قیمت سنگ کاری در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه سنگ کاری" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به سنگ کاری نیاز دارید؟

سنگ کاری را به متخصصش بسپار

قیمت سنگ کاری 1402 و حتی سال‌های پیش هیچ‌گاه با متریال‌های دیگر قابل مقایسه نبوده و نیست. منتها جلوه زیبای انواع سنگ و استحکام بالای آنها باعث شده است تا کارفرماها همواره قیمت سنگ کاری فضاهای بیرونی یا داخلی ساختمان را با رضایت تمام بپردازند.

برای اینکه ببینید قیمت دستمزد سنگ کاری نما یا به طور کلی حدود هزینه پروژه مدنظرتان چقدر می‌شود، کافی‌ست همین حالا روی «استعلام قیمت» بزنید و با پاسخ به چندسوال کوتاه، از چند سنگ‌کار در شهرتان رایگان قیمت بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره خدمات این حوزه، عوامل موثر بر هزینه آن و نحوه ثبت سفارش در «خدمت از ما» بخش‌های بعد را ببینید.

 

قیمت سنگ کاری 1402

نوع خدمات قیمت خدمات (به روز رسانی خرداد 1402)
 سنگ کاری نمای ساده (متر مربع)  200.000 تا 300.000 تومان
 سنگ کاری نمای رومی (متر مربع)  350.000 تا 550.000 تومان
 سنگ کاری کف ساختمان 60*60 (متر مربع)   120.000 تا 130.000 تومان
 سنگ کاری کف ساختمان 80*80 (متر مربع)  160.000 تا 180.000 تومان
 سنگ کاری کف ساختمان 100*100 (متر مربع)  180.000 تا 220.000 تومان
 سنگ کاری دیوارهای داخلی (متر مربع)  180.000 تا 200.000 تومان
 سنگ کاری دیوارهای راه پله (متر مربع)  180.000 تا 250.000 تومان
 نصب سنگ اسلب برای دیوار (متر مربع)  350.000 تا 500.000 تومان
 نصب سنگ اسلب برای کف (متر مربع)  350.000 تا 500.000 تومان
 هزینه سنگ کاری پله (هر پله)  50.000 تا 80.000 تومان

 

 

عوامل موثر بر قیمت سنگ کاری

در جدول بالا حدود هزینه مهمترین خدمات این حوزه را دیدید، و متوجه شدید که این هزینه بر اساس متر مربع به شما اعلام می‌شود.

مشخصا هزینه خود سنگ‌ها و اصطلاحا متریال خام هم تاثیر خود را به طور غیر مستقیم روی قیمت سنگ کاری می‌گذارد (و به جنس، رنگ، ابعاد، پرداخت‌های انجام‌شده روی آن و ... بستگی دارد)، اما ما دیگر به آن اشاره‌ای نمی‌کنیم. عوامل موثر بر ارقام و مبالغ لیست دستمزد سنگ کاری را در ادامه می‌بینید:

 

متراژ سنگ کاری

مسلما هرچه متراژ سطح مدنظر بیشتر باشد، باید مبالغ موجود در لیست دستمزد سنگ کاری را در عدد بزرگ‌تری ضرب کرد. البته قیمت سنگ کاری از یک متراژ خاص کمتر لزوما از این قانون پیروی نمی‌کند و برعکس، بیشتر می‌شود.

این متراژ خاص بعضا از استادکار به استادکار متفاوت است. برخی برای متراژهای کمتر از 50 متر رقم بیشتری دریافت می‌کنند، برخی برای متراژ‌های کمتر از 20 متر، و برخی حتی ممکن است هزینه پروژه‌های به اصطلاح خرده‌کاری را توافقی یا روزمزد اعلام می‌کنند.

 

محل نصب سنگ

همان‌طور که حدس می‌زنید، به طور کلی برای مثال قیمت سنگ کاری دیوار حیاط از سنگ کاری کف بیشتر است. چون نصب سنگ روی سطح عمودی چالش بیشتری دارد. در مواردی مثل سنگ کاری نما هزینه تمام‌شده بیشتر هم می‌شود، چون کار در ارتفاع محسوب شده و هزینه داربست هم به مبلغ اضافه می‌شود.

اصولا هرچه سنگ‌ها در ارتفاع بالاتری نصب شوند، قیمت سنگ کاری بیشتر می‌شود.

 

قیمت سنگ کاری دیوار

 

اجرای ساده یا طرح‌دار

لیست دستمزد سنگ کاری معمولا به حالت عرف این پروژه‌ها می‌پردازد: نصب قطعات سنگ کنار یکدیگر. اما گاهی روند کار به واسطه نیاز به برش‌های گوناگون، اجرای سنگ‌ها طبق طرح و نقشی خاص و ... پیچیده می‌شود.

در این حالت قیمت سنگ کاری 1402 را نمی‌توان صرفا به صورت متری محاسبه کرد، و هزینه به صورت پروژه‌ای به مشتری اعلام خواهد شد.

 

روش سنگ کاری

اجرای سنگ به دو صورت ممکن است: چسبی و دوغابی. قصد نداریم این روش‌ها و ویژگی‌هایشان را به تفصیل توضیح دهیم؛ در همین حد می‌گوییم که اجرای سنگ به روش چسبی گران‌تر از هزینه دوغابی است.

البته این موضوع شامل هزینه تمام پروژه‌های نصب سنگ نمی‌شود؛ مثلا قیمت دستمزد سنگ کاری نما یا دیوار را اصلا نمی‌توان با روش چسبی اعلام کرد، چون برای نصب سنگ دیوار و نما تنها باید از دوغاب (و بعضا پیچ و رول پلاک) استفاده کرد.

 

زیرسازی و ترازبندی

بسته به وضعیت ساختمان، ممکن است سطح مدنظر به زیرسازی و ترازبندی احتیاج داشته باشد. هزینه اینکار هم جدا از اجرت نصب سنگ‌هاست.

 

قیمت دستمزد سنگ کاری نما

 

جنس و ابعاد سنگ

بله؛ جنس و ابعاد سنگ علاوه بر اینکه روی هزینه خرید خود سنگ موثر است، روی قیمت سنگ کاری دیوار حیاط، کف یا ... هم تاثیر می‌گذارد.

بعضی سنگ‌ها بسته به جنس‌شان به اسکوپ‌کشی احتیاج دارند (مانند سنگ گرانیت) که دستمزد را افزایش می‌دهند. همچنین، سنگ‌های سخت‌تر به ابزارهای پیشرفته‌تری برای برش احتیاج دارند. هرچه ابعاد قطعات بالاتر باشد هم وزن‌شان و زحمت نصب آنها بیشتر می‌شود.

توضیح: اسکوپ نوعی شیارزنی سنگ با استفاده از فرز است که احتمال سقوط آن در آینده را به حداقل می‌رساند. پس از شیارزنی، سطح تماس دوغاب و سنگ بیشتر شده و چسبندگی افزایش می‌یابد.

 

تجربه سنگ‌کار

در مواردی که هزینه‌ها به شکل توافقی اعلام می‌شود، بالا بودن تجربه سنگ‌کار می‌تواند خود را به شکل افزایش قیمت سنگ کاری 1402 نشان دهد که البته تعجب ندارد. چنین افرادی تنها در انجام کارشان مهارت ندارند، بلکه در ارتباط با کارفرما و انجام کار مطابق نظر او (بدون افت کیفیت نتیجه نهایی) هم بی‌نقص عمل می‌کند.

 

سایر هزینه‌ها

بسته به ماهیت پروژه شما، یکسری مبالغ دیگر هم ممکن است به قیمت سنگ کاری 1402 اضافه شوند، از جمله:

 • هزینه داربست
 • هزینه پیچ و رول‌پلاک
 • اسیدشویی
 • ساب‌زنی و پولیش سنگ کف

 

قیمت سنگ کاری 1402

 

لیست دستمزد سنگ کاری؛ نگاهی دقیق‌تر

سنگ‌ها را به اشکال متفاوتی می‌توان در دکوراسیون داخلی یا خارجی (مانند نمای ساختمان) به کار برد. با این وجود، اجرای سنگ نما، کف و بدنه (دیوارهای داخلی) بیشترین درخواست‌های این حوزه را به خود اختصاص می‌دهد. در ادامه برخی ریزه‌کاری‌های هریک از این خدمات را می‌بینید که بر قیمت آنها بی‌تاثیر نیست:

 

قیمت دستمزد سنگ کاری نما

مراحل کلی نصب سنگ روی نما عبارت است از: آماده‌سازی طرح و نقشه، نصب داربست، زیرسازی و تراز کردن بدنه ساختمان و شاسی‌کشی، نصب میلگرد، پیچ و مهره برای افزایش تحمل وزن سنگ‌ها توسط ساختمان، ریسمان‎کشی، رابیتس‌کاری روی شاسی (برای مشخص شدن فرم کلیِ طرح)، نصب سنگ‌ها و استفاده از رول‌پلاک برای جلوگیری از سقوط سنگ‌ها بخاطر تغییرات آب‌وهوا یا اتفاقی مانند زلزله.

برخی دیگر از نکات ریزی که بر قیمت دستمزد سنگ کاری نما موثرند عبارت‌اند از:

 • سنگ نما یا به صورت ساده اجرا می‌شود، یا به صورت طرح‌دار. دقت داشته باشید که در این حوزه، منظور از سنگ کاریِ طرح‌دارِ اکثرا سبک رومی است. برخی متخصصان رقمی بیشتر را برای طرح‌های رومی اعلام می‌کنند؛ برخی نیز تنها پس از بازدید و مشخص شدن طرح عدد می‌دهند و به صورت توافقی سر مبلغ نهایی به نتیجه می‌رسند. بنابراین، اجرای طرح‌های پیچیده‌تر هزینه بیشتری دارد.
 • به دلیل مرتفع بودن محل نصب سنگ‌ها، هزینه کار بیشتر می‌شود. با این حال، قیمت دستمزد سنگ کاری نما برای ارتفاع‌های کمتر از سه متر به صورت رایج و صرفا بر حسب متر مربع تعیین می‌شود. برخی هم هزینه را با توجه به هرطبقه و برای هرکدام اعلام می‌کنند.
 • هزینه داربست، مصالح و پیچ و رول‌پلاک با کارفرماست؛ اما اینکه چه کسی آن را تهیه کنید به صورت توافقی مشخص می‌شود.

 

قیمت دستمزد سنگ کاری نما رومی

 

قیمت سنگ کاری دیوار حیاط و سایر بدنه‌ها

همان‌طور که گفتیم، اجرای سنگ روی دیوارها معمولا به صورت دوغابی انجام شده و ابعاد و جنس قطعات هزینه نهایی را کاهش/افزایش می‌دهد. چندنکته دیگر را نیز باید مدنظر داشت:

 • اینجا هم امکان اجرای نصب سنگ‌ها به صورت ساده و طرح‌دار وجود دارد، که در حالت دوم می‌تواند گران‌تر باشد.
 • هزینه نصب سنگ‌ها به صورت خوابیده یا قدی اندکی متفاوت است.
 • قیمت سنگ کاری دیوار حیاط با محل‌های دیگر (مانند دیوارهای داخلی ساختمان، پارکینگ پاسیو، راه‌پله و ...) نیز می‌تواند تفاوت‌هایی جزئی داشته باشد.

 

لیست دستمزد سنگ کاری کف

نصب سنگ کف اصولا هزینه بهتری دارد؛ چون هم چالش آن کمتر است، هم می‌توان از چسب برای نصب قطعات استفاده کرد. همچنین، در نظر داشته باشید که:

 • نصب سنگ روی سطح ناهوار با پستی و بلندی ممکن نیست. اگر سطح ویژگی‌های مطلوب را نداشته باشد، نصاب باید زیرسازی کند که هزینه آن جداگانه و بر حسب متر مربع محاسبه می‌شود.
 • گزینه‌های اجرای ساده و طرح‌دار (یا با برش‌های متعدد) و هزینه‌های هرکدام در کف‌سازی با سنگ هم موضوعیت دارد.
 • پس از پایان کار معمولا کف‌سابی یا پولیش کردن کف ضروری است، که مبلغ(های) دیگری را به قیمت سنگ کاری 1402 اضافه می‌کند.

 

 

قیمت سنگ کاری لاشه

 

چطور قیمت سنگ کاری 1402 را کاهش دهیم؟

همان ابتدای متن گفتیم که سنگ اصولا متریال ارزان‌قیمتی نیست. اما با دانستن یکی-دو نکته می‌توان هزینه تمام‌شده را تا حدی تعدیل کرد.

مورد اول توجه به اولین مرحله برمی‌گردد، یعنی تهیه سنگ‌ها. اینجا شناخت گران‌ترین و ارزان‌ترین سنگ‌ها می‌تواند به بودجه‌بندیِ بهتر کمک کند. اسلب‌های مرمر و عقیق، سنگ گرانیت، مرمریت و تراورتن از گزینه‌های اصطلاحا لاکچری محسوب می‌شوند. اما سنگ لایم استون، ماسه سنگ، سنگ آنتیک و سنگ لاشه‌ای اقتصادی‌تر هستند.

اگر هم قیمت دستمزد سنگ کاری نما فکرتان را مشغول کرده است، نوع جدیدی از سنگ‌ نما (معروف به سنگ چینی) را به شما معرفی می‌کنیم که در سنگ کاری رومی به آن بسیار توجه می‌شود، سنگی بسیار چشم‌نواز با استحکام بالا و مقاومت در برابر سرما و گرما.

مورد بعد کمک گرفتن از استادکارها و اکیپ‌های ماهر است. در وهله اول ممکن است قیمت سنگ کاری 1402 اعلام‌شده از طرف آنها بیشتر از برخی افراد به نظر برسد. اما وقتی نتیجه حرفه‌ای، امنیت کار در طولانی مدت و عدم نیاز به دوباره‌کاری را در نظر بگیریم، دلیل بالا بودن هزینه منطقی خواهد بود.

 

تاثیر جنس سنگ روی قیمت سنگ کاری

 

استعلام رایگان قیمت سنگ کاری از متخصص‌ها

با ثبت رایگان سفارش‌تان در اپلیکیشن «خدمت از ما» یا همین‌جا در وبسایت می‌توانید قیمت سنگ کاری 1402 را از چندمتخصص در شهرتان استعلام کنید؛ بدون اینکه لازم باشد درخواست‌تان را نهایی و فردی را استخدام کنید.

روی دکمه «استعلام قیمت» بزنید، شهرتان را انتخاب کنید و در ادامه:

 1. مشخص کنید که می‌خواهید سنگ‌ها کجا نصب شوند.
 2. مشخص کنید متراژ حدودی کار چقدر است.
 3. مشخص کنید که آیا محل مدنظر به تخریب هم احتیاج دارید یا خیر (گزینه "نمی‌دانم" هم موجود است).
 4. تاریخ و زمان حضور متخصص در محل برای بازدید یا انجام کار را انتخاب می‌کنید.
 5. محله سکونت‌تان را مشخص کنید تا نزدیک‌ترین سنگ‌کارهای واجد شرایط به شما معرفی شوند.
 6. اینجا اگر مایل باشید می‌توانید توضیحاتی را در قالب عکس و فایل صوتی آپلود کنید تا قیمت سنگ کاری به شما دقیق‌تر اعلام شود.

پس از نهایی شدن سفارش و ثبت آن، 5 متخصص درخواست شما را بررسی و قیمت پیشنهادی‌شان را ارسال می‌کنند. کل این فرآیند کمتر از چنددقیقه زمان می‌برد.

وقتی قیمت‌ها را مقایسه کردید می‌توانید فرد دلخواه را استخدام کنید، یا اینکه ابتدا به پروفایل او در «خدمت از ما» سر بزنید. آن‌جا می‌توانید درباره هر متخصص و سوابق‌اش اطلاعات بیشتری به دست آورید؛ و از همه مهم‌تر، نظر افرادی که قبلا با او همکاری کرده‌اند را بررسی کنید.

به همین شکل می‌توانید قیمت سایر خدمات مانند بنایی را نیز رایگان از متخصصان شهرتان استعلام و برترین گزینه را استخدام کنید.

 

لیست دستمزد سنگ کاری

 

چرا «خدمت از ما» را انتخاب کنید؟

 • دسترسی فوری به بهترین متخصصان؛ افرادی که احراز هویت شده‌اند و سوابق آنها موجود است. ما هم نزدیک‌ترین و قابل اعتمادترین‌شان را (با توجه به امتیاز و موقعیت‌شان) معرفی می‌کنیم.
 • ثبت سفارش و استعلام قیمت به صورت رایگان؛ امکان توضیح دقیق هم به شما اجازه می‌دهد تا دقیق‌ترین برآورد را از قیمت دستمزد سنگ کاری نما، کف، دیوار و ... داشته باشید.
 • امکان دریافت خدمات در هرساعت از شبانه‌روز؛ در تمامی روزهای هفته، حتی ایام تعطیل به متخصص‌ها برای استعلام قیمت سنگ کاری 1402 و اجرای پروژه دسترسی دارید.
 • تعیین زمان حضور متخصص توسط شما؛ زمان و مکان حضور سنگ‌گار در محل برای بازدید و انجام کار را شما مشخص می‌کنید.
 • امکان بررسی مدارک، مجوزها و سوابق کاری هر متخصص؛ به علاوه میزان رضایت مشتریانی که پیش‌تر از خدمات آنها استفاده کرده‌اند.
 • پشتیبانی حرفه‌ای: در صورت بروز مشکل، تیم پشتیبانی «خدمت از ما» به سرعت موضوع را پیگیری خواهد کرد.

 

خدمات سنگ کاری ارائه‌شده در «خدمت از ما»

یک سنگ‌کار قادر است تقریبا هر بخش از فضای داخلی و خارجی ساختمان شما را با انواع سنگ‌های طبیعی و مصنوعی زیباسازی کند. از جمله محبوب‌ترین خدمات این استادکارها که در این بازار آنلاین خدمات در دستری شماست، می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • سنگ کاری نمای ساختمان به صورت ساده یا طراحی‌شده (از جمله نماهای کلاسیک و رومی) + نصب فرم پنجره در نما
 • سنگ کاری کف پارکینگ و همچنین نمای داخلی آن
 • نمای دیوار حیاط به صورت ساده و طرح‌دار و سنگ کاری کف آن (ساده و لوزی)
 • سنگ کاری بدنه واحد، پاسیو و راه پله
 • سنگ کاری لاشه فرشی
 • اجرای سنگ به صورت ساده و طرح‌دار روی سقف
 • نصب سنگ پله، کف پاگرد و نرده سنگی
 • سنگ کاری ستون‌ها و اجرای ستون طرح‌دار
 • نصب سنگ اوپن
 • نصب سنگ اسلب
 • اجرای شومینه و کباب‌پز
 • نصب سنگ در ترکیب با متریال‌های دیگر مانند آجر نسوز
 • و ...

 

قیمت سنگ کاری آشپزخانه

 

انواع سنگ کاری ساختمان

لیست دستمزد سنگ کاری را دیدیم و عوامل موثر بر آن را بررسی کردیم. اما چقدر با چقدر با گزینه‌هایی که برای اجرای سنگ در فضای خانه یا محل کارتان آشنا هستید. در این بخش می‌خواهیم به طور کوتاه این موارد و در واقع انواع سنگ کاری ساختمان است.

پیش از آن، بد نیست با محبوب‌ترین سنگ‌ها برای اینکارها و ویژگی‌های هریک تا حدودی آشنا باشیم. در ادامه به‌طور خلاصه گفته‌ایم چه سنگی برای چه کاری مناسب است:

 • سنگ مرمر؛ برای سنگ کاری رومی، کف، ستون، دکوراسیون و تزئینات داخلی ساختمان
 • سنگ کوارتزیت؛ برای دیوارها، نما، پله‌ها و کف
 • ماسه سنگ؛ برای کف، دیوار، سقف، بالکن و استخر
 • سنگ آهک؛ برای کف، دیوار، ستون‌سازی و مجسمه‌سازی
 • سنگ گرانیت؛ برای زیربنای تاسیسات، کف و تزئین داخل ساختمان
 • سنگ تراورتن؛ برای سنگ کاری نما و لابی هتل‌ها
 • سنگ دیوریت؛ برای نمای ساختمان، کف و پله‌ها
 • سنگ کایرو، برای نمای ساختمان و به عنوان کفپوش

 

سنگ کاری نمای ساختمان

کاربرد سنگ کاری تنها زیباسازی بنا نیست و به افزایش مقاومت آن هم کمک می‌کند. به همین دلیل، سنگ استفاده‌شده برای اینکار باید در عین زیبایی، بادوام و مقاوم هم باشد.

این ویژگی‌ها قیمت سنگ کاری 1402 را بالا می‌برد، اما بدون شک ارزش‌اش را دارد. علاوه بر نما، می‌توان محیط بیرونی و جلوی ورودی ساختمان را هم با این متریال چشم‌نواز کرد.

 

قیمت سنگ کاری دیوار حیاط

 

سنگ کاری دیوارهای داخلی (بدنه)

سنگ کاری دیوارهای داخلی بیشتر برای دیوارهای سرویس‌های بهداشتی، حمام‌ها استفاده می‌شود؛ همچنین حیاط و پاسیو. در محل‌های پررفت‌وآمد مانند مشاعات هم معمولا از این متریال می‌شود تا دیوارها سریعا آلوده نشوند، یا نظافت آنها ساده‌تر شود.

در هر حالت، بهتر است برای سنگ کاری بدنه و دیوارهای سراغ نمونه‌هایی رفت که جذابیت ظاهری داشته باشند، زیرا کاملا در دید هستند. اگر هم بدنه در فضای بیرونی و در معرض تغییرات جوی قرار دارد، بیشتر از قیمت سنگ کاری دیوار حیاط باید به ضخامت و دوام آنها توجه کرد تا از سطح جدا نشوند و تغییر رنگ ندهند.

 

سنگ کاری کف ساختمان

سنگ‌ها برای کف فضاهای مختلف ساختمان، از پارکینگ گرفته تا پله‌ها و داخل واحدهای مسکونی، کاربرد قابل توجهی دارند.

سنگ‌هایی که برای این بخش‌ها به کار می‌روند باید در برابر سایش و ضربه مقاومت مطلوبی داشته باشند. همچنین، بهتر است سطح تخلخل‌شان پایین باشد تا هنگام شست‌وشو مواد شوینده و آب در آن‌ها نفوذ نکند.

 

اجرای سنگ به صورت دکوراتیو

اجرای سنگ روی ستون‌ها، ساخت شومینه با ظاهر سنگی، پشت تلویزیون و ... از جمله دیگر کاربردهای این متریال بی‌نظیر است. سنگ‌های مناسب برای پروژه‌های دکوراتیو آنهایی هستند که در عین زیبایی، مقاومت کششی و خمشی مطلوبی دارند.

از قیمت سنگ کاری 1402 با اهداف دکوراتیو صحبتی نکردیم، چون معمولا نرخ ثابت و مشخصی ندارند و به صورت توافقی اعلام می‌شوند.

 

قیمت سنگ کاری دیوار پشت تلویزیون

 

استخدام سریع سنگ‌کار حرفه‌ای در «خدمت از ما»

امیدواریم با مطالعه این راهنما پاسخ سوالات‌تان درباره خدمات متنوع این حوزه، قیمت سنگ کاری 1402 و فاکتورهای موثر بر آن، نحوه استعلام هزینه و ثبت درخواست در «خدمت از ما» را گرفته باشید.

تا این لحظه، این خدمات در حدود 50 شهر از جمله تهران، تبریز، رشت، اصفهان، مشهد، شیراز، اهواز و ... ارائه می‌شود. لیست کامل شهرهای تحت پوشش را می‌توانید در پایین صفحه ببینید. این لیست همواره در حال به روز رسانی است و شهرهای جدیدی به آن اضافه می‌شود.

سفارش‌تان را رایگان در اپ یا وب‌سایت ما ثبت کنید؛ مبالغ پیشنهادی را ببینید و آنها را با یکدیگر مقایسه کنید؛ سوابق هرمتخصص را بررسی کنید؛ امتیازات و نظرات ثبت‌شده برای آنها را بسنجید و با بهترین گزینه ارتباط بگیرید. از حالا به بعد فاصله شما با متخصصان شهرتان تنها چندکلیک است.

4.5 امتیاز از 1750 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
سنگ کاری

نظرات

رسول زینلو
رسول زینلو
5.0 (از 32 نظر)
43 خدمت موفق
سنگ کاری
لیلا خسروی

خیلی خیلی خیلی عالی عالی واقعن کار بلد و استاد ممنونم از زحمات استاد سنگ کار آقای زینلو واقعن خسته نباشید

رضا تات نژاد
رضا تات نژاد
5.0 (از 10 نظر)
9 خدمت موفق
سنگ کاری
سعید مجدفر

جناب تات نژاد در کار سنگ کاری کف پارکینگ مجتمع حضوربه موقع داشتند، کیفیت کار ایشان عالی هست و در ارائه فاکتور و قرارداد انجام کار همکاری خوبی داشتند . بنده به شخصه ایشان را به دیگران بابت انجام کار پیشنهاد میکنم.👌👌

اسماعیل پروانه
اسماعیل پروانه
5.0 (از 11 نظر)
10 خدمت موفق
سنگ کاری
مصطفی حسنی

ایشان انسان بسیار با اخلاق و در عین حال متخصص در کار خود و همچنین وقت شناس و در عین حال منصف می‌باشد. انشاالله که همیشه موفق و سلامت باشند

در این شهرها می توانید سفارش سنگ کاری را ثبت کنید:

 • سنگ کاری تهران
 • سنگ کاری کرج
 • سنگ کاری اصفهان
 • سنگ کاری مشهد
 • سنگ کاری شیراز
 • سنگ کاری تبریز
 • سنگ کاری اهواز
 • سنگ کاری شاهین شهر
 • سنگ کاری همدان
 • سنگ کاری زنجان
 • سنگ کاری دماوند
 • سنگ کاری رودهن
 • سنگ کاری لواسان
 • سنگ کاری ورامین
 • سنگ کاری شهریار
 • سنگ کاری وحیدیه
 • سنگ کاری پرند
 • سنگ کاری بومهن
 • سنگ کاری پردیس
 • سنگ کاری قرچک
 • سنگ کاری قم
 • سنگ کاری قزوین
 • سنگ کاری محمدشهر
 • سنگ کاری کمال شهر
 • سنگ کاری نظرآباد
 • سنگ کاری فردیس
 • سنگ کاری کرمان
 • سنگ کاری ری
 • سنگ کاری اسلامشهر
 • سنگ کاری اندیشه
 • سنگ کاری شهر قدس
 • سنگ کاری هشتگرد
 • سنگ کاری ملارد
 • سنگ کاری رباط کریم
 • سنگ کاری پاکدشت
 • سنگ کاری خرم آباد
 • سنگ کاری رشت
 • سنگ کاری آمل
 • سنگ کاری ساری
 • سنگ کاری قائم شهر
 • سنگ کاری ارومیه
 • سنگ کاری کرمانشاه