قیمت آموزش اتوکد در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه آموزش اتوکد" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به آموزش اتوکد نیاز دارید؟

آموزش اتوکد را به متخصصش بسپار

آموزش اتوکد (AutoCAD) برای مهندسان عمران و مکانیک، معماران و به‌طور کلی هر فردی که با ترسیم‌های فنی و مهندسی سروکار داشته باشد، نامی آشناست. آموزش اتوکد به روش‌های مختلف مانند کتاب آموزش اتوکد، فیلم آموزش اتوکد، جزوه آموزش اتوکد و... سال‌هاست که متقاضیان فراوان دارد.

"خدمت از ما" به تازگی امکان ثبت سفارش برای آموزش اتوکد معماری، آموزش اتوکد عمران و سایر رشته‌ها را نیز به خدمات خود اضافه کرده است. اگر شما نیز قصد یادگیری این نرم‌افزار قدرتمند را دارید، بدون پرداخت هزینه درخواست خود را ثبت کنید و از مدرسان پیشنهاد قیمت بگیرید؛ و بهترین فرد را برای آموزش اتوکد سه بعدی یا آموزش اتوکد دو بعدی انتخاب کنید.

 

آموزش اتوکد

 

قیمت آموزش اتوکد چگونه تعیین می‌شود؟

از دوره­‌های کلی و یک ­طرفه با استفاده از کتاب آموزش اتوکد، فیلم آموزش اتوکد و جزوه آموزش اتوکد که بگذریم، قیمت آموزش اتوکد 2020 و نسخه‌های دیگر توسط یک مدرس حرفه‌­ای چگونه تعیین می‌شود؟

هزینه آموزش اتوکد مانند سایر دوره­‌های آموزشی، به شدت به تجربه سابقه مدرس موردنظر شما وابسته است. هر چه فرد شما سابقه بیشتری داشته و در میان اساتید آموزش اتوکد شناخته شده‌­تر باشد، هزینه آموزش اتوکد 2016 یا نسخه‌­های دیگر آن بیشتر خواهد بود.

نکته دیگری که ممکن است روی هزینه آموزش اتوکد به زبان ساده تاثیر بگذارد، نوع آموزش مورد نظر شماست که با توجه به هدف­تان تعیین می‌­شود. برای مثال برخی قصد یادگیری آموزش اتوکد معماری دارند، برخی هم آموزش اتوکد عمران یا آموزش اتوکد الکتریکال برای برق ساختمان. در مواردی نیز مدرسان تفاوتی میان رشته متقاضی قائل نشده، و برای آموزش اتوکد سه بعدی یا آموزش اتوکد دو بعدی نرخ‌های یکسانی درنظر می‌گیرند.

اگر مایل هستید دقیق‌تر قیمت آموزش اتوکد 2016 یا نسخه‌های جدیدتر را با توجه به نیازتان بدانید، می­‌توانید با ثبت درخواست­تان در اپلیکیشن "خدمت از ما" از مدرسان آموزش اتوکد قیمت بگیرید. توجه داشته باشید که برای دریافت پیشنهاد قیمت، نیازی به نهایی کردن درخواست­تان نیست.

 

 آموزش اتوکد معماری

 

مزایای استفاده از آموزش اتوکد چیست؟

مزایای آموزش اتوکد توسط یک مدرس خصوصی در مقایسه با استفاده از کتاب آموزش اتوکد، فیلم آموزش اتوکد و انواع جزوه آموزش اتوکد رایگان در اینترنت بدیهی است. مسلما استفاده از این منابع برای آموزش اتوکد بی‌تاثیر نیست؛ اما نمی‌توان کاملا به آنها اتکا کرد.

مباحث موجود در چنین منابعی به‌طور کلی طراحی شده و پاسخگوی بسیاری از نیازها نیستند. برای مثال، ممکن است در آنها نیازهای متقاضیان آموزش اتوکد معماری، آموزش اتوکد عمران یا آموزش اتوکد الکتریکال در آنها به خوبی برآورده نشده باشد. اما در آموزش اتوکد به صورت خصوصی، مباحت دوره کاملا با توجه به هدف شما برنامه‌ریزی می‌شوند.

"خدمت از ما"، به شما کمک می­‌کند تا به بهترین استادان و مدرسین آموزش اتوکد به زبان ساده دسترسی داشته باشید، و از دوره‌ای آموزشی به صورت اختصاصی با توجه به نیازهای خود بهره ببرید. شما همچنین می‌­توانید اطلاعات و سوابق کاری هر مدرس را همراه با نظرات شاگردان قبلی در مورد کیفیت آموزش آنها مشاهده کنید. و نهایتا از هزینه آموزش اتوکد 2020 پیش از نهایی کردن درخواست مطلع شوید.

 

 آموزش اتوکد عمران

 

کاربردهای آموزش اتوکد

همان‌طور که دیدید، کاربردهای آموزش اتوکد را نمی‌توان به یک حوزه و رشته محدود کرد. به‌طور کلی آموزش طراحی به این نرم‌افزار را می‌توان به دو دسته آموزش اتوکد سه بعدی و آموزش اتوکد دو بعدی تقسیم کرد. تا مدتی پیش، مهندسان و طراحان ابزارهای محدودی برای طراحی و پرورش ایده‌هایشان داشتند. اکنون با کمک این نرم‌افزار می‌توان در محیط‌های دو بعدی و سه بعدی با ابزارهای اتوکد به طراحی هوشمند و مستندسازی ایده‌ها پرداخت.

اما هریک از این روش‌ها در طراحی و آموزش اتوکد در چه حوزه‌هایی کاربرد دارد؟ در ادامه پاسخ این سوال را براساس نسخه‌های منتشرشده این نرم‌افزار ملاحظه می‌کنید:

 

1. آموزش اتوکد برای معماری و عمران (AutoCAD Architecture)

آموزش اتوکد معماری و آموزش اتوکد عمران را شاید بتوان پرطرفدارترین نوع آموزش با این نرم‌افزار دانست. آموزش اتوکد 2020 به افراد کمک می‌کند تا پروژه‌های طراحی ساختمان را انجام دهند. آموزش اتوکد 2020، آموزش اتوکد 2018 و سایر نسخه‌های جدید برای آموزش اتوکد معماری و آموزش اتوکد عمران بهتر هستند. این نسخه‌ها شامل ابزارهایی هستند که اجازه تجزیه و تحلیل اجزای ساختمان و حل مشکلات مربوط به فشار و بار مصالح را به کاربر می‌دهند.

 

2. آموزش اتوکد الکتریکال (AutoCAD Electrical)

آموزش اتوکد الکتریکال یا آموزش اتوکد برق ساختمان به عنوان یک ابزار طراحی فنی و مهندسی نیز همیشه متقاضیان خود را داشته است. به‌طور ساده، آموزش اتوکد الکتریکال برای طراحی مدارات و تابلو برق کاربرد دارد و برای افراد فعال در این زمینه‌ها ضروریست. آموزش اتوکد الکتریکال می‌تواند برای علاقمندان به کار با مدارهای فرمان و قدرت نیز کاربرد داشته باشد.

 

3. آموزش اتوکد سه بعدی مکانیکی (AutoCAD Mechanical)

اهمیت ترسیم اجزای مهندسی، طرح‌های پایه و تحلیل سیستم‌های HVAC موجب افزایش آموزش اتوکد سه بعدی در رشته مکانیک شده است. طراحی با این نرم‌افزار مستقیما باعث کاهش خطاهای انسانی شده، و یادگیری و استفاده از آن برای طراحی قطعات مکانیکی، تحلیل سیستم‌های برق و لوله‌کشی بسیار به مهندسان توصیه می‌شود.

علاوه بر کاربردهای بالا، آموزش اتوکد سه بعدی و آموزش اتوکد دو بعدی حتی برای طراحان صنعتی و افراد فعال در رشته‌های انیمیشن، گرافیک و جواهرسازی نیز کاربرد دارد. ویژگی‌های مخصوص این نرم‌افزار آنقدر پرکاربرد است که آموزش اتوکد را برای گروه بزرگی از افراد ضروری می‌کند.

 

 آموزش اتوکد الکتریکال

 

نحوه انتخاب بهترین متخصص آموزش اتوکد

پیدا کردن مدرسی که بتواند آموزش اتوکد را به‌گونه‌ای به پایان برساند که شما بتوانید پروژه‌های جدی را انجام دهید، فوق‌العاده مهم است. این دقیقا همان کاری است که کتاب آموزش اتوکد، فیلم آموزش اتوکد و جزوه آموزش اتوکد نمی‌توانند به خوبی برای شما انجام دهند. چنین منابعی موجب آشنایی کلی شما با فضای نرم‌افزار خواهند شد؛ اما تسلط بر ابزارها را کمتر تضمین می‌کنند.

"خدمت از ما" این امکان را فراهم کرده است تا بتوانید مدرسی حرفه‌ای نرم افزار اتوکد را پیدا کنید. اگر به دنبال دوره‌های آموزش اتوکد معماری، آموزش اتوکد الکتریکال یا مکانیکی هستید، درخواست خود را در "خدمت از ما" به صورت رایگان و بدون پرداخت هزینه ثبت کنید؛ از بهترین مدرسین آموزش اتوکد پیشنهاد قیمت بگیرید؛ پروفایل آنها را بررسی کنید؛ نظرات کاربران را در مورد دوره‌­های قبلی آنها بخوانید، و نهایتا بهترین فرد را انتخاب کنید.

4.5 امتیاز از 1488 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
آموزش اتوکد

نظرات

محمد تیموری یانه سری
محمد تیموری یانه سری
5.0 (از 2 نظر)
1 خدمت موفق
آموزش اتوکد
سوده اسماعیلی

کلاس خیلی عالی بود. تسلط در تدریس عالی بود. پر انرژی و با حوصله و دلسوزانه درس میدن که این مورد برام خیلی جذاب بود. با اخلاق، منظم، مسلط و دانش بالا 👌👍🏼 ممنونم ازتون 🙏🙏

در این شهرها می توانید سفارش آموزش اتوکد را ثبت کنید: