شما در کدام شهر به تعمیر و نصب شیرآلات نیاز دارید؟

تعمیر و نصب شیرآلات را به متخصصش بسپار

نصب شیرآلات یکی از خدمات پردرخواست حوزه خدمات لوله کشی ساختمان است. پس از نصب شیرآلات، تعمیر شیرآلات از اهمیت بالایی برخودار است (مهم‌ترین دلیل آن، کاهش هزینه‌های ما است). در این نوشته ما برای شما به شرح نصب و تعمیر انواع شیرآلات از جمله اهرمی، ساختمانی، بهداشتی، روشویی و ظرفشویی پرداخته‌ایم. برخی از برندهای شیرآلات که بیشترین جستجو نصب و تعمیر را در بین افراد دارند، عبارت هستند از: نصب شیر روشویی راسان و قهرمان، نصب ظرفشویی شلنگدار راسان، نصب شیر ظرفشویی کلار کلار، راهنمای آموزش تعمیر شیرآلات قهرمان؛ در این میان، شیرآلات بهداشتی توکار، صنعتی و ساختمانی راسان، قهرمان، کلار از محبوبیت بیشتری برخوردارند. 

علاوه بر نصب و تعمیر شیرآلات، در این نوشته برای شما به مواردی دیگر از جمله قیمت نصب شیرآلات، اجرت نصب شیرآلات بهداشتی، تعرفه نصب شیرآلات، قیمت نصب شیرآلات بهداشتی و به صورت کلی قیمت نصب و تعمیر شیرآلات پرداخته‌ایم.

 

نحوه تعمیر شیرآلات اهرمی در منزل

 

 

هزینه و تعرفه نصب شیرآلات 

همه کسانی که با نحوه نصب شیر آلات آشنایی دارند به خوبی می‌دانند که قیمت نصب شیرآلات به عوامل متعددی مانند: قیمت شیرآلات، تعداد شیرآلات، محل نصب شیرآلات و همچنین برند شیرآلات (راسان، KWC، کلار، قهرمان و ...) بستگی دارد. خدمت یاران فعال در "خدمت از ما" هم به تبع از همین عوامل برای تعیین قیمت نصب شیرآلات خود استفاده می‌کنند؛ البته با این تفاوت که هیچ مبلغ اضافی به عنوان اجرت نصب شیرآلات دریافت نمی‌کنند.

هزینه نصب شیرآلات و تعمیر شیرآلات به عوامل مختلفی بستگی دارد که مهمترین این عوامل وجود زیرساخت‌ لازم برای نصب شیرآلات (شیرآلات توکار، شیر ظرفشوی، شیر روشویی و ...) است. گاهی نصب شیرآلات (نصب و تعمیر شیرآلات ساختمانی، نصب و تعمیر شیرآلات صنعتی، نصب و تعمیر شیرآلات بهداشتی) مستلزم وجود لوله کشی متفاوت با نوع موجود است یا سیستم برگشت و فاضلاب دیگری نیاز است. قیمت نصب شیرآلات بهداشتی از سوی خدمت یاران فعال در"خدمت از ما" منصفانه خواهد بود.


 

نحوه ثبت سفارش نصب شیرآلات یا تعمیر شیرآلات چگونه است؟

شما به راحتی می‌توانید درخواست نصب شیرآلات یا تعمیر شیرآلات خود را در سایت و یا اپلیکیشن خدمات آنلاین "خدمت از ما" ثبت نمایید. پس از ثبت درخواست شما خدمت یاران فعال در "خدمت از ما" برای شما قیمت پیشنهادی خود را ارسال می‌کنند و شما می‌توانید پس از دریافت قیمت پیشنهادی به پروفایل هر یک از متخصصین مراجعه نموده و از میزان مهارت و تخصص او آگاهی کسب نمایید. حتی می‌توانید با مشاهده نظرات و امتیازات مشتریان قبلی بهتر و راحت‌تر تصمیم گیری نمایید. بنابراین حق انتخاب سرویسکار برای نصب شیرآلات یا تعمیر شیرآلات از بین سرویسکاران حاضر با شماست.

 

راهنمای نحوه نصب شیر روشویی راسان و قهرمان

 

چرا نصب  و تعیمر شیرآلات را به "خدمت از ما" بسپاریم؟

شاید با مطالعه بخشی از این مطالب این سوال به ذهنتان برسد که چرا باید برای نصب و تعمیر شیرآلات به "خدمت از ما" اعتماد کنیم؟ تفاوت تعرفه نصب شیرآلات ساختمانی در پلتفرم "خدمت از ما" با سایر لوله کش‌ها چقدر است که باید تعمیر شیرآلات بهداشتی خود را به آن بسپاریم؟ این سوال‌ها کاملا سوالات به‌جا و درستی هستند برای پاسخ به این سوال شما لازم است چند ویژگی منحصر به‌فرد "خدمت از ما" در ارائه خدماتش از دید مشتریان را بررسی کنید.

 

مزایای استفاده از "خدمت از ما"برای نصب شیرآلات از دید مشتریان

 • بیان یک قیمت مشخص برای دستمزد نصب شیرآلات و تعمیر شیرآالات گروهه
 • نصب شیر روشویی ظرفشویی شلنگدار راسان و قهرمان با بهترین و با کیفت‌ترین ابزار
 • نصب شیک ترین و جدید ترین نوع شیرآلات ساختمانی و شیر حمام در بازار
 • پاسخگویی سریع کارشناسان و برخورد مناسب با مشتریان
 • رسیدن فوری تیم لوله کشی ساختمان برای نصب شیرآلات توکار
 • عدم دریافت هزینه اضافی به نام اجرت نصب شیرآلات (تمام هزینه‌ها ذیل تعرفه نصب شیرآلات ساختمانی و قیمت نصب شیرآلات بهداشتی است)

 

راهنمای طریقه و نحوه نصب شیر 

ما در اینجا قصد داریم راهنمای نحوه نصب شیرآلات سرویس بهداشتی، روشویی، ظرفشویی و ساختمانی را به اختصار بیان کنیم.

1- ابتدا سمت کوچک لنگی‌ها را با تفلون بپیچید و سپس آن‌ها را در محل خروج آب به دیوار وصل کنید.

2- پولکی‌ها را به روی لنگی‌ها محکم ببندید.

3- واشر را در کف شیر قرار دهید و شیر را با آچار محکم روی لنگی‌ها نصب کنید.

4- شلنگ توالت یا علمک مخصوص خروجی آب را با استفاده از واشر مخصوص به شیر وصل کنید.

 

تعمیر شیرآلات ساختمانی، صنعتی و بهداشتی در منزل

 

تعمیر شیرآلات

در برخی موارد تعمیر شیرآلات بیش از نصب یک شیر جدید، به صرفه است. از نشت آب گرفته تا سر و صدای اضافی شیرآلات. گاهی این مشکلات ناشی از قدیمی بودن شیرآلات است. تعمیر شیرآلات کاری اجتناب‌ناپذیر است، خواه شیرآلات شما قدیمی باشد یا از شیرآلات جدید استفاده کرده باشید. زیرا هر از گاهی قطعات شیرآلات فرسوده شده و نیاز به تعمیر و جایگزینی دارند. خرابی تنها مربوط به شیرآلات قدیمی نیست، بلکه شیرآلات جدید یا شیرآلات صنعتی (تعمیر شیرآلات صنعتی) نیز ممکن در کوتاه مدت یا بلند مدت دچار این مشکلات حساس شوند. شما به راحتی و بدون نگرانی می توانید تعمیر شیرآلات خود را نیز به "خدمت از ما" بسپارید و مطمئن شوید که بهترین و کارآمدترین سرویسکاران با قیمتی مناسب برای خدمت رسانی به شما آماده هستند.

 

تعمیر شیرآلات در منزل

 

تعمیر شیرآلات در منزل با توجه به از بین بردن نیاز شما به رفت و آمدهای پی‌در‌پی، موجب کاهش هزینه‌های زمانی و مالی برای شما می‌شود. در کنار تعمیر شیرآلات در منزل، تعمیر شیرآلات صنعتی، تعمیر شیرآلات بهداشتی و نیز تعمیر شیرآلات گروهه، جزو خدماتی هستند که ذیل تعمیر شیرآلات در منزل ارائه می‌شوند. 

 

انواع مدل‌های شیرآلات که بیشترین درخواست نصب یا تعمیر را داشته اند

 • نحوه نصب شیر اهرمی سینک
 • راهنمای نصب شیر روشویی راسان 
 • تعمیر شیرآلات در منزل
 • تعرفه نصب شیرآلات ساختمانی
 • طریقه نصب شیر ظرفشویی شلنگدار راسان و قهرمان
 • تعمیر شیرآلات صنعتی و بهداشتی

 

امیدوارم بتوانیم بستری مناسب برای ارائه خدمات نصب شیرآلات و تعمیر شیرآلات برای شما، ایجاد کنیم.