قیمت تعمیر و نصب شیرآلات در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه تعمیر و نصب شیرآلات" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت
 • 50,000 تومان
 • 80,000 تومان
 • 150,000 تومان
 • 490,000 تومان

شما در کدام شهر به تعمیر و نصب شیرآلات نیاز دارید؟

تعمیر و نصب شیرآلات را به متخصصش بسپار

نصب شیرآلات (نصب شیر اهرمی سینک و ...) یکی از سرویس‌های پر درخواست در حوزه خدمات لوله کشی ساختمان است؛ همچنین تعمیر شیرآلات منجر به کاهش هزینه‌های تعویض و نصب شیرآلات شرکت یا منزل شما خواهد شد.

ما برای شما به شرح نصب و تعمیر انواع شیرآلات از جمله اهرمی، ساختمانی، بهداشتی، روشویی و ظرفشویی پرداخته‌ایم؛ و یا با تعمیر شیرآلات به موقع دیگر نیازی به نصب شیرآلات جدید نخواهید داشت. علاوه بر نصب شیرآلات و تعیمر آن‌ها، به مواردی دیگری از جمله قیمت نصب شیرآلات، اجرت نصب شیرآلات بهداشتی، تعرفه نصب شیرآلات، قیمت نصب شیرآلات بهداشتی و به صورت کلی قیمت تعمیر و نصب پرداخته‌ایم.

 

تصویر: نصب شیرآلات (به انگلیسی Valves installing)

 

 

هزینه نصب شیرآلات، چقدر است؟

همه کسانی که با نحوه نصب شیرآلات آشنایی دارند به خوبی می‌دانند که قیمت نصب شیرآلات به عوامل متعددی بستگی دارد، مانند:

 • قیمت شیرآلات
 • تعداد شیرآلات 
 • محل نصب شیرآلات
 • برند شیرآلات (راسان، KWC، کلار، قهرمان و ...) 

معیار اصلی متخصصین فعال در خدمت از ما نیز، موارد بیان شده است؛ البته اجرت نصاب یا تعیمرکار شیر آب، به صورت جداگانه محاسبه می‌شود. 

شما می‌توانید به رایگان درخواست نصب یا تعمیر شیرآلات خودتان را در خدمت از ما ثبت کنید؛ و با بررسی قیمت‌ها و هزینه‌های دریافتی و همچنین مطالعه نظرات مشتریان قبلی، بهترین تعمیرکار یا نصاب را انتخاب کنید. 

 

تعمیر و نصب شیرآلات بهداشتی

تعمیر و نصب شیرآلات به خصوص شیرآلات بهداشتی، جز محبوب‌ترین خدمات دسته تاسیسات هستند. تفاوتی نمی‌کند می‌خواهید شیر آب، شیرآلات حمام، شیرآلات روشویی یا شیرآلات توکار از برندهایی همچون راسان، قهرمان، KWC و ... نصب یا تعمیر کنید. "خدمت از ما" در کنار شما است تا به راحتی بتوانید درخواست تعمیر شیرآلات و نصب شیرآلات خود را به متخصصینی مجرب بسپارید.

 

نحوه ثبت سفارش نصب یا تعمیر شیرآلات چگونه است؟

شما به راحتی می‌توانید درخواست نصب شیرآلات یا تعمیر شیرآلاتی همجون تعمیر شیرآلات صنعتی یا تعمیر شیرآلات منزل خود را در سایت یا اپلیکیشن خدمات آنلاین "خدمت از ما" ثبت نمایید. پس از ثبت درخواست شما ارائه دهندگان خدمت فعال در "خدمت از ما" برای شما قیمت پیشنهادی خود را ارسال می‌کنند و شما می‌توانید پس از دریافت قیمت پیشنهادی نصب شیرآلات یا تعمیر شیرآلات به پروفایل هر یک از متخصصین مراجعه نموده و از میزان مهارت و تخصص او آگاهی کسب نمایید.

حتی می‌توانید با مشاهده نظرات و امتیازات مشتریان قبلی، بهتر و راحت‌تر تصمیم گیری نمایید؛ بنابراین حق انتخاب سرویسکار برای نصب شیرآلات یا تعمیر شیرآلات از بین سرویسکاران حاضر با شماست.

 

تصویر: تعمیر شیرآلات (به انگلیسی: Valves repair)

 

تعمیر و نصب شیرآلات تهران

تعمیر و نصب شیرآلات تهران یکی از پردرخواست‌ترین خدمات در ایران است. شما برای دریافت خدمات تعمیر شیرآلات تهران یا نصب شیرآلات تهران می‌توانید در "خدمت از ما" سفارش خود را به رایگان ثبت کنید و از بهترین متخصصین تاسیسات تهران قیمت بگیرید.

 

مزایای استفاده از "خدمت از ما" برای نصب شیرآلات از دید مشتریان

 • امکان چت با متخصصین
 • مطالعه نظرات مشتریان قبلی
 • بررسی قیمت‌های پیشنهادی‌شان
 • مشخص کردن ساعت و روز آمدن متخصص به محل
 • مشاهده تصاویر کارهای قبلی آن‌ها

 

راهنمای طریقه و نحوه نصب شیرآلات

 1. پولکی‌ها را به روی لنگی‌ها محکم ببندید.
 2. واشر را در کف شیر قرار دهید و شیر را با آچار محکم روی لنگی‌ها نصب کنید.
 3. شلنگ توالت یا علمک مخصوص خروجی آب را با استفاده از واشر مخصوص به شیر وصل کنید.
 4. ابتدا سمت کوچک لنگی‌ها را با تفلون بپیچید و سپس آن‌ها را در محل خروج آب به دیوار وصل کنید.
 5. ما در اینجا قصد داریم راهنمای نحوه نصب شیرآلات سرویس بهداشتی، روشویی، ظرفشویی و ساختمانی را به اختصار بیان کنیم.

 

تصویر: آموزش نصب شیرآلات

 

نصب شیرآلات حمام و سرویس بهداشتی

در صورتی که تمایل به نصب شیرآلات حمام دارید، به راحتی می‌توانید در اپ یا وبسایت "خدمت از ما" درخواست خودتان را ثبت نمایید. متخصصین نصب شیرآلات، به صورت معمول به نصب تمامی شیرآلات از جمله نصب شیرآلات حمام تسلط دارند و شما می‌توانید درخواست خود را به این متخصصان ارائه بدهید. برای دریافت قیمت نصب شیرالات حمام، درخواست خود را در "خدمت از ما" ثبت کنید و متخصصین هزینه نصب شیرآلات را به شما اعلام خواهند نمود. 

 

تعمیر شیرآلات صنعتی

در برخی موارد تعمیر شیرآلات بیش از نصب شیرآلات جدید، به صرفه است. از نشت آب گرفته تا سر و صدای اضافی شیرآلات. گاهی این مشکلات ناشی از قدیمی بودن شیرآلات است. تعمیر شیرآلات کاری اجتناب‌ناپذیر است، خواه شیرآلات شما قدیمی باشد یا از شیرآلات جدید استفاده کرده باشید. زیرا هر از گاهی قطعات شیرآلات فرسوده شده و نیاز به تعمیر و جایگزینی دارند. 

خرابی تنها مربوط به شیرآلات قدیمی نیست، بلکه شیرآلات جدید یا شیرآلات صنعتی نیز ممکن در کوتاه مدت یا بلند مدت دچار این مشکلات حساس شوند. شما به راحتی و بدون نگرانی می‌توانید تعمیر شیرآلات خود را نیز به "خدمت از ما" بسپارید و مطمئن شوید که بهترین و کارآمدترین سرویسکاران با قیمتی مناسب برای خدمت رسانی به شما آماده هستند.

 

تعمیر شیرآلات بهداشتی

تعمیر شیرآلات بهداشتی، یکی از پردرخواست‌ترین خدمات زیرمجموعه تعمیر شیرآلات است. متخصصین تعمیر شیرآلات، آشنایی کاملی با شیرآلات بهداشتی دارند و از همین رو، تفاوتی ندارد متخصص تعمیر شیرآلات بهداشتی بخواهید یا متخصص تعمیر شیرآلات؛ چرا که در هر دو حالت، متخصص کاملا بر تعمیر شیرآلات بهداشتی مسلط است و می‌تواند شیرآلات بهداشتی، شیر آب یا ... را تعمیر کند.

معمولا تعمیرات شیرآلات بهداشتی، در خانه و منزل شما انجام می‌شود و نیازی به صبر برای تعمیر شیرآلات بهداشتی از سوی شما نیست.

 

انواع مدل‌های شیرآلات که بیشترین درخواست نصب یا تعمیر شیرآلات را دارند:

 • شیرآلات بهداشتی منزل
 • شیر اهرمی سینک
 • شیرآلات ساختمانی
 • شیرآلات صنعتی و بهداشتی
 • شیر روشویی راسان
 • شیر ظرفشویی شلنگدار راسان و قهرمان
امتیاز دهید

4.00 امتیاز از 287 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
تعمیر و نصب شیرآلات

نظرات

سیدمهدی سیدی میانکلی
سیدمهدی سیدی میانکلی
5
38 خدمت موفق
تعمیر و نصب شیرآلات
فاطمه بدوی

سپاس از مسئولین سایت که امکان دسترسی به افراد متخصص رو به ما دادین

علیرضا عباسی
علیرضا عباسی
3.7
8 خدمت موفق
تعمیر و نصب شیرآلات
رضا

آقای عباسی فردی خوش قول .باانصاف.تمیزکار میباشد.شخصا ازکارنامبرده رضایت کامل دارم.وتقاضادارم ازوی برای امورات تخصصی ازاو استفاده گردد.خداقوت

محمود رضا امین
محمود رضا امین
4.1
3 خدمت موفق
تعمیر و نصب شیرآلات
تا تر

اگر قیمت را پیامکی بگوید بهتر است. اگر قیمت در سایت درج شود بهتر است.

loading