مهدی درستکار

مهدی درستکار

5.0 ( از 8 نظر )
کمتر از 3 خدمت موفق
معرفی مهدی درستکار:

درود و احترام بنده شاگرد استاد مرحوم مصطفی کمال پورتراب و رتبه اول تعیین سطح مربی گری موسیقی در سال ۹۳ در کشور هستم. ساز تخصصی من تار، پیانو و ویولن هست. به تازگی کتاب مبانی صداسازی (مهدی درستکار) رو نوشتم که خداروشکر بهترین و کاملترین تکنیکهای کاربردی رو ازقبیل: تمرینات رزونانس، تمرینات روبه تند، تمرینات پرواز در صدا، صد نوع تکنیک و تحریر و ۲۰ نوع احساس در صدا، و از همه مهتر تمام گامها و دستگاه‌های غربی و شرقی را برای خوانندگی به شما ارائه می‌دهد.بیشتر

  • 20 سال سابقه کار
  • مشاوره رایگان ارائه مدرک معتبر تضمین قطعی معرفی هنرجو به گروه‌های موسیقی برتر و...
مناطق تحت پوشش
  • تهران
نظرهای مشتریان

مشتریان به مهدی درستکار بابت رفتار محترمانه ، کیفیت انجام کار ، دستمزد منصفانه ، خوش قولی ، مهارت و تخصص امتیاز مثبت داده اند.

5.0
از 8 امتیاز
100%
0%
0%
0%
0%
پنداشته

ایشون با اینکه سنشون زیر 30 سال هست، اما مهارت و تخصص بسیار خوبی در نواختن ساز و همچنین مباحث تئوری موسیقی و همچنین صداسازی دارن. من به شخصه از دانش و تجربه ایشون خیلی بهره بردم.

مصطفی نقدی پور

خیلی خیلی خوب و درجه یک، بنده در کوتاه ترین زمان کلی تکنیک کاربردی یادگرفتم، استاد درستگار واقعا ممنون از این همه وجدان کاری که تخصص خودتونو تمام و کمال در اختیار ما میذارید.

AmirZK

بسیار عالی

علي

اين استاد واقعا بي نظير هستن

فاطمه حجازی

مربی کاربلد حرفه ای با انصاف یک دنیا ممنونم استاد عزیزم

آموزش سلفژ و صداسازی آموزش سه تار کلاس آموزش سنتور آموزش پیانو آموزش هارمونی و کنترپوان کلاس آموزش کاخن کلاس آموزش آهنگسازی کلاس آموزش هارمونی و تئوری موسیقی کلاس آموزش ارکستراسیون آموزش آواز پاپ کلاس آموزش تار آموزش آواز سنتی و ایرانی آموزش میکس و مسترینگ آموزش ضرب و تمپو آموزش ارگ و کیبورد آموزش خوانندگی و صداسازی آموزش ویولن کلاس موسیقی کودک آموزش سازدهنی و هارمونیکا آموزش ترومبون مشاهده بیشتر
دانلود اپلیکیشن خدمت از ما
loading