سنگ کاری کرج

با ثبت جزییات درخواست خود، بهترین سنگ کاران کرج را مشاهده کنید

دسترسی به 394 سنگ کار در کرج

معرفی برترین سنگ کاران در کرج

سنگ کاری کرج

سنگ کاری در کرج

سنگ‌کاری کرج، همان‌طور که از نام آن مشخص است، شامل خدمات نصب انواع سنگ در مکان‌های مختلف یک ساختمان می‌شود. سنگ کاری کرج برای راه‌پله‌ها، راهروها و حتی نمای ساختمان، همه در دسته خدمات سنگ‌کاری ساختمان در کرج و حوزه کاری سنگ‌کار کرج قرار می‌گیرد. علاوه بر زمان ساخت یک ساختمان، خدمات سنگ‌کاری در کرج هنگام بازسازی نیز کاربرد دارند.

اگر برای انجام سنگ کاری در کرج قصد استخدام سنگ‌کار کرج را دارید، با خدمت از ما کرج می‌توانید در چند مرحله کوتاه فرد مناسب برای سنگ کاری کرج را پیدا کنید. تنها باید درخواست‌تان برای خدمات سنگ کاری ساختمان در کرج را ثبت کنید؛ از چند سنگ‌کار در کرج به رایگان قیمت بگیرید، و بهترین فرد را برای سنگ‌کاری کرج انتخاب کنید.

 

خدمات سنگ کاری ساختمان در کرج

خدمات سنگ کاری ساختمان در کرج را می‌تواند به دو دسته کلی تقسیم کرد:

 • سنگ‌کاری داخلی در کرج شامل اجرای سنگ به عنوان پوشش دیوار، پله و کف
 • سنگ‌کاری خارجی در کرج شامل سنگ‌کاری نما، محوطه، دیوارهای بیرونی ساختمان

 

مراحل سنگ کاری داخلی در کرج

در این قسمت قصد داریم شما را با مراحل کار سنگ‌کار کرج برای سنگ‌کاری در کرج (فضاهای داخلی) آشنا کنیم:

1. زیرسازی برای سنگ کاری کرج

منظور از زیرسازی برای اجرای سنگ، کارهایی مانند اجرای عایق رطوبتی و حرارتی در کف و دیوارهای فضایی است که سنگ کاری کرج قصد اجرای سنگ را در آن دارد. اگر قصد بازسازی داشته باشید، ابتدا باید کفپوش قبلی تخریب و برداشته شود.

پس از انجام کارهای تاسیساتی برای سیستم گرمایش از کف، رادیاتور و...، با سیمان‌کاری زیرسازی لازم برای سنگ‌کاری در کرج آماده می‌شود.

 

2. برش‌کاری و اجرا توسط سنگ کاری کرج

پس از زیرسازی و آماده‌سازی کف، نوبت به اجرای سنگ توسط سنگ کار در کرج می‌رسد. برای اینکار، سنگ‌کار کرج ابتدا ملات مناسب رو روی سطح موردنظر پخش، و سنگ‌ها را به کمک ابزارهای مناسب روی آن نصب می‌کند.

در این مرحله، توجه به شیب‌بندی برای آشپزخانه، سرویس بهداشتی و حمام از طرف متخصص سنگ‌کار در کرج بسیار اهمیت دارد. انجام برش‌کاری نیز زمانی لازم است که ابعاد اصلی سنگ برای نصب مناسب نباشد.

 

3. دوغاب‌ریزی توسط سنگ کاری در کرج

پس از اتمام سنگ کاری کرج، دوغاب‌ریزی برای زیباسازی سنگ‌کاری در کرج، از بین بردن فاصله بین قطعات سنگ‌ها و یکدست شدن کار انجام می‌شود. سنگ‌کار کرج دوغاب را با پودر سنگ، سیمان سفید و آب به صورت رقیق تهیه، و روی سنگ‌ها پخش می‌کند.

استفاده از دوغاب باکیفیت در این مرحله از خدمات سنگ کاری ساختمان در کرج بسیار مهم است؛ زیرا کیفیت نامناسب دوغاب در آینده نزدیک باعث لق شدن سنگ‌ها و آسیب دادن آنها می‌شود.

در ادامه، سنگ‌کار در کرج دوغاب را به وسیله یک اسفنج نرم تمیز می‌کند، و با خشک شدن سنگ‌ها کار سنگ کاری کرج به پایان می‌رسد. توجه داشته باشید که این مرحله در هوای سرد انجام نمی‌شود، زیرا باعث ترک خوردن دوغاب پس از خشک شدن می‌شود.

 

مراحل سنگ کاری خارجی در کرج

مراحل سنگ‌کاری در کرج برای فضاهای خارجی نیز مانند سنگ‌کاری کرج برای فضاهای داخلی به علاوه چند مرحله دیگر است. پس از زیرسازی، برش، اجرا، دوغاب‌ریزی و بندکشی، نوبت به پیچ و رول پلاک سنگ نما و اسکوپ کردن سنگ در خدمات سنگ‌کاری ساختمان در کرج می‌رسد.

انجام این دو مرحله به منظور جلوگیری از سقوط سنگ‌ها و افزایش ایمنی انجام می‌شود.

 

قیمت سنگ کاری کرج

به طور کلی، هزینه خدمات سنگ کاری ساختمان در کرج با توجه به متراژ آنها محاسبه می‌شود. البته تفاوت قیمت سنگ‌کاری کرج برای فضاهای داخلی و نما را نیز نباید فراموش کرد.

قیمت سنگ کاری کرج برای نما یک فاکتور مهم دیگر نیز دارد: ارتفاع. بدین معنا که هرچه ارتفاع بیشتر شود، هزینه خدمات سنگ‌کاری ساختمان در کرج و استخدام سنگ‌کار کرج نیز افزایش خواهد یافت. ابعاد سنگ و جنس آن نیز در تعیین قیمت سنگ‌کاری کرج موثر هستند.

"خدمت از ما" و دسترسی آسان به متخصصین

سفارش خدمت مورد نظر
سفارش خدمت مورد نظر
 • به چند سوال کوتاه پاسخ دهید
 • ما سفارش شما را برای متخصصین ارسال می‌کنیم
ارتباط با متخصصین و دریافت رایگان قیمت
ارتباط با متخصصین و دریافت رایگان قیمت
 • پیشنهاد متخصصین آماده به کار را مقایسه کنید
 • سوابق حرفه‌ای و نظر مشتریان قبلی آن‌ها را ببینید
انتخاب مناسب‌ترین متخصص به دلخواه
انتخاب مناسب‌ترین متخصص به دلخواه
 • کارتان را انجام شده تحویل بگیرید
 • نظرتان در مورد متخصص را ثبت کنید

نظرات

رضا قنطابی
رضا قنطابی
5.0
95 خدمت موفق
نصب پنکه
مسعود

ممنون ازایشون بابت بموقع اومدن وبابت دستمزدمناسب وداشتن تخصص درضمینه های دیگه وممنون ازبرنامه خوب شماوخسته نباشی به ایشون منکه مشتری ثابت ایشون شدم امیدوارم شماهم باانتخاب ایشون کارهاتون انحام بشه انشالله🙏🏼🙏🏼

مسعود دهاقین
مسعود دهاقین
5.0
134 خدمت موفق
نصب پنکه
عباس توريي

سلام ، بسيار خوشحالم كه از سرويس شما استفاده كردم مهمتر اقاي دهاقين سر وقت ، خوش اخلاق ومجرب در خود وبا انصاف ....... 🙏🏼🙏🏼🌺👌👌

کسب درآمد خدمت از ما
علاوه بر سنگ کاری، سایر خدمات فعال در کرج را مشاهده کنید.
مشاهده خدمات فعال کرج

4.5 امتیاز از 1000 رای

سایر عبارت های جستجو شده برای سنگ کاری کرج

 • سنگ کاری رومی کرج
 • سنگ کاری نمای ساختمان کرج
 • سنگ کاری داخل ساختمان کرج
 • سنگ کاری ستون کرج
 • سنگ کاری راه پله کرج
 • سنگ کاری جلو ساختمان کرج
 • قیمت سنگ کاری کرج
 • هزینه سنگ کاری کرج
 • سنگ کاری حرفه ای کرج