قیمت ماساژ در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه ماساژ" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (کل کار)
  • 500,000 تومان
  • 600,000 تومان
  • 800,000 تومان
  • 1,000,000 تومان
(به روز رسانی در اردیبهشت 1403)

شما در کدام شهر به ماساژ نیاز دارید؟

ماساژ را به متخصصش بسپار

ماساژ از روش‌های درمانی سنتی و نوعی طب کمکی برای بهبود وضعیت عمومی بدن است. ماساژ بدن علاوه بر افزایش جریان خون و دور کردن لخته‌ خون از قلب، به طور موثری در کاهش گرفتگی‌ها و دردهای عضلانی نقش ایفا می‌کند. انواع ماساژ، با فراهم کردن فرصت خوبی برای ریلکس کردن و استراحت، به از بین بردن استرس و تنش‌های عصبی نیز کمک می‌کنند.

اگر به دنبال رفع تنش‌های جسمی و روحی و به طور کلی بهبود کیفیت زندگی خود با روشی ساده هستید، دریافت ماساژ در فواصل منظم گزینه خوبی برای نائل شدن به این هدف به نظر می‌رسد. در بازار آنلاین خدمت از ما، شما به بهترین متخصصین در هر زمینه خدماتی، از جمله ماسور‌های حرفه‌ای دسترسی دارید و می‌توانید از این طریق یکی از بهترین تجربه‌های ماساژ را سپری کنید.

 

ماساژ کمر

 

 

قیمت و هزینه ماساژ به چه عواملی بستگی دارد؟

چند عامل مختلف در تعیین هزینه ماساژ بدن تاثیرگذارند. نوع ماساژ، محل تمرکز آن، اقلام مورد استفاده ماسور (مثل انواع روغن‌ها، سنگ ماساژ و...) و از همه مهم‌تر مدت زمان ماساژ در مبلغی که باید بپردازید، تفاوت ایجاد می‌کند. مدت زمان ماساژ بسته به نوع آن و درخواست مشتری به طور متوسط بین 45 تا 90 دقیقه متغیر است.

عامل تاثیرگذار دیگر، نرخ دستمزد هر ماسور است که بسته به میزان تجربه، مهارت و حسن شهرت وی، متغیر خواهد بود. برای تعیین قیمت دقیق ماساژ با ثبت سفارش رایگان در خدمت از ما، در اسرع وقت از چند ماسور قیمت بگیرید. به طور حدودی قیمت ماساژ بدن در سال 1402 متوسط و با توجه به مواردی که بیان شد، بین 180 تا 350 هزار تومان خواهد بود. 

 

انواع ماساژ بدن شامل چه مواردی می‌شود؟

ماساژ بدن در انواع مختلف و با اهداف تخصصی متفاوتی وجود دارند. برای مثال خواسته شما از ماساژ شاید صرفا ریلکس کردن ذهن و عضلات باشد، شاید تمایل به ماساژ بافت عمیق برای رفع آسیب‌های ورزشی داشته باشید و یا شاید برای پیشگیری از چین و چروک، مایل به دریافت ماساژ صورت باشید. در این بخش به معرفی انواع ماساژ و محبوب‌ترین آن‌ها می‌پردازیم.

 

ماساژ سوئدی

ماساژ سوئدی، یک نوع ماساژ با فشار ملایم و مناسب کل بدن است. افرادی که به انجام ماساژ عادت ندارند و یا علاقه‌ای به ماساژهای سنگین و پر فشار نشان نمی‌دهند، می‌توانند ماساژ سوئدی را انتخاب کنند. ماساژ سوئدی با هدف گرفتن حال عمومی بدن، برای ایجاد یک ریلکسیشن عکلی در ذهن و جسم شما بسیار مناسب است. همچنین دردهای جزئی بدن را نیز کاهش می‌دهد.

 

ماساژ با سنگ داغ

 

ماساژ سنگ داغ

در ماساژ سنگ داغ، از نوعی سنگ با سطوح صیقلی که به اندازه کافی گرم شده اند استفاده می‌شود. درواقع ابزار ماسور برای ماساژ دادن، صرفا دست‌های خودش نیست و از سنگ ماساژ نیز کمک می‌گیرد. سنگ گرم شده برای افزایش جریان خون و حرکت دادن خون‌های لخته شده بسیار مفید است. همچنین گرمای سنگ دردهای جدی‌تر عضلانی و گرفتگی‌ها را نیز بهبود می‌بخشد. 

 

ماساژ بافت عمیق

این ماساژ با اعمال فشار زیاد، تمامی بافت یک قسمت را درگیر می‌کند. انجام ماساژ بافت عمیق، متناسب با درخواست فرد می‌تواند برای یک ناحیه به خصوص و یا همه بدن به کار رود. این ماساژ برای افرادی که آسیب دیدگی خاصی دارند و یا در اثر فعالیت‌های روزمره، دچار درد مزمن و یا گرفتگی عضلات هستند بسیار مناسب است. 

برای مثال ساعت‌ها پشت میز نشینی، رانندگی های طولانی، کار مداوم با ابزارهای مختلفی که مناسب ارگونومی بدن طراحی نشده‌اند و انجام نادرست حرکات ورزشی می‌تواند تنش‌های عضلانی هرچند جزئی ولی مزمن را پدید آورند؛ ماساژ درمانی به سبک ماساژ بافت عمیق برای از بین بردن آن‌ها مفید است. به یاد داشته باشید فشار وارده در این ماساژ بسیار بالا است و برای افزایش آرامش ذهنی طراحی اختصاصی نشده است.

 

ماساژ آروماتراپی

هدف ماساژ آروماتراپی بیش از آن که تسکین عضلانی باشد، ایجاد حس آرامش و ریلکس کردن ذهن است. البته همه ما می‌دانیم که آرامش ذهنی و جسمی دو امر جدانشدنی هستند و همه انواع ماساژ، هر دوی این هدف‌ها را تا حدی باهم دنبال می‌کنند؛ صرفا تمرکز اصلی هر سبک ممکن است با سبک دیگر متفاوت باشد.

ماساژ بدن آروماتراپی از روغن‌های ماساژ مختلف با اسانس‌های آرامش‌بخش و فشارهای ملایم استفاده می‌کند تا فرصت رفع استرس و تنش‌های عصبی را برای مدتی فراهم کنند. انجام این ماساژ برای بهبود خستگی‌های روزمره معمولی نیز مفید است. 

 

ماساژ ورزشی

ورزشکاران حرفه‌ای در سبک‌های مختلف، ممکن است اعضای به خصوصی از بدن خود را به صورت مداوم در معرض آسیب قرار دهند. ماساژ ورزشی به رفع این آسیب‌ها کمک می‌کند. علاوه بر آن، ماساژ ورزشی برای افزایش انعطاف پذیری و به تبع آن، بهبود عملکرد عضلات بسیار مفید خواهد بود.

با دریافت ماساژ ورزشی، درواقع به انجام حرکات اصلاحی برای نقاط آسیب دیده در اثر ورزش، پرداخته اید. ماساژ ورزشی با افزایش گردش خون و شل کردن عضلات، به رفع گرفتگی و کشیدگی آن‌ها و همین طور افزایش انعطاف و آمادگی بیشتر بدن برای انجام حرکات ورزشی، کمک می‌کند.

 

ماساژ صورت

ماساژ صورت که به یوگای صورت نیز معروف است، نوعی ماساژ برای جلوگیری از پیری پوست صورت به شمار می‌آید. این ماساژ با انجام مجموعه ای از حرکات دورانی مخصوص، موجب افزایش خون رسانی به صورت، افزایش شفافیت و درخشندگی پوست و همین‌طور تحریک پوست به کلاژن سازی خواهد شد. 

کلاژن ماده ای است که به بازسازی پوست و سفت و محکم نگه داشتن آن کمک می‌کند. با بالا رفتن سن، از میزان کلاژن سازی پوست کاسته شده و همین امر موجب ایجاد چین و چروک روی صورت می‌شود. ماساژ صورت علاوه بر پیشگیری از پیری زودرس، به نوعی یک ماساژ ریلکسیشن و آرامش‌بخش نیز به شمار می‌آید.

 

ماساژ سر شانه

 

نحوه انتخاب یک ماسور مجرب

ماساژ بدن با تمام فوایدی که دارد باید توسط یک متخصص حرفه‌ای و ماسور (ماساژر بدن) باتجربه و ماهر انجام پذیرد. انجام اشتباه ماساژ نه تنها کمک کننده نیست بلکه ممکن است به بدن شما آسیب نیز برساند. برای انتخاب کردن یک ماسور خوب و حرفه‌ای می‌توانید به خدمت از ما مراجعه کنید.

خدمت از ما بازار آنلاینی برای دسترسی به بهترین متخصصان در زمینه‌های مختلف است که به شما امکان مقایسه متخصصین را با توجه به سوابق آن‌ها، امتیازی که کسب کرده‌اند و نظرات دیگر کاربران را خواهد داد. همچنین با ثبت سفارش رایگان در این پلتفرم می‌توانید ظرف مدت کوتاهی از چند ماسور مختلف، استعلام قیمت بگیرید.

 

سخن نهایی

ماساژ یک روش درمانی سنتی برای کمک به بهبود وضعیت جسمانی و ذهنی، (مثل افزایش گردش خون، کاهش دردهای عضلانی و افزایش آرامش و تمدد اعصاب) کمک می‌کند. ماساژ بدن اگر به درستی انجام شود می‌تواند یک طب کمکی خوب به شمار بیاید. انواع ماساژ با هدف گیری نقاط مختلف بدن، در برطرف کردن تنش‌های عصبی و عضلانی تاثیر به سزایی دارد. 

4.5 امتیاز از 1491 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
ماساژ

نظرات

آرمان شکوفه کام
آرمان شکوفه کام
5.0 (از 19 نظر)
17 خدمت موفق
ماساژ
مجید بهرامی

کاملا متخصص در امور ماساژ بنده لذت بردم از ماساژی که ایشون انجام دادن سپاسگزارم از اپلیکیشن شما که همچین متخصصینی دارید

آرمان شکوفه کام
آرمان شکوفه کام
5.0 (از 19 نظر)
17 خدمت موفق
ماساژ
امیر توکلی

تعهد و دلسوزی در ماساژ خیلی مهمه که ایشون واقعا انرژی عالی‌ای گذاشتن برای رفع گرفتگی ها. خیلی راضی بودیم

محمد محمودی خوشدرگی
محمد محمودی خوشدرگی
5.0 (از 20 نظر)
20 خدمت موفق
ماساژ
ابلفضل عرب

بنده درگیر اعتیاد به مواد مخدر بودم و برای ترک مواد نیاز به ماساژ دائم و جلسه ای داشتم آقای محمودی لطف کردن و در محل حاضر شدند و الان خداروشکر 3 ماه پاکی دارم💪

در این شهرها می توانید سفارش ماساژ را ثبت کنید: