قیمت آموزش عربی دبیرستان در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه آموزش عربی دبیرستان" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به آموزش عربی دبیرستان نیاز دارید؟

آموزش عربی دبیرستان را به متخصصش بسپار

آموزش عربی دبیرستان به گونه‌ای روان و قابل فهم برای حداکثر یادگیری بسیار حائز اهمیت است. به دلیل اهمیت درس عربی در رشته انسانی، پیدا کردن مدرسی که آموزش عربی دبیرستان را به بهترین روش انجام دهد، خواسته تمام دانش‌آموزان است. تدریس تحلیل صرفی عربی، جمع‌بندی عربی انسانی، تدریس افعال عربی کنکور و... از مهمترین اهداف دانش‌آموزان برای آموزش عربی دبیرستان است.

خدمت از ما، امکان ثبت سفارش برای آموزش عربی دبیرستان و پیدا کردن مدرسان عربی نظام جدید را نیز به خدمات خود اضافه کرده است. مانند سایر خدمات، کافیست درخواست خود را به رایگان ثبت کنید؛ از مدرسان باتجربه پیشنهاد قیمت بگیرید؛ و بهترین مدرس را برای آموزش عربی دبیرستان انسانی و یا رشته‌های دیگر انتخاب کنید.

 

آموزش عربی دبیرستان

 

 

قیمت آموزش عربی دبیرستان

آموزش عربی دبیرستان را می‌توان به دو دسته کلی تقسیم کرد:

 • تدریس عربی کنکور که می‌تواند شامل مواردی از جمله تدریس تحلیل صرفی عربی، جمع‌بندی عربی انسانی و افعال عربی برای کنکور، تدریس معلوم و مجهول عربی، تحلیل صرفی عربی دوازدهم و ... باشد.
 • تدریس عربی دبیرستان که شامل آموزش عربی دبیرستان انسانی در تمامی پایه‌ها، آموزش عربی دوم دبیرستان رشته تجربی، آموزش عربی سال اول دبیرستان و ... می‌شود.

بنابراین، یکی از فاکتورهای تعیین قیمت آموزش عربی دبیرستان را می‌توان نوع درخواست شما برای تدریس و جمع‌بندی مفاهیم کنکوری، و یا آموزش عربی دبیرستان در کنار آموزش‌های مدرسه برای تقویت دانش‌آموز دانست. در حالت کلی، معمولا قیمت آموزش عربی دبیرستان انسانی در مقایسه با آموزش عربی دبیرستان برای رشته‌های دیگر نیز بیشتر است.

در کنار تفاوتی که نوع تدریس درخواستی، پایه و رشته در قیمت آموزش عربی دبیرستان ایجاد می‌کند، سطح دانش‌آموز، تعداد دانش‌آموزان (در مورد تدریس‌های نیمه‌خصوصی و عمومی) و تعداد جلسات نیز بر قیمت آموزش عربی دبیرستان موثر هستند. برای تخمین دقیق هزینه آموزش عربی دبیرستان می‌توانید با ثبت درخواست‌تان در اپلیکیشن «خدمت از ما» از دبیران قیمت بگیرید.

برای دریافت پیشنهاد قیمت آموزش عربی دبیرستان نیازی به نهایی کردن درخواست نیست.

 

تدریس خصوصی عربی

 

مزیت آموزش خصوصی عربی دبیرستان چیست؟

همان‌طور که اشاره کردیم، یکی از اهداف اصلی دانش‌آموزان در کمک گرفتن از دبیران آموزش عربی دبیرستان، جمع‌بندی عربی انسانی برای کنکور است. هرچند که کلاس عربی کنکور یکی از گزینه‌های شناخته‌شده برای آموزش عربی دبیرستان انسانی و رشته‌های دیگر است، تاثیر نمونه تدریس عربی (مخصوصا به صورت خصوصی) را نمی‌توان با کلاس عربی کنکور مقایسه کرد.

آموزش عربی نظام جدید شامل تدریس تحلیل صرفی عربی، افعال عربی کنکور، معلوم و مجهول عربی و ... توسط یک مدرس حرفه‌ای برای یک دانش‌آموز، به معنای آموزش عربی دبیرستان در عالی‌ترین و موثرترین شکل خود است. در آموزش عربی اول دبیرستان، آموزش عربی دوم دبیرستان یا آموزش عربی سوم دبیرستان به صورت خصوصی، کلاس کاملا با توجه به نیاز دانش‌آموز و سطح او جلو می‌رود.

«خدمت از ما» به شما کمک می‌کند تا به بهترین استادان آموزش عربی دبیرستان برای تمام پایه‌ها دسترسی داشته باشید؛ اطلاعات و سوابق کاری هر یک از دبیران را به همراه نظرات دانش‌آموزان قبلی در مورد کیفیت نمونه تدریس عربی آنها مشاهده کنید؛ و از هزینه آموزش عربی دبیرستان انسانی پیش از نهایی کردن درخواست‌تان مطلع شوید.

 

تدریس عربی دبیرستان به صورت خصوصی

 

ویژگی یک مدرس آموزش عربی دبیرستان

چه هدف شما از آموزش عربی سال‌های اول تا سوم دبیرستان جمع‌بندی عربی انسانی برای کنکور باشد، و چه آمادگی برای امتحانات مدرسه، مدرسان برتر آموزش عربی دبیرستان بایستی واجد شرایط خاصی باشند؛ برای مثال:

 • «خلاقیت» دبیر در تدریس تحلیل صرفی عربی، جمع‌بندی عربی انسانی و سایر مباحث برای ایجاد علاقه تهمیت بالایی دارد. فرد مورد نظر برای آموزش آموزش عربی دبیرستان انسانی یا آموزش عربی دوم دبیرستان رشته تجربی، باید با روش‌های فعال و جذاب تدریس (مانند استفاده از ابزارهای کمک آموزشی) خلاقیت را به عنصر جدانشدنی کلاس عربی کنکور خود تبدیل کند.
 • صحبت از تسلط دبیر آموزش عربی دبیرستان ممکن است عجیب به نظر برسد؛ اما این مورد نیز یک دبیر توانا را از سایرین متمایز می‌کند. یک دبیر با تسلط بالا تنها بر معلوم و مجهول عربی و نکات صرفی و نحوی اشراف ندارد، بلکه در نمونه تدریس عربی خود تا جای ممکن از عبارات عربی استفاده می‌کند.
 • تکنیک یک دبیر ممتاز برای تدریس تحلیل صرفی عربی یا معلوم و مجهول عربی تکنیک سخرانی نیست. او به‌طور موثر زمان کلاس عربی کنکور برای جمع‌بندی عربی انسانی و ... را به خوبی بین خود و دانش‌آموز تقسیم می‌کند. در آموزش عربی دبیرستان به این روش، دانش‌آموز تنها مطالب را به ذهن نمی‌سپارد، بلکه به تحقیق، دقت و بحث نیز می‌پردازد.
 • استفاده از مکالمه در کلاس تا حد امکان؛ پرسش و پاسخ به زبان عربی، و تحلیل ساده برخی از مباحث در قالب جملات توسط دانش‌آموز نیز از روش‌های موثر در نمونه‌های تدریس عربی است.

 

عوامل موثر بر هزینه آموزش عربی دبیرستان

کمی پیش‌تر از عوامل موثر بر قیمت آموزش عربی دبیرستان صحبت کردیم، در ادامه عوامل موثر بر هزینه آموزش عربی دبیرستان را به‌طور خلاصه ذکر کرده‌ایم:

 • سابقه کاری مدرس مورد نظر برای آموزش عربی دبیرستان
 • تعداد جلسات مورد نیاز برای آموزش عربی دبیرستان انسانی یا رشته‌های دیگر
 • تعداد دانش‌آموزان آموزش عربی دبیرستان (خصوصی، نیمه‌خصوصی و یا عمومی)
 • نوع آموزش عربی دبیرستان (نمونه تدریس عربی برای کنکور یا صرفا برای عملکرد بهتر در مدرسه)
 • پایه و سطح دانش‌آموز (آموزش عربی سوم دبیرستان، آموزش عربی سال دوم دبیرستان یا آموزش عربی سال اول دبیرستان)

 

آموزش عربی دبیرستان انسانی

 

انتخاب بهترین متخصص آموزش عربی دبیرستان

در حال حاضر تعداد افرادی که درحال آموزش عربی سوم دبیرستان و سایر پایه‌ها هستند، بسیار بالاست. همین مسئله می‌تواند پیدا کردن بهترین مدرس برای آموزش عربی دبیرستان انسانی را چالش‌برانگیز کند. «خدمت از ما»، به شما کمک می‌کند تا به بهترین دبیران آموزش عربی دبیرستان دسترسی داشته باشید، تا از یک نمونه تدریس عربی به صورت اختصاصی با توجه به سطح و نیازهای خود بهره ببرید.

اگر به دنبال دبیری ماهر برای تدریس تحلیل صرفی عربی، جمع‌بندی عربی انسانی، افعال عربی کنکور و... هستید، درخواست خود را در "خدمت از ما" بدون پرداخت هزینه ثبت کنید؛ جنسیت دبیر را تعیین کنید؛ از بهترین استادان آموزش عربی دبیرستان انسانی پیشنهاد قیمت بگیرید؛ پروفایل آنها را بررسی کنید؛ نظرات کاربران را در مورد نمونه تدریس عربی آنها بخوانید، و نهایتا بهترین فرد را برای آموزش عربی سال اول دبیرستان تا آموزش عربی سوم دبیرستان انتخاب کنید.

4.5 امتیاز از 1496 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
آموزش عربی دبیرستان

نظرات

علی اکبری
علی اکبری
5.0 (از 5 نظر)
4 خدمت موفق
آموزش عربی دبیرستان
امید مرادی

مشکل داشتم و دنبال یک دبیر عربی خوب بودم یکی از دوستان اقای اکبری را معرفی کردند من از کار ایشان از همه نظر خیلی خیلی راضی هستم.

در این شهرها می توانید سفارش آموزش عربی دبیرستان را ثبت کنید: