شما در کدام شهر به نصب سینک ظرفشویی نیاز دارید؟

نصب سینک ظرفشویی را به متخصصش بسپار

نصب سینک ظرفشویی از مهمترین عناصر آشپزخانه، کمی دردسر ساز است! نصب سینک ظرفشویی اگر به درستی انجام نشود مشکلات فراوانی را پیش رویمان می‌گذارد.

همانطور که گفتیم نصب سینک ظرفشویی از جمله مهم ترین کارهایی است که در آشپزخانه باید به درستی انجام شود، و جای هیچ بی دقتی ندارد. بنابراین در انتخاب نصاب سینک ظرفشویی دقت کنید. اگر شما نیز به دنبال راهنمای نصب سینک ظرفشویی روکار و یا نحوه نصب سینک ظرفشویی روکار خود هستید؟ آیا می‌خواهید با استفاده از راهنمای نصب سینک ظرفشویی روکار، کار خود را انجام دهید، سخت در اشتباه هستید. این کار کاملا تخصصی است و نیاز به مهارت خاص خود دارد.

بنابراین ما به شما پیشنهاد می‌کنیم زمان خود را برای پیدا کردن اموزش نصب سینک ظرفشویی روکار تلف نکنید و کار را به نصاب سینک ظرفشویی بسپارید. راه حل این مشکل نزد "خدمت از ما" است. شما می‌توانید به راحتی کار نصب سینک ظرفشویی خود را به بهرتین نصابان سینک ظرفشویی بسپارید. 

 

نصب سینک ظرفشویی

 

 

آیا از عوامل موثر بر قیمت نصب سینک ظرفشویی آگاه هستید؟

نصب سینک ظرفشویی از آن دسته خدماتی است که هم توسط تاسیساتی‌ها می‌تواند انجام شود و هم توسط بناها اما همیشه بهتر است که کار را به متخصص خود یعنی تاسیساتی بسپاریم. از نظر نصاب سینک ظرفشویی عوامل زیادی در قیمت نصب سینک ظرفشویی تاثیر گذار هستند مانند:

 • اجرت نصب سینک ظرفشویی
 • کارهای جانبی مورد نیاز
 • لوله کشی ساختمان
 • نوع ظرفشویی
 • ساعت کار مورد نیاز
 • آب بندی سینک ظرفشویی
 • بست سینک ظرفشویی توکار
 • تعبیه فضای سینک

 

نصاب سینک ظرفشویی

 

بنابراین بهتر است قبل از نصب سینک ظرفشویی اطلاعات مورد نیاز را در اختیار نصاب سینک ظرفشویی قرار دهید تا هزینه را دقیق‌تر برای شما تخمین بزند. قیمت نصب سینک ظرفشویی  بسیار منصفانه بوده به طوری که تمام قیمت گذاری‌ها برای دستمزد نصاب و سرویسکار "خدمت از ما" از سوی اتحادیه تایید شده است.


 

راه‌های ثبت سفارش نصب سینک ظرفشویی چیست؟

شما به راحتی می‌توانید درخواست نصب سینک ظرفشویی خود را در سایت و یا اپلیکیشن "خدمت از ما" ثبت نمایید. پس از ثبت درخواست نصابان سینک ظرفشویی حاضر در "خدمت از ما" برای شما قیمت پیشنهادی خود را ارسال می‌کنند و شما می‌توانید با مراجعه به پروفایل سرویسکاران از میزان مهارت و تخصص هر یک از سرویسکارها مطلع شوید، همچنین با بازدید از نظرات و امتیازات مشتریان قبلی می‌توانید اطلاعات کاملی درباره روند کار سرویسکار به دست آورید و با دیدی باز نصب سینک ظرفشویی را به متخصص مورد تایید خود واگذار نمایید.


 

نصاب سینک ظرفشویی چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟

برای اینکه کار نصب سینک ظرفشویی را به سرویسکار مورد تایید خود بدهید، باید از ویژگی‌های یک نصاب سینک ظرفشویی حزفه ای آگاه باشید. که دراینجا به برخی از این ویژگی‌ها اشاره می‌کنیم. 

 • سرعت عمل بالا برای
 • داشتن حساسیت نسبت به کار
 • استفاده از مصالح با کیفیت
 • استفاده از تجهیزات مورد نیاز
 • تمیز کردن محل بعد از انجام کار
 • برآورد مناسب ترین هزینه
 • داشتن تجربه و مهارت کافی

 

نحوه نصب سینک ظرفشویی روکار چگونه است؟

نصب سینک ظرفشویی در دونوع روکار و توکار انجام می‌شود. اما امروزه با گسترش آپارتمان نشینی و کوچک شدن خانه‌ها سینک‌های روکار طرفداران بیشتری دارند. شما می‌توانید با توجه به نیاز و فضای آشپزخانه از سینک‌های یک قلو و یا دوقلو استفاده کنید ما در زیر راهنمای نصب سینک ظرفشویی روکار را برای شما آورده‌ایم:

 1. در زیر سینک محل خروج آب، شیرهای پیسواری قرار دارند که باید قبل از نصب سینک ظرفشویی شیرها را در سوراخ‌های مشخص شده طبق دستورالعمل کارخانه نصب کنید زیرا روش نصب هر شیر آب متفاوت است.
 2. قبل از شروع کار می‌بایست که آب را از فلکه اصلی قطع کنید.
 3. باید سینک را در فضای تعبیه شده برای سینک قرار دهید اگر که قالب سینک دقیقا به اندازه لبه‌های کابینت می‌باشد دور سینک و لبه کابینت را با کمک چسب آکواریوم پر کنید و اگر قالب سینک اندازه نیست صفحه رویی کابینت را برش بدهید تا اندازه بشود.
 4. حال نوبت به این می‌رسد که سینک را در جایش قرار بدهید دقت کنید که شیر آب روبه بالا و رو به رو قرار داده شده باشد. شیر آب را می‌توان بعد از نصب سینک ظرفشویی هم وصل کرد.
 5. سینک را به گونه‌ای قرار دهید که همه‌ی زوایا در جاهای خود قرار بگیرند و چسب در همه جا قرار بگیرد.
 6. اگر که شیر آب را هنوز وصل نکرده‌اید می‌توانید در این مرحله آن را نصب کنید و با شیلنگ‌های مخصوص به شیر پیسوار وصل کنید.

 

راهنمای سینک ظرفشویی روکار

 

اموزش نصب سینک ظرفشویی روکار

معمولا در بسته بندی‌های سینک، سیفون ظرفشویی نیز قرار داده شده است. در زیر نحوه نصب سیفون ظرفشویی آمده است:

 1. در ابتدا باید قسمت خروجی آب را وصل کنید. برای این کار باید قسمت رویی را از بقیه قسمت‌ها جدا کنید و از رو و داخل سینک عبور دهید و بعد قسمت زیری را با استفاده از واشر وصل کنید .در بعضی از انواع سیفون‌ها از پیچ و مهره استفاده شده است و بعضی حالت مهره‌ای دارند.
 2. خروجی آب روی سینی سینک به یکی از راه‌های خروجی آب وصل می‌شود و شیلینگ و یا لوله باریک تری دارد. قبل از محکم کردن پیچ‌ها باید توسط واشر مناسب بسته شود.
 3. برای سر هم کردن اتصالات فاضلاب باید لوله‌ها را بلندتر در نظر بگیرید تا پس از اندازه گیری و نصب کامل مقدار اضافی از لوله را برش بزنید.
 4. همه‌ی خروجی‌ها به یک سیفون منتهی می‌شوند و از سیفون با یک لوله مارپیچ به راه خروجی فاضلاب وصل می‌شود. خروجی فاضلاب از یک درپوش پلاستیکی سیاه رنگ و یک درپوش سفید رنگ برای دید بهتر و جلوگیری از ورود بو به ساختمان تشکیل شده است.
 5. باید توجه کنید که سیفون به حالت پایین تر از اتصالات دیگر قرار داشته باشد.

 

آب بندی سینک ظرفشویی، مهمترین کار بعد از نصب سینک ظرفشویی

پس از نصب سینک ظرفشویی شما باید حتما از نصاب سینک ظرفشویی و یا لوله کش ساختمان در خواست کنید که آب بندی سینک ظرفشویی را انجام دهد زیرا در صورت انجام ندادن این کار ظرفشویی مدت‌ها بعد دچار نشتی آب می‌شود و مشکلات زیادی را برای شما به وجود می‌آورد. معمولا نصاب سینک ظرفشویی آب بندی را با استفاده از چسب آکواریوم انجام می‌دهد. نکته‌ای که باید مورد توجه قرار بگیرد این است که اگر آب بندی توسط فردی ماهر و با تجربه انجام نشود ممکن است باعث ایجاد مشکلاتی از جمله پوسیدگی کابینت، رطوبت دیوار پشت ظرفشویی، بوی بد و نم و ... شود.