قیمت تعمیر ماشین اصلاح در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه تعمیر ماشین اصلاح" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به تعمیر ماشین اصلاح نیاز دارید؟

تعمیر ماشین اصلاح را به متخصصش بسپار

بی‌توجهی به تعمیر ماشین اصلاح، ممکن است بعدا و در یک موقعیت ضروری برای ما گران تمام شود. تعمیر ماشین اصلاح یکی دیگر از خدمات ارائه شده در بازار آنلاین "خدمت از ما" است. به هر یک از خدمات تعمیر ریش تراش موزر شرق تهران، تعمیر ریش تراش موزر غرب تهران و سایر شهرها نیاز داشته باشید، «خدمت از ما» به شما کمک می‌کند تا نزدیک‌ترین متخصصان تعمیر ماشین اصلاح به خود را پیدا کنید.

برای دسترسی به متخصصان تعمیر ماشین اصلاح موزر، کافیست درخواست خود را به رایگان در "خدمت از ما" ثبت کنید. از متخصصان قیمت بگیرید، و بهترین فرد را برای تعمیر ماشین اصلاح شارژی خود انتخاب کنید.

 

تعمیر ماشین اصلاح (Shaving machine repair)

 

قیمت تعمیر ماشین اصلاح چگونه تعیین می‌شود؟

ماشین‌های اصلاح، با توجه به ساختارشان قابل تعمیر هستند. اما هزینه تعمیر ماشین اصلاح موزر چگونه مشخص می‌شود؟ مورد تعیین‌کننده در قیمت تعمیر ریش تراش موزر شرق تهران یا قیمت تعمیر ریش تراش موزر غرب تهران، نوع خرابی آن است. با توجه به نوع خرابی دستگاه شما، ماشین اصلاح موزر ممکن است به تعمیرات زیر احتیاج داشته باشد:

 • نعمیر موتور ماشین اصلاح شارژی
 • تعویض موتور ماشین اصلاح سر
 • سرویس ماشین اصلاح موزر
 • تعمیر برد و رفع اتصالی
 • تعویض کابل و یا تعویض دکمه

هر یک از خدمات بالا در تعمیر ماشین اصلاح، نرخ خاصی دارد. البته برند ماشین اصلاح موزر نیز می‌تواند تفاوت ناچیزی در این هزینه‌ها ایجاد کند. برای مثال، ممکن است هزینه تعمیر ریش تراش فیلیپس در غرب تهران با هزینه تعمیر ماشین اصلاح كيمی دقیقا برابر نباشد. برای اطلاع از هزینه دقیق تعمیر ماشین اصلاح، می‌توانید درخواست خود برای تعمیر ماشین اصلاح موزر را در اپلیکشن «خدمت از ما» ثبت کنید و بدون نهایی کردن سفارش‌تان، از هزینه پیشنهادی متخصصان مطلع شوید.

 

قیمت تعمیر ماشین ریش تراش

 

مزایای تعمیر ماشین اصلاح چیست؟

«خدمت از ما» برای شما بستری ایجاد کرده است تا بتوانید نیازهای متفاوت خود را در کوتاه‌ترین زمان و با مناسب‌ترین هزینه رفع کنید.

با استفاده از خدمات تعمیر ریش تراش موزر شرق تهران، تعمیر ریش تراش موزر شرق تهران یا در شهر خود در بازار آنلاین «خدمت از ما»، شما به چندین فرد مجرب در شهر خود دسترسی مستقیم دارید؛ می‌توانید اطلاعات و سوابق کاری هر یک از متخصصان را بررسی کنید؛ نظرات کاربران را در مورد کارهای قبلی آنها مشاهده کنید؛ و از هزینه تعمیر ماشین اصلاح شارژی قبل از نهایی کردن درخواست مطلع شوید. پیگیری تیم پشتیبانی «خدمت از ما» برای بررسی روند اجرای تعمیر ماشین اصلاح سر را نیز به این موارد اضافه کنید.

 

رایج‌ترین دلایل نیاز به تعمیر ماشین اصلاح 

روشن نشدن ماشین اصلاح موزر احتمالا رایج ترین دلیل نیاز افراد به تعمیر ماشین اصلاح است. اما بنابر اعلام متخصصان، دلایل دیگری نیز برای تعمیر ماشین اصلاح شارژی از طرف مشتریان اعلام می‌شود. از جمله:

 • شکستن پایه نگهدارنده تیغه‌های ماشین اصلاح
 • کند شدن ریش تراش و دشوار بودن کار با آن
 • شکست چرخ دنده‌های ریش تراش
 • کار نکردن دکمه‌های ماشین اصلاح
 • قطع شدن اتصالات داخلی دستگاه
 • بلااستفاده شدن باتری ریش تراش
 • از بین رفتن تیغه‌های ریش تراش
 • صدای زیاد در ماشین اصلاح موزر
 • سریع داغ شدن ریش تراش
 • خراب شدن برد ریش تراش
 • پاره شدن سیم ریش تراش

 

تعمیر ریش تراش برقی

 

انواع ماشین اصلاح موزر

ریش تراش‌ها بدون توجه به نوع انرژی محرکه مورد نیاز (برق شهر یا باطری‌های)، و براساس نوع حرکت تیغ به 2 گروه تقسیم می‌شوند:

یک. ماشین اصلاح موزر با تیغ نوسانی

همان‌طور که می‌دانید، برق متناوب نسبت به زمان متغیر است، یعنی ولتاژ نسبت به زمان مرتبا در حال تغییر از صفر به بیشترین مقدار است. بنابراین اگر یک سیم پیچ تحت تاثیر این برق یک میدان مغناطیسی را تولید کند، این میدان به وجود آمده نیز مرتبا در حال نوسان و تغییر خواهد بود. ماشین اصلاح موزر با تیغ نوسانی از همین اصل برای حرکت تیفه‌های خود استفاده می‌کند.

در ساختار چنین ماشین‌هایی، با اتصال برق به سیم پیچ دور هسته یک میدان مغناطیسی متغیر به وجود می‌آید. این میدان مرتبا موجب جذب و دفع بازو یا اهرم نوسان‌ساز می‌شود. جذب اهرم در زمان اوج میدان مغناطیسی رخ داده و با نزول میدان به واسطه کاهش ولتاژ متناوب، اهرم به محل اولیه خود باز می‌گردد. این عمل مرتبا اتفاق می‌افتد و نوسان شدیدی را به اهرم منتقل می‌کند.

اهرم نیز نوسان به وجود آمده را به تیغه ماشین اصلاح موزر انتقال می‌دهد. نهایتا، موهایی که با عبور از صفحه مشبک به تیغه در حال نوسان رسیده‌اند، قطع می‌شوند.

 

تعمیر ماشین اصلاح شارژی با تیغ چرخشی

 

دو. ماشین اصلاح شارژی با تیغ چرخشی

جالب است بدانید که نحوه کار یک ماشین اصلاح شارژی شباهت زیادی به نحوه کار یک هم‌زن برقی دارد. با روشن کردن یک ماشین اصلاح سر با تیغ چرخشی، برق به یک موتور یونیورسال کوچک رسیده و با حرکت آرمیچر، چرخ‌ دنده‌هایی که با مارپیچ انتهای آن ارتباط دارند، شروع به چرخش می‌کنند.

به هر یک از چرخ دنده‌ها یک محور متصل است که در انتهای محور تيغ عنکبوتی شکل مستقر می‌شود. برای آنکه بتوان با این ماشین‌های اصلاح به راحتی صورت را اصلاح کرد و چروک-های صورت مشکلی را به وجود نیاورند، معمولا سازندگان زیر محورها فنر قرار می‌دهند. بر روی تیغ که معمولا سه و یا شش بازو وجود دارد، صفحه شیاردار قرار گرفته و موهایی که از این صفحه عبور می‌کنند؛ به تیغ که با سرعت بالایی در حال چرخش است می‌رسند. موها سریع قطع شده و از صورت جدا می‌شوند.

 

نحوه انتخاب بهترین متخصص تعمیر ماشین اصلاح 

همان‌طور که در قسمت معرفی انواع ماشین‌های اصلاح دیدید، تعمیر ماشین اصلاح به دانش، ابزار و مهارت مخصوص به خود نیاز دارد. آموزش تعمیر ماشین اصلاح وال یا آموزش تعمیر ماشین اصلاح دینگ لینگ از مواردی نیست که بتوان با مطالعه چند مقاله در آن تخصص کسب کرد.

اگر به دنبال خدمات تعمیر ریش تراش موزر شرق تهران، تعمیر ریش تراش موزر غرب تهران، تعمیر ماشین اصلاح قم یا  تعمیر ماشین اصلاح شارژی در شهر خود هستید، درخواست خود را در «خدمت از ما» به صورت رایگان و بدون پرداخت هزینه ثبت کنید؛ از بهترین متخصصان تعمیر ماشین اصلاح موزر پیشنهاد قیمت بگیرید؛ پروفایل آنها را بررسی کنید؛ نظرات کاربران را در مورد کارهای انجام شده آنها بخوانید، و نهایتا بهترین متخصص را برای تعمیر ماشین اصلاح شارژی یا کابل‌دار خود انتخاب کنید.

4.5 امتیاز از 1420 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
تعمیر ماشین اصلاح

نظرات

ایران هنر
ایران هنر
5.0 (از 2 نظر)
2 خدمت موفق
تعمیر ماشین اصلاح
سید سید

برخورو محترمانه کیفیت قطع که اصلی بود و دقت و مهارت بالا در انجام گار و درست شدن ماشین اصلاح کارشون عالی بود

امیر قائمی
امیر قائمی
5.0 (از 11 نظر)
13 خدمت موفق
تعمیر ماشین اصلاح
امین موسوی

ماشین اصلاح بردم منزلشان تحویل دادم خوش برخوردمورداحترام واعتمادنسبت به طرف ولوازم چندتاسشوارچرخشی هم تحویل دادم فعلا راضی ام ممنون

سیدرضا میرکاظمی
سیدرضا میرکاظمی
5.0 (از 4 نظر)
2 خدمت موفق
تعمیر ماشین اصلاح
رضا رضائی

نحوه برخورد و رعایت ادب و احترام ایشان عالی بود کیفیت کار انجام شده نیز عالی بود با دقت در جژئیات کار را انجام دادند

در این شهرها می توانید سفارش تعمیر ماشین اصلاح را ثبت کنید: