قیمت نصب ماشین لباسشویی در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه نصب ماشین لباسشویی" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
  • 90,000 تومان
  • 100,000 تومان
  • 150,000 تومان
  • 200,000 تومان

شما در کدام شهر به نصب ماشین لباسشویی نیاز دارید؟

نصب ماشین لباسشویی را به متخصصش بسپار

نصب ماشین لباسشویی در ظاهر از چند مرحله ساده شامل اتصال دستگاه به شیر آب و محکم کردن تعدادی پیچ است. پس چرا به جای استخدام نصاب ماشین لباسشویی خودمان اینکار را انجام ندهیم و در هزینه نصب ماشین لباسشویی صرفه جویی نکنیم؟

واقعیت این است نصب ماشین لباسشویی، آنهم با وجود انواع و اقسام برندها و مدل‌های مدرن و پیشرفته‌ای که روز به روز حساس‌تر می‌شوند، تنها از پس یک نصاب ماشین لباسشویی برمی‌آید تا در آینده مشکلی در کارکرد و اجزای دستگاه به وجود نیاید.

اگر شما نیز به دنبال متخصصانی هستید که با طریقه نصب ماشین لباسشویی دوو، نصب ماشین لباسشویی سامسونگ، نصب ماشین لباسشویی دوقلو و ... آشنا باشد، «خدمت از ما» آماده کمک به شماست. درخواست خود را به رایگان در اپلیکیشن یا وبسایت ما ثبت کنید؛ قیمت پیشنهادی متخصصان شهرتان را برای هزینه نصب لباسشویی مشاهده، و بهترین نصاب ماشین لباسشویی را انتخاب کنید.

 

نصب ماشین لباسشویی

 

 

قیمت نصب ماشین لباسشویی چگونه تعیین می­‌شود؟

همان­طور که می­‌دانید، تمام مدل­‌های ماشین لباسشویی دارای خدمات پس از فروش و نصب رایگان هستند. نصب ماشین لباسشویی سامسونگ، دوو، ال جی، کروپ و ... در صورتی که تازه خریداری شده باشند، توسط نصاب خود شرکت (همراه با مهر دفترچه گارانتی) و بدون دریافت هزینه نصب ماشین لباسشویی انجام می­‌شود. اما اگر اسباب‌­کشی و جابه­‌جایی داشته باشید، باید از خدمات نصب ماشین لباسشویی سایر متخصصان استفاده کنید.

اگر از نصاب ماشین لباسشویی تنها بخواهید دستگاه شما را نصب کند، و مایل به دریافت خدماتی مانند سرویس ماشین لباسشویی، شستشو، جرمگیری، تعویض برخی قطعات و اجزا و ... نباشید، طریقه نصب ماشین لباسشویی به سرعت انجام شده و هزینه بالایی نیز نخواهد داشت. البته توجه داشته باشید که هزینه نصب لباسشویی با توجه به اینکه تقاضای نصب کامل دستگاه یا تنها نصب شیر آن را دارید نیز متفاوت خواهد بود.

اگر می­‌خواهید رقم دقیقی برای هزینه نصب ماشین لباسشویی سامسونگ، نصب ماشین لباسشویی مدیا و برندهای دیگر داشته باشید، کافیست درخواست‌تان را در «خدمت از ما» ثبت کنید، و قیمت­های پیشنهادی چند نصاب ماشین لباسشویی را بررسی کنید؛ بدون پرداخت هزینه و یا نهایی کردن سفارش.

می‌توانید خدمات دیگری مانند نصب سینک ظرفشویی و نصب ماشین ظرفشویی را نیز در «خدمت از ما» درخواست دهید.

 

عوامل موثر بر هزینه نصب ماشین لباسشویی

علاوه بر مواردی که در بخش قبل ذکر کردیم، موارد زیر بر هزینه نصب ماشین لباسشویی تاثیر می‌گذارند:

  • نوع دستگاه شما (سطلی، دوقلو، تمام اتوماتیک و ...) و برند آن نیز بر هزینه نهایی موثر است. به طور خلاصه، هر چه دستگاه شما جدیدتر باشد، احتمالا هزینه نصب ماشین لباسشویی نیز بیشتر خواهد شد.
  • نیاز یا عدم نیاز به آماده‌سازی پیش از نصب دستگاه؛ مثلا اگر محل مدنظر شیر آب یا خروجی فاضلاب نداشته باشد، هزینه لوله کشی و نصب شیرآلات نیز به هزینه نصب لباسشویی اضافه خواهد شد.
  • اگر محل نصب دسنگاه به طور خاص دور از دسترس باشد و چالش زیادی را برای نصاب ایجاد کند، باید انتظار افزایش هزینه نصب لباسشویی را داشته باشید.

 

هزینه نصب ماشین لباسشویی

 

مزایای نصب ماشین لباسشویی توسط نصاب حرفه‌ای چیست؟

معمولا طریقه نصب ماشین لباسشویی دوقلو، نصب شیر ورودی آب ماشین لباسشویی و ... مواردی نیستند که با مشاهده چند فیلم آموزشی و بدون تجربه قبلی بتوان آن را انجام داد. به همین دلیل بهتر است کار را به یک نصاب ماشین لباسشویی خبره سپرد تا ضمن تحویل گرفتن نتیجه‌ای تضمین شده، نگران مشکلات احتمالی در آینده نیز نباشیم.

با خدمات نصب ماشین لباسشویی سامسونگ و سایر برندها در محل توسط «خدمت از ما» به چندین نصاب مجرب در شهر خود دسترسی مستقیم دارید، می‌­توانید اطلاعات و سوابق کاری هریک از نصابان و متخصصان تعمیر ماشین لباسشویی را مشاهده کنید، نظرات سایر کاربران را در مورد کارهای قبلی آن‌ها بخوانید، و از قیمت نصب ماشین لباسشویی قبل از نهایی کردن سفارش مطلع شوید.

 

نکات مهم در طریقه نصب ماشین لباسشویی

در این قسمت مراحل مختلف طریقه نصب ماشین لباسشویی را با یکدیگر بررسی می­کنیم تا ببینیم چرا توصیه می­‌شود ضمن پرداخت هزینه نصب لباسشویی از متخصص کمک بگیریم، و به فایل­‌های آموزش نصب ماشین لباسشویی بوش و غیره اکتفا نکنیم؟

 

تعیین محل مناسب نصب دستگاه

با توجه به محل و فضای سکونت شما، ممکن است گزینه­‌های متخصص برای مکان نصب ماشین لباسشویی محدود باشد. با این وجود، او مکانی را پیدا می‌­کند که صاف و هموار (بدون شیب) است، و دسترسی آن به آب سرد و گرم، تخلیه و پریز برق ساده باشد. سطح سخت طبقه یک مکان ایده‌­آل برای یک ماشین لباسشویی است.

نصابان ماشین لباسشویی سطوح سخت را محلی ایده‌­آل برای طریقه نصب ماشین لباسشویی دوقلو و سایر مدل­‌ها می­‌دانند. همچنین، آنها محلی دور از منابع گرما مانند اجاق گاز، رادیاتور، و یا شومینه را برای این دستگاه‌ها پیشنهاد می­‌کنند.

 

هزینه نصب ماشین لباسشویی سامسونگ

 

اندازه­‌گیری فضا توسط نصاب ماشین لباسشویی

ماشین‌­های لباسشویی اشکال و اندازه‌­های متفاوتی دارند. بنابراین، نصاب ماشین لباسشویی برای اطمینان فضای انتخاب شده را با دقت بالا اندازه­‌گیری می‌­کند. او ارتفاع، عرض، عمق ماشین لباسشویی و همچنین فضای در نظر گرفته شده را در نظر گرفته، و اطمینان حاصل می­‌کند که ابعاد داخلی راهرو و درب­‌هایی که ماشین لباسشویی باید از آنها عبور کند، متناسب هستند.

 

تراز کردن ماشین لباسشویی

برای تراز کردن ماشین لباسشویی در فرآیند نصب آن، نصاب پایه­‌های زیر دستگاه را طوری کالیبره می­‌کند که وزن ماشین لباسشویی دقیقا روی هر چهار پایه تقسیم شود. بعد از تراز کردن پایه­‌های قابل تنظیم دستگاه، نصاب ماشین لباسشویی آنها را کاملا محکم می‌کند. در نهایت نیز با استفاده از تراز، از صحیح بودن قرارگیری دستگاه اطمینان حاصل می­‌کند.

 

باز کردن پیچ­‌های حمل­‌ونقل ماشین لباسشویی

پیش از اینکه نصاب ماشین لباسشویی دستگاه را در جای خود قرار دهد و شلنگ‌­ها و اتصالات را وصل کند، پیچ‌های حمل و نقل (پیچ‌های پشت ماشین لباسشویی سامسونگ و...) را باز کرده و از دستگاه خارج می‌کند.

کار پیچ‌های پشت ماشین لباسشویی سامسونگ و سایر مدل‌­ها ثابت نگه داشتن دیگ ماشین لباسشویی در صورت جابجایی است. باز کردن پیچ‌های پشت ماشین لباسشویی سامسونگ یا برند دستگاه شما به نظر اهمیت چندانی ندارد، اما در واقع مرحله‌ای ضروری پیش از نصب ماشین لباسشویی است.

 

هزینه نصب ماشین لباسشویی پاکشوما

 

نصب شلنگ‌­های ورودی آب

نصب شیر ورودی آب ماشین لباسشویی یکی از مراحل مهم در طریقه نصب ماشین لباسشویی دوو و باقی برندهاست. برای این منظور، نصاب ماشین لباسشویی لوله­‌کشی ورودی آب سرد و گرم را برای محل نصب در نظر گرفته و بعد از انجام لوله­‌کشی، شلنگ‌­های ورودی آب ماشین لباسشویی را نصب می­‌کند.

بعد از اتصال شلنگ‌­ها، نصاب با باز کردن شیرهای آب اطمینان حاصل خواهد کرد که نشتی آب در مسیر لوله­‌کشی و اتصالات شلنگ‌ها وجود ندارد.

 

نصب شلنگ تخلیه

پس از رسیدگی به شیر ورودی آب ماشین لباسشویی، نوبت به شیر تخلیه در نصب ماشین لباسشویی می‌­رسد. اگر لباسشویی نزدیک به سینک ظرفشویی باشد، نصاب شلنگ تخلیه را به اتصالات تخلیه زیر سینک وصل می­‌کند.

اگر مسیر تخلیه دیگری به صورت جداگانه در نزدیکی دستگاه باشد، نصاب ماشین لباسشویی شلنگ را به آن وصل خواهد کرد. هزینه نصب ماشین لباسشویی شامل هزینه این مرحله نیز می‌شود، و نیازی به پرداخت مبلغ اضافه نیست.

 

انتخاب بهترین نصاب ماشین لباسشویی

اگر به دنبال افراد باتجربه‌­ای هستید که با طریقه نصب ماشین لباسشویی دوو، نصب ماشین لباسشویی سامسونگ، طریقه نصب ماشین لباسشویی دوقلو و ... آشنا باشند، تنها کافیست درخواست خود را در «خدمت از ما» به صورت رایگان و بدون پرداخت هزینه ثبت کنید.

با ثبت درخواست می‌توانید از بهترین متخصصان نصب لباسشویی و شیر ورودی آب ماشین لباسشویی به رایگان برای هزینه نصب لباسشویی پیشنهاد قیمت بگیرید؛ پروفایل آنها را بررسی کنید؛ نظرات کاربران را درباره خدمات گذشته آنها بخوانید، و نهایتا بهترین نصاب را برای کار خود انتخاب کنید.

امتیاز دهید

4.96 امتیاز از 59 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
نصب ماشین لباسشویی

نظرات

محمد زارعی
محمد زارعی
4.9
45 خدمت موفق
نصب ماشین لباسشویی
مهزاد دهقانی

حضور به موقع،کیفیت کار عالی،مودب خیلی راضی بودیم.

علیرضا شرافت
علیرضا شرافت
4.5
61 خدمت موفق
نصب ماشین لباسشویی
حسین احمدی

سلام تشکر از حضور به موقع و راه اندازی و توضیحات و اموزش کامل مرد با اخلاق دارای تخصص کامل

تعمیرگاه لوازم خانگی ویسی
تعمیرگاه لوازم خانگی ویسی
4.6
25 خدمت موفق
نصب ماشین لباسشویی
سارا بابالویی

کیفیت انجام کار و نحوه‌ی برخوردشان خوب بود فقط کمی دیروقت مراجعه کردند.

loading