قیمت تربیت سگ در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه تربیت سگ" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به تربیت سگ نیاز دارید؟

تربیت سگ را به متخصصش بسپار

تربیت سگ، یکی از اولین مواردی است که دارندگان سگ باید به آن توجه کنند؛ البته هر چه از سن سگ گذرد، تربیت سگ دشواری‌های بیشتری برای شما و مربی تربیت کننده به همراه خواهد داشت. متناسب با نژاد سگ (مانند شیتزو تریر، اشپیتز، ژرمن، شی هوا هوا و ...)، سختی تربیت سگ و همچنین هدف از تربیت سگ تفاوت خواهد نمود. به عنوان مثال سگ ژرمن شپرد ماده برای نگهبانی بسیار مناسب است و برخی مربیان به صورت تخصصی به تربیت سگ نگهبان می‌پردازند. با ما همراه شوید تا علاوه بر تربیت سگ به مواردی مانند تربیت سگ برای دستشویی، سن تربیت سگ، اصول تربیت سگ خانگی، تربیت سگ نگهبان، تربیت سگ پاکوتاه و تربیت سگ بومی بپردازیم. 

 

 

تربیت سگ

 

تربیت سگ

تربیت سگ در صورتی که توسط مربی مجرب صورت گیرد، می‌تواند بسیار موثر واقع شود؛ به خصوص برای سگ‌های شگاری و نگهبان. نژادی مانند سگ سرابی در صورتی که توسط مربی تربیت نشود، حتی می‌تواند جان صاحب خودش را به خطر اندازد. 

انتخاب یک مربی برای تربیت سگ، کمک شایانی به شما در ایجاد اصول مشخص برای سگ‌تان می‌کند. حتی می‌توانید مربی و تربیت کننده‌ای استخدام کنید که تربیت سگ را به شما آموزش دهد و خودتان به تربیت سگ‌تان بپردازید. 

از جلمه نژادهایی که در وب برای تربیت‌شان جستجو می‌شود، عبارت هستند از:

  • تربیت سگ شیتزو تریر
  • تربیت سگ شی هوا هوا
  • تربیت سگ اشپیتز
  • تربیت سگ ژرمن شپرد

 

قیمت تربیت سگ

 

درخواست قیمت تربیت سگ از مربیان تربیت سگ

شما می‌توانید با ثبت درخواست تربیت سگ و بیان مشخصات سگ‌تان بر روی خدمت از ما، از چندین متخصص مجرب پیشنهاد قیمت دریافت کنید و با بررسی سوابق آن‌ها، بهترین مربی و تربیت کننده را برگزینید. تربیت سگ فرایندی چند ماهه است و نمی‌توان در چند روز به نتیجه مطلوبی رسید. 

 

سن تربیت سگ

یکی از مهم‌ترین مواردی که در تربیت سگ باید توجه کرد، سن مناسب برای تربیت سگ است. هر نژاد، سن مناسب تربیت خودش را دارد و نمی‌توان سن خاصی را برای تمامی نژادها مشخص نمود؛ اما سن تربیت سگ به میزانی مهم است که عباراتی همچون تربیت توله سگ 45 روزه، تربیت توله سگ 2 ماهه و ... جستجو می‌شود. 

پیشنهاد می‌کنیم به هنگام به دنیا آمدن توله سگ، از یک مربی مجرب پیرامون نژاد سگ خود بپرسید و با آگاهی کامل، نسبت به تربیت سگ خود اقدام کنید. در صورت گذر سن سگ شما از سن مناسب، علاوه بر افزایش قیمت تربیت سگ، تربیت سگ با چالش‌های بسیاری می‌تواند همراه شود؛ و در برخی موارد دیگر نتوان سگ را تربیت کرد. 

 

تربیت سگ برای دستشویی

 

تربیت سگ برای دستشویی

بسیاری از دارندگان سگ به تربیت سگ برای دستشویی بی‌توجهی نموده‌اند، تجربیات نامطلوبی را تجربه کرده‌اند. پیشنهاد می‌کنیم از یکی مربی جهت تربیت سگ برای دستشویی کمک بخواهید و خودتان با یاد گرفتن اصول تربیت سگ، سگ‌تان را برای دستشویی رفتن، تربیت کنید. در طی فرایند تربیت سگ برای دستشویی، می‌توانید از تشویقی‌های کم و کوچک استفاده کنید. 

 

تربیت سگ نگهبان

 

تربیت سگ نگهبان

تربیت سگ نگهبان دشواری‌های بسیاری برای مربی تربیت کننده سگ به همراه دارد. متناسب با هر نژاد، سختی تربیت سگ متفاوت خواهد بود. به عنوان مثال در صورتی که از بدو تولد، سگ از نژاد استافورد شایر تربیت نشود، نگهداری از این سگ برای نگهبانی بسیار خطرناک است و می‌توانند با آسیب‌های جسمانی برای شما همراه شود. از سوی دیگر تربیت سگی مانند ژرمن شپرد، به سختی تربیت سگ دوبرمن پینچر نیست و قابلیت تربیت پذیری بالاتری به دارد. 

حتما برای تربیت سگ نگهبان، از یک مربی مجرب درخواست انجام این کار را کنید. 

 

سخن پایانی

شما به راحتی می‌توانید با ثبت درخواست خود بر روی خدمت از ما، از برترین مربی‌های سگ قیمت و هزینه تربیت سگ را دریافت کنید. 

امتیاز دهید

4.71 امتیاز از 75 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
تربیت سگ

نظرات

مژده بهوندی راد
مژده بهوندی راد
5.0
6 خدمت موفق
تربیت سگ
سایدا بهرامی

ممنونم از خانم بهوندی بابت اموزش واقعا اصلا فکرشو نمیکردم با ی جلسه پاپت من حرف گوش کن بشه

مژده بهوندی راد
مژده بهوندی راد
5.0
6 خدمت موفق
تربیت سگ
شراره زنگنه

خانم راد فوق العاده خانم با شخصیتی هستن دختر من با ۱جلسه کلی تغییر کرده واقعا ممنونم ازشون به خاطر صبر و حوصله ای که به خرج دادن برامون😍🌸💖

غلامرضا(شفق) دیوان پور
غلامرضا(شفق) دیوان پور
4.3
71 خدمت موفق
تربیت سگ
غزال روشنی

ضمن تشکر فراوان از جناب دیوان سالار ، بابت وقت شناسی و کمکهای بیشماری که در تربیت سگ من ، داشتند ، باید متذکر این نکته بشوم که نکاتی که ایشون مطرح کردند تا بحال هیچ مربی به من نگفته بود حتی در هیچ سایتی من ندیده بودم اینقدر موشکافانه و خلاقانه نکات تربیتی را مطرح کنند به همین دلیل بینهایت خوشحالم که بالاخره مربی حرفه ای پیدا کردم ، واقعا تغییرات قابل مشاهده ای در سگ من رخ داده در حدیکه توجه بقیه اعضای خانوده را جلب کرده . واقعا ممنونم از این مربی بینظیر که زندگی سک من را متحول کردند .

در این شهرها می توانید سفارش تربیت سگ را ثبت کنید:

loading