پیراهن مبل بهتا

پیراهن مبل بهتا

4.8
درباره من:
پیراهن مبل بهتا با استفاده از تخصص بهترین الگوبرداران و خیاطان تا به امروز توانسته رضایت کامل تمامی مشتریان خود را بدست آورد و این رضایتمندی باعث جذب مشتریان جدید شده است. کار ما دوخت انواع کاور ژلاتینی و پارچه ای با بهترین کیفیت، کوتاه ترین زمان و مناسب ترین قیمت می باشد. از اینکه شما هم به ما اعتماد میکنید سپاسگزاریم و به شما ثابت میکنیم که از این اعتماد خوشحال و راضی خواهید شد.
تهران
work list
16
خدمات موفق
happy
100% راضی
sad
0% ناراضی
4.8
7 نظر
مشتری
- سفارش دوخت کاور مبل

با سلام خیلی از کار راضی بودیم. خوش قول، جنس باکیفیت، دقیق، منصف و مودب. ممنونم از زحمتشون و بااطمینان به کاربران دیگه پیشنهاد میدم.

سمیه
- سفارش دوخت کاور مبل

۱.از نظر زمان اندازه گیری ها و تحویل دهی دقیقا سر وقت بودن. ۲.کیفیت و کمیت کار بسیار عالی. ۳.خوش اخلاق و خوش برخورد بودن. از انتخاب و اعتماد به ایشون پشیمان نخواهید شد.از زحماتشون تشکر میکنم‌.

محمد
- سفارش دوخت کاور مبل

با سلام و خسته نباشید کارشون خیلی خوب و تمیز بود کامل روی مبل نشسته و خیلی مبلها رو قشنگ تر کرده. نکته مهم دیگه در مورد پیراهن مبل بهتا اینه که خیلی خوش قول بودن و کار ما رو به موقع تحویل دادن و در ضمن خیلی خوش برخورد و مودب هستند. خدا خیرشون بده ما که خیلی از کارشون راضی هستیم

مشتری

سلام کارشون خیلی عالیه کیفیت کارشون فوق العاده است،دوختش با سلیقه است و از هر نظر عالیه

مشتری

دوستام باعث آشنایی من با پیراهن مبل بهتا شدن و از این آشنایی خیلی خیلی خوشحالم . کار شیک و تمیز جنس خوب و با دوام و اینکه با اطمینان میتونی روی زمان تحویل کارت حساب کنی . تشکر از دوست خوبم بابت معرفی و صد تشکر از پیراهن مبل بهتا .

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. برای مشاهده خدمات فعال شهرتان و دسترسی به متخصصین بیشتر، با ما همراه شوید
مشاهده خدمات فعال تهران
کسب درآمد خدمت از ما

پیوستن متخصصین

با هر تخصصی که دارید، بیشتر دیده شوید و درآمد خود را افزایش دهید.

به "خدمت از ما" بپیوندید
loading