تعمیر اجاق گاز مشهد

با ثبت جزییات درخواست خود، بهترین تعمیرکاران اجاق گاز مشهد را مشاهده کنید.

دسترسی به 68 تعمیرکار اجاق گاز در مشهد

تعمیر اجاق گاز مشهد

تعمیر اجاق گاز در مشهد

تعمیر اجاق گاز مشهد یکی دیگر از خدماتی است که شما می‌تواید آن را از "خدمت از ما" درخواست دهید.  تعمیر اجاق گاز، جز آن مهارت‌هایی است که تعمیرکار باید دانش و تجربه بالایی داشته باشد. اگر برای تعمیر اجاق گاز مشهد خود به دنبال مجرب‌ترین تکنسین می‌گردید، کافیست در "خدمت از ما" ثبت سفارش کنید. 

 

آشنایی با اجاق گاز

اجاق گاز وسیله‌ای برای پخت و پز است که از گاز قابل اشتعالی مانند گاز طبیعی، پروپان یا بوتان به عنوان سوخت استفاده می‌کند. معمولا، یک اجاق گاز فردار امروزی، از بدنه، عایق، چند راهه‌ها، شیرها، نازل‌ها، محفظه یا لوله‌های رابط، مشعل‌ها، شمعک (پیلوت)، ترموکوپل، فندک، ترموستات، درجه تنظیم حرارت، ساعت زنگ‌دار و جوجه گردان تشکیل می‌شود.

 

دسته بندی اجاق گاز مشهد

اجاق گاز به سه دسته: اجاق گاز رومیزی، اجاق گاز توکار یا صفحه‌ای و اجاق گاز مبله تقسیم می‌شود. در اجاق گاز صفحه‌ای، گاز و فر از هم جدا بوده و هر کدام باید جداگانه خریداری شوند، به همین خاطر تنوع بیشتری در انتخاب اجاق گاز و فرمی‌بینیم.

نکته مثبت دیگر اجاق گاز تو کاراین است که فضای کمتری را نسبت به اجاق گاز دیگر اشغال می‌کند.  ارزان‌ترین نوع اجاق گاز رومیزی است؛ و بیشتر مناسب آشپزخانه‌هایی با پخت و پز کم و یا شرکت‌ها می‌باشد.

 

هزینه تعمیر اجاق گاز مشهد

قیمت تعمیر اجاق گاز در مشهد و تمامی تعرفه‌ها و نرخ‌ها از سوی اتحادیه و کارشناسان ما نظارت می‌شود و قیمت ها کاملا شفاف است. هزینه تعمیر اجاق گاز مشهد به عواملی مثل: خدمات مورد نیاز، حجم کار تعمیر اجاق گاز و اجرت تعمیرکار بستگی دارد. اما شما می‌توانید به رایگان از تعمیرکاران اجاق گاز فعال در مشهد، فعال در خدمت از ما استعلام قیمت بگیرید.

 

رایج‌ترین مشکلات اجاق گاز چیست؟

 • جرقه نزدن اجاق گاز
 • روشن نشدن شعله‌های اجاق
 • زرد شدن شعله اجاق گاز 
 • پخش نشدن یکنواخت حرارت پیلوت
 • دود دادن اجاق گاز
 • خاموش شدن پیلوت اجاق گاز
 • بلند بودن شهله‌های اجاق
 • تنظیم نشدن شعله فر

 

نحوه ثبت سفارش تعمیر تعمیر اجاق گاز مشهد

شما می‌توانید درخواست تعمیر اجاق گاز مشهد را در سایت و یا اپلیکیشن "خدمت از ما" ثبت نمایید. پس از ثبت درخواست متخصصین فعال در "خدمت از ما" درخواست شما را مورد بررسی قرار می‌دهند و اگر تمایل داشته باشید قیمت پیشنهادی جهت انجام تعمیر اجاق گاز مشهد را ارسال می‌کنند.

شما می‌توانید با مراجعه به پروفایل هر یک از متخصصین و خواندن نظرات کاربرانی اه با آن‌ها همکاری داشته‌اند، از میزان مهارت وی اطلاعات خوبی به دست آورید. با توجه به قیمت پیشنهادی، پروفایل متخصص و همچنین نظرات سایر کاربران بهترین انتخاب را برای تعمیر اجاق گاز مشهد داشته باشید.

معرفی برترین تعمیرکاران اجاق گاز در مشهد

"خدمت از ما" و دسترسی آسان به متخصصین

درخواستتان را به ما بگویید
درخواستتان را به ما بگویید

با پاسخ به چند سوال کوتاه، درخواست خود را توضیح دهید. ما درخواست شما را برای متخصصین مناسب برای انجام کارتان ارسال می‌کنیم.

قبل از انجام کار به رایگان قیمت بگیرید
قبل از انجام کار به رایگان قیمت بگیرید

در کوتاهترین زمان، 3 تا 5 متخصص به شما پیشنهاد انجام کار داده و حدود هزینه را به رایگان اعلام می‌کنند. می‌توانید از طریق چت یا تماس، با متخصصین ارتباط بگیرید.

مناسبترین متخصص را انتخاب کنید
مناسبترین متخصص را انتخاب کنید

با مشاهده پروفایل کاری متخصصین و مقایسه پیشنهادها، می توانید مناسب‌ترین فرد را برای انجام کارتان انتخاب کنید.

نظرات

میلاد لعل مظلومیان
میلاد لعل مظلومیان
3.4
5 خدمت موفق
تعمیر اجاق گاز
رضا کامیابی

بسیار محترم وخوش قول بودن و کار را با دقت انجام دادن وتخصص این کار راداشتن از ایشان ممنونیم

محسن اقبالی
محسن اقبالی
4.5
16 خدمت موفق
تعمیر اجاق گاز
سيدمحمدعلي حسيني

اين درخواست در همان روز درخواست طي تماس تلفني لغو گرديد پيشنهاد ميشود ديدگاه هاي درخواست كنندگان بعد از ويرايش در سايت درج شود با تشكر

محمداسماعیل علیزاده
محمداسماعیل علیزاده
5
9 خدمت موفق
تعمیر اجاق گاز
علی نعمتی

در تایم آخرشب که انتظار نداشتم سفارش من را پذیرفته و کاملا سروقت آمدند، خیلی هم با دقت وحوصله تمام وتمیز کارشان راانجام دادند. توضیحات فنی ونشان دادن دقیق ایرادات و راه حل آنها وریز هزینه ها همان شفافیتی بود که همیشه دوست داشتم از تعمیرکارها ببینم.

کسب درآمد خدمت از ما
علاوه بر تعمیر اجاق گاز، سایر خدمات فعال در مشهد را مشاهده کنید.
مشاهده خدمات فعال مشهد
امتیاز دهید

4.87 امتیاز از 167 رای

سایر عبارت های جستجو شده برای تعمیر اجاق گاز مشهد

 • تعمیر اجاق گاز مشهد
 • تعمیرات اجاق گاز مشهد
 • تعمیرات گاز رومیزی مشهد
 • تعمیر گاز صفحه ای در مشهد
loading