تهران - تهران

نصب سرامیک تهران

با ثبت جزییات درخواست خود، بهترین نصابان سرامیک تهران را مشاهده کنید.

دسترسی به 70 نصاب سرامیک در تهران

سرامیک کاری یک کار کاملا تخصصی است و باید نصاب سرامیک تجربه کاری بالایی برای انجام آن داشته باشد. اکنون اگر برای نصب سرامیک تهران نصاب و سرامیک کار ماهری پیدا نمی کنید پس در بازار آنلاین ما این خدمات را درخواست دهید. از این طریق شما بدون هیچگونه دردسری و کاملا رایگان به چندین نصاب سرامیک در تهران دسترسی پیدا می‌کنید.


 قیمت نصب کاشی و سرامیک چگونه تعیین می‌شود؟

عوامل متعددی بر دستمزد و هزینه نصب سرامیک تاثیر گذار است. این عوامل شامل میزان ساعات کاری، الگو یا طرح کاشی، متراژ کار(مترمربع)، کارهای تعمیراتی (خرده‌کاری)، زیرسازی است که تماما جمع بندی و به عنوان روزمزد نصاب محاسبه می‌شود.

حال اگر می‌خواهید قبل از درخواست نهایی از قیمت نصب سرامیک تهران یا همان دستمزد به نصاب مطلع شوید؛ پس همین حالا به طور رایگان قیمت بگیرید.وظایف سرامیک کار چیست؟

 نصابان "خدمت از ما" خدمات نصب کاشی و سرامیک را در فضاهای مختلف مانند کف و دیوار خانه‌ها، آشپزخانه‌ها، سرویس‌های بهداشتی و حمام و راهرو‌ها و فضاهای بیرونی مثل گلخانه و حیاط و تراس انجام می‌دهند. گاهی نصب کاشی و یا سرامیک با پایان کار نصب وان و یا روشویی جدید و به منظور پوشاندن ظاهر نامناسبِ به‌‎وجود آمده پس از بنایی یا لوله کشی انجام می‌شود و یا در برخی پروژه‌های نصب کاشی و سرامیک، این مورد بخشی از یک سفارش بزرگتر بازسازی خانه ارائه می‌گردد.

همچنین معمولا خرید کاشی یا سرامیک پیش از مشاهده محل مورد نظر و با توافق صاحب خانه توسط نیروی نصاب انجام می‌شود. توصیه می‌کنیم که خرید کاشی و سرامیک را به خود نصاب سرامیک بسپارید؛ چرا که به دلیل داشتن دانش و تجربه کاری، بهترین جنس و طرح سرامیک را انتخاب می‌کند.سرامیک کاری چگونه انجام می‌شود؟

نصب سرامیک از روش‌های متداولی است که بر روی کف و بدنه انجام می‌شود و در بیشتر بازسازی‌های منازل ارائه می‌گردد. اکنون سرامیک کاری به دو روش دوغابی و چسبی انجام می‌شود که در ادامه با هم به این دو نوع از سرامیک کاری می‌پردازیم.

 

سرامیک کاری به روش دوغابی

در اجرا روش دوغابی نکته مهم و قابل اهمیت گونیا کردن است. زیرا امکان دارد تیغه چینی موجود گونیا نباشد؛ در این صورت کاشی یا سرامیک کاری شما هم ناگونیا می‌شود. بعد از گونیا کردن (درصورت درست بودن اندازه طولی و عرضی) با دوغاب پشت سرامیک یا کاشی مورد نظر را پرکرده و بعد از نیمه خشک شدن دوغاب ردیف‌های بعدی را به همین صورت انجام می‌دهیم.

 

سرامیک کاری به روش چسبی

در اجراء روش چسبی زیرسازی که به صورت سیمانکاری است قابل اهمیت است. به گونه‌ای که نباید سیمانکاری موجود فرو رفتگی یا بیرون آمدگی و غیر گونیا باشد زیرا ملاک نصب کاشی یا سرامیک زیرسازی قرار می‌گیرد.


 

نکات مهم فنی هنگام نصب کاشی و سرامیک با چسب

 • همیشه از کافی بودن مقدار سرامیک اطمینان داشته باشید و حتی مقداری هم بیشتر بخرید زیرا ممکن است بعضی از سرامیک شکسته شوند و بعد از اتمام کار از آن نوع سرامیک پیدا نشود.
 • زیر سطحی که چسب را بر روی آن می مالید تمیز باشد.
 • زیر کار اگر تخت و صاف است با نوک تیشه خراش دهید تا چسب به راحتی بچسبد.
 • قبل از شروع به کار از تراز بودن دیوار اطمینان پیدا کنید و خط افقی را با شمشه و تراز مشخص کنید.
 • تراز افقی و عمودی را رعایت کنید.
 • در پایان کار در حالی که چسب خشک نشده است چسب های مازاد را پاک نمایید.

 

توصیه یک متخصص و سرامیک کار در تهران

نصاب سرامیک حرفه ای و باتجربه از شما می‌خواهد که در پروژه های نصب حتما از نیروهای ماهر دقیق کمک بگیرید. در نگاه اول شاید این توصیه‌ها جدی به‌نظر نرسد اما همین که شیب محل نصب اصولی نباشد و یا عایق بندی سطوح درست اجرا نشود، هزینه‌های احتمالی بعدی بسیار سنگین‌تر خواهد بود.

 

 

معرفی برترین نصابان سرامیک در تهران

برای نصب سرامیک در تهران به رایگان قیمت بگیرید

رنج قیمت (ریال)
در حال بروز رسانی قیمت ...
کسب درآمد خدمت از ما

علاوه بر نصب سرامیک، سایر خدمات فعال در تهران را مشاهده کنید.

مشاهده خدمات فعال تهران
 • نصاب سرامیک تهران
 • سرامیک کاری کف تهران
 • سرامیک کار تهران
 • نصاب سرامیک ساختمان تهران
 • قیمت نصب سرامیک تهران

3.00 امتیاز از 7 رای

loading