قیمت نصب سینک ظرفشویی در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه نصب سینک ظرفشویی" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به نصب سینک ظرفشویی نیاز دارید؟

نصب سینک ظرفشویی را به متخصصش بسپار

نصب سینک ظرفشویی از جمله مهم ترین کارهایی است که در آشپزخانه باید به درستی انجام شود و جای هیچ بی‌دقتی ندارد. بنابراین در انتخاب نصاب سینک ظرفشویی دقت کنید. اگر شما نیز به دنبال راهنمای نصب سینک ظرفشویی روکار و یا نحوه نصب سینک ظرفشویی روکار خود هستید؟ آیا می‌خواهید با استفاده از راهنمای نصب سینک ظرفشویی روکار، کار خود را انجام دهید، سخت در اشتباه هستید.

این کار کاملا تخصصی است و نیاز به مهارت خاص خود دارد. نصب سینک ظرفشویی از مهمترین عناصر آشپزخانه، کمی دردسر ساز است! نصب سینک ظرفشویی اگر به درستی انجام نشود مشکلات فراوانی را پیش رویمان می‌گذارد.

بنابراین ما به شما پیشنهاد می‌کنیم زمان خود را برای پیدا کردن اموزش نصب سینک ظرفشویی روکار تلف نکنید و کار را به نصاب سینک ظرفشویی بسپارید. راه حل این مشکل نزد ما است. شما می‌توانید به راحتی کار نصب سینک ظرفشویی خود را به بهرتین نصابان سینک ظرفشویی فعال در بستر خدمت از ما، بسپارید. 

 

نصب سینک ظرفشویی روکار

نصب سینک ظرفشویی

 

 

آیا از عوامل موثر بر قیمت نصب سینک ظرفشویی آگاه هستید؟

نصب سینک ظرفشویی از آن دسته خدماتی است که هم توسط تاسیساتی‌ها می‌تواند انجام شود و هم توسط بناها اما همیشه بهتر است که کار را به متخصص خود یعنی تاسیساتی بسپاریم. از نظر نصاب سینک ظرفشویی عوامل زیادی در قیمت نصب سینک ظرفشویی تاثیر گذار هستند مانند:

 • اجرت نصب سینک ظرفشویی
 • کارهای جانبی مورد نیاز
 • لوله کشی ساختمان
 • نوع ظرفشویی
 • ساعت کار مورد نیاز
 • آب بندی سینک ظرفشویی
 • بست سینک ظرفشویی توکار
 • تعبیه فضای سینک

نصاب سینک ظرفشویی

نصب سینک ظرفشویی روکار

 

بنابراین بهتر است قبل از نصب سینک ظرفشویی اطلاعات مورد نیاز را در اختیار نصاب سینک ظرفشویی قرار دهید تا هزینه را دقیق‌تر برای شما تخمین بزند. قیمت نصب سینک ظرفشویی  بسیار منصفانه بوده به طوری که تمام قیمت گذاری‌ها برای دستمزد نصاب و سرویسکار "خدمت از ما" از سوی اتحادیه تایید شده است.

 

راه‌های ثبت سفارش نصب سینک ظرفشویی چیست؟

شما به راحتی می‌توانید درخواست نصب سینک ظرفشویی خود را در سایت و یا اپلیکیشن "خدمت از ما" ثبت نمایید. پس از ثبت درخواست نصابان سینک ظرفشویی حاضر در "خدمت از ما" برای شما قیمت پیشنهادی خود را ارسال می‌کنند و شما می‌توانید با مراجعه به پروفایل سرویسکاران از میزان مهارت و تخصص هر یک از سرویسکارها مطلع شوید،

همچنین با بازدید از نظرات و امتیازات مشتریان قبلی می‌توانید اطلاعات کاملی درباره روند کار سرویسکار به دست آورید و با دیدی باز نصب سینک ظرفشویی را به متخصص مورد تایید خود واگذار نمایید.

 

نصاب سینک ظرفشویی چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟

برای اینکه کار نصب سینک ظرفشویی را به سرویسکار مورد تایید خود بدهید، باید از ویژگی‌های یک نصاب سینک ظرفشویی حزفه ای آگاه باشید. که دراینجا به برخی از این ویژگی‌ها اشاره می‌کنیم. 

 • سرعت عمل بالا برای
 • داشتن حساسیت نسبت به کار
 • استفاده از مصالح با کیفیت
 • استفاده از تجهیزات مورد نیاز
 • تمیز کردن محل بعد از انجام کار
 • برآورد مناسب ترین هزینه
 • داشتن تجربه و مهارت کافی

 

نحوه نصب سینک ظرفشویی روکار چگونه است؟

نصب سینک ظرفشویی در دونوع روکار و توکار انجام می‌شود. اما امروزه با گسترش آپارتمان نشینی و کوچک شدن خانه‌ها سینک‌های روکار طرفداران بیشتری دارند. شما می‌توانید با توجه به نیاز و فضای آشپزخانه از سینک‌های یک قلو و یا دوقلو استفاده کنید ما در زیر راهنمای نصب سینک ظرفشویی روکار را برای شما آورده‌ایم:

 1. در زیر سینک محل خروج آب، شیرهای پیسواری قرار دارند که باید قبل از نصب سینک ظرفشویی شیرها را در سوراخ‌های مشخص شده طبق دستورالعمل کارخانه نصب کنید زیرا روش نصب هر شیر آب متفاوت است.
 2. قبل از شروع کار می‌بایست که آب را از فلکه اصلی قطع کنید.
 3. باید سینک را در فضای تعبیه شده برای سینک قرار دهید اگر که قالب سینک دقیقا به اندازه لبه‌های کابینت می‌باشد دور سینک و لبه کابینت را با کمک چسب آکواریوم پر کنید و اگر قالب سینک اندازه نیست صفحه رویی کابینت را برش بدهید تا اندازه بشود.
 4. حال نوبت به این می‌رسد که سینک را در جایش قرار بدهید دقت کنید که شیر آب روبه بالا و رو به رو قرار داده شده باشد. شیر آب را می‌توان بعد از نصب سینک روکار هم وصل کرد.
 5. سینک را به گونه‌ای قرار دهید که همه‌ی زوایا در جاهای خود قرار بگیرند و چسب در همه جا قرار بگیرد.
 6. اگر که شیر آب را هنوز وصل نکرده‌اید می‌توانید در این مرحله آن را نصب کنید و با شیلنگ‌های مخصوص به شیر پیسوار وصل کنید.

 

نصب سینک روکار

آموزش نصب سینک

 

آموزش نصب سینک روکار

معمولا در بسته بندی‌های سینک، سیفون ظرفشویی نیز قرار داده شده است. در زیر نحوه نصب سینک روکار آمده است:

 1. در ابتدا باید قسمت خروجی آب را وصل کنید. برای این کار باید قسمت رویی را از بقیه قسمت‌ها جدا کنید و از رو و داخل سینک عبور دهید و بعد قسمت زیری را با استفاده از واشر وصل کنید .در بعضی از انواع سیفون‌ها از پیچ و مهره استفاده شده است و بعضی حالت مهره‌ای دارند.
 2. خروجی آب روی سینی سینک به یکی از راه‌های خروجی آب وصل می‌شود و شیلینگ و یا لوله باریک تری دارد. قبل از محکم کردن پیچ‌ها باید توسط واشر مناسب بسته شود.
 3. برای سر هم کردن اتصالات فاضلاب باید لوله‌ها را بلندتر در نظر بگیرید تا پس از اندازه گیری و نصب کامل مقدار اضافی از لوله را برش بزنید.
 4. همه‌ی خروجی‌ها به یک سیفون منتهی می‌شوند و از سیفون با یک لوله مارپیچ به راه خروجی فاضلاب وصل می‌شود. خروجی فاضلاب از یک درپوش پلاستیکی سیاه رنگ و یک درپوش سفید رنگ برای دید بهتر و جلوگیری از ورود بو به ساختمان تشکیل شده است.
 5. باید توجه کنید که سیفون به حالت پایین تر از اتصالات دیگر قرار داشته باشد.
 6. آب بندی سینک ظرفشویی روکار را فراموش نکنید.

 

آب بندی سینک ظرفشویی روکار

پس از نصب سینک ظرفشویی روکار شما باید حتما از نصاب سینک ظرفشویی و یا لوله کش ساختمان در خواست کنید که آب بندی سینک ظرفشویی روکار را انجام دهد. زیرا در صورت انجام ندادن این کار، ظرفشویی مدت‌ها بعد دچار نشتی آب می‌شود و مشکلات زیادی را برای شما به وجود می‌آورد.

معمولا نصاب سینک ظرفشویی آب بندی را با استفاده از چسب آکواریوم انجام می‌دهد. نکته‌ای که باید مورد توجه قرار بگیرد این است که اگر آب بندی توسط فردی ماهر و با تجربه انجام نشود، ممکن است باعث ایجاد مشکلاتی از جمله پوسیدگی کابینت، رطوبت دیوار پشت ظرفشویی، بوی بد و نم و ... شود.

 

بهترین نصاب سینک ظرفشویی

نصب سینک روکار یا تعمیر سوراخ سینک ظرفشویی یا هر سفارشی در زمینه نصب سینک ظرفشویی را می‌توانید در «خدمت از ما» به رایگان ثبت کنید. برای انتخاب بهترین نصاب سینک ظرفشویی، ابتدا پروفایل متخصصین را بررسی کنید و نظرات مشتریام قبلی را بخوانید و بهترین را انتخاب کنید.

4.5 امتیاز از 1731 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
نصب سینک ظرفشویی

نظرات

رضا رحمان زاده
رضا رحمان زاده
5.0 (از 80 نظر)
116 خدمت موفق
نصب سینک ظرفشویی
عالمه نبی زاده

بسیار باحوصله و خوش‌اخلاق بودن. حتی جزییات کار رو برام توضیح دادن و از تجربیات خودشون بهم یاد دادن. سر وقتی که قول داده بودن رسیدن. حتی تماس گرفتن و منو در جریان گذاشتن که توی راه هستن. آقای بسیار محترم و باشخصیتی هستن. از خدمات‌شون راضی بودم؛ مشکل رو کاملا برطرف کردن.

مهران علیخانی
مهران علیخانی
5.0 (از 33 نظر)
66 خدمت موفق
نصب سینک ظرفشویی
سعید مینائی

با سلام و احترام ممنون از راه اندازی این پلتفورم، لازم میدانم از زحمات و همکاری و انجام بسیار عالی جناب آقای مهران علیخانی تشکر نمایم، شایان ذکر است نامبرده حدود ساعت 22:30دیشب برای رفع اشکال تشریف آوردند

حسن رحمانی خلیل اباد
حسن رحمانی خلیل اباد
5.0 (از 23 نظر)
35 خدمت موفق
نصب سینک ظرفشویی
هادی کلماتی

به شدت آدم خوش برخورد، با حوصله و با محبتی بودن. سیفون باید عوض میشد. بنده خدا رفت سیفنون گرفت اوردن نصب کردن بدون هزینه اضافه. کارشون خیلی خوب بود. خدا حفظ شون کنه.

در این شهرها می توانید سفارش نصب سینک ظرفشویی را ثبت کنید: