تعمیر کولر گازی ال جی در شیراز

تعمیر کولر گازی و اسپلیت
شما در حال مطالعه در مجله "خدمت از ما" هستید
تعمیر کولر گازی ال جی در شیراز

تعمیر کولر گازی ال جی در شیراز توسط تعمیرکاران با تجربه

تعمیر کولر گازی ال جی در شیراز و سرویس کولر گازی ال جی در شیراز تخصص و حرفه ای تعمیرکاران "خدمت از ما" است. کسانی که از کولر گازی ال جی استفاده می کنند به خوبی می دانند که کار تعمیر کولر گازی ال جی یککار کاملا تخصصی است و باید توسط یک تعمیر کار کار بلد انجام شود.

خدمت از ما به عنوان یک تیم خدماتی نمونه در زمینه سرویس و تعمیر کولر گازی ال جی در شیراز پاسخ تمام سوالات شما در خصوص مشکلات و خدمات رایج در سرویس کولر گازی ال جی در شیراز است؛ به طوری که دیگر نیازی به پیدا کردن نمایندگی تعمیر کولر گازی ال جی در تهران و شیراز نمی باشد.

 

عناوین مطالبِ تعمیر کولر گازی ال جی در شیراز

  •  هزینه تعمیر کولر گازی ال جی در شیراز
  • نحوه ارتباط با نمایندگی تعمیرات کولر گازی ال جی در شیراز
  • عیب یابی کولر گازی ال جی در شیراز
  • اهمیت سرویس کولر گازی ال جی در شیراز
  • 5 مزیت سرویس کولر گازی ال جی درشیراز توسط خدمت از ما

 

هزینه تعمیر کولر گازی ال جی در شیراز

هزینه تعمیر کولر گازی ال جی در شیراز توسط تیم خدمت از ما در انواع مختلف کولر گازی ال جی متفاوت است . میزان  هزینه مورد نیاز برای تعمیر پس از بررسی دقیق تعمیر کار و سرویسکار کولر گازی ال جی در شیراز تعیین و مشخص می شود.

 

میزان هزینه تعمیر و سرویس کولر گازی ال جی در شیراز در خدمت از ما یک مقدارِ واضح و روشن است و خدمت از ما این اطمینان را به شما میدهد که شما حتی ریالی هزینه اضافی بابت تعمیر کولرگازی خود پرداخت نخواهید کرد.

 

نحوه ارتباط با نمایندگی تعمیرات کولر گازی ال جی در شیراز

معمولا افراد بعد از خراب شدن کولر گازی خود از طریق دفترچه راهنما ، جستجو در اینترنت یا تماس با 118 به دنبال نمایندگی تعمیر کولر گازی ال جی در شهر خود هستند. این افراد بعد از کلی سختی و وقت تلف کردن شماره نمایندگی تعمیرگاه مجاز ال جی در شهر خود را پیدا می کنند و معمولا از کیفیت تعمیر و سرویس کولر گازی ال جی و همچنبن هزینه تعمیرراضی نیستند.

خدمت از ما با دارا بودن تیم تعمیرات و سرویسکار حرفه ای کولر گازی در تهران ، شیراز و چند شهر دیگر این نیاز شما عزیزان را به نمایندگی تعمیرات کولر گازی ال جی در اهواز  و  سایر شهرها برطرف کرده است.

 

شما می توانید بدون اتلاف وقت از طریق راه های زیر با تیم حرفه ای خدمت از ما ارتباط بگیرید:

روش اول : تماس مستقیم با شماره ی زیر و پاسخگوی سریع ورسیدن فوری تعمیرکار کولر گازی خدمات از ما

روش دوم: تکمیل و ارسال فرم درخواست تعمیرکار سرمایشی

روش سوم: دانلود اپلیکیشن خدمت از ما که یک خدمت هوشمند برای رفاه حال شما عزیزان ساخته شده است.

 

عیب یابی در تعمیر کولر گازی ال جی در شیراز

در بحث عیب یابی کولر گازی ال جی به چند مشکل رایج در تعمیر کولر گازی ال جی در شیراز و ارائه راهکارهای مناسب برای رفع این مشکلات می پردازیم:

 

 

علت پرتاب شدن آب از داخل کولر گازی ال جی به بیرون

1-کم شدن شارژ کولر گازی : اگر شارژکولر گازی اسپیلت شما کم شود کویل ها دچار یخ زدگی می شوند ، قطرات آب حاصل از آب شدن یخ روی کویل ها همراه با جریان باد کولر به بیرون پرتاب می شوند.

راهکار : ابتدا کولر گازی را نشت یابی کنید و اگر مشکلی نبود گاز کولر گازی  را شارژکنید.

2-شکستن سینی ناودانی : اگر پنل کولر گازی به درستی نصب نشده باشد یا فن داخلی بالانس نباشد در پنل داخلی لرزش ایجاد می شود که به مرور زمان باعث شکسته شدن سینی ناودانی می شود و آب از فن به بیرون پرتاب می شود.

راهکار : به صداهای غیر معمول کولر گازی ال جی خود حساس شوید اگر ترک سیاه روی قاب فن دیدید یعنی سینی ناودانی کولر شما شکسته است و باید با یک تعمیرکار متخصص تماس بگیرید.

3-انسداد لوله تخلیه : یکی از علت های پرتاب آب از پنل کولر گازی ، انسداد لوله تخلیه است اگر شلنگ لوله خروجی تا خورده باشد یا گرد و خاک راه خروجی را مسدود کرده باشد باعث برگشت آب به داخل کولر گازی و در نتیجه پرتاب شدن آن به بیرون خواهد شد.

راهکار: لوله های تخلیه آب را بررسی کنید و اگر لوله خروجی آب را داخل سطل یا بشکه قرار داده اید آب داخل سطل و بشکه را قبل از پرشدن تخلیه کنید.

4-خراب شدن سنسور محیطی یا تنظیم نبودن درجه سنسور : اگر سنسور محیطی خراب شود کمپرسور یکسره کار می کند و نهایتا اواپراتور یخ می زند و آب شدن این یخ ها باعث نشتی از پنل کولر گازی می گردد.

راهکار : اگر سنسور کولر گازی شما خراب شده فورا کولر گازی را خاموش و با یک تعمیرکار متخصص تماس بگیرید.

 

مصرف زیاد برق کولر گازی ال جی

اگر کولر گازی شما از استاندارهای لازم برخوردار است اما پس از نصب کولر گازی توسط نصاب کولر گازی ال جی هزینه برق شما بطور چشم گیر افزایش یافته است با بررسی موارد زیر میتوانیدعلت این مشکل مصرف بی رویه برق در تعمیر کولر گازی ال جی را در یابید:

• تماس سیم ها و اتصالات برق در کولر گازی را چک کنید.
• از سالم بودن موتور کولر گازی مطمئن شوید.
• سوپاپ های کمپرسور را چک کنید.
• فیلترهای کندانسور و تبخیر کننده را بررسی کنید.

 

با توجه به اینکه هزینه قطعات کولر گازی بویژه قیمت برد کولر گازی ال جی و کمپرسور آن بالاست کار تعمیر و سرویس کولر گازی ال جی خود را به تیم حرفه ای خدمت از ما بسپارید تا بدون دغدغه از خرابی کولر گازی ، از وجود آن لذت ببرید.

 

اهمیت سرویس کولر گازی ال جی در شیراز

سرویس کولر گازی ال جی در شیراز یکی از آن کارهایی است که می توان در جهت بهبود عملکرد صحیح کولر گازی ال جی و سلامتی طولانی مدت کولر گازی انجام داد حالا اگر سرویس کولر گازی در شیراز توسط یک سرویسکار مجرب انجام شود این کارایی چندین برابر می شود .


 

5 مزیت سرویس کولر گازی ال جی در شیراز توسط خدمت از ما

1. مصرف برق کولر گازی کاهش پیدا می کند .
2. کولر گازی شما دچار خرابی زودهنگام نمی شود.
3. با سرویس به موقع کولر گازی، هر گونه نشتی در آن تشخیص داده شده و برطرف می شود.
4. سرویس کولر گازی ال جی مانع خرابی زودهنگام کمپرسور کولر گازی می شود.
5. فیلترهای کولر گازی تمیز و شسته شده و هوای مطبوعی را در منزل تجربه خواهید کرد.

5 امتیاز از 5 رای

تعمیر کولر گازی و اسپلیت

برای سرویس تعمیر کولر گازی و اسپلیت از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

مطالب مرتبط با تعمیر کولر گازی و اسپلیت

مطالب مرتبط با سرمایشی

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین
banner
loading