قیمت تعمیر اجاق گاز در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه تعمیر اجاق گاز" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به تعمیر اجاق گاز نیاز دارید؟

تعمیر اجاق گاز را به متخصصش بسپار

اصولا تعمیر اجاق گاز و سایر لوازم موجود در آشپزخانه ظرافت و مهارت خاصی می‌طلبد؛ مخصوصا اگر مدل آن جدید باشد. با وجود مدل‌های توکار و رومیزی، دانش لازم برای تعمیرات اجاق گاز حتی از گذشته هم بیشتر شده است. برای اینکه مطمئن شوید فردی که برای تعمیر اجاق گاز استخدام می‌کنید همین خصوصیات را دارد، روی «خدمت از ما» حساب کنید.

چنانچه شما نیز به تعمیر اجاق گاز رومیزی یا فردار نیاز پیدا کرده‌اید، از تعویض ترموکوپل اجاق گاز رومیزی گرفته تا تنظیم شعله اجاق گاز، تنها باید وارد صفحه فرم سفارش شوید، به چند سوال کوتاه پاسخ دهید، و درخواست خود را به راحتی ثبت کنید. شما هم می‌توانید بهترین متخصصان برای تعمیرات اجاق گاز را پیدا کنید، و هم به رایگان از آنها قیمت بگیرید.

 

تعمیر اجاق گاز (Stove repair)

 

 

قیمت تعمیر اجاق گاز چقدر است؟

قیمت تعمیر اجاق گاز در «خدمت از ما» چقدر است؟ چه فاکتورهایی بر تعیین قیمت تعمیر اجاق گاز رومیزی یا فردار تاثیر می‎گذارد؟ آیا قبل از سفارش تعمیرات اجاق گاز می‌توان از قیمت‌ها مطلع شد؟

اینها متداول‌ترین سوالاتی است که مشتریان هنگام درخواست خدمات تعمیر اجاق گاز از ما می‌پرسند. اکنون قبل از پاسخ به این سوالات می‌خواهیم خیال‌تان را زودتر آسوده کنیم، و بگوییم که قیمت تعمیر اجاق گاز و تمامی تعرفه‌ها و نرخ‌ها از سوی اتحادیه و کارشناسان ما نظارت می‌شود، و قیمت ها کاملا شفاف هستند.

دلیل شفافیت قیمت‌های تعمیرات اجاق گاز چیست؟ به این دلیل که شما در حین ثبت سفارش و بعد از ذکر مشکلات اجاق گازتان می‌توانید قیمت‌هایی را که هریک از تعمیرکاران پیشنهاد می‌دهند به طور رایگان مشاهده کنید؛ و همچنین عواملی که روی قیمت تعمیر اجاق گاز تاثیر می‌گذارد.

 

عوامل موثر بر هزینه تعمیرات اجاق گاز

قیمت تعمیر اجاق گاز، در وهله اول کاملا به تعداد خدمات مورد نیاز شما بستگی دارد. مثلا اگر مشکل دستگاه با تعویض ترموکوپل اجاق گاز رومیزی رفع شود، شما باید تنها قیمت ترموکوپل اجاق گاز و اجرت تعمیرکار را بپردازید.

اما ممکن است به خدمات دیگری مانند تعویض شیشه اجاق گاز، تنظیم شعله اجاق گاز رومیزی و ... نیز نیار پیدا کنید. هرکدام از این موارد حجم کار تعمیرات اجاق گاز را بیشتر، و مبلغی را به فاکتور نهایی شما اضافه می‌کنند.

از طرفی، ایرانی یا خارجی بودن و مدل دستگاه شما نیز می‌تواند روی قیمت تعمیر اجاق گاز و خرید قطعات یدکی (در صورت نیاز) تاثیر بگذارد. با تمام این اوصاف، توجه داشته باشید که پس از اتمام تعمیر اجاق گاز، از شما مبلغی بیشتر از هزینه توافق‌شده اخذ نخواهد شد.

 

قیمت تعمیر اجاق گاز (Price of stove repair)

 

خدمات تعمیر اجاق گاز در «خدمت از ما»

با توجه به طیف گسترده تخصص تعمیرکاران فعال در «خدمت از ما»، هنگام ثبت سفارش می‌توانید مدل اجاق گازتان را به همراه چند عکس از آن ثبت کنید، تا تعمیرکارهایی که تخصص تعمیر اجاق گاز شما را دارند، به شما پیام دهند. در ادامه محبوب‌ترین خدمات تعمیرات اجاق گاز در این پلتفرم را ملاحظه می‌کنیم:

 

تعمیر اجاق گاز رومیزی

اجاق گازهای متفاوتی داریم که شیوه تعمیر هر کدام‌شان با دیگری فرق می‌کند. از جمله اجاق گازها می‌توان به اجاق گاز رومیزی یا اجاق گاز فردار اشاره کرد. یکی از مواردی که هنگام تعمیر اجاق گاز رومیزی باید توجه کرد، بلند کردن آن به شکلی است که صفحه اجاق دچار ترک خوردگی یا لپ پر شدن نشود.

توجه داشته باشید که علاوه بر تعمیر اجاق گاز رومیزی، دیگر خدماتی نظیر تعمیر هود، تعمیر یخچال، تعمیر ماشین لباسشویی، تعمیر ماشین ظرفشویی و ... را نیز می‌توانید در «خدمت از ما» درخواست دهید.

 

تعمیرات اجاق گاز فردار

درخواست بالا برای تعمیر اجاق گاز فردار به دلیل محبوبیت این مدل در خانه‌های ایرانی است. فر اجاق گاز می‌تواند به علت‌های متفاوتی دچار مشکل شود. به عنوان مثال فر و یا شعله آن خاموش شود. در این صورت باید تعمیر فر آن را به متخصص تعمیر اجاق گار فردار بسپارید.

 

تعمیر اجاق گاز پیلوت

اجاق گاز پیلوت یکی از برندهای مشهور اجاق گاز است که در ایران هم نمایندگی دارد. برای اجاق گازهای پیلوت مانند هر برند دیگری، ممکن است مشکلاتی نظیر خراب شدن ترموکوپل (که معمولا با نعویض و پرداخت قیمت ترموکوپل اجاق گاز رفع می‌شود)، دود کردن، خاموش شدن شعله به وجود بیاید.

اگر برای تعمیر اجاق گاز پیلوت به دنبال متخصص هستید، حتما می‌توانید بهترین تعمیرکار اجاق گاز در شهر خود را در اپلیکیشن یا وب‌سایت ما پیدا کنید.

 

تعمیر اجاق گاز صفحه‌ای

اجاق گاز صفحه‌ای یکی از انواع اجاق گازهای مرسوم در خانه‌ها و شرکت‌هاست. این مدل مخصوصا در خانه‌های نوساز یا مکان‌هایی که بازسازی شده‌اند، و برای مصرف بهینه از فضای آشپزخانه کاربرد دارند. به همین جهت، تعمیر اجاق گاز صفحه ای جزو آن دسته از خدماتی است که تقاضای بالایی دارد. 

مانند انواع دیگر اجاق گاز که پیش‌تر گفتیم، ساکن هر شهری مانند تهران یا ... هستید، درخواست تعمیر اجاق گاز صفحه ای خودتان را ثبت کنید، تا با تعمیرکاران اجاق گاز تهران یا دیگر شهرها ارتباط برقرار کنید.

 

تعمیر اجاق گاز رومیزی

 

سایر خدمات عیب یابی اجاق گاز

عیب‌یابی و رفع مشکل مدل‌های مختلف شامل:

 • تعمیر اجاق گاز رومیزی
 • تعمیرات اجاق گاز فردار و تعمیر فر آن

تعمیرات اجاق گاز و کلیه قطعات دستگاه شامل:

تعمیر برندهای مختلف ایرانی و خارجی شامل:

 • تعمیر اجاق گاز بوش, آریستون، دوو، پیلوت و ...
 • تعمیر اجاق گاز اخوان، اسنوا و دیگر برندهای ایرانی

 

آشنایی با اجاق گاز و اجزاء تشکیل دهنده آن

اساس و لازمه تعمیر اجاق گاز رومیزی (توکار یا صفحه‌ای) و همچنین مدل‌های فردار، آشنایی با قطعات و بخش‌های مختلف آن است. از جمله قطعات اصلی این دستگاه‌های حیاتی زندگی امروزی برای آشپزی، می‌توانیم به عایق، چند راهه‌ها، شیرها، نازل‌ها، لوله‌های رابط، مشعل‌ها، شمعک (پیلوت)، ترموکوپل، فندک و ترموستات اشاره کنیم.

در مورد ساختار و تعمیر اجاق گاز فردار بخش‌های دیگری مانند بدنه، درجه تنظیم حرارت، ساعت زنگ‌دار و جوجه‌گردان هم داریم. سوخت هر دو مدل نیز گازهای قابل اشتعال مانند گاز طبیعی، پروپان یا بوتان است. تعمیرات اجاق گاز در کلیه مدل‌ها بدون مشکل توسط تعمیرکار انجام می‌شود.

اما اگر حس کردید هزینه تعمیر اجاق گاز برای شما نمی‌صرفد و بهتر است دستگاهی جدید را تهیه کنید، خوب است مدل‌های مختلف را بهتر بشناسید. گاز و فر اجاق گاز صفحه‌ای جداست و باید هرکدام را جداگانه تهیه کنید. شاید به نظرتان عجیب بیاید، اما در این حالت شما گزینه‌های به شدن متنوع‌تری برای انتخاب اجاق گاز و فر خواهید داشت.

یک مزیت دیگر نیز این است که اجاق گاز توکار به فضای کمتری در مقایسه با اجاق گاز مبله نیاز دارد. در طرف دیگر، اجاق گاز رومیزی یک گزینه اقتصادی است که در آشپزخانه‌هایی با پخت و پز کم مانند شرکت‌ها کاربرد زیادی دارد.

 

هزینه تعمیرات اجاق گاز تهران

 

رایج‌ترین مشکلات اجاق گاز، عیب یابی و تعمیر آن

در ادامه تعدای از ایرادات رایجی که باعث نیاز افراد به تعمیرات اجاق گاز می‌شود را بررسی کرده‌ایم. همچنین، آموزش تعمیر اجاق گاز را کوتاه مرور کرده‌ایم. اگر تجربه کافی در تعمیر اجاق گاز دارید و اجزا و قطعات آن را کاملا می‌شناسید، همین آموزش تعمیر اجاق گاز می‌تواند برای شما کافی باشد. اما اگر اینطور نیست، توصیه می‌کنیم که کار تعمیر اجاق گاز را به متخصصان آن بسپارید.

 

اجاق گاز جرقه نمی‌زند

عیب‌یابی: برای تعمیر اجاق گاز در این حالت باید از اجزاء ترانس جرقه، کلید یا ولوم جرقه را بررسی کرد. هر یک از این قطعات که معیوب شده باشد، اجاق جرقه نخواهد زد. البته قطع شدن سیم‌ها هم می‌تواند باعث این مشکل شود.

 

شعله‌های اجاق گاز روشن نمی‌شود

عیب‌یابی: علت روشن نماندن شعله اجاق گاز رومیزی و روشن نشدن آن، وجود مشکل در سوراخ‌های مشعل است. برای مثال، ممکن است سوراخ‌های مشعل یا پیلوت اجاق مسدود شده باشد. تعمیرات اجاق گاز در این حالت شامل تمیز کردن پیلوت با یک وسیله باریک یا برس است.

اگر اینکار پاسخگو نبود، برای تعمیر اجاق گاز باید پیلوت را تعویض کرد. البته توجه داشته باشید که برخی اوقات این اتفاق صرفا به دلیل خاموش بودن پیلوت می‌افتد.

 

شعله‌های اجاق گاز دیر روشن می‌شوند

عیب‌یابی: برای تعمیر اجاق گاز در حالت موارد باید ترموکوبل و ملحقات آن مانند سیم یا بوبین چک شود. این موقعیت ممکن است پرداخت قیمت ترموکوپل اجاق گاز را روی دست شما بگذارد.

 

شعله اجاق گاز زرد می‌سوزد

عیب‌یابی: زرد سوختن شعله اجاق گاز شما نشانه کافی نبودن نسبت هوای موجود در مخلوط است. برای تعمیرات اجاق گاز تنها باید صفحه مخلوط کن اجاق کمی باز شود.

 

حرارت به یک اندازه در شعله پخش کن دیده نمی‌شود

عیب‌یابی: اگر این ایراد را مشاهده کردید، به معنی وجود ایراد در ژیگلور (که گاز از آن رد می‌شود)، تنظیم هوای اجاق و یا سوراخ‌های شعله پخش کن آن است. برای تعمیر اجاق گاز باید هریک از این بخش‌ها را بررسی کرد تا منشا پیدا شود.

 

پیلوت خاموش می‌شود

عیب‌یابی: اگر پیلوت خاموش می‌شود؛ یعنی به اندازه کافی به آن گاز نمی‌رسد، و یا هوای وارد شده به مخلوط کن بیش از حد نیاز است. برای تعمیرات اجاق گازهای مخلوط کن‌دار که دچار این عیب می‌شوند، باید صفحه محفظه آنها را کمی بست.

 

قیمت تعمیر اجاق گاز فردار

 

شعله اجاق گاز وزش دارد و سروصدا می‌کند

عیب‌یابی: تعمیر اجاق گاز در این حالت مانند زمانی است که هوای زیادی وارد مخلوط کن شده و پبلوت خاموش می‌شود. یعنی برای برطرف کردن این مشکل تنها باید صفحه مخلوط کن را کمی ببندید.

 

شعله اجاق گاز دود می‌کند

عیب‌یابی: این مشکل به شما می‌گویند که مقدار گاز نسبت به هوا بیشتر است؛ و باید مقدار گاز را کم کنید.

 

شعله مشعل اجاق گاز خیلی بلند است

عیب‌یابی: این ایراد خطرناک از زیاد بودن میران گاز همراه با هوا ناشی می‌شود. این مورد نیازی به تعمیرات تخصصی اجاق گاز ندارد، و تنها باید گاز و هوا را کم کرد.

 

فر گاز در درجه تنظیم شده حفظ نمی‌شود

عیب‌یابی: این ایراد به دلیل تنظیمات نامناسب ترموستات فر خود را نشان می‌دهد. برای تعمیر اجاق گاز فردار در این حالت باید ترموستات فر را آزمایش و تنظیم کرد.


 

تعمیر اجاق گاز در تهران و سایر شهرها

از جمله شهرهای تحت پوشش «خدمت از ما» تهران است. شما به راحتی و با کمتر از 3 دقیقه می‌توانید درخواست تعمیر اجاق گاز تهران را ثبت کنید، در کمتر از 30 دقیقه از چندین تعمیرکار اجاق گازی در تهران قیمت بگیرید و با مقایسه سوابق آن‌ها بهترین تعمیرکار مناسب را برای تعمیرات اجاق گاز رومیزی و فردار انتخاب کنید.

 

امیداریم با مطالعه این مطلب دید مناسبی درباره تعمیرات اجاق گاز به دست آورده باشید. فراموش نکنید، هر زمان که به خدمات عیب‌یابی و تعمیر انواع اجاق گاز نیاز داشتید و به دنبال بهترین تعمیرکارها در شهرتان بودید، یا می‌خواستید از هزینه تعمیرات اجاق گاز در بازار مطلع شوید، «خدمت از ما» آماده کمک به شماست.

4.5 امتیاز از 1000 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
تعمیر اجاق گاز

نظرات

محمدعلی محمدی
محمدعلی محمدی
5.0
11 خدمت موفق
تعمیر اجاق گاز
احمد رضا فلاحی

سلام و درود کیفیت انجام کار عالی، حضور به موقع و توضیحات کامل درخصوص انجام کار و نگهداری هر چه بهتر از اجاق گاز با تشکر

حمیدرضا واشقانی فراهانی
حمیدرضا واشقانی فراهانی
5.0
0 خدمت موفق
تعمیر اجاق گاز
میثم شجاعی

سلام سر موقع تشریف اوردن بسیار حرفه ای کار انجام دادن و حسن ایشون این بود ک لوازم یدکی ام همراه داشتن

محسن حسینی
محسن حسینی
5.0
65 خدمت موفق
تعمیر اجاق گاز
زارعی

آقای حسینی واقعا تو کارشون خبره و کارآمد بودن... بعد از دریافت درخواست کار ، در اسرع وقت تشریف آوردن ... خوش قولی و برخورد موئدبانه یکی دیگه از شاخصه های ایشون بود

در این شهرها می توانید سفارش تعمیر اجاق گاز را ثبت کنید:

 • تعمیر اجاق گاز تهران
 • تعمیر اجاق گاز کرج
 • تعمیر اجاق گاز اصفهان
 • تعمیر اجاق گاز مشهد
 • تعمیر اجاق گاز شیراز
 • تعمیر اجاق گاز تبریز
 • تعمیر اجاق گاز اهواز
 • تعمیر اجاق گاز زاهدان
 • تعمیر اجاق گاز همدان
 • تعمیر اجاق گاز بوشهر
 • تعمیر اجاق گاز زنجان
 • تعمیر اجاق گاز یزد
 • تعمیر اجاق گاز بندرعباس
 • تعمیر اجاق گاز رودهن
 • تعمیر اجاق گاز ورامین
 • تعمیر اجاق گاز شهریار
 • تعمیر اجاق گاز پرند
 • تعمیر اجاق گاز پردیس
 • تعمیر اجاق گاز قرچک
 • تعمیر اجاق گاز اردبیل
 • تعمیر اجاق گاز قم
 • تعمیر اجاق گاز قزوین
 • تعمیر اجاق گاز گرگان
 • تعمیر اجاق گاز کمال شهر
 • تعمیر اجاق گاز فردیس
 • تعمیر اجاق گاز کرمان
 • تعمیر اجاق گاز ری
 • تعمیر اجاق گاز اسلامشهر
 • تعمیر اجاق گاز اندیشه
 • تعمیر اجاق گاز شهر قدس
 • تعمیر اجاق گاز هشتگرد
 • تعمیر اجاق گاز ملارد
 • تعمیر اجاق گاز رباط کریم
 • تعمیر اجاق گاز اراک
 • تعمیر اجاق گاز رشت
 • تعمیر اجاق گاز ساری
 • تعمیر اجاق گاز ارومیه
 • تعمیر اجاق گاز کرمانشاه
 • تعمیر اجاق گاز شاهین شهر