شما در کدام شهر به تعمیر و نصب شیرآلات نیاز دارید؟

تعمیر و نصب شیرآلات را به متخصصش بسپار

نصب شیرآلات(نصب شیر اهرمی سینک و ...) یکی از سرویس‌های پردرخواست در حوزه خدمات لوله کشی ساختمان است. پس از نصب شیرآلات، تعمیر شیرآلات(تعمیر شیرآلات در منزل) از اهمیت بالایی برخودار است(مهم‌ترین دلیل آن، کاهش هزینه‌های تعویض و نصب شیرآلات شما است). در این نوشته ما برای شما به شرح نصب و تعمیر انواع شیرآلات از جمله اهرمی، ساختمانی، بهداشتی، روشویی و ظرفشویی پرداخته‌ایم. با تعمیر شیرآلات به موقع دیگر نیازی به نصب شیرآلات جدید نخواهید داشت. 

برخی از برندهای شیرآلات که بیشترین جستجو نصب و تعمیر را در بین افراد دارند، عبارت هستند از: راهنمای نصب شیر روشویی راسان، نحوه نصب شیر اهرمی سینک، طریقه نصب شیر ظرفشویی شلنگدار راسان، طریقه نصب شیر ظرفشویی شلنگدار قهرمان، طریقه نصب شیرآلات سینک، نحوه بستن شیر پیسوار، نصب شیر روشویی قهرمان، تعمیر شیرآلات در منزل، تعمیر شیرآلات صنعتی در این میان شیرآلات بهداشتی توکار، صنعتی و ساختمانی راسان و قهرمان از محبوبیت بیشتری برخوردارند. 

علاوه بر نصب شیرآلات(نصب شیر اهرمی سینک) و تعمیر شیرآلات، در این نوشته برای شما به مواردی دیگر از جمله قیمت نصب شیرآلات، اجرت نصب شیرآلات بهداشتی، تعرفه نصب شیرآلات، قیمت نصب شیرآلات بهداشتی و به صورت کلی قیمت نصب و تعمیر شیرآلات پرداخته‌ایم.

 

قیمت نصب شیرآلات

نصب شیرآلات (شیر اهرمی سینک، شیر ظرفشویی و ...) قیمت نصب شیرآلات تعمیر شیرآلات گروهه تعرفه نصب شیرآلات ساختمانی

 

 

هزینه و تعرفه نصب شیرآلات، تعرفه نصب شیرآلات ساختمانی

همه کسانی که با نحوه نصب شیرآلات آشنایی دارند به خوبی می‌دانند که قیمت نصب شیرآلات(تعرفه نصب شیرآلات ساختمانی) به عوامل متعددی مانند: قیمت شیرآلات، تعداد شیرآلات، محل نصب شیرآلات و همچنین برند شیرآلات(راسان، KWC، کلار، قهرمان و ...) بستگی دارد. ارائه دهندگان فعال خدمت در "خدمت از ما" هم به طبع از همین عوامل برای تعیین قیمت نصب شیرآلات(تعرفه نصب شیرآلات ساختمانی) خود استفاده می‌کنند؛ البته با این تفاوت که هیچ مبلغ اضافی به عنوان اجرت نصب شیرآلات دریافت نمی‌کنند.

هزینه نصب شیرآلات و تعمیر شیرآلات به عوامل مختلفی بستگی دارد که مهمترین این عوامل وجود زیرساخت‌ لازم برای نصب شیرآلات(شیرآلات توکار، شیر ظرفشوی، شیر روشویی و ...) است. گاهی نصب شیرآلات (نصب و تعمیر شیرآلات ساختمانی، نصب و تعمیر شیرآلات صنعتی، نصب و تعمیر شیرآلات بهداشتی) مستلزم وجود لوله کشی متفاوت با نوع موجود است یا سیستم برگشت و فاضلاب دیگری نیاز است. قیمت نصب شیرآلات بهداشتی از سوی ارائه دهندگان خدمت فعال در"خدمت از ما" منصفانه خواهد بود.


 

تعمیر و نصب شیرآلات بهداشتی

تعمیر و نصب شیرآلات به خصوص شیرآلات بهداشتی، جز محبوب‌ترین خدمات دسته تاسیسات هستند. تفاوتی نمی‌کند می‌خواهید شیر آب، شیرآلات حمام، شیرآلات روشویی یا شیرآلات توکار از برندهایی همچون راسان، قهرمان، KWC و ... نصب یا تعمیر کنید. "خدمت از ما" در کنار شما است تا به راحتی بتوانید درخواست تعمیر شیرآلات و نصب شیرآلات خود را به متخصصینی مجرب بسپارید.

 

نحوه ثبت سفارش نصب شیرآلات یا تعمیر شیرآلات چگونه است؟

شما به راحتی می‌توانید درخواست نصب شیرآلات یا تعمیر شیرآلات(تعمیر شیرآلات صنعتی یا تعمیر شیرآلات در منزل) خود را در سایت یا اپلیکیشن خدمات آنلاین "خدمت از ما" ثبت نمایید. پس از ثبت درخواست شما ارائه دهندگان خدمت فعال در "خدمت از ما" برای شما قیمت پیشنهادی خود را ارسال می‌کنند و شما می‌توانید پس از دریافت قیمت پیشنهادی نصب شیرآلات یا تعمیر شیرآلات به پروفایل هر یک از متخصصین مراجعه نموده و از میزان مهارت و تخصص او آگاهی کسب نمایید. حتی می‌توانید با مشاهده نظرات و امتیازات مشتریان قبلی بهتر و راحت‌تر تصمیم گیری نمایید. بنابراین حق انتخاب سرویسکار برای نصب شیرآلات یا تعمیر شیرآلات از بین سرویسکاران حاضر با شماست.

 

تعرفه نصب شیرآلات ساختمانی

تعمیر شیرآلات (تعمیر شیرآلات در منزل) هزینه نصب شیرآلات قیمت نصب شیرآلات بهداشتی هزینه نصب شیرآلات ساختمان

 

نصب شیرآلات تهران و تعمیر شیرآلات تهران

نصب شیرآلات تهران معمولا یکی از اولین اقداماتی است که پس از پایان پروژه ساختمان سازی انجام می‌شود. اما گاهی پس از مدتی از مدل و طرح قدیمی شیرآلات خود رضایت ندارید و اقدام به درخواست نصب شیرآلات تهران می‌کنید. گاهی نیز ممکن اسن برای شیرآلات قدیمی مشکلی پیش آبد که تعمیر شیرآلات جایگزین مناسبی به جای نصب شیرآلات جدید است. پس از نصب شیرآلات تهران بیشترین میزان درخواست مربوط به تعمیر شیرآلات تهران است. تعمیر شیرآلات تهران دلایل متفاوتی می‌تواند داشته باشد از جمله مواقعی که ممکن است به تعمیر شیرآلات تهران نیاز داشته باشیم چکه کردن آب و هدر رفتن آب آشامیدنی است. همچنین فرسودگی شیرآلات هم می‌تواند یکی دیگر از دلایل نیاز به تعمیرشیرآلات تهران را در بر گیرد.

 

چرا نصب و تعیمر شیرآلات(تعمیر شیرآلات در منزل) را به "خدمت از ما" بسپاریم؟

شاید با مطالعه بخشی از این مطالب این سوال به ذهنتان برسد که چرا باید برای نصب شیرآلات و تعمیر شیرآلات به "خدمت از ما" اعتماد کنیم؟ تفاوت تعرفه نصب شیرآلات ساختمانی در پلتفرم "خدمت از ما" با سایر لوله کش‌ها چقدر است که باید تعمیر شیرآلات بهداشتی خود را به آن بسپاریم؟ این سوال‌ها کاملا سوالات به‌جا و درستی هستند برای پاسخ به این سوال شما لازم است چند ویژگی منحصر به‌فرد "خدمت از ما" در ارائه خدماتش از دید مشتریان را بررسی کنید.

 

مزایای استفاده از "خدمت از ما" برای نصب شیرآلات از دید مشتریان

 • پاسخگویی سریع کارشناسان و برخورد مناسب با مشتریان
 • رسیدن فوری تیم لوله کشی ساختمان برای نصب شیرآلات توکار
 • نصب شیک ترین و جدید ترین نوع شیرآلات ساختمانی و شیر حمام در بازار
 • بیان یک قیمت مشخص برای دستمزد نصب شیرآلات و تعمیر شیرآالات گروهه
 • نصب شیر روشویی ظرفشویی شلنگدار راسان و قهرمان با بهترین و با کیفت‌ترین ابزار
 • عدم دریافت هزینه اضافی به نام اجرت نصب شیرآلات(تمام هزینه‌ها ذیل تعرفه نصب شیرآلات ساختمانی و قیمت نصب شیرآلات بهداشتی است)

 

راهنمای طریقه و نحوه نصب شیرآلات

 1. پولکی‌ها را به روی لنگی‌ها محکم ببندید.
 2. واشر را در کف شیر قرار دهید و شیر را با آچار محکم روی لنگی‌ها نصب کنید.
 3. شلنگ توالت یا علمک مخصوص خروجی آب را با استفاده از واشر مخصوص به شیر وصل کنید.
 4. ابتدا سمت کوچک لنگی‌ها را با تفلون بپیچید و سپس آن‌ها را در محل خروج آب به دیوار وصل کنید.
 5. ما در اینجا قصد داریم راهنمای نحوه نصب شیرآلات سرویس بهداشتی، روشویی، ظرفشویی و ساختمانی را به اختصار بیان کنیم.

 

هزینه نصب شیرآلات

نحوه نصب شیر اهرمی سینک اجرت نصب شیرآلات ساختمان اجرت نصب شیرآلات بهداشتی هزینه نصب شیر ظرفشویی

 

نصب شیر اهرمی سینک و نصب شیرآلات توکار

برندهای متفاوتی، شیرآلات روشویی می‌سازند. از جمله این برندها می‌توان به KWC، راسان، قهرمان و ... اشاره کرد. تفاوتی ندارد برند روشوییی شما کدام است؛ با ثبت درخواست نصب شیرآلات یا تعمیر شیرآلات در "خدمت از ما"، به راحتی می‌توانید از خدمات نصب شیرآلات روشویی، نصب شیر اهرمی سینک و ... برخوردار شوید. در عمل، نصب شیرآلات روشویی، تفاوت چندانی با نصب شیرآلات توکار ندارند و شما می‌توانید از یک متخصص برای نصب شیرالات روشویی و همچنین نصب شیرآلات توکار بهره ببرید. 

 

نصب شیرآلات حمام و سرویس بهداشتی

در صورتی که تمایل به نصب شیرآلات حمام دارید، به راحتی می‌توانید در اپ یا وبسایت "خدمت از ما" درخواست خودتان را ثبت نمایید. متخصصین نصب شیرآلات، به صورت معمول به نصب تمامی شیرآلات از جمله نصب شیرآلات حمام تسلط دارند و شما می‌توانید درخواست خود را به این متخصصان ارائه بدهید. برای دریافت قیمت نصب شیرالات حمام، درخواست خود را در "خدمت از ما" ثبت کنید و متخصصین هزینه نصب شیرآلات را به شما اعلام خواهند نمود. 

 

تعمیر شیرآلات صنعتی

در برخی موارد تعمیر شیرآلات بیش از نصب شیرآلات جدید، به صرفه است. از نشت آب گرفته تا سر و صدای اضافی شیرآلات. گاهی این مشکلات ناشی از قدیمی بودن شیرآلات است. تعمیر شیرآلات کاری اجتناب‌ناپذیر است، خواه شیرآلات شما قدیمی باشد یا از شیرآلات جدید استفاده کرده باشید. زیرا هر از گاهی قطعات شیرآلات فرسوده شده و نیاز به تعمیر و جایگزینی دارند. خرابی تنها مربوط به شیرآلات قدیمی نیست، بلکه شیرآلات جدید یا شیرآلات صنعتی(تعمیر شیرآلات صنعتی) نیز ممکن در کوتاه مدت یا بلند مدت دچار این مشکلات حساس شوند. شما به راحتی و بدون نگرانی می‌توانید تعمیر شیرآلات خود را نیز به "خدمت از ما" بسپارید و مطمئن شوید که بهترین و کارآمدترین سرویسکاران با قیمتی مناسب برای خدمت رسانی به شما آماده هستند.

 

تعمیر شیرآلات در منزل

تعمیر شیرآلات در منزل با توجه به از بین بردن نیاز شما به رفت و آمدهای پی‌در‌پی، موجب کاهش هزینه‌های زمانی و مالی برای شما می‌شود. در کنار تعمیر شیرآلات در منزل، تعمیر شیرآلات صنعتی، تعمیر شیرآلات بهداشتی و نیز تعمیر شیرآلات گروهه، جزو خدماتی هستند که ذیل تعمیر شیرآلات در منزل ارائه می‌شوند. 

 

تعمیر شیرآلات بهداشتی

تعمیر شیرآلات بهداشتی، یکی از پردرخواست‌ترین خدمات زیرمجموعه تعمیر شیرآلات است. متخصصین تعمیر شیرآلات، آشنایی کاملی با شیرآلات بهداشتی دارند و از همین رو، تفاوتی ندارد متخصص تعمیر شیرآلات بهداشتی بخواهید یا متخصص تعمیر شیرآلات؛ چرا که در هر دو حالت، متخصص کاملا بر تعمیر شیرآلات بهداشتی مسلط است و می‌تواند شیرآلات بهداشتی، شیر آب یا ... را تعمیر کند. به صورت معمول تعمیرات شیرآلات بهداشتی، در خانه و منزل شما انجام می‌شود و نیازی به صبر برای تعمیر شیرآلات بهداشتی از سوی شما نیست.

 

انواع مدل‌های شیرآلات که بیشترین درخواست نصب یا تعمیر شیرآلات را دارند:

 • تعمیر شیرآلات در منزل
 • نحوه نصب شیر اهرمی سینک
 • تعرفه نصب شیرآلات ساختمانی
 • تعمیر شیرآلات صنعتی و بهداشتی
 • راهنمای نصب شیر روشویی راسان
 • طریقه نصب شیر ظرفشویی شلنگدار راسان و قهرمان

امیدوارم بتوانیم بستری مناسب برای ارائه خدمات نصب شیرآلات و تعمیر شیرآلات برای شما، ایجاد کنیم.