پیراهن مبل بهتا

پیراهن مبل بهتا

4.7 ( از 9 نظر )
22 خدمت موفق
معرفی پیراهن مبل بهتا:

پیراهن مبل بهتا با استفاده از تخصص بهترین الگوبرداران و خیاطان تا به امروز توانسته رضایت کامل تمامی مشتریان خود را بدست آورد و این رضایتمندی باعث جذب مشتریان جدید شده است. کار ما دوخت انواع کاور ژلاتی نی و پارچه ای با بهترین کیفیت، کوتاه ترین زمان و مناسب ترین قیمت می باشد. از اینکه شما هم به ما اعتماد میکنید سپاسگزاریم و به شما ثابت میکنیم که از این اعتماد خوشحال و راضی خواهید شد.بیشتر

مناطق تحت پوشش
  • تهران
نظرهای مشتریان

مشتریان به پیراهن مبل بهتا بابت رفتار محترمانه ، کیفیت انجام کار ، خوش قولی ، مهارت و تخصص امتیاز مثبت داده اند.

4.7
از 9 امتیاز
78%
22%
0%
0%
0%
رضوی

با سلام خیلی از کار راضی بودیم. خوش قول، جنس باکیفیت، دقیق، منصف و مودب. ممنونم از زحمتشون و بااطمینان به کاربران دیگه پیشنهاد میدم.

دوخت کاور مبل
سمیه

۱.از نظر زمان اندازه گیری ها و تحویل دهی دقیقا سر وقت بودن. ۲.کیفیت و کمیت کار بسیار عالی. ۳.خوش اخلاق و خوش برخورد بودن. از انتخاب و اعتماد به ایشون پشیمان نخواهید شد.از زحماتشون تشکر میکنم‌.

دوخت کاور مبل
محمد

با سلام و خسته نباشید کارشون خیلی خوب و تمیز بود کامل روی مبل نشسته و خیلی مبلها رو قشنگ تر کرده. نکته مهم دیگه در مورد پیراهن مبل بهتا اینه که خیلی خوش قول بودن و کار ما رو به موقع تحویل دادن و در ضمن خیلی خوش برخورد و مودب هستند. خدا خیرشون بده ما که خیلی از کارشون راضی هستیم

دوخت کاور مبل
مشتری

سلام کارشون خیلی عالیه کیفیت کارشون فوق العاده است،دوختش با سلیقه است و از هر نظر عالیه

مشتری

دوستام باعث آشنایی من با پیراهن مبل بهتا شدن و از این آشنایی خیلی خیلی خوشحالم . کار شیک و تمیز جنس خوب و با دوام و اینکه با اطمینان میتونی روی زمان تحویل کارت حساب کنی . تشکر از دوست خوبم بابت معرفی و صد تشکر از پیراهن مبل بهتا .

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. برای مشاهده خدمات فعال شهرتان و دسترسی به متخصصین بیشتر، با ما همراه شوید
مشاهده خدمات فعال تهران
کسب درآمد خدمت از ما

پیوستن متخصصین

با هر تخصصی که دارید، بیشتر دیده شوید و درآمد خود را افزایش دهید.

به "خدمت از ما" بپیوندید
loading