قیمت نصب ماشین لباسشویی در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه نصب ماشین لباسشویی" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
  • 50,000 تومان
  • 90,000 تومان
  • 120,000 تومان
  • 150,000 تومان

شما در کدام شهر به نصب ماشین لباسشویی نیاز دارید؟

نصب ماشین لباسشویی را به متخصصش بسپار

نصب ماشین لباسشویی تنها به وصل کردن دستگاه به شیر آب و صفت کردن چند پیچ محدود نمی‌­شود. در واقع، نصب ماشین لباسشویی با وجود برندها و مدل‌­های متنوع موجود در بازار احتیاج به یک متخصص خبره دارد تا مانع از بروز هرگونه مشکل در عملکرد و ساختار دستگاه شود.

اگر شما نیز به دنبال متخصصینی هستید که با طریقه نصب ماشین لباسشویی دوو، نصب ماشین لباسشویی سامسونگ، طریقه نصب ماشین لباسشویی دوقلو و... آشنا باشد، "خدمت از ما" آماده کمک به شماست. درخواست خود را به رایگان در "خدمت از ما" ثبت کنید. قیمت پیشنهادی متخصصان نزدیک به خود را مشاهده، و بهترین متخصص نصب ماشین لباسشویی را انتخاب کنید.

 

نصب ماشین لباسشویی

 

قیمت نصب ماشین لباسشویی چگونه تعیین می­‌شود؟

همان­طور که می­‌دانید، تمام مدل­‌های ماشین لباسشویی دارای خدمات پس از فروش و نصب رایگان هستند. نصب ماشین لباسشویی سامسونگ، نصب ماشین لباسشویی کروپ و... در صورتی که تازه خریداری شده باشند، توسط نصاب خود شرکت (همراه با مهر دفترچه گارانتی) انجام می­‌شود. اما وقتی اسباب‌­کشی و جابه­‌جایی داشته باشید، باید از خدمات نصب ماشین لباسشویی سایر متخصصین استفاده کنید.

در صورتی که تقاضای خدمات دیگری از جمله سرویس ماشین لباسشویی، شستشو و جرمگیری، تعویض قطعات قدیمی و... را نداشته باشید، طریقه نصب ماشین لباسشویی دوو و... به سرعت انجام می‌َود و هزینه بالایی نیز نخواهد داشت. البته توجه داشته باشید که هزینه این کار با توجه به اینکه تقاضای نصب کامل ماشین لباسشویی را دارید؛ یا تنها نصب شیر آن نیز متفاوت خواهد بود. اگر می­‌خواهید رقم دقیقی برای نصب ماشین لباسشویی سامسونگ، نصب ماشین لباسشویی مدیا و... داشته باشید، می‌­توانید قیمت­های پیشنهادی متخصصین را پس از ثبت سفارش در "خدمت از ما" مشاهده کنید.

 

نصب ماشین لباسشویی سامسونگ، بوش، دوو

 

مزایای استفاده از نصب ماشین لباسشویی چیست؟

در موارد بسیاری، طریقه نصب ماشین لباسشویی دوقلو، نصب شیر ورودی آب ماشین لباسشویی و... مواردی نیستند که با مشاهده چند فیلم آموزش بتوان انجام داد. به همین دلیل بهتر است کار را به افراد خبره سپرد تا ضمن تحویل گرفتن یک کار تضمین شده، نگران مشکلات احتمالی در آینده نیز نباشیم.

با استفاده از خدمات نصب ماشین لباسشویی سامسونگ و سایر برندها در محل توسط "خدمت از ما"، به چندین نصاب مجرب در شهر خود دسترسی مستقیم دارید، می‌­توانید اطلاعات و سوابق کاری هر یک از نصابان و تعمیرکاران را مشاهده کنید، نظرات سایر کاربران را در مورد کارهای قبلی آن‌ها بخوانید، و از نصب ماشین لباسشویی قبل از نهایی کردن سفارش مطلع می‌شوید. پی‌گیری تیم پشتیبانی "خدمت از ما" برای بررسی روند اجرای کار را نیز به این موارد اضافه کنید.

 

نکات مهم در طریقه نصب ماشین لباسشویی

در این قسمت مراحل مختلف طریقه نصب ماشین لباسشویی را با یکدیگر بررسی می­کنیم تا ببینیم چرا توصیه می­‌شود از متخصص کمک بگیریم و به فایل­‌های آموزش نصب ماشین لباسشویی بوش و... اکتفا نکنیم؟

 

1. تعیین محل مناسب

باتوجه به محل زندگی شما و فضای آن، ممکن است گزینه­‌های متخصص برای مکان نصب ماشین لباسشویی محدود باشد. با این وجود، او مکانی را پیدا می‌­کند که صاف و هموار (بدون شیب) است، و دسترسی آن به آب سرد و گرم، تخلیه و پریز برق ساده باشد. سطح سخت طبقه یک مکان ایده‌­آل برای یک ماشین لباسشویی است. متخصصین، سطوح سخت را محلی ایده‌­آل برای طریقه نصب ماشین لباسشویی دوقلو و سایر مدل­‌ها می­‌دانند. همچنین، آنها محلی دور از منابع گرما مانند اجاق گاز، رادیاتور، و یا شومینه را برای نصب ماشین لباسشویی سامسونگ و... پیشنهاد می­‌کنند.

 

نصب ماشین لباسشویی کروپ

 

2. اندازه­‌گیری فضا

ماشین‌­های لباسشویی اشکال و اندازه‌­های متفاوتی دارند. بنابراین متخصص برای اطمینان، فضای انتخاب شده را به درستی اندازه­‌گیری می‌­کند. او ارتفاع، عرض، عمق ماشین لباسشویی و همچنین فضای در نظر گرفته شده را در نظر می­‌گیرد؛ و اطمینان حاصل می­‌کند که ابعاد داخلی راهرو و درب­‌هایی که ماشین لباسشویی باید از آنها عبور کند، متناسب هستند.

 

3. تراز کردن ماشین لباسشویی

برای تراز کردن ماشین لباسشویی در طریقه نصب ماشین لباسشویی دوو، نصاب پایه­های زیر دستگاه را طوری کالیبره می­‌کند که وزن ماشین لباسشویی دقیقا روی هر ۴ پایه تقسیم شود. بعد از تراز کردن پایه­‌های قابل تنظیم لباسشویی، متخصص آنها را کاملا محکم خواهد کرد. در نهایت نیز با استفاده از تراز، از صحیح بودن قرارگیری دستگاه اطمینان حاصل می­‌کند.

 

4. باز کردن پیچ­‌های حمل­‌ونقل ماشین لباسشویی

نصاب پیش از اینکه دستگاه را در جای خود قرار دهد و شلنگ‌­ها و اتصالات را وصل کند، پیچ‌های حمل و نقل (پیچ‌های پشت ماشین لباسشویی سامسونگ و...) را باز کنید و از لباسشویی بیرون می­‌آورد. پیچ های پشت ماشین لباسشویی سامسونگ و سایر مدل­ها، به منظور آن‌که دیگ ماشین لباسشویی در جابه‌جایی‌­های طولانی در جای خود ثابت بماند طراحی شده است. بنابراین پیش از نصب ماشین لباسشویی، متخصص برای آزاد شدن دیگ پیچ های پشت ماشین لباسشویی سامسونگ را باز می­کند و بیرون می‌­آورد.

 

5. نصب شلنگ­های ورودی آب

نصب شیر ورودی آب ماشین لباسشویی یکی از مراحل مهم در طریقه نصب ماشین لباسشویی دوو و باقی برندهاست. برای این منظور، متخصص لوله­‌کشی ورودی آب سرد و گرم را برای محل نصب در نظر گرفته و بعد از انجام لوله­‌کشی، شلنگ‌­های ورودی آب ماشین لباسشویی را نصب می­‌کند. بعد از اتصال شلنگ‌­ها، متخصص با باز کردن شیرهای آب اطمینان حاصل خواهد کرد که نشتی آب در مسیر لوله­‌کشی و اتصالات شلنگ‌ها وجود ندارد.

 

نصب ماشین لباسشویی مدیا

 

6. نصب شلنگ تخلیه

پس از رسیدگی به شیر ورودی آب ماشین لباسشویی، نوبت به شیر تخلیه در نصب ماشین لباسشویی می‌­رسد. اگر دستگاه نزدیک به سینک ظرفشویی باشد، نصاب شلنگ تخلیه را به اتصالات تخلیه زیر سینک وصل می­‌کند. اگر مسیر تخلیه دیگری به صورت جداگانه در نزدیکی لباسشویی باشد، نصاب شلنگ را به آن وصل خواهد کرد.

 

نحوه انتخاب بهترین نصاب ماشین لباسشویی

اگر به دنبال افراد باتجربه‌­ای هستنید که با طریقه نصب ماشین لباسشویی دوو، نصب ماشین لباسشویی سامسونگ، طریقه نصب ماشین لباسشویی دوقلو و... آشنا باشند، تنها کافیست درخواست خود را در "خدمت از ما" به صورت رایگان و بدون پرداخت هزینه ثبت کنید؛ از بهترین متخصصین نصب ماشین لباسشویی و شیر ورودی آب ماشین لباسشویی پیشنهاد قیمت بگیرید؛ پروفایل آنها را بررسی کنید؛ نظرات کاربران را در مورد کارهای قبلی آنها بخوانید، و نهایتا بهترین نصاب را برای کار خود انتخاب کنید.

امتیاز دهید

4.96 امتیاز از 56 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
نصب ماشین لباسشویی

نظرات

دژبان صنعت پارسه
دژبان صنعت پارسه
4.5
39 خدمت موفق
نصب ماشین لباسشویی
زهره بعیدی

بسیار خوب و متخصص در کار و متشخص. علاوه بر آن لوله کشی قسمت مربوطه هم مشکل داشت توسط ایشان برطرف شد و چه خوب اجازه دادند از آموزش کار با لباس شویی فیلم بگیرند با اینکه دستگاه زبان آلمانی بود به خوبی جزئیات را توضیح دادند .

یونس ابراهیمی جغناب
یونس ابراهیمی جغناب
5.0
5 خدمت موفق
نصب ماشین لباسشویی
فرنگیس غلام زاده ضرغامی

از تعهد و تخصص و حضور در موعد مقرر نامبرده رضایت کامل داریم

نوید داوری
نوید داوری
5.0
7 خدمت موفق
نصب ماشین لباسشویی
حمید فخرائی

سلام، بسیار خوش قول، وارد بکار، منصف ، با سلیقه و با تجربه کاری بود احسأ باین انتخاب ومعرفی

loading