا هم می شود. یک دلیل دیگر برای استفاده از سنگ در نمای بیرونی خانه، ایجاد یک عایق حرارتی و رطوبتی هم هست که کمک می کند تا میزان مصرف انرژی کمتر شود.

 

سنگ کاری داخلی در تهران

معمولاً در دکوراسیون داخلی، بخش های کوچکی از دیوارها را با سنگ های آنتیک و تزیینی سنگکاری می کنند. استفاده از سنگ در داخل فضای خانه بیشتر جنبه زیبایی دارد و تاثیر چندانی در استحکام ندارد.

البته به جز سطح دیوارها (مثلا سنگ کاری دور شومینه ، اجرای سنگ اطراف بخاری یا دیوار پشت تلویزیون) میتوان در آشپزخانه و یا کف خانه هم از سنگ های گرانیت و مرمر استفاده کرد.

 

کار سنگ کاری در تهران

 

اجرای سنگ کاری پارکینگ

در بسیاری از ساختمان های لوکس تهران، بخش پارکینگ و استخر را هم با سنگ پوشش می دهند. البته باید در اجرای سنگ کف پارکینگ تهران از سنگ های مقاوم به سایش، ضربه و مواد اسیدی استفاده کرد.

 

سنگ کاری راه پله تهران

پس از نمای بیرونی ساختمان، راه پله ها (هم کف و هم دیوار راه پله) دومین جایی از بنا هستند که به پوشش مقاوم نیاز دارند. چرا که راهرو و راه پله هم بسیار پر رفت و آمد هستند و نیاز به شستشوی مداوم دارند و هم به چشم افراد و میهمانان می آیند. پس باید هم زیبا باشند و هم مستحکم.

 

کار سنگ کاری ستون در تهران

ستون های سنگی، یکی از بخش های بسیار تاثیرگذار عمارت ها و ساختمان ها هستند. مخصوصاً در ویلاها و مجتمع های آپارتمانی در قسمت ورودی از سنگکاری ستون تهران استفاده می شود. اجرای سنگ کاری ستون معمولا سخت تر از سایر قسمت هاست و اجرت سنگ کار در تهران برای ستون ها بیشتر است.

 

استخدام سنگ کار حرفه ای در تهران

یک سنگ کار حرفه ای خدمات متنوعی را می‌تواند به شما ارائه کند، از سنگ کاری ساختمان در تهران برای نمای بیرونی گرفته، تا سنگ گاری دیوار پشت تلویزیون شما و غیره.

ترکیب مهارت یک سنگ کار حرفه ای در اجرا و نصب تمیز سنگ‌های گوناگون (چه ساده و چه طرح‌دار) با زیبایی ذاتی و مزایای متعدد سنگ‌ها، تردیدی برای استفاده از خدمات سنگ کاری ساختمان در تهران باقی نمی‌گذارد.

 

سنگ کار حرفه ای در تهران

 

قیمت کار سنگ کاری در تهران چقدر است؟

قیمت سنگ کاری ساختمان در تهران، مانند سایر شهرها با توجه به معیارهای مختلفی تعیین می‌شود. متراژ و وسعت پروژه، نوع سنگ مورد استفاده، سبک و مدل سنگ کاری مدنظر شما، و اجرت سنگ کار از جمله عواملی هستند که بر هزینه سنگ کاری تاثیر می‌گذارند.

در«خدمت از ما» می‌توانید نمودار میانگین قیمت خدمات سنگ کاری ساختمان در تهران (برای هر متر) را مشاهده کنید، و ببینید دیگران برای پروژه‌‌های سنگ کاری در تهران چقدر هزینه کرده‌اند. همچنین می‌توانید پس از ثبت درخواست رایگان، از چند سنگ کار قیمت بگیرید.

با این توصیف دیگر نیازی نیست به دنبال شماره تلفن یک سنگ کار در تهران باشید. علاوه بر این، امکان بررسی سوابق کاری و بررسی نظر مشتریان هر متخصص نیز در پلتفرم ما وجود دارد، تا مطمئن شوید فردی که انتخاب می‌کنید یک سنگ کار حرفه ای است.

 

جویای کار سنگ کاری در تهران هستید؟

اگر شما به عنوان متخصص کار سنگ کاری در تهران فعالیت می‌کنید و مایل هستید کسب‌وکارتان را گسترش دهید، می‌توانید در بخش "متخصصین خدمت از ما" به عنوان سنگ کار ثبت نام کنید.

پس از آن می‌تواند بدون هیچگونه کمیسیونی در این بازار بزرگ آنلاین خدمات فعالیت کنید؛ به ارائه خدمات سنگ کاری ساختمان در تهران، سنگ کاری ستون، دیوار و ... بپردازید؛ و کسب درآمد کنید. منتظر شما، به عنوان یک سنگ کار ماهر، در خانواده بزرگ متخصصین «خدمت از ما» هستیم.

"خدمت از ما" و دسترسی آسان به متخصصین

سفارش خدمت مورد نظر
سفارش خدمت مورد نظر
 • به چند سوال کوتاه پاسخ دهید
 • ما سفارش شما را برای متخصصین ارسال می‌کنیم
ارتباط با متخصصین و دریافت رایگان قیمت
ارتباط با متخصصین و دریافت رایگان قیمت
 • پیشنهاد متخصصین آماده به کار را مقایسه کنید
 • سوابق حرفه‌ای و نظر مشتریان قبلی آن‌ها را ببینید
انتخاب مناسب‌ترین متخصص به دلخواه
انتخاب مناسب‌ترین متخصص به دلخواه
 • کارتان را انجام شده تحویل بگیرید
 • نظرتان در مورد متخصص را ثبت کنید

نظرات

رضا معصومی
رضا معصومی
4.4
28 خدمت موفق
سنگ کاری
علي اهني

بسیار انسان شریف و کار بلدی هستن .بسیار خوش قول و منظم بسیار منصف و بدون هزینه تراشی با پایین ترین قیمت تو این سایت تشریف آوردن کار سنگ کاری و سرامیک و جوشکاری صفر تا ۱۰۰ انجام دادن .انشالله خدا بهش سلامتی بد بسیار آمد خوبی بود .و واقعا از کار نزد با جون و دل کار کرد انگار واسه خودش بود داشت درست میکرد درود به شرافتش و مردونگیش

محسن منصوری
محسن منصوری
4.2
39 خدمت موفق
سنگ کاری
محمد محمد

سر وقت آمدند، کار را به موقع تمام کردند، اجرت کار هم منصفانه بود.

محمد حسین حبیبی اوارشکی
محمد حسین حبیبی اوارشکی
5.0
کمتر از 3 خدمت موفق
سنگ کاری
لیاقت علی رضایی

قیمت اش مناسب بود رفتار محترمانه داشت کیفت کار اش هم خیلی خیلی هم عالی بود اتباع افغانستان است ولی آدم درست و کار فهم است

کسب درآمد خدمت از ما
علاوه بر سنگ کاری، سایر خدمات فعال در تهران را مشاهده کنید.
مشاهده خدمات فعال تهران
امتیاز دهید

4.84 امتیاز از 62 رای

سایر عبارت های جستجو شده برای سنگ کاری تهران

 • سنگ کاری رومی تهران
 • سنگ کاری داخل ساختمان تهران
 • سنگ کاری ستون تهران
 • سنگ کاری راه پله تهران
 • سنگ کاری جلو ساختمان تهران
 • قیمت سنگ کاری تهران
 • هزینه سنگ کاری تهران
 • سنگ کاری نمای ساختمان تهران
 • سنگ کاری ستون تهران
 • سنگ کاری داخل ساختمان تهران
 • سنگ کاری راه پله تهران
 • سنگ کاری حرفه ای تهران
loading