سیمان کاری کرج

با ثبت جزییات درخواست خود، بهترین سیمانکاران کرج را مشاهده کنید.

دسترسی به 261 سیمانکار در کرج

معرفی برترین سیمانکاران در کرج

سیمان کاری کرج

سیمان‌کاری کرج

سیمان‌کاری کرج یک مرحله ضروری در ساخت‌وساز بوده، و به دلیل دوام مثال‌زدنی‌اش محبوب نیز هست. سیمان‌کاری دیوار ساختمان، سیمان‌کاری دیوار حیاط و سیمان‌کاری دیوار باغ تنها برخی از خدمات سیمان‌کاری در کرج که توسط سیمان‌کار در کرج به شما ارائه می‌شود. اگر شما نیز برای انجام کار سیمان‌کاری در کرج به دنبال استخدام سیمان‌کاری و سیمان‌کار کرج هستید، کافیست سفارش خود را در «خدمت از ما» ثبت کنید.
پس از ثبت درخواست سیمان‌کاری در کرج، می‌توانید قیمت سیمان‌کاری کرج که متخصصان پیشنهاد می‌دهند را بررسی، و نهایتا بهترین سیمان‌کار کرج را برای سیمان‌کاری دیوار ساختمان، سیمان‌کاری دیوار حیاط و... انتخاب کنید.

 

خدمات سیمان‌کاری در کرج

سیمان‌کاری کرج کاربردهای مختلفی در پروژه‌های ساختمانی و عمرانی دارد. بر اساس نوع سیمان به کار رفته، روش ساخت ملات و مراحل اجرای پروژه متفاوت است. به همین دلیل، خدمات سیمان‌کاری در کرج توسط سیمان‌کار کرج به دسته‌های زیر تقسیم می‌شود:

 

1. سیمان‌کاری کرج با سیمان سیاه

سیمان سیاه در ساخت ملات دیوار چینی، اندودکاری دیوارهای داخلی و خارجی ساختمان‌ها به کار می‌رود. معمولا برای فضاهای مرطوب مانند حمام، استخر و... از زیرسازی با سیمان سیاه استفاده می‌شود. از سیمان سیاه به علت مقاومت در برابر رطوبت برای سیمان‌کاری رویه دیوارهای داخلی و خارجی، نمای ساختمان و کف هم استفاده می‌شود. بد نیست بدانید که هنگام اجرای سیمان‌کاری کرج ابتدا زیر کار با سیمان معمولی و ماسه پوشانده می‌شود که به آن آستر می گویند. قبل از آستر کردن باید تمام سطح دیوار شمشه‎گیری، و بین شمشه‌ها با ملات ماسه و سیمان پر شود.

 

2. استخدام سیمان‌کاری برای نمای شسته

یکی از نماهای بسیار رایج در کرج نمای شسته است. نمای شسته جزو نماهای اندودی، و ترکیبی از تکه سنگ دانه‌بندی شده، پودر سنگ و سیمان سفید است. با توجه به رنگ نهایی نمای شسته، گاهی از سیمان سیاه و رنگ‌های معدنی هم در این مخلوط استفاده می‌شود. چون این نما پس از پایان سیمان‌کاری دیوار ساختمان با آب شسته می‌شود، به اسم نمای شسته رایج است.

 

3. سیمان‌کار نما کرج و سیمان سفید

این مورد سیمان‌کاری کرج بیشتر در نمای ساختمان به کار می‌رود. علت استفاده از سیمان ‌سفید در این موارد بازتاب نور، افزایش زیبایی و همچنین عدم نیاز به رنگ کاری سطوح پس از اتمام کار سیمان‌کار نما کرج است.

 

4. کار سیمان‌کاری در کرج برای شیب‌بندی و کف‌سازی

همانطور که بعداز اجرای دیوار روی آن نازک‌کاری انجام می‌شود، بعد از اجرای کف یا سقف باید روی آن کف‌سازی انجام شود تا زیبایی و دوام آن بیشتر شود. شیب‌بندی نیز برای هدایت آب صورت می‌گیرد. در محوطه سازی، پیاده‌رو سازی، حیاط سازی، پشت بام، سرویسهای آبریز چون حمام، دستشویی و آشپزخانه از سیمان‌کاری کرج یا مصالح دیگر برای شیب‌بندی استفاده می‌شود.

 

5. سیمان‌کاری دیوار ساختمان با سیمان تگری

برای این‌کار، سیمان‌کار نما کرج سیمان سفید یا رنگی را با پودر سنگ سفید، سیمان و مقداری آب مخلوط نموده تا مایعی رقیق تشکیل شود. پس از آماده شدن ملات آن را داخل ماشین سیمان پاش ریخته، سیمان‌کار کرج دسته ماشین را می‌چرخاند تا دانه‌های ریزی روی دیوار پاشیده شود. به این نما نمای تگری یا گیتی می‌گویند.

 

6. سیمان‌کار کرج و بندکشی

به پر کردن درزهای بین آجرهای دیوار، سنگ، موزاییک، کاشی و سرامیک با مصالح مختلف از جمله سیمان سفید و سیاه بندکشی می‌گویند. متداول‌ترین نوع بندکشی، بندکشی نماهای آجری و سنگیست که به صورت توپر، توخالی و فیتیله‌ای توسط سیمان‌کار کرج اجرا می‌شود.

 

قیمت سیمان‌کاری کرج

عوامل مختلفی از جمله ابعاد و نوع پروژه (سیمان‌کاری دیوار ساختمان، سیمان‌کاری دیوار حیاط، سیمان‌کاری دیوار باغ و...)، محل پروژه، مهارت و تجربه سیمان‌کار کرج، نوع مصالح به کار رفته در سیمان‌کاری کرج ، ابزار جانبی مورد نیاز و... در تعیین قیمت سیمان‌کاری کرج دخیل هستند. لازم به توجه است که قیمت سیمان‌کاری کرج، برای مثال قیمت سیمان‌کاری دیوار یا قیمت سیمان‌کاری طرح سنگ، به صورت متری محاسبه و توسط سیمان‌کار کرج به شما اعلام می‌شود.
 

 

سایر خدمات فعال در حوزه ساختمان و دیگر بخش ها را در خدمت از ما کرج مشاهده کنید.

"خدمت از ما" و دسترسی آسان به متخصصین

سفارش خدمت مورد نظر
سفارش خدمت مورد نظر
 • به چند سوال کوتاه پاسخ دهید
 • ما سفارش شما را برای متخصصین ارسال می‌کنیم
ارتباط با متخصصین و دریافت رایگان قیمت
ارتباط با متخصصین و دریافت رایگان قیمت
 • پیشنهاد متخصصین آماده به کار را مقایسه کنید
 • سوابق حرفه‌ای و نظر مشتریان قبلی آن‌ها را ببینید
انتخاب مناسب‌ترین متخصص به دلخواه
انتخاب مناسب‌ترین متخصص به دلخواه
 • کارتان را انجام شده تحویل بگیرید
 • نظرتان در مورد متخصص را ثبت کنید

نظرات

جواد گلمحمدی
جواد گلمحمدی
4.3
18 خدمت موفق
سیمان کاری
مصطفي شمس

ازصداقت ايشان و كيفيت كار وقيمت مناسب كار خيلي راضي بوديم

کسب درآمد خدمت از ما
علاوه بر سیمان کاری، سایر خدمات فعال در کرج را مشاهده کنید.
مشاهده خدمات فعال کرج
امتیاز دهید

3.67 امتیاز از 11 رای

سایر عبارت های جستجو شده برای سیمان کاری کرج

 • سیمانکاری کرج
 • سیمان کاری کرج
 • سیمانکاری دیوار حیاط کرج
 • سیمانکاری نما کرج
 • قیمت سیمانکاری کرج
loading