سنگ کاری تهران

با ثبت جزییات درخواست خود، بهترین سنگ کاران تهران را مشاهده کنید

دسترسی به 2338 سنگ کار در تهران

معرفی برترین سنگ کاران در تهران

سیامک جعفری

سیامک جعفری

4.6 (از 86 نظر)
گواهی عدم سوء پیشینه گواهینامه مهارت
198 خدمت موفق
گواهی عدم سوء پیشینه گواهینامه مهارت

"باسلام بنده درکارساختمانی خورده کاری جوشکاری گچکاری کاشی وسرامیک سیمانکاری ایزوگام تخریب اپن و کف " " فنی وکاربلد وحرفه ای هستم باتضمین کار وبامشاوره بهتر که به بهترین وارزانترین حد بدون ایراد وباکمترین هزینه و بهترین کارایی درخدمت هستم" بیشتر

مناطق تحت پوشش: سعادت آباد، پونک، بلوار فردوس، شهرک شهرداری، پیروزی، صادقیه، مرزداران، شهرک غرب، نارمک، ستارخان

جهانگیر امانی انجی خان

جهانگیر امانی انجی خان

4.8 (از 66 نظر)
گواهی عدم سوء پیشینه گواهینامه مهارت
82 خدمت موفق
گواهی عدم سوء پیشینه گواهینامه مهارت

"سلام خدمت عزیزان بنده بیشتر از چهل سال سابقه کار در زمینه ساختمان دارم تمام کارهای ساختمانی صفر تا ص" "د ؛بازسازی ، تعمیرات ، کاشی کاری ،گچ کاری ، سنگ کاری ، لوله کشی ، ساخت و ساز و زیبایی منزل شما را بدون هیچگونه مشکل و با ضمانت کامل انجام میدهیم .تمام کارهای خود را با خیال راحت به ما بسپارید" بیشتر

مناطق تحت پوشش: تهرانپارس شرقی، پیروزی، تهرانپارس، تهرانپارس غربی، نارمک، سعادت آباد، ستارخان، حکیمیه، پونک، صادقیه

یحیی بوستانی

یحیی بوستانی

4.7 (از 64 نظر)
گواهی عدم سوء پیشینه گواهینامه مهارت
80 خدمت موفق
گواهی عدم سوء پیشینه گواهینامه مهارت

"سلام و عرض ادب من ۱۵ سال سابقه کار دارم کارت مهارت هم دارم بسیار دقیق و منظم هستم و همیشه انصاف رو ب" "ا مشتری رعایت میکنم درخدمتم" بیشتر

مناطق تحت پوشش: سعادت آباد، ستارخان، شهرک غرب، نیاوران، مرزداران، یوسف آباد، نارمک، تهرانپارس، تجریش، قیطریه

علی رضا خرمنی

علی رضا خرمنی

4.7 (از 39 نظر)
گواهی عدم سوء پیشینه
50 خدمت موفق
گواهی عدم سوء پیشینه

"از سال 83تا97در این کارم اجرای انواع سنگهای نما سنگ آنتیک وسنگ قیچی وکاشی کاری سرامیک و نصب شومینه" "،کبابپز با چند ساختمان ساز همکاری کردم نمونه کار هم آدرس میدم در هر منطقه ای، (رضایت صددرصد شما = دستمزد اجرا)" بیشتر

مناطق تحت پوشش: سعادت آباد، نارمک، پونک، شهرک غرب، پیروزی، شهرک شهرداری، ستارخان، مرزداران، پردیسان، بلوار فردوس

رضا شجاعی

رضا شجاعی

4.9 (از 17 نظر)
گواهینامه مهارت
19 خدمت موفق
گواهینامه مهارت

"با سلام من بیشتر از 30 هست که در زمینه کارهای ساختمانی فعالیت میکنم و با بهترین کیفیت خدمات مورد نیا" "ز شمارو انجام میدم- با توجه به هر فعالیت در این زمینه میبایست متریال آن را شناخت تا خدماتی با کیفیت بهتر با طول عمر بیشتر ارائه کرد.(فوق تخصص اجرنما)" بیشتر

مناطق تحت پوشش: تهرانپارس غربی، تهرانپارس، شهرک غرب، تهرانپارس شرقی، سعادت آباد، پیروزی، پردیسان، تجریش، جردن، حکیمیه

امید چراغی

امید چراغی

4.3 (از 16 نظر)
گواهی عدم سوء پیشینه گواهینامه مهارت
18 خدمت موفق
گواهی عدم سوء پیشینه گواهینامه مهارت

"سلام امید چراغی هستم با ۱۲سال سابقه کاری کاشی کاری سرامیک سنگ کاری کلیه کارهای بنایی با ضمانت وفاکتو" "ر معتبر در خدمت شما هستم بازدید رایگان" بیشتر

مناطق تحت پوشش: تهرانپارس شرقی، تهرانپارس، تهرانپارس غربی، سعادت آباد، پیروزی، حکیمیه، شهرک شهرداری، خاک سفید، دلاوران، بلوار فردوس

عادل اخباری

عادل اخباری

5.0 (از 17 نظر)
گواهینامه مهارت
14 خدمت موفق
گواهینامه مهارت

"خورده کاری سنگ سرامیک کاشی کف دیوار چینی به صورت کلی و جزئی با نازلترین قیمت و کیفیت با رضایت کامل م" "شتری محترم قبل از دریافت وجه" بیشتر

مناطق تحت پوشش: پونک، سعادت آباد، شهران شمالی، مهرآبادجنوبی، شهرک غرب، شهرک شهرداری، استاد معین، ملاصدرا، جنت آباد جنوبی، شهرک راه آهن – شهرک گلستان

قاسم باقری جبلی

قاسم باقری جبلی

5.0 (از 6 نظر)
گواهی عدم سوء پیشینه گواهینامه مهارت
11 خدمت موفق
گواهی عدم سوء پیشینه گواهینامه مهارت

"باسلام بنده بیش از ۱۵سال هست که در زمینه ساختمان بازسازی 'بنایی؛ سرامیک کاری و سنگ کاری ساخت شومینه " "با مدرک گواهی فنی حرفه ای وبا بهترین کیفیت و مشاوره در خدمت شما عزیزان هستم .با ضمانت انجام کار و ارائه فاکتور" بیشتر

مناطق تحت پوشش: پیروزی، میدان بهاران، میدان قیام، سهروردی، تهرانپارس، نیاوران، هروی، نارمک، سعادت آباد، گیشا

غلامرضا طالبی

غلامرضا طالبی

4.7 (از 6 نظر)
گواهی عدم سوء پیشینه
9 خدمت موفق
گواهی عدم سوء پیشینه

"با۲۰سال سابقه کاری .کارصددرصدتضمینی.کلیه ی کارهای بنایی،سنگ.کاشی وسرامیک وبازسازی کلی وجزعی" "" بیشتر

مناطق تحت پوشش: پیروزی، تهرانپارس، تهرانپارس شرقی، پونک، مرزداران، پاسداران، تهرانپارس غربی، سعادت آباد، نواب، شهرک ولیعصر

کار سنگ کاری ساختمان در تهران

سنگ کاری در تهران یکی از خدمات ساختمانی است که در بسیاری از محله‌های تهران آن را می‌بینید. کار سنگ کاری در تهران شامل سنگ کاری داخل ساختمان، سنگ کاری نما و سایر قسمت‌های یک سازه می‌شود. اگر ساکن تهران هستید، و برای سنگ کاری ساختمان در تهران قصد استخدام یک سنگ کار حرفه‌ای را دارید، جای درستی آمده‌اید.

 

سنگ کاری ساختمان در تهران

 

شما می‌توانید درخواست سنگ کاری در تهران را به رایگان در اپلیکیشن یا وب سایت «خدمت از ما» ثبت کنید. در عرض چند دقیقه، چند سنگ کار حرفه ای در تهران را به شما معرفی می‌کنیم؛ و در واقع پل ارتباطی بین شما و متخصصان سنگ کاری ساختمان در تهران خواهیم بود.

 

خدمات سنگ کاری ساختمان در تهران چیست؟

وقتی از کار سنگ کاری در تهران صحبت می‌کنیم، منظورمان تمام فعالیت‌هایی است که در روند آنها، در بخش‌های مختلف ساختمان سنگ‌هایی با جنس‌های متنوع نصب می‌شود؛ از این نظر، سنگ کاری ساختمان در تهران به دو دسته کلی تقسیم می‌شود: سنگ کاری نما و سنگ کاری داخلی (کف، دیوار، حیاط و ...).

البته همان‌طور که خودتان هم در ساختمان‌های مختلف دیده‌اید، کار سنگ کاری در تهران تغییر و تحولات زیادی به خود دیده است. امروزه سنگ کار صرفا سنگ‌ها را کنار هم نمی‌چسبانند؛ بلکه آنها را به ظریف‌ترین، زیباترین و کاربردی‌ترین حالت ممکن در طرح‌ها و سبک‌های گوناگون اجرا می‌کنند.

طبق درخواست‌های انجام‌شده در زمینه کار سنگ کاری در تهران، محبوبترین خدمات به شرح زیر می باشند:

 

سنگ کاری نمای ساختمان در تهران (سنگ کاری رومی)

در هیچ جای ساختمان به اندازه نمای بیرونی، سنگکاری کاربرد ندارد. مخصوصا این روزها که سنگ کاری رومی نما در تهران بسیار پرطرفدار شده است. علاوه بر سطح نمای بنا، گاهی اوقات از سنگ کاری های زیبا برای محوطه سازی بخش ورودی آپارتمان و ویلا استفاده می شود که بسیار چشم نواز است.

سنگ کاری نمای ساختمان در تهران، علاوه بر زیبایی موجب استحکام بنا هم می شود. یک دلیل دیگر برای استفاده از سنگ در نمای بیرونی خانه، ایجاد یک عایق حرارتی و رطوبتی هم هست که کمک می کند تا میزان مصرف انرژی کمتر شود.

 

سنگ کاری داخلی در تهران

معمولاً در دکوراسیون داخلی، بخش های کوچکی از دیوارها را با سنگ های آنتیک و تزیینی سنگکاری می کنند. استفاده از سنگ در داخل فضای خانه بیشتر جنبه زیبایی دارد و تاثیر چندانی در استحکام ندارد.

البته به جز سطح دیوارها (مثلا سنگ کاری دور شومینه ، اجرای سنگ اطراف بخاری یا دیوار پشت تلویزیون) میتوان در آشپزخانه و یا کف خانه هم از سنگ های گرانیت و مرمر استفاده کرد.

 

کار سنگ کاری در تهران

 

اجرای سنگ کاری پارکینگ

در بسیاری از ساختمان های لوکس تهران، بخش پارکینگ و استخر را هم با سنگ پوشش می دهند. البته باید در اجرای سنگ کف پارکینگ تهران از سنگ های مقاوم به سایش، ضربه و مواد اسیدی استفاده کرد.

 

سنگ کاری راه پله تهران

پس از نمای بیرونی ساختمان، راه پله ها (هم کف و هم دیوار راه پله) دومین جایی از بنا هستند که به پوشش مقاوم نیاز دارند. چرا که راهرو و راه پله هم بسیار پر رفت و آمد هستند و نیاز به شستشوی مداوم دارند و هم به چشم افراد و میهمانان می آیند. پس باید هم زیبا باشند و هم مستحکم.

 

کار سنگ کاری ستون در تهران

ستون های سنگی، یکی از بخش های بسیار تاثیرگذار عمارت ها و ساختمان ها هستند. مخصوصاً در ویلاها و مجتمع های آپارتمانی در قسمت ورودی از سنگکاری ستون تهران استفاده می شود. اجرای سنگ کاری ستون معمولا سخت تر از سایر قسمت هاست و اجرت سنگ کار در تهران برای ستون ها بیشتر است.

 

استخدام سنگ کار حرفه ای در تهران

یک سنگ کار حرفه ای خدمات متنوعی را می‌تواند به شما ارائه کند، از سنگ کاری ساختمان در تهران برای نمای بیرونی گرفته، تا سنگ گاری دیوار پشت تلویزیون شما و غیره.

ترکیب مهارت یک سنگ کار حرفه ای در اجرا و نصب تمیز سنگ‌های گوناگون (چه ساده و چه طرح‌دار) با زیبایی ذاتی و مزایای متعدد سنگ‌ها، تردیدی برای استفاده از خدمات سنگ کاری ساختمان در تهران باقی نمی‌گذارد.

 

سنگ کار حرفه ای در تهران

 

قیمت کار سنگ کاری در تهران چقدر است؟

قیمت سنگ کاری ساختمان در تهران، مانند سایر شهرها با توجه به معیارهای مختلفی تعیین می‌شود. متراژ و وسعت پروژه، نوع سنگ مورد استفاده، سبک و مدل سنگ کاری مدنظر شما، و اجرت سنگ کار از جمله عواملی هستند که بر هزینه سنگ کاری تاثیر می‌گذارند.

در«خدمت از ما» می‌توانید نمودار میانگین قیمت خدمات سنگ کاری ساختمان در تهران (برای هر متر) را مشاهده کنید، و ببینید دیگران برای پروژه‌‌های سنگ کاری در تهران چقدر هزینه کرده‌اند. همچنین می‌توانید پس از ثبت درخواست رایگان، از چند سنگ کار قیمت بگیرید.

با این توصیف دیگر نیازی نیست به دنبال شماره تلفن یک سنگ کار در تهران باشید. علاوه بر این، امکان بررسی سوابق کاری و بررسی نظر مشتریان هر متخصص نیز در پلتفرم ما وجود دارد، تا مطمئن شوید فردی که انتخاب می‌کنید یک سنگ کار حرفه ای است.

 

جویای کار سنگ کاری در تهران هستید؟

اگر شما به عنوان متخصص کار سنگ کاری در تهران فعالیت می‌کنید و مایل هستید کسب‌وکارتان را گسترش دهید، می‌توانید در بخش "متخصصین خدمت از ما" به عنوان سنگ کار ثبت نام کنید.

پس از آن می‌تواند بدون هیچگونه کمیسیونی در این بازار بزرگ آنلاین خدمات فعالیت کنید؛ به ارائه خدمات سنگ کاری ساختمان در تهران، سنگ کاری ستون، دیوار و ... بپردازید؛ و کسب درآمد کنید. منتظر شما، به عنوان یک سنگ کار ماهر، در خانواده بزرگ متخصصین «خدمت از ما» هستیم.

"خدمت از ما" و دسترسی آسان به متخصصین

سفارش خدمت مورد نظر
سفارش خدمت مورد نظر
 • به چند سوال کوتاه پاسخ دهید
 • ما سفارش شما را برای متخصصین ارسال می‌کنیم
ارتباط با متخصصین و دریافت رایگان قیمت
ارتباط با متخصصین و دریافت رایگان قیمت
 • پیشنهاد متخصصین آماده به کار را مقایسه کنید
 • سوابق حرفه‌ای و نظر مشتریان قبلی آن‌ها را ببینید
انتخاب مناسب‌ترین متخصص به دلخواه
انتخاب مناسب‌ترین متخصص به دلخواه
 • کارتان را انجام شده تحویل بگیرید
 • نظرتان در مورد متخصص را ثبت کنید

نظرات

سیامک جعفری
سیامک جعفری
5.0 (از 86 نظر)
198 خدمت موفق
سنگ کاری
مصطفی گل احمدی

از آقای جعفری کمال تشکر رو دارم که سر وقت تشریف آوردن و کار ما رو خیلی حرفه ای انجام دادن و سر قیمت هم طبق همون چیزی که اعلام کرده بودن دستمزد دریافت کردند.

شاداله معصومی
شاداله معصومی
5.0 (از 18 نظر)
22 خدمت موفق
سنگ کاری
مهدی عزیزی

بسیار محترم و خوش اخلاق و متعهد و خوش سلیقه حتی با وجود اینکه خودشون کار شخصی مهمی داشتند اما با حوصله و با دقت و سر صبر کار بنده رو به اتمام رسوندن

شیرزاد بدری
شیرزاد بدری
5.0 (از 8 نظر)
14 خدمت موفق
سنگ کاری
الناز فارسی

حضور به موقع داشتند، و چون مصالح اماده نبود تهیه ملزومات کار هم‌خودشون انجام دادند و کار رو پیش بردند و به اتمام رساندند.

کسب درآمد خدمت از ما
علاوه بر سنگ کاری، سایر خدمات فعال در تهران را مشاهده کنید.
مشاهده خدمات فعال تهران

4.2 امتیاز از 1404 رای

سایر عبارت های جستجو شده برای سنگ کاری تهران

 • سنگ کاری رومی تهران
 • سنگ کاری نمای ساختمان تهران
 • سنگ کاری داخل ساختمان تهران
 • سنگ کاری ستون تهران
 • سنگ کاری راه پله تهران
 • سنگ کاری جلو ساختمان تهران
 • قیمت سنگ کاری تهران
 • هزینه سنگ کاری تهران
 • سنگ کاری حرفه ای تهران