قیمت تعمیر اجاق گاز در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه تعمیر اجاق گاز" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
 • 150,000 تومان
 • 200,000 تومان
 • 300,000 تومان
 • 350,000 تومان
(به روز رسانی در دی 1402)

شما در کدام شهر به تعمیر اجاق گاز نیاز دارید؟

تعمیر اجاق گاز را به متخصصش بسپار

اصولا تعمیر اجاق گاز و سایر لوازم موجود در آشپزخانه ظرافت و مهارت خاصی می‌طلبد؛ مخصوصا اگر مدل آن جدید باشد. با وجود مدل‌ها و برندهای مختلفی که در بازار موجود است، لازم است که از یک متخصص کاربلد جهت سرویس و تعمیرات اجاق گاز کمک گرفت.

بازار آنلاین "خدمت از ما" دسترسی سریع و فوری شما به چندین متخصص جهت سرویس و تعمیر اجاق گاز در محل را ممکن کرده است. تنها باید وارد فرم ثبت سفارش شوید و با پاسخ به چند سوال کوتاه به رایگان به بهترین تعمیرکاران متصل و قیمت خدمات را دریافت کنید. 

 

تعمیرات اجاق گاز شامل چه خدماتی است؟

تعمیرکاران فعال در "خدمت از ما"، طیف گسترده‌ای از خدمات را شامل می‌شود. از آنجایی که بسیاری از افراد می‌خواهند بدانند که مشکلاتی که دارند شامل این خدمات می‌شوند یا خیر ما در ادامه کلیه خدمات مربوط به سرویس و تعمیر گاز را در ادامه بیان می‌کنیم.

 

تعمیر اجاق گاز رومیزی

اجاق رومیزی یا صفحه‌ای یکی از انواع اجاق هاست که این روزها بیشتر در آپارتمان ها و خانه ها می بینیم. یکی از مواردی که در مورد این نوع اجاق‌ها وجود دارد این است که اگر برش و نصب آنها به خوبی انجام نشود، خیلی زود دچار مشکل و خرابی می‌شود. شعله ها روشن نمی‌شوند، فندک کار نمی کند و... تمام این موارد و مشکلات با تعمیر اجاق گاز رومیزی توسط متخصصین ما امکانپذیر است.

 

تعمیر ات اجاق گاز

 

تعمیرات اجاق گاز فردار

درخواست بالا برای تعمیر اجاق گاز فردار به دلیل محبوبیت این مدل در خانه‌های ایرانی است. فر اجاق گاز می‌تواند به علت‌های متفاوتی دچار مشکل شود؛ به عنوان مثال فر و یا شعله آن خاموش شود، شیشه اجاق دچار شکستگی شده باشد و ... . در این صورت باید تعمیرات گاز را به یک متخصص کاربلد بسپارید.

 

تعمیر اجاق گاز پیلوت

اجاق گاز پیلوت یکی از برندهای مشهور است که در ایران هم نمایندگی دارد. برای اجاق گازهای پیلوت مانند هر برند دیگری، ممکن است مشکلاتی نظیر خراب شدن ترموکوپل (که معمولا با تعویض آن رفع می‌شود)، دود کردن، خاموش شدن شعله و... به وجود آید.

اگر برای تعمیر اجاق گاز پیلوت به دنبال متخصص هستید، باید بگوییم که متخصصین فعال در "خدمت از ما" تسلط و تخصص کامل روی انواع برندهای اجاق گاز موجود در بازار را دارند. 

 

ارائه خدمات تعمیر گاز در محل

یکی از خدمات ارزشمندی که تعمیرکاران ما ارائه می‌دهند، انجام سرویس و تعمیرات کامل اجاق گاز در محل است. دیگر نیازی به انتقال گاز به کارگاه برای تعمیر نیست؛ چراکه متخصصین "خدمت از ما" در محل حضور پیدا می‌کنند و تعمیرات در همانجا انجام میدهند

این اتفاق باعث کاهش زمان برای تعمیرات دستگاه می‌شود و در نتیجه به دلیل عدم نیاز به حمل و نقل، هزینه نهایی کاهش می‌یابد.

 

سرویس کامل اجاق گاز

از دیگر خدماتی که توسط متخصصین ارائه می‌شود، سرویس اجاق گاز است، این خدمات در زمان بروز مشکل انجام نمی‌شود در واقع به صورت دوره‌ای ارائه می‌شود و جهت پیشگیری از مشکلات است. این خدمت شامل بررسی تمامی قطعات و اطمینان از سالم بودن آنهاست. 

 

تعمیرات اجاق گاز در محل

 

سایر خدمات فوری تعمیر اجاق گاز 

از دیگر خدمات قابل ارائه در این خدمت : 

 • تعویض و تعمیر ترموکوپل اجاق گاز
 • تعمیر جرقه زن اجاق گاز
 • تنظیم شعله اجاق گاز
 • تعمیر کردن فندک ، مشعل و ترموستات گاز
 • عیب یابی مشکل و تعمیر و تعویض قطعات مختلف

 

تعمیر برندهای مختلف ایرانی و خارجی شامل:

 • عمیر اجاق گاز بوش, آریستون، دوو، پیلوت و ...
 • تعمیر اجاق گاز اخوان، اسنوا و دیگر برندهای ایرانی

 

قیمت تعمیر اجاق گاز چقدر است؟

قیمت تعمیر اجاق گاز در «خدمت از ما» چقدر است؟ این سوال هیچ پاسخ دقیق و مشخصی ندارد، چرا که بر اساس میزان مشکل برای هر فرد با فرد دیگر متفاوت است.

در واقع متخصصین ما بر اساس تعداد و نوع خدماتی که می‌دهند، هزینه نهایی خدمات را محاسبه و ارائه می‌دهند؛ اما باید بدانید که قیمت هر خدمت بر اساس نرخ اتحادیه مشخص می‌شود. 

شما می‌توانید با ثبت سفارش رایگان و پاسخ به چند سوال ابتدایی قیمت تعمیرات گاز را با توجه به نوع موارد مورد نیاز خودتان از 5 متخصص دریافت کنید. 

 

عوامل موثر بر هزینه تعمیرات گاز

هزینه تعمیر اجاق گاز به چندین عامل مختلف بستگی دارد؛ یکی از این موارد شامل:

 •  تعداد خدمات مورد نیاز شما، مثلا ممکن است مشکل دستگاه با تعویض ترموکوپل رفع شود، در نتیجه شما باید تنها قیمت تعمیر ترموکوپل اجاق گاز را بپردازید.
 • حجم کار برای رفع مشکل 
 • نوع اجاق گاز و برند آن: ایرانی یا خارجی بودن و مدل دستگاه شما نیز می‌تواند روی قیمت تعمیر اجاق گاز و خرید قطعات یدکی (در صورت نیاز) تاثیر بگذارد.
 • هزینه تعمیر قطعات در صورت نیاز

 

تعمیر اجاق گاز فردار

 

چرا تعمیرات اجاق گاز را از "خدمت از ما" دریافت کنیم؟

ثبت درخواست از طریق "خدمت از ما" مزایای زیادی دارد. اولین و مهمترین آن، آنلاین بودن پروسه ثبت درخواست و اعزام نیرو به محل فقط با گوشی موبایل است.

 • امکان دریافت قیمت خدمات پیش از نهایی شدن ثبت سفارش.
 • دسترسی همزمان به 5 تعمیرکار در شهر خود.
 • دسترسی سریع، فوری و شبانه روزی به تعمیرکار اجاق گاز.
 • پیگیری تیم پشتیبانی مجموعه در مورد نحوه ارائه خدمات
 • امکان بررسی دانش و تخصص، امتیاز و نظرات کاربران از طریق پروفایل هر متخصص

 

رایج‌ترین مشکلات اجاق گاز و تعمیر آن

در ادامه تعدای از ایرادات رایجی که باعث نیاز افراد به تعمیرات اجاق گاز می‌شود را بررسی و عیب یابی کرده ایم.

 

1. اجاق گاز جرقه نمی‌زند

عیب‌یابی: برای تعمیر اجاق گاز در این حالت باید از اجزاء ترانس جرقه، کلید یا ولوم جرقه را بررسی کرد. هر یک از این قطعات که معیوب شده باشد، اجاق جرقه نخواهد زد. البته قطع شدن سیم‌ها هم می‌تواند باعث این مشکل شود.

 

تعمیرات اجاق گاز

 

2. شعله‌های اجاق گاز روشن نمی‌شود

عیب‌یابی: علت روشن نماندن شعله اجاق گاز رومیزی و روشن نشدن آن، وجود مشکل در سوراخ‌های مشعل است. برای مثال، ممکن است سوراخ‌های مشعل یا پیلوت اجاق مسدود شده باشد. تعمیرات اجاق گاز در این حالت شامل تمیز کردن پیلوت با یک وسیله باریک یا برس است.

اگر اینکار پاسخگو نبود، برای تعمیر اجاق گاز باید پیلوت را تعویض کرد. البته توجه داشته باشید که برخی اوقات این اتفاق صرفا به دلیل خاموش بودن پیلوت می‌افتد.

 

3. شعله‌های اجاق گاز دیر روشن می‌شوند

عیب‌یابی: برای تعمیر گاز در حالت موارد باید ترموکوبل و ملحقات آن مانند سیم یا بوبین چک شود. این موقعیت ممکن است پرداخت قیمت ترموکوپل اجاق گاز را روی دست شما بگذارد.

 

4. شعله اجاق گاز زرد می‌سوزد

عیب‌یابی: زرد سوختن شعله اجاق گاز شما نشانه کافی نبودن نسبت هوای موجود در مخلوط است. برای تعمیرات اجاق گاز تنها باید صفحه مخلوط کن اجاق کمی باز شود.

 

5. حرارت به یک اندازه در شعله پخش کن دیده نمی‌شود

عیب‌یابی: اگر این ایراد را مشاهده کردید، به معنی وجود ایراد در ژیگلور (که گاز از آن رد می‌شود)، تنظیم هوای اجاق و یا سوراخ‌های شعله پخش کن آن است. برای تعمیرات گاز باید هریک از این بخش‌ها را بررسی کرد تا منشا پیدا شود.

 

6. پیلوت خاموش می‌شود

عیب‌یابی: اگر پیلوت خاموش می‌شود؛ یعنی به اندازه کافی به آن گاز نمی‌رسد، و یا هوای وارد شده به مخلوط کن بیش از حد نیاز است. برای تعمیرات اجاق گازهای مخلوط کن‌دار که دچار این عیب می‌شوند، باید صفحه محفظه آنها را کمی بست.

 

قیمت تعمیر اجاق گاز فردار

 

7. شعله اجاق گاز وزش دارد و سروصدا می‌کند

عیب‌یابی: تعمیر اجاق گاز در این حالت مانند زمانی است که هوای زیادی وارد مخلوط کن شده و پبلوت خاموش می‌شود. یعنی برای برطرف کردن این مشکل تنها باید صفحه مخلوط کن را کمی ببندید.

 

8. شعله اجاق گاز دود می‌کند

عیب‌یابی: این مشکل به شما می‌گویند که مقدار گاز نسبت به هوا بیشتر است؛ و باید مقدار گاز را کم کنید.

 

9. شعله مشعل اجاق گاز خیلی بلند است

عیب‌یابی: این ایراد خطرناک از زیاد بودن میران گاز همراه با هوا ناشی می‌شود. این مورد نیازی به تعمیرات تخصصی اجاق گاز ندارد، و تنها باید گاز و هوا را کم کرد.

 

10. فر گاز در درجه تنظیم شده حفظ نمی‌شود

عیب‌یابی: این ایراد به دلیل تنظیمات نامناسب ترموستات فر خود را نشان می‌دهد. برای تعمیر اجاق گاز فردار در این حالت باید ترموستات فر را آزمایش و تنظیم کرد.

 

نحوه دریافت خدمات تعمیر اجاق گاز از "خدمت از ما"

شما به راحتی و با کمتر از 3 دقیقه می‌توانید درخواست تعمیر اجاق گاز را در هر شهری که هستید ثبت کنید و در کمتر از 30 دقیقه از چندین تعمیرکار اجاق گاز در شهر خود، قیمت بگیرید و با مقایسه سوابق آن‌ها بهترین تعمیرکار را انتخاب کنید.

وارد سایت یا اپلیکیشن "خدمت از ما" شوید؛ شهر و خدمت تعمیر اجاق گاز را انتخاب کنیدف به سوالات ابتدایی پاسخ دهید؛ زمان حضور متخصص را تعیین کنید و چند دقیقه منتظر بمانید.

بعد از چند دقیقه، 5 تعمیرکار، قیمت پیشنهادی را برای شما ارسال می‌کند، حالا با بررسی پروفایل هر متخصص و هزینه های پیشنهادی بهترین فرد را برای سرویس و تعمیر گاز انتخاب کنید.

4.8 امتیاز از 2055 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
تعمیر اجاق گاز

نظرات

علی کیانی
علی کیانی
5.0 (از 125 نظر)
205 خدمت موفق
تعمیر اجاق گاز
مصطفی شاهوند

کیفیت انجام کار عالی بود، برادر آقای کیانی فردی مودب خوش اخلاق و کار بلد هستن که با دقت و تمرکز بالا کارشون رو انجام میدن و اخلاق خوبی دارند، به خوبی مشکل گاز منزل رو رفع کردن و خود جناب کیانی هم 30 درصد تخفیف دادند، خدا خیرشون بده ، حتما کارهای خودتون رو به آقای کیانی بدید پشیمون نمیشید 🌷🌷🌹🌹👌👌

محمد سلطانی
محمد سلطانی
5.0 (از 43 نظر)
69 خدمت موفق
تعمیر اجاق گاز
داود نادری

بسیار خوش اخلاق و کاربلد و دارای حوصله و صبر زیاد و همه قطعات لازم را نیز همراه داشتند. و به سرعت کار تعمیر را انجام دادند اگر چی جای گاز نامناسب و کوچک بود. برای تعمیر گاز ایشان را به همه پیشنهاد می کنم.

علیرضا امامی
علیرضا امامی
5.0 (از 103 نظر)
131 خدمت موفق
تعمیر اجاق گاز
اعظم خورشیدی

آقای امامی بزرگوار بسیار آدم بااخلاق دقیق وکاربلد هستن وهمونطور که گفته بودند سرموقع رسیدن ومنصف ممنون وسپاسگزاریم ان‌شاءالله موفق وتندرست باشید

در این شهرها می توانید سفارش تعمیر اجاق گاز را ثبت کنید: