قیمت تعمیر و نصب شیرآلات در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه تعمیر و نصب شیرآلات" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
 • 200,000 تومان
 • 250,000 تومان
 • 400,000 تومان
 • 500,000 تومان
(به روز رسانی در اردیبهشت 1403)

شما در کدام شهر به تعمیر و نصب شیرآلات نیاز دارید؟

تعمیر و نصب شیرآلات را به متخصصش بسپار

تعمیر و نصب شیرآلات مختلف از جمله تعمیر شیر ظرفشویی شلنگدار، شیر اهرمی سینک، نصب شیر حمام و دستشویی و ...، یکی از سرویس‌های محبوب حوزه خدمات تاسیسات است. شاید مهمترین دلیل این محبوبیت آن است که شیرآلات قدیمی رسوب گرفته و برای نصب نیاز به متخصص دارد تا به بهترین شکل و با هزینه نصب شیرآلات پایین انجام شود.

در مطالب پیش رو، تعمیر و نصب شیرآلات اهرمی، ساختمانی، بهداشتی، روشویی و ظرفشویی را توضیح داده‌ایم. علاوه بر نصب شیرآلات و تعمیر آن‌ها، به موارد دیگری از جمله تعرفه و قیمت نصب شیرآلات 1403، اجرت نصب شیرآلات بهداشتی، قیمت تعمیر شیرآلات در منزل (مانند تعمیر شیرآلات kwc) و تعرفه نصب شیر ساختمانی سرویس بهداشتی نیز پرداخته‌ایم. فراموش نکنید که برای دریافت کلیه این خدمات می‌توانید روی کمک «خدمت از ما» حساب کنید.

 

قیمت اتحادیه نصب شیرالات سال 1403

خدمات نصب شیرالات و تعمیر شیرالات قیمت (بروزرسانی اردیبهشت 1403)
نصب شیر توالت و حمام  250.000 تا 2.000.000 تومان
نصب شیر روشویی و سیفون 200.000 تا 300.000 تومان
هزینه نصب شیر آشپزخانه 150.000 تا 300.000 تومان
نصب شیر ماشین لباسشویی / ظرفشویی 200.000 تا 400.000 تومان
نصب شیر فلکه 300.000 تا 400.000 تومان
قیمت نصب سیفون (فلش تانک ) 150.000 تا 400.000 تومان
هزینه نصب علم دوش حمام 200.000 تا 400.000 تومان
تعویض مغزی شیر فلکه‌ای 150.000 تا 200.000 تومان
تعویض سوپاپ شیر دوش حمام 150.000 تا 300.000 تومان
تعویض علم (یا علمک) شیر روشویی یا آشپزخانه 200.000 تا 500.000 تومان
تعمیر چکه کردن شیرآلات 150.000 تا 400.000 تومان

 

هزینه نصب شیرآلات چگونه تعیین می شود؟

اگر کمی با روند تعمیر و نصب شیرآلات آشنا باشید، حتما می‌دانید که فاکتورهای مختلفی قیمت نصب شیرآلات را کنترل می‌کنند، از جمله:

 • تعداد شیرآلات مدنظر برای تعمیر
 • قیمت شیرآلات و قدیمی یا مدرن بودن آنها
 • برند شیرآلات (راسان، گروهه، KWC ، کلار، قهرمان و ...)
 • محل نصب شیرالات ساختمانی سرویس بهداشتی و آشپزخانه

معیار کارشناسان فعال در بازار آنلاین «خدمت از ما» برای تعیین هزینه نصب شیرآلات همین موارد است؛ البته باید توجه داشت که اجرت نصاب یا تعمیرکار شیرالات ساختمانی به صورت جداگانه محاسبه و به مشتری اعلام می‌شود.

 

بر اساس نوع برند و محل نصب، هزینه نصب شیرآلات متفاوت است

 

شما می‌توانید درخواست‌تان برای نصب شیرآلات و تعمیر شیرآلات در منزل را در وب‌سایت یا اپلیکیشن «خدمت از ما» ثبت کنید؛ قیمت‌های اعلام‌شده از طرف متخصصان و نظرات مشتریان قبلی را بررسی نمایید؛ و در آخر بهترین تعمیرکار یا نصاب را برای تعمیر و نصب شیرآلات منزل و یا محل کارتان انتخاب کنید. 

 

در چه حالتی به نصب و تعمیر شیرآلات نیاز داریم؟

اگر با هر گونه مشکل در استفاده از شیرالات بهداشتی مواجه شدید، لازمست تا به فکر تعمیر یا تعویض آن ها باشید. البته در بیشتر مواقع مشکلات با تعمیر شیرآلات بهداشتی 

 • تعمیر شیر اهرمی به دلیل چکه کردن
 • تعمیر شیرآلات قدیمی برای تعویض مغزی
 • تعمیر شیرآلات KWC به دلیل سفت شدن آنها
 • تعمیر شیرآلات قدیمی به خاطر پوسیدگی واشر شیر آب
 • تعمیر شیر ظرفشویی شلنگدار به دلیل پارگی شلنگ و یا پوسیدگی
 • نصب شیرآلات ساختمانی سرویس بهداشتی به دلیل غیرقابل استفاده بودن شیرآلات فعلی

 

بهتر است برای تعویض و نصب شیرآلات خود از متخصص قیمت بگیرید.

 

چرا خدمات تعمیر و نصب شیرآلات پردرخواست است؟

تعمیر و نصب شیرآلات به خصوص شیرآلات بهداشتی، درخواست‌های بسیار زیادی در خدمات دسته تاسیسات دارد. در همه جای ساختمان های مسکونی، اداری و صنعتی، سرویس های بهداشتی و در نتیجه نیاز به خدمات تعمیر یا نصب شیرالات بهداشتی وجود دارد.

چه بخواهید شیر آب، شیرآلات حمام، شیرآلات روشویی یا شیرآلات توکار از برندهایی همچون شیرالات راسان، گروهه، قهرمان، شیرآلات KWC و ... را نصب یا تعمیر کنید، «خدمت از ما» در کنار شماست تا به راحتی بتوانید درخواست تعمیرات و نصب شیرآلات و یا دیگر خدماتی مانند نصب توالت فرنگی و یا نصب فلاش تانک را به متخصصینی مجرب بسپارید.

 

خلاصه مراحل نصب شیرآلات در منزل

در این بخش چند نکته مهم درباره نحوه نصب شیرآلات سرویس بهداشتی، روشویی، ظرفشویی و ساختمانی را به اختصار بیان کنیم. چنانچه قصد دارید نصب شیرالات ساختمانی سرویس بهداشتی و یا آشپزخانه را خودتان انجام دهید، طبق مراحل زیر جلو بروید:

 1. برای نصب شیرآلات ایتدا پولکی‌ها را محکم روی لنگی‌ها ببندید.
 2. سپس واشر را کف شیر قرار دهید، و شیر را با آچار روی لنگی‌ها نصب کنید.
 3. شلنگ توالت یا علمک مخصوص خروجی آب را به کمک واشر مخصوص به شیر وصل کنید.
 4. سمت کوچک لنگی‌ها را با تفلون بپیچید، و سپس آن‌ها را در محل خروج آب به دیوار وصل کنید.

 

نصب شیرآلات ساختمانی سرویس بهداشتی

 

نصاب شیرالات چه خدماتی ارائه می دهد؟

نصاب و تعمیرکار شیرآلات، هرگونه کارهای تعمیر و یا مربوط به نصب شیرهای سرویس بهداشتی، آشپزخانه و یا تجهیزات و تاسیسات را انجام می دهد. در ادامه خدمات مهم ارائه شده توسط تعمیرکاران و نصابان انواع شیرآلات را برمیشماریم.

 

نصب شیرآلات حمام و سرویس بهداشتی

چنانچه درخواست شما مربوط بهنصب شیرآلات حمام می‌شود، باز هم کافیست درخواست خود را در اپ یا وب‌سایت «خدمت از ما» ثبت نمایید. متخصصین نصب شیرآلات، به صورت معمول به نصب تمامی شیرآلات از جمله نصب شیرآلات حمام و نصب شیرالات ساختمانی سرویس بهداشتی تسلط دارند و شما می‌توانید کار خود را به این متخصصان بسپارید.

مشابه تعمیر شیرآلات قدیمی و مدرن؛ برای دریافت قیمت نصب شیرالات حمام نیز تنها باید درخواست خود را در «خدمت از ما» ثبت کنید. پس از چند دقیقه کوتاه، و متخصصین هزینه نصب شیرآلات را به شما اعلام خواهند کرد.  

 

تعمیر شیرآلات ساختمانی بهداشتی توکار و روکار

خدمات تعمیر شیرآلات بهداشتی زیرمجموعه تعمیر شیرآلات است و همواره بازار داغ و پر جنب و جوشی دارد. متخصصان تعمیر شیرآلات، آشنایی کاملی با شیرآلات بهداشتی دارند و تعمیر شیر ظرفشویی شلنگدار، تعمیر شیرآلات KWC، تعمیر شیرآلات قدیمی، تعمیر شیر اهرمی و ... دارند.

به همین خاطر، تفاوتی ندارد از متخصص تعمیر شیرآلات بهداشتی کمک بگیرید و یا از متخصص تعمیر شیرآلات؛ چرا که در هر دو حالت متخصص کاملا بر تعمیر شیرآلات بهداشتی تسلط دارد، و قادر است شیرآلات بهداشتی، شیر آب و ... را با نهایت ظرافت و مهارت تعمیر کند.

همچنین برای نصب انواع شیرآلات توکار و یا مدل های روکار میتوانید ازمتخصصان کمک بگیرید و بهترین نصب بدون مشکل را از آن ها بخواهید.

تعمیرات شیرآلات بهداشتی در منزل و در زمان تعیین‌شده توسط شما انجام می‌شود، و دیگر نیازی به صبر کردن و هماهنگی‌های متعدد برای تعمیر شیرآلات بهداشتی از سوی شما نیست.

 

تعمیر شیرآلات صنعتی

در مواردی متعددی، تعمیر شیرآلات قدیمی در مقایسه با نصب شیرآلات جدید مقرون به صرفه‌تر است. تعمیر شیرآلات قدیمی از نشت آب تا شکستگی، هرز شدگی، سروصدای اضافی و ... را شامل می‌شود. این مشکلات معمولا ناشی از قدیمی بودن شیرآلات است، اما گاهی نمونه‌های جدیدتر نیز به تعمیر نیاز پیدا می‌کنند.

باید این موضوع را در ذهن داشته باشیم که تعمیر شیرآلات کاری اجتناب‌ناپذیر است، خواه شیرآلات قدیمی باشند، خواهد جدید یا صنعتی. زیرا هر از گاهی قطعات شیرآلات، که روزانه کاربرد بالایی دارند، فرسوده می‌شوند و در کوتاه‌مدت یا بلندمدت به تعمیر و جایگزینی نیاز پیدا می‌کنند.

شما بدون کوچکترین نگرانی و به سادگی می‌توانید کار تعمیر شیرآلات خود را مانند سایر خدمات تاسیساتی به «خدمت از ما» بسپارید، و مطمئن باشید که بهترین و باتجربه‌ترین سرویسکاران با قیمتی مناسب برای خدمت‌رسانی به شما آماده هستند.

 

تعمیر شیرآلات KWC و قدیمی

 

انواع مدل‌های شیرآلات که بیشترین درخواست نصب یا تعمیر شیرآلات را دارند

در بین تمام برندها و انواع شیرآلات، موارد زیر بیشترین درخواست را در بین مصرف کنندگان داشته اند:

 • شیر اهرمی سینک
 • شیرآلات ساختمانی
 • شیر روشویی راسان
 • شیرآلات بهداشتی منزل
 • شیرآلات KWC و گروهه
 • شیرآلات صنعتی و بهداشتی
 • شیر ظرفشویی شلنگدار قهرمان

 

نحوه ثبت سفارش نصب و تعمیر شیرآلات در منزل چگونه است؟

شما می‌توانید به سادگی درخواست تعمیر یا نصب شیرآلات شامل تعمیر شیر ظرفشویی شلنگدار، نصب شیرآلات KWC، تعمیر شیرآلات قدیمی، تعمیر شیر اهرمی، نصب شیرالات ساختمانی سرویس بهداشتی در محل را در وب‌سایت یا اپلیکیشن خدمات آنلاین «خدمت از ما» ثبت نمایید.

پس از اینکه درخواست خود را ثبت کردید، کارشناسان خدمات تعمیر و نصب شیرآلات فعال در «خدمت از ما» برای شما مبلغ پیشنهادی‌شان برای هزینه نصب شیرآلات یا تعمیر آنها را ارسال می‌کنند. پس از دریافت قیمت پیشنهادی نصب شیرآلات یا تعمیر شیرآلات، شما می‌توانید به پروفایل هر یک از متخصصان مراجعه و از میزان مهارت و تخصص آنها آگاهی کسب نمایید.

شما حتی می‌توانید با مشاهده نظرات و امتیازات مشتریان قبلی کارشناسان نصب و تعمیر شیرآلات در منزل، بهتر و راحت‌تر تصمیم گیری نمایید؛ بنابراین حق انتخاب سرویسکار برای نصب شیرآلات یا تعمیر شیرآلات و یا دیگر خدماتی مانند نصب روشویی، از بین سرویسکاران حاضر در پلتفرم با شماست.

 

امکان نصب شیرآلات ساختمانی و بهداشتی توسط تعمیرکار با تجربه

 

تعمیر و نصب شیرآلات تهران

تعمیر و نصب شیرآلات تهران یکی از پردرخواست‌ترین خدمات تاسیساتی در تمام ایران است. شما برای دریافت خدمات نصب یا تعمیرات شیرآلات در تهران می‌توانید در «خدمت از ما» سفارش خود را به رایگان ثبت کنید و از بهترین متخصصین تاسیسات تهران هزینه نصب شیرآلات و قیمت نصب شیرآلات را استعلام کنید.

البته این را هم بگوییم که در بیش از 30 شهر دیگر هم، تعمیرکاران و نصابان شیرالات ساختمانی فعال هستند و شما می توانید با ثبت سفارش رایگان قیمت نصب شیرآلات و یا هزینه تعمیرات را بپرسید.

 

مزایای استفاده از «خدمت از ما» برای نصب شیرآلات از دید مشتریان

 • امکان چت با متخصصین پیش از نهایی کردن استخدام آنها
 • مطالعه نظرات مشتریان قبلی پیش از ثبت درخواست تعمیر شیرآلات در منزل و نصب شیرالات ساختمانی سرویس بهداشتی
 • بررسی قیمت‌های پیشنهادی متخصصان برای خدمات مختلف تعمیر شیر ظرفشویی شلنگدار، تعمیر شیرآلات کی دبلیو سی (KWC)، تعمیر شیرآلات قدیمی، اهرمی و ...
 • مشخص کردن ساعت و روز آمدن متخصص جهت نصب و تعمیر شیرآلات در منزل و یا محل کار
 • مشاهده تصاویر کارهای قبلی آن‌ها

 

متخصص تعمیر و نصب شیرآلات در منزل کار شما را انجام می دهد.

 

در این مطلب برایتان عوامل موثر بر قیمت نصب شیرآلات و هزینه های تعمیر، از جمله قیمت اتحادیه نصب شیرالات که هر ساله اعلام می شود، را بیان کردیم. در بیشتر مواقع ایرادات و خرابی های شیرآلات با تعمیر یا تعویض یک قطعه کوچک رفع می شود اما گاهی هم ممکن است ایراد با تعمیر برطرف نشده و مجبور باشید تا شیرآلات جدیدی را جایگزین شیرآلات قدیمی کنید.

برای گرفتن مشورت از یک تعمیرکار شیرالات می توانید در وب سایت یا اپلیکیشن «خدمت از ما» یک سفارش رایگان ثبت کنید و مطمئن شوید که مثلا تعمیر شیرآلات kwc و یا شیرآلات قهرمان توسط شخص انجام می شود. همچنین می توانید قبل از نهایی کردن سفارش هزینه نصب شیرآلات و یا تعمیر و تعویض را بپرسید.

4.5 امتیاز از 2056 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
تعمیر و نصب شیرآلات

نظرات

مجتبی روتیوند غیاثوند
مجتبی روتیوند غیاثوند
5.0 (از 17 نظر)
20 خدمت موفق
تعمیر و نصب شیرآلات
محمدرضا صالحی

با سلام میخواستم واقعا از این نفری که آمد تشکر کنم .بسیار آدم خوب و فنی بودند و بسیار از لحاظ فنی بلد کار بودند . از لحاظ حساسیت روی کار هم که عالی . خلاصه از همه نظر خیال آدم راحته

رسول زینلو
رسول زینلو
5.0 (از 47 نظر)
61 خدمت موفق
تعمیر و نصب شیرآلات
ستاره جوکار

B B من بسیار راضی بودم هم از کار حرفه ای و تمیزی کارشون و هم اخلاق بی نهایت خوبشون و مشتری دائم شما شدم 🙏🙏🙏🙏

مجید شریفی
مجید شریفی
5.0 (از 18 نظر)
21 خدمت موفق
تعمیر و نصب شیرآلات
محمدی محمدی

سلام ودرود. آن تایم وسر وقت حضور پیدا کردن. به شدت کار بلد ومتخصص در حرفه خودشون بودند. سرعت عمل کارشون عالی بود باعث شد من بتونم سرکارم برم وکار سریع انجام داد. بی نظیر بود در درک دیگران که فشار مالی سنگین برای شخص تحمیل نکنه. به شدت شعور معرفتی داشتن. هر جا هستید خدا همراهتون 🙏🙏

در این شهرها می توانید سفارش تعمیر و نصب شیرآلات را ثبت کنید:

 • تعمیر و نصب شیرآلات تهران
 • تعمیر و نصب شیرآلات کرج
 • تعمیر و نصب شیرآلات اصفهان
 • تعمیر و نصب شیرآلات مشهد
 • تعمیر و نصب شیرآلات شیراز
 • تعمیر و نصب شیرآلات تبریز
 • تعمیر و نصب شیرآلات اهواز
 • تعمیر و نصب شیرآلات شاهین شهر
 • تعمیر و نصب شیرآلات دماوند
 • تعمیر و نصب شیرآلات رودهن
 • تعمیر و نصب شیرآلات لواسان
 • تعمیر و نصب شیرآلات ورامین
 • تعمیر و نصب شیرآلات شهریار
 • تعمیر و نصب شیرآلات پرند
 • تعمیر و نصب شیرآلات بومهن
 • تعمیر و نصب شیرآلات پردیس
 • تعمیر و نصب شیرآلات قرچک
 • تعمیر و نصب شیرآلات قم
 • تعمیر و نصب شیرآلات محمدشهر
 • تعمیر و نصب شیرآلات ماهدشت
 • تعمیر و نصب شیرآلات نظرآباد
 • تعمیر و نصب شیرآلات فردیس
 • تعمیر و نصب شیرآلات کرمان
 • تعمیر و نصب شیرآلات ری
 • تعمیر و نصب شیرآلات اسلامشهر
 • تعمیر و نصب شیرآلات اندیشه
 • تعمیر و نصب شیرآلات شهر قدس
 • تعمیر و نصب شیرآلات نسیم شهر
 • تعمیر و نصب شیرآلات هشتگرد
 • تعمیر و نصب شیرآلات ملارد
 • تعمیر و نصب شیرآلات رباط کریم
 • تعمیر و نصب شیرآلات پاکدشت
 • تعمیر و نصب شیرآلات اراک
 • تعمیر و نصب شیرآلات رشت
 • تعمیر و نصب شیرآلات بابل
 • تعمیر و نصب شیرآلات ساری
 • تعمیر و نصب شیرآلات ارومیه
 • تعمیر و نصب شیرآلات باغستان