قیمت نصب ماشین لباسشویی در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه نصب ماشین لباسشویی" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (کل کار)
 • 200,000 تومان
 • 250,000 تومان
 • 350,000 تومان
 • 500,000 تومان
(به روز رسانی در اردیبهشت 1403)

شما در کدام شهر به نصب ماشین لباسشویی نیاز دارید؟

نصب ماشین لباسشویی را به متخصصش بسپار

نصب ماشین لباسشویی در ظاهر شامل چند مرحله ساده از جمله، اتصال دستگاه به شیر آب و محکم کردن تعدادی پیچ است، پس چرا به جای استخدام نصاب برای نصب ماشین لباسشویی ال جی، سامسونگ، پاکشوما، دوو و دیگر برندها، خودمان اینکار را انجام ندهیم و در هزینه نصب ماشین لباسشویی صرفه جویی نکنیم؟

واقعیت این است نصب ماشین لباسشویی، آنهم با وجود انواع و اقسام برندها و مدل‌های مدرن و پیشرفته‌ای که روز به روز حساس‌تر می‌شوند، تنها از پس یک نصاب ماشین لباسشویی برمی‌آید تا در آینده مشکلی در کارکرد و اجزای دستگاه به وجود نیاید. با ثبت یک درخواست رایگان در سایت یا اپلبکیشن "خدمت از ما" به بهترین نصاب ماشین لباسشویی و مناسب‌ترین هزینه نصب لباسشویی دسترسی پیدا کنید.

در این محتوا شما را با طریقه نصب ماشین لباسشویی سامسونگ، دوو، پاکشوما، ال جی و دیگر برندها و همچنین نصب ماشین لباسشویی دوقلو آشنا می‌کنیم. و همچنین تمامی عوامل موثر بر قیمت نصب لباسشویی و نحوه دسترسی به بهترین متخصص لباسشویی را شرح می‌دهیم.

 

نصب ماشین لباسشویی

 

 

قیمت نصب ماشین لباسشویی ال جی و دیگر مدل‌ها چگونه تعیین می­‌شود؟

همان­طور که می­‌دانید، تمام مدل­‌های ماشین لباسشویی دارای خدمات پس از فروش و نصب رایگان هستند. نصب ماشین لباسشویی سامسونگ، دوو، ال جی، پاکشوما و ... در صورتی که تازه خریداری شده باشند، توسط نصاب خود شرکت (همراه با مهر دفترچه گارانتی) و بدون دریافت هزینه نصب ماشین لباسشویی انجام می­‌شود.

اما اگر اسباب‌­کشی و جابه­‌جایی داشته باشید، باید از خدمات نصب ماشین لباسشویی سایر متخصصان استفاده کنید. اگر از نصاب ماشین لباسشویی تنها بخواهید دستگاه شما را نصب کند، و مایل به دریافت خدماتی مانند سرویس ماشین لباسشویی، شستشو، جرمگیری، تعویض برخی قطعات و اجزا و ... نباشید، مراحل نصب ماشین لباسشویی به سرعت انجام شده و هزینه بالایی نیز نخواهد داشت.

البته توجه داشته باشید که هزینه نصب لباسشویی با توجه به اینکه تقاضای نصب کامل دستگاه یا تنها نصب شیر آن را دارید نیز متفاوت خواهد بود. اگر می­‌خواهید رقم دقیقی برای هزینه نصب ماشین لباسشویی سامسونگ، نصب ماشین لباسشویی پاکشوما و برندهای دیگر داشته باشید، کافیست در سایت "خدمت از ما" ثبت سفارش کنید و قیمت‌های پبشنهادی چند نصاب لباسشویی را دریافت کنید.

 

عوامل موثر بر هزینه نصب ماشین لباسشویی پاکشوما، دوو و دیگر برندها

یک قیمت مشخص، نمی‌توان برای نصب ماشین لباسشویی در نظر گرفت، زیرا هزینه نهایی به عوامل مختلی بستگی دارد. موارد زیر عوامل موثر بر هزینه نصب ماشین لباسشویی می‌باشد:

 • نوع ماشین لباسشویی شما (سطلی، دوقلو، تمام اتوماتیک و ...)
 • برندماشین لباسشویی، که می‌تواند سامسونگ، ال جی، پاکشوما، دوو و... باشد. به طور خلاصه، هر چه دستگاه شما جدیدتر باشد، احتمالا هزینه نصب ماشین لباسشویی نیز بیشتر خواهد شد.
 • نیاز یا عدم نیاز به آماده‌سازی پیش از نصب دستگاه؛ مثلا اگر محل مدنظر، شیر آب یا خروجی فاضلاب نداشته باشد، هزینه لوله کشی و نصب شیرآلات نیز به هزینه نصب لباسشویی اضافه خواهد شد.
 • اگر محل نصب دسنگاه به طور خاص دور از دسترس باشد و چالش زیادی را برای نصاب ایجاد کند، باید انتظار افزایش هزینه نصب لباسشویی را داشته باشید.
 • هزینه ایاب و ذهاب نصاب ماشین لباسشویی

 

هزینه نصب ماشین لباسشویی ال جی، سامشونگ، دوو

 

اهمیت نصب ماشین لباسشویی توسط نصاب حرفه‌ای 

معمولا طریقه نصب ماشین لباسشویی دوقلو، نصب شیر ورودی آب ماشین لباسشویی و همچنین نصب لباسشویی ال جی، سامسونگ، دوو و کارکردن با آنها مواردی نیستند که با مشاهده چند فیلم آموزشی و بدون تجربه قبلی بتوان آن را انجام داد.

با توجه به مورد بالا، بهتر است کار را به یک نصاب ماشین لباسشویی خبره سپرد تا ضمن تحویل گرفتن نتیجه‌ای تضمین شده، نگران مشکلات احتمالی در آینده نیز نباشیم. با خدمات نصب ماشین لباسشویی سامسونگ و سایر برندها در محل توسط «خدمت از ما» به چندین نصاب مجرب در شهر خود دسترسی مستقیم دارید.

می‌­توانید اطلاعات و سوابق کاری هریک از نصابان و متخصصان تعمیر ماشین لباسشویی را مشاهده کنید، نظرات سایر کاربران را در مورد کارهای قبلی آن‌ها بخوانید و از قیمت نصب ماشین لباسشویی قبل از نهایی کردن سفارش مطلع شوید.

 

مراحل نصب ماشین لباسشویی ال جی، سامسونگ، پاکشوما و دوو

در این قسمت مراحل مختلف طریقه نصب ماشین لباسشویی ال جی، سامسونگ و دیگر برندها را با یکدیگر بررسی می­کنیم تا ببینیم چرا توصیه می­‌شود ضمن پرداخت هزینه نصب لباسشویی از متخصص کمک بگیریم، و به فایل­‌های آموزش نصب ماشین لباسشویی بوش و غیره اکتفا نکنیم؟

برای آشنایی با کلیات و مراحل نصب انواع ماشین لباسشویی از جمله، پاکشوما، سامسونگ، ال جی، دوو و ... ادامه مطلب را مطالعه کنید.

 

تعیین محل مناسب برای نصب لباسشویی ال جی، سامسونگ، دوو

با توجه به محل و فضای سکونت شما، ممکن است گزینه­‌های متخصص برای مکان نصب ماشین لباسشویی محدود باشد. با این وجود، نصاب ماشین لباسشویی به دنبال انتخاب فضایی است که دارای ویژگی‌های زیر باشد:

 • سطح مورد نظر صاف و هموار (بدون شیب) باشد.
 •  در مکان انتخابی برای نصب لباسشویی سامسونگ و ... دسترسی به آب سرد و گرم آسان باشد.
 • دسترسی به تخلیه و پریز برق ساده باشد.
 • امکان گردش هوا در اطراف دستگاه پس از نصب ماشین لباسشویی باشد.
 • محل انتخابی به صورتی باشد که در صورت خراب شدن لباسشویی، نعمیرکار فضای لازم برای تعمیر آن را داشته باشد.
 • مکان نصب و راه اندازی لباسشویی، دور از منابع گرما مانند اجاق گاز، رادیاتور، و یا شومینه باشد.

 

نصابان ماشین لباسشویی سطوح سخت را محلی ایده‌­آل برای نصب ماشین لباسشویی دوقلو و سامسونگ، ال جی، پاکشوما و سایر مدل­‌های دیگر می­‌دانند.

 

هزینه نصب ماشین لباسشویی سامسونگ، ال جی، دوو

 

اندازه­‌گیری فضا توسط نصاب ماشین لباسشویی پاکشوما، ال جی، سامسونگ

ماشین‌­های لباسشویی اشکال و اندازه‌­های متفاوتی دارند. بنابراین، نصاب ماشین لباسشویی برای اطمینان فضای انتخاب شده را با دقت بالا اندازه­‌گیری می‌­کند. او ارتفاع، عرض، عمق ماشین لباسشویی و همچنین فضای در نظر گرفته شده را در نظر گرفته، و اطمینان حاصل می­‌کند که ابعاد داخلی راهرو و درب­‌هایی که ماشین لباسشویی باید از آنها عبور کند، متناسب هستند.

 

تراز کردن دستگاه، قبل از نصب لباسشویی پاکشوما، ال جی، دوو

برای تراز کردن ماشین لباسشویی در فرآیند نصب آن، نصاب پایه­‌های زیر دستگاه را طوری کالیبره می­‌کند که وزن ماشین لباسشویی دقیقا روی هر چهار پایه تقسیم شود. برای این کار، قفل مهره‌‌ای پایه‌های لباسشویی را آزاد کرده و برحسب نیاز آنها را ببه سمت بالا یا سمت پایین تنظیم می‌کنید.

بعد از تراز کردن پایه­‌های قابل تنظیم دستگاه، نصاب ماشین لباسشویی قفل‌های مهره‌ای را کاملا محکم می‌کند. در نهایت نیز با استفاده از تراز، از صحیح بودن قرارگیری دستگاه اطمینان حاصل می­‌کند. نکات زیر باید هنگام تراز کردن ماشین لباسشویی در نظر گرفته شود.

 • در صورت شیب دار بودن محل نصب ماشین لباسشویی، این مشکل را با باز کردن پایه های دستگاه برطرف کنید.
 • اگر محل نصب لباسشویی شیب دارد، هرگز از چوب، مقوا و وسایل دیگر برای صاف کردن استفاده نکنید.
 • فاصله لباسشویی از دیوار، حداقل 10 سانتی متر باشد.
 • ناهمواری و نامسطح بودن، سطح زیر ماشین لباسشویی، بیشتر از یک درجه نباشد.

 

باز کردن پیچ­‌های حمل­‌ونقل ماشین لباسشویی

وقتی لباسشویی را از کارتن خارج می‌کنید، در پشت آن 6 عدد پیچ ترنسفر یا پیچ‌های حمل و نقل (پیچ‌های پشت ماشین لباسشویی سامسونگ، ال جی، دوو، پاکشوما و ...) را می بینید پیش از اینکه نصاب ماشین لباسشویی دستگاه را در جای خود قرار دهد و شلنگ‌­ها و اتصالات را وصل کند، باید ین 6 پیچ را باز کرده و از دستگاه خارج کند.

کار پیچ‌های پشت ماشین لباسشویی سامسونگ و سایر مدل‌­ها ثابت نگه داشتن دیگ ماشین لباسشویی در صورت جابجایی است. باز کردن پیچ‌های پشت ماشین لباسشویی سامسونگ یا برند دستگاه شما، به نظر اهمیت چندانی ندارد، اما در واقع مرحله‌ای ضروری پیش از نصب ماشین لباسشویی است، زیرا باز نکردن آنها باعث می‌شود که هنگام کار، لباسشویی با لرزشها و صداهای زیادی همراه باشد. برای انجام این کار مراحل زیر را انجام دهید:

 1. ابتدا به وسیله، آچاری که در بسته بندی دستگاه است، پیج‌ها را باز کنید.
 2. با کمی فشار واشرهای چوب پنبه ای را جدا کنید.
 3. جای پیچ‌ها را، با درپوش‌هاش پلاستیکی که در دستگاه است، بپوشانید.

 

هزینه نصب ماشین لباسشویی پاکشوما

 

نصب شلنگ‌­های ورودی آب لباسشویی

نصب شیر ورودی آب ماشین لباسشویی یکی از مراحل مهم در طریقه نصب ماشین لباسشویی دوو و باقی برندهاست. برای این منظور، نصاب ماشین لباسشویی لوله­‌کشی ورودی آب سرد و گرم را برای محل نصب در نظر گرفته و بعد از انجام لوله­‌کشی، شلنگ‌­های ورودی آب ماشین لباسشویی را مطابق زیر نصب می­‌کند.

 • شلنگ آب ماشین لباسشویی را به ورودی آب سرد و گرم وصل کنید. (در بیشتر مواقع ورودی آب لباسشویی زیر سینک ظرفشویی تعبیه شده است).
 • به کمک رابطی که در بسته بندی لباسشویی قرار دارد، محل اتصال شیلنگ لباسشویی با شیر وردی را محکم کنید تا آب نشتی نکند.
 • دقت کنید که هنگام نصب شلنگ آب ماشین لباسشویی، پیچشی در آنها نباشد؛ زیرا باعث جمع شدن آب می‌شود.
 • در نظر داشته باشید، که اگر فشار آب ورودی زیاد بود ( مناسب‌ترین میزان فشار ب بین 30 تا 1000 کیلو پاسکال است ) از فشار شکن استفاده کنید.
 • بعد از اتصال شلنگ‌­ها، نصاب با باز کردن شیرهای آب اطمینان حاصل خواهد کرد که نشتی آب در مسیر لوله­‌کشی و اتصالات شلنگ‌ها وجود ندارد.

 

راه اندازی شلنگ تخلیه در نصب لباسشویی ال جی و دیگر مدل ها

پس از رسیدگی به شیر ورودی آب ماشین لباسشویی، نوبت به شیر تخلیه در نصب ماشین لباسشویی می‌­رسد. اگر لباسشویی نزدیک به سینک ظرفشویی باشد، نصاب شلنگ تخلیه را به اتصالات تخلیه زیر سینک وصل می­‌کند.

اگر مسیر تخلیه دیگری به صورت جداگانه در نزدیکی دستگاه باشد، نصاب ماشین لباسشویی شلنگ را به آن وصل خواهد کرد. هزینه نصب ماشین لباسشویی شامل هزینه این مرحله نیز می‌شود، و نیازی به پرداخت مبلغ اضافه نیست. فقط هنگام نصب ماشین لباسشویی ال جی، سامسونگ، دوو و پاکشوما در مرحله شلنگ تخلیه، نکات زیر را در نظر بگیرید.

 • حتما در محل اتصال شلنگ تخلیه، برای جلوگیری از نشتی آب از رابط استفاده کنید و محل نصب را محکم کنید.
 • طول شلنگ تخلیه بیشتر از یک متر نباشد، چراکه هنگام مراحل تخلیه آب باعث ایجاد صداهای غیر عادی می‌شود.
 • برای درست تخلیه شدن آب درون لباسشویی، بهتر است ارتفاع محل نصب شلنگ تخلیه، بیشتر از 1 متر نباشد.

 

اتصال الکتریکی در نصب ماشین لباسشویی سامسونگ و دیگر مدل‌ها

برای اتصال ماشین لباسشویی به پریز برق، کافی است که چند نکته‌ای که در ادامه گفته می‌شود را در نظر بگیرید و انجام دهید.

 • هنگام نصب ماشین لباسشویی، آن را مستقیما به پریز برق وصل کنید و به هیچ عنوان از سیم رابط یا آداپتور استفاده نکنید.
 • از پریزی استفاده کنید که دارای سیم ارت (متصل به زمین) باشد.
 • بهتر است فاصله لباسشویی تا پریز برق بیشتر از یک متر و نیم نباشد.
 • اگر بریدگی یا زدگی در سیم برق لباسشویی مشاهده کردید، تا درست شدن آن، ماشین لباسشویی را به برق وصل نکنید.

 

خدمات نصب ماشین لباسشویی در "خدمت از ما"

خدمات نصب ماشین لباسشویی در "خدمت از ما" شامل یک برند و مدل خاص نیست، نصابان لباسشویی "خدمت از ما" دارای تجربه و تسلط کامل بر مدل‌های مختلف لباسشویی می‌باشند، از جمله این خدمات می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • راه اندازی و نصب لباسشویی ال جی
 • نصب ماشین لباسشویی پاکشوما
 • نصب لباسشویی دوو
 • نصب ماشین لباسشویی سامسونگ
 • انجام اقدامات لازم پیش از نصب لباسشویی در صورت نیاز
 • تشخیص و بررسی مکان مناسب برای نصب لباسشویی

 

انتخاب بهترین نصاب ماشین لباسشویی

اگر به دنبال افراد باتجربه‌­ای هستید که با طریقه نصب ماشین لباسشویی دوو، نصب ماشین لباسشویی سامسونگ، طریقه نصب ماشین لباسشویی دوقلو و ... آشنا باشند، تنها کافیست درخواست خود را در «خدمت از ما» به صورت رایگان ثبت کرده و هزینه نصب لباسشویی پاکشوما و سایر برندها در سال 1402 را بپرسید.

با ثبت درخواست، بعد از چند دقیقه، از بهترین متخصصان نصب لباسشویی و شیر ورودی آب ماشین لباسشویی به رایگان، هزینه نصب لباسشویی را دریافت می‌کنید؛ حالا می‌توانید با بررسی پروفایل آنها و همچنین نظرات کاربران قبلی، بهترین نصاب لباسشویی ال جی، سامسونگ، دوو و ... را انتخاب کنید.

تمامی متخصصین فعال در "خدمت از ما" تسلط کامل به مراحل نصب ماشین لباسشویی در برندها و مدل‌های مختلف دارند. همچنین شما، می‌توانید خدمات دیگری مانند نصب سینک ظرفشویی و نصب ماشین ظرفشویی را نیز در «خدمت از ما» درخواست دهید.

4.5 امتیاز از 1479 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
نصب ماشین لباسشویی

نظرات

فرهاد امیری
فرهاد امیری
5.0 (از 10 نظر)
15 خدمت موفق
نصب ماشین لباسشویی
علیرضا علمی

حضور به موقع در منزل و متخصص خوش اخلاق و کاملا کار بلد کلیه خدمات و نصبیات مرتب و باسلیقه انجام دادن و در صورت داشتن موارد مشابه از تجربه ایشان مجدد استفاده میکنم

امیرحسین برخورداریون
امیرحسین برخورداریون
5.0 (از 67 نظر)
91 خدمت موفق
نصب ماشین لباسشویی
سهرابی سهرابی

کارشون عالی بود . با سرعت سرحوصله و تمیز ومرتب کار رو انجام دادن . بسیار منصف وخوش اخلاق بودن . واقعا دستشون درد نکنه

حمیدرضا سنجه ونلی
حمیدرضا سنجه ونلی
5.0 (از 104 نظر)
195 خدمت موفق
نصب ماشین لباسشویی
ندا صادقی

خیلی خیلی ممنونم ازشون، برخورد عالی ، وقت شناسی و از همه مهمتر انسان صبور و با حوصله ای بودن تو کارشون که خیلی حرفه ای بودن نصب لباسشویی و ظرفشویی و لوستر هام و برداشتن کابینت و نصب تلویزیون و... همه چی عالی بود ممنونم ازشون خدا برکت بده بهشون

در این شهرها می توانید سفارش نصب ماشین لباسشویی را ثبت کنید: