قیمت آموزش نقاشی و طراحی در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه آموزش نقاشی و طراحی" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به آموزش نقاشی و طراحی نیاز دارید؟

آموزش نقاشی و طراحی را به متخصصش بسپار

آموزش نقاشی و طراحی رامی‌توان جذاب‌ترین رشته میان رشته‌های هنری دانست. وجود دوره‌های مختلف مانند آموزش طراحی مبتدی، آموزش ابتدایی طراحی با مداد، آموزش طراحی از پایه؛ آموزش نقاشی از مبتدی تا پیشرفته و ... همه نشان‌دهنده محبوبیت نقاشی و طراحی میان افراد مختلف است. اگر شما نیز از متقاضیان آموزش نقاشی هستید، به جای درستی آمده‌اید.

اگر به دنبال اساتیدی برای آموزش طراحی از پایه و آموزش نقاشی از مبتدی تا پیشرفته هستید، می‌توانید درخواست‌تان را در خدمت از ما رایگان ثبت کنید؛ از بهترین استادان آموزش طراحی پیشنهاد قیمت بگیرید؛ پروفایل حرفه‌ای آنها را بررسی کنید؛ نظرات هنرجویان قبلی‌شان را بخوانید، و نهایتا بهترین فرد را برای آموزش نقاشی و طراحی انتخاب کنید.

 

آموزش نقاشی (Painting course)

 

 

قیمت آموزش نقاشی و طراحی خصوصی، چگونه تعیین می‌شود؟

فاکتورهای مختلفی در تعیین قیمت آموزش نقاشی نقش دارند. یکی از مهمترین آنها را می‌توان سن هنرجو دانست. بدین معنا که قیمت آموزش نقاشی و طراحی در مورد آموزش نقاشی و طراحی برای کودکان با آموزش طراحی و نقاشی به بزرگسالان متفاوت است. تفاوت در گروه‌ها سنی با سطح و انواع تکنیک در دوره‌ها و کلاس‌های آموزش طراحی مبتدی تا حرفه‌ای رابطه‌ای مستقیم دارد.

در ادامه فاکتور قبل، سطح هنرجو و تکنیک موردنظر او نیز در هزینه آموزش نقاشی از مبتدی تا پیشرفته موثر است. آموزش نقاشی و طراحی برای مبتدیان و همچنین افراد حرفه‌ای‌تر تکنیک‌های بسیار متنوعی را شامل می‌شود (در بخش‌های بعد با انواع طراحی و نقاشی آشنا می‌شویم)، که بر قیمت این دوره‌ها تاثیر دارد.

سایر عوامل تعیین‌کننده در قیمت آموزش طراحی را می‌توان تعداد جلسات و البته تجربه استاد مدنظر شما دانست. هرچه استاد آموزش نقاشی و طراحی چهره، فیگور و ... در رشته خود باسابقه‌تر و شناخته‌شده‌تر باشد، بالطبع هزینه آموزش طراحی و نقاشی نیز بیشتر خواهد بود.

برای تخمین دقیق هزینه آموزش طراحی مبتدی تا حرفه‌ای و همچنین آموزش نقاشی از مبتدی تا پیشرفته می‌توانید با ثبت درخواست‌تان در اپلیکیشن «خدمت از ما» از اساتید این رشته‌ها بدون پرداخت هزینه قیمت بگیرید. به خاطر داشته باشید که برای دریافت پیشنهاد قیمت انواع طراحی و نقاشی نیازی به نهایی کردن درخواست‌تان ندارید.

 

مزایای استفاده از آموزش خصوصی نقاشی و طراحی چیست؟

انواع طراحی و نقاشی را می‌توان پایه اصلی سایر رشته‌های هنر دانست. به همین دلیل، آموزش کامل طراحی و نقاشی به تمام هنرمندان این عرصه توصیه می‌شود. استفاده از دوره‌های خصوصی برای آموزش ابتدایی طراحی با مداد، آموزش طراحی چهره برای مبتدیان، آموزش نقاشی و طراحی برای کودکان و ...، منجر به تنظیم کلاس با سطح مهارت‌های شما می‌شود. در چنین حالتی، تمام وقت دوره و استاد در اختیار شماست.

امکان استفاده از دوره‌های آموزش نقاشی برای مبتدیان و حرفه‌ای‌ها در محل نیز یکی دیگر از مزایای استفاده از این دوره‌هاست. «خدمت از ما» به شما کمک می‌کند تا به بهترین اساتید آموزش طراحی از پایه و آموزش نقاشی از مبتدی تا پیشرفته دسترسی داشته باشید؛ اطلاعات و سوابق کاری هر یک از آنها را به همراه نظرات هنرجویان قبلی‌شان در مورد نوع آموزش آنها مشاهده کنید؛ و از هزینه آموزش انواع طراحی و نقاشی پیش از نهایی کردن درخواست‌تان مطلع شوید.

 

آموزش طراحی (Drawing course)

 

معرفی تکنیک‌های مختلف در آموزش نقاشی و طراحی

در این قسمت محبوب‌ترین سبک‌های طراحی و نقاشی را به شما معرفی می‌کنیم. اگر هنوز مطمئن نیستید که می‌خواهید چه سبکی را در آموزش نقاشی از مبتدی تا پیشرفته یاد بگیرید، پیشنهاد می‌کنیم این بخش را از دست ندهید.

آموزش طراحی مبتدی تا پیشرفته با مداد

آموزش ابتدایی طراحی با مداد یکی از گزینه‌های اصلی هنرجویان در دور‌ه‌های آموزش نقاشی و طراحی برای مبتدیان دانست. کسب مهارت در آموزش ابتدایی طراحی با مداد مسیر یادگیری شما برای سبک‌های دیگر را بسیار ساده‌تر خواهد کرد. طراحی و نقاشی با مداد قدمت زیادی داشته، و می‌توان آن روی انواع سطوح انجام داد. ویژگی منحصر به فرد آموزش ابتدایی طراحی با مداد، استفاده از مدادهای مختلف و گرافیت برای کشیدن است.

آموزش طراحی مبتدی تا پیشرفته با مداد برای علاقمندان به اسکیس (ثبت سریع و آنی یک تصویر) و اسکریبل (خلق تصاویر با حرکات سریع و بدون الگوی قلم) بسیار مناسب است.

آموزش طراحی از پایه با ذغال

آموزش کامل طراحی با ذغال نیز همیشه جذابیت خود را برای هنرجویان مختلف حفظ کرده است. البته این سبک برای افرادی که پیش‌تر آموزشی در زمینه طراحی و نقاشی ندیده‌اند، توصیه نمی‌شود. آموزش نقاشی و طراحی منظره، آموزش نقاشی و طراحی چهره و آموزش نقاشی و طراحی فیگور از محبوب‌ترین موضوعات در آموزش طراحی از پایه با ذغال است.

آموزش طراحی و نقاشی با پاستل

پاستل یا گچ‌رنگ از پودر خالص رنگدانه تهیه شده، و آموزش نقاشی با آن نیز طرفداران خاص خود را دارد. جالب است بدانید که آثار خلق شده با پاستل و خمیرهای رنگ، برای سال های زیادی به صورت دست نخورده باقی می مانند. طراحی و نقاشی با پاستل حتی در میان بزرگترین نقاشان نیز رایج بوده است.

 

 

سایر تکنیک‌های آموزش طراحی و نقاشی

نمی‌توان در یک بخش تمامی سبک‌های آموزش نقاشی و طراحی برای مبتدیان و حرفه‌ای را معرفی کرد. در ادامه برخی دیگر از سبک‌های محبوب را آورده‌ایم:

  • نقاشی روغنی
  • نقاشی آکریلیک
  • نقاشی با آب رنگ
  • نقاشی با تکنیک گواش
  • نگارگری، تذهیب و مینیاتور

 

عوامل موثر بر هزینه آموزش نقاشی و طراحی

  • سابقه و تجربه استاد مورد نظر آموزش نقاشی و طراحی
  • تعداد جلسات لازم برای آموزش نقاشی از مبتدی تا پیشرفته
  • تعداد هنرجویان در دوره آموزش طراحی مبتدی (خصوصی، نیمه‌خصوصی و یا عمومی)
  • تکنیک انتخابی، سطح و سن هنرجو (آموزش نقاشی و طراحی برای کودکان یا بزرگسالان)

 

 

نحوه انتخاب بهترین متخصص آموزش نقاشی و طراحی

«خدمت از ما»، به شما کمک می‌کند تا به بهترین اساتید آموزش کامل طراحی، آموزش طراحی چهره برای مبتدیان، آموزش نقاشی و طراحی منظره، چهره و... دسترسی داشته باشید. تفاوتی نمی‌کند به دنبال دوره‌های آموزش طراحی حرفه‌ای باشید، یا آموزش نقاشی و طراحی برای کودکان؛ می‌توانید فرد مورد نظرتان را در بازار آنلاین «خدمت از ما» پیدا کنید.

تنها لازم است درخواست خود را در اپلیکیشن «خدمت از ما» بدون پرداخت هزینه ثبت کنید؛ از بهترین اساتید آموزش طراحی مبتدی تا پیشرفته پیشنهاد قیمت بگیرید؛ پروفایل آنها را بررسی کنید؛ نظرات هنرجویان را در مورد دوره‌ها قبلی بخوانید، و نهایتا بهترین فرد را برای آموزش نقاشی و طراحی حرفه‌ای انتخاب کنید.

4.5 امتیاز از 1496 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
آموزش نقاشی و طراحی

نظرات

نیکی سپهرخوی
نیکی سپهرخوی
5.0 (از 4 نظر)
3 خدمت موفق
آموزش نقاشی و طراحی
نوشا نیکنام

با عرض سلام و تشکر بسیار... با کمک ایشان در کلاس هم آرامش فوق العاده محیط و هم تدریس واقعا عالی ایشان رو تجربه می کنم و حتما ادامه میدم