قیمت تعمیر و نصب شیرآلات در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه تعمیر و نصب شیرآلات" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
 • 50,000 تومان
 • 100,000 تومان
 • 150,000 تومان
 • 200,000 تومان

شما در کدام شهر به تعمیر و نصب شیرآلات نیاز دارید؟

تعمیر و نصب شیرآلات را به متخصصش بسپار

تعمیر و نصب شیرآلات مختلف از جمله تعمیر شیر ظرفشویی شلنگدار، تعمیر شیر اهرمی سینک و ...، یکی از سرویس‌های محبوب حوزه خدمات لوله کشی آب است. شاید مهمترین دلیل این محبوبیت آن است که تعمیر شیرآلات قدیمی و جدید، هزینه‌ کمتری در مقایسه با قیمت تعویض و هزینه نصب شیرآلات دارد.

در مقاله پیش رو، نصب و تعمیر شیرآلات اهرمی، ساختمانی، بهداشتی، روشویی و ظرفشویی را توضیح داده‌ایم. علاوه بر نصب شیرآلات و تعمیر آن‌ها، به موارد دیگری از جمله تعرفه و قیمت نصب شیرآلات، اجرت نصب شیرآلات بهداشتی، قیمت تعمیر شیرآلات در منزل (مانند تعمیر شیرآلات kwc) و قیمت نصب شیرالات ساختمانی سرویس بهداشتی نیز پرداخته‌ایم. فراموش نکنید که برای دریافت کلیه این خدمات می‌توانید روی کمک «خدمت از ما» حساب کنید.

 

تعمیر و نصب شیرآلات در منزل

 

 

هزینه نصب شیرآلات چقدر است؟

اگر کمی با روند تعمیر و نصب شیرآلات آشنا باشید، حتما می‌دانید که فاکتورهای مختلفی قیمت نصب شیرآلات را کنترل می‌کنند، از جمله:

 • تعداد شیرآلات مدنظر برای تعمیر
 • قیمت شیرآلات و قدیمی یا مدرن بودن آنها
 • برند شیرآلات (راسان، گروهه، KWC ، کلار، قهرمان و ...)
 • محل نصب شیرالات ساختمانی سرویس بهداشتی و آشپزخانه

معیار کارشناسان فعال در بازار آنلاین «خدمت از ما» برای تعیین هزینه نصب شیرآلات همین موارد است؛ البته باید توجه داشت که اجرت نصاب یا تعمیرکار شیرالات ساختمانی به صورت جداگانه محاسبه و به مشتری اعلام می‌شود.

 

قیمت اتحادیه نصب شیرالات سال ۱۴۰۰

خدمات نصب شیرالات و تعمیر شیرالات قیمت (به روزرسانی 1400)
نصب شیر توالت و حمام 250،000 تا 350،000 تومان
نصب شیر روشویی 100،000 تا 150،000 تومان
نصب شیر آشپزخانه 100،000 تا 150،000 تومان
نصب شیر ماشین لباسشویی / ظرفشویی 70،000 تا 200،000 تومان
نصب شیر فلکه 300،000 تا 450،000 تومان
تعویض مغزی شیر اهرمی 150،000 تا 200،000 تومان
تعویض مغزی شیر فلکه ای 150،000 تا 250،000 تومان
تعویض سوپاپ شیر دوش حمام 100،000 تا 150،000 تومان
تعویض علم (یا علمک) شیر روشویی یا آشپزخانه 100،000 تا 200،000 تومان
تعمیر چکه کردن شیرآلات 150،000 تا 200،000 تومان

 

شما می‌توانید درخواست‌تان برای نصب شیرآلات و تعمیر شیرآلات در منزل را در وب‌سایت یا اپلیکیشن «خدمت از ما» ثبت کنید؛ قیمت‌های اعلام‌شده از طرف متخصصان و نظرات مشتریان قبلی را بررسی نمایید؛ و در آخر بهترین تعمیرکار یا نصاب را برای تعمیر و نصب شیرآلات منزل و یا محل کارتان انتخاب کنید. 

 

در چه حالتی به نصب و تعمیر شیرآلات نیاز داریم؟

اگر با هر گونه مشکل در استفاده از شیرالات بهداشتی مواجه شدید، لازمست تا به فکر تعمیر یا تعویض آن ها باشید. البته در بیشتر مواقع مشکلات با تعمیر شیرآلات بهداشتی 

 • تعمیر شیر اهرمی به دلیل چکه کردن
 • تعمیر شیرآلات قدیمی برای تعویض مغزی
 • تعمیر شیرآلات KWC به دلیل سفت شدن آنها
 • تعمیر شیرآلات قدیمی به خاطر پوسیدگی واشر شیر آب
 • تعمیر شیر ظرفشویی شلنگدار به دلیل پارگی شلنگ و یا پوسیدگی
 • نصب شیرآلات ساختمانی سرویس بهداشتی به دلیل غیرقابل استفاده بودن شیرآلات فعلی
 • و غیره

 

استعلام قیمت تعمیر و نصب شیرآلات

 

چرا خدمات تعمیر و نصب شیرآلات پردرخواست است؟

تعمیر و نصب شیرآلات به خصوص شیرآلات بهداشتی، درخواست‌های بسیار زیادی در خدمات دسته تاسیسات دارد. در همه جای ساختمان های مسکونی، اداری و صنعتی، سرویس های بهداشتی و در نتیجه نیاز به خدمات تعمیر یا نصب شیرالات بهداشتی وجود دارد.

چه بخواهید شیر آب، شیرآلات حمام، شیرآلات روشویی یا شیرآلات توکار از برندهایی همچون شیرالات راسان، گروهه، قهرمان، شیرآلات KWC و ... را نصب یا تعمیر کنید، «خدمت از ما» در کنار شماست تا به راحتی بتوانید درخواست تعمیرات و نصب شیرآلات و یا دیگر خدماتی مانند نصب توالت فرنگی و یا نصب فلاش تانک را به متخصصینی مجرب بسپارید.

 

چند نکته مهم در نصب شیرآلات

در این بخش چند نکته مهم درباره نحوه نصب شیرآلات سرویس بهداشتی، روشویی، ظرفشویی و ساختمانی را به اختصار بیان کنیم. چنانچه قصد دارید نصب شیرالات ساختمانی سرویس بهداشتی و یا آشپزخانه را خودتان انجام دهید، طبق مراحل زیر جلو بروید:

 1. برای نصب شیرآلات ایتدا پولکی‌ها را محکم روی لنگی‌ها ببندید.
 2. سپس واشر را کف شیر قرار دهید، و شیر را با آچار روی لنگی‌ها نصب کنید.
 3. شلنگ توالت یا علمک مخصوص خروجی آب را به کمک واشر مخصوص به شیر وصل کنید.
 4. سمت کوچک لنگی‌ها را با تفلون بپیچید، و سپس آن‌ها را در محل خروج آب به دیوار وصل کنید.

 

نصب شیرآلات ساختمانی سرویس بهداشتی

 

نصاب شیرالات چه خدماتی ارائه می دهد؟

نصاب و تعمیرکار شیرآلات، هرگونه کارهای تعمیر و یا مربوط به نصب شیرهای سرویس بهداشتی، آشپزخانه و یا تجهیزات و تاسیسات را انجام می دهد. در ادامه خدمات مهم ارائه شده توسط تعمیرکاران و نصابان انواع شیرآلات را برمیشماریم.

 

نصب شیرآلات حمام و سرویس بهداشتی

چنانچه درخواست شما مربوط به نصب شیرآلات حمام می‌شود، باز هم کافیست درخواست خود را در اپ یا وب‌سایت «خدمت از ما» ثبت نمایید. متخصصین نصب شیرآلات، به صورت معمول به نصب تمامی شیرآلات از جمله نصب شیرآلات حمام و نصب شیرالات ساختمانی سرویس بهداشتی تسلط دارند و شما می‌توانید کار خود را به این متخصصان بسپارید.

مشابه تعمیر شیرآلات قدیمی و مدرن؛ برای دریافت قیمت نصب شیرالات حمام نیز تنها باید درخواست خود را در «خدمت از ما» ثبت کنید. پس از چند دقیقه کوتاه، و متخصصین هزینه نصب شیرآلات را به شما اعلام خواهند کرد.  

 

تعمیر شیرآلات ساختمانی بهداشتی

خدمات تعمیر شیرآلات بهداشتی زیرمجموعه تعمیر شیرآلات است و همواره بازار داغ و پر جنب و جوشی دارد. متخصصان تعمیر شیرآلات، آشنایی کاملی با شیرآلات بهداشتی دارند و تعمیر شیر ظرفشویی شلنگدار، تعمیر شیرآلات KWC، تعمیر شیرآلات قدیمی، تعمیر شیر اهرمی و ... دارند.

به همین خاطر، تفاوتی ندارد از متخصص تعمیر شیرآلات بهداشتی کمک بگیرید و یا از متخصص تعمیر شیرآلات؛ چرا که در هر دو حالت متخصص کاملا بر تعمیر شیرآلات بهداشتی تسلط دارد، و قادر است شیرآلات بهداشتی، شیر آب و ... را با نهایت ظرافت و مهارت تعمیر کند.

تعمیرات شیرآلات بهداشتی در منزل و در زمان تعیین‌شده توسط شما انجام می‌شود، و دیگر نیازی به صبر کردن و هماهنگی‌های متعدد برای تعمیر شیرآلات بهداشتی از سوی شما نیست.

 

تعمیر شیرآلات صنعتی

در مواردی متعددی، تعمیر شیرآلات قدیمی در مقایسه با نصب شیرآلات جدید مقرون به صرفه‌تر است. تعمیر شیرآلات قدیمی از نشت آب تا شکستگی، هرز شدگی، سروصدای اضافی و ... را شامل می‌شود. این مشکلات معمولا ناشی از قدیمی بودن شیرآلات است، اما گاهی نمونه‌های جدیدتر نیز به تعمیر نیاز پیدا می‌کنند.

باید این موضوع را در ذهن داشته باشیم که تعمیر شیرآلات کاری اجتناب‌ناپذیر است، خواه شیرآلات قدیمی باشند، خواهد جدید یا صنعتی. زیرا هر از گاهی قطعات شیرآلات، که روزانه کاربرد بالایی دارند، فرسوده می‌شوند و در کوتاه‌مدت یا بلندمدت به تعمیر و جایگزینی نیاز پیدا می‌کنند.

شما بدون کوچکترین نگرانی و به سادگی می‌توانید کار تعمیر شیرآلات خود را مانند سایر خدمات تاسیساتی به «خدمت از ما» بسپارید، و مطمئن باشید که بهترین و باتجربه‌ترین سرویسکاران با قیمتی مناسب برای خدمت‌رسانی به شما آماده هستند.

 

تعمیر شیرآلات KWC و قدیمی

 

انواع مدل‌های شیرآلات که بیشترین درخواست نصب یا تعمیر شیرآلات را دارند

در بین تمام برندها و انواع شیرآلات، موارد زیر بیشترین درخواست را در بین مصرف کنندگان داشته اند:

 • شیر اهرمی سینک
 • شیرآلات ساختمانی
 • شیر روشویی راسان
 • شیرآلات بهداشتی منزل
 • شیرآلات KWC و گروهه
 • شیرآلات صنعتی و بهداشتی
 • شیر ظرفشویی شلنگدار قهرمان

 

نحوه ثبت سفارش نصب و تعمیر شیرآلات در منزل چگونه است؟

شما می‌توانید به سادگی درخواست تعمیر یا نصب شیرآلات شامل تعمیر شیر ظرفشویی شلنگدار، تعمیر شیرآلات KWC، تعمیر شیرآلات قدیمی، تعمیر شیر اهرمی، نصب شیرالات ساختمانی سرویس بهداشتی در محل را در وب‌سایت یا اپلیکیشن خدمات آنلاین «خدمت از ما» ثبت نمایید.

پس از اینکه درخواست خود را ثبت کردید، کارشناسان خدمات تعمیر و نصب شیرآلات فعال در «خدمت از ما» برای شما مبلغ پیشنهادی‌شان برای هزینه نصب شیرآلات یا تعمیر آنها را ارسال می‌کنند. پس از دریافت قیمت پیشنهادی نصب شیرآلات یا تعمیر شیرآلات، شما می‌توانید به پروفایل هر یک از متخصصان مراجعه و از میزان مهارت و تخصص آنها آگاهی کسب نمایید.

شما حتی می‌توانید با مشاهده نظرات و امتیازات مشتریان قبلی کارشناسان نصب و تعمیر شیرآلات در منزل، بهتر و راحت‌تر تصمیم گیری نمایید؛ بنابراین حق انتخاب سرویسکار برای نصب شیرآلات یا تعمیر شیرآلات و یا دیگر خدماتی مانند نصب روشویی، از بین سرویسکاران حاضر در پلتفرم با شماست.

 

قیمت نصب شیرآلات حمام طبق تعرفه اتحادیه

 

تعمیر و نصب شیرآلات تهران

تعمیر و نصب شیرآلات تهران یکی از پردرخواست‌ترین خدمات تاسیساتی در تمام ایران است. شما برای دریافت خدمات نصب یا تعمیرات شیرآلات در تهران می‌توانید در «خدمت از ما» سفارش خود را به رایگان ثبت کنید و از بهترین متخصصین تاسیسات تهران هزینه نصب شیرآلات و قیمت نصب شیرآلات را استعلام کنید.

البته این را هم بگوییم که در بیش از 30 شهر دیگر هم، تعمیرکاران و نصابان شیرالات ساختمانی فعال هستند و شما می توانید با ثبت سفارش رایگان قیمت نصب شیرآلات و یا هزینه تعمیرات را بپرسید.

 

مزایای استفاده از «خدمت از ما» برای نصب شیرآلات از دید مشتریان

 • امکان چت با متخصصین پیش از نهایی کردن استخدام آنها
 • مطالعه نظرات مشتریان قبلی پیش از ثبت درخواست تعمیر شیرآلات در منزل و نصب شیرالات ساختمانی سرویس بهداشتی
 • بررسی قیمت‌های پیشنهادی متخصصان برای خدمات مختلف تعمیر شیر ظرفشویی شلنگدار، تعمیر شیرآلات کی دبلیو سی (KWC)، تعمیر شیرآلات قدیمی، اهرمی و ...
 • مشخص کردن ساعت و روز آمدن متخصص جهت نصب و تعمیر شیرآلات در منزل و یا محل کار
 • مشاهده تصاویر کارهای قبلی آن‌ها

 

تعمیرکار شیرآلات منزل

 

در این مطلب برایتان عوامل موثر بر قیمت نصب شیرآلات و هزینه های تعمیر، از جمله قیمت اتحادیه نصب شیرالات که هر ساله اعلام می شود، را بیان کردیم. در بیشتر مواقع ایرادات و خرابی های شیرآلات با تعمیر یا تعویض یک قطعه کوچک رفع می شود اما گاهی هم ممکن است ایراد با تعمیر برطرف نشده و مجبور باشید تا شیرآلات جدیدی را جایگزین شیرآلات قدیمی کنید.

برای گرفتن مشورت از یک تعمیرکار شیرالات می توانید در وب سایت یا اپلیکیشن «خدمت از ما» یک سفارش رایگان ثبت کنید و مطمئن شوید که مثلا تعمیر شیرآلات kwc و یا شیرآلات قهرمان توسط شخص انجام می شود. همچنین می توانید قبل از نهایی کردن سفارش هزینه نصب شیرآلات و یا تعمیر و تعویض را بپرسید.

امتیاز دهید

3.50 امتیاز از 305 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
تعمیر و نصب شیرآلات

نظرات

تاسیسات رویال اردبیل
تاسیسات رویال اردبیل
5.0
کمتر از 3 خدمت موفق
تعمیر و نصب شیرآلات
محمد اسدی

جناب مهندس جدی، بسیار محترم و کار بلد بودند و از خدمات و تخصص ایشان رضایت کامل داریم. باتشکر از برنامه خوب‌تان

حمیدرضا سلطانیان
حمیدرضا سلطانیان
5.0
31 خدمت موفق
تعمیر و نصب شیرآلات
احمد سامی

حالا بجز تخصص خوبشون که واقعا در کمترین زمان کار رو انجام داد خیلی اخلاق خوبی دارن و بسیار منصف و دلسوز کار میکنن. خدا به کارشون برکت بده

حسن یادگاری
حسن یادگاری
4.4
137 خدمت موفق
تعمیر و نصب شیرآلات
مصطفی سلیمانی

واقعا از کارشون راضی بودم . واقای باشخصیت و کار بلد یودن

در این شهرها می توانید سفارش تعمیر و نصب شیرآلات را ثبت کنید:

 • تعمیر و نصب شیرآلات تهران
 • تعمیر و نصب شیرآلات کرج
 • تعمیر و نصب شیرآلات اصفهان
 • تعمیر و نصب شیرآلات مشهد
 • تعمیر و نصب شیرآلات شیراز
 • تعمیر و نصب شیرآلات تبریز
 • تعمیر و نصب شیرآلات اهواز
 • تعمیر و نصب شیرآلات یزد
 • تعمیر و نصب شیرآلات قم
 • تعمیر و نصب شیرآلات پردیس
 • تعمیر و نصب شیرآلات ارومیه
 • تعمیر و نصب شیرآلات ورامین
 • تعمیر و نصب شیرآلات بندرعباس
 • تعمیر و نصب شیرآلات اندیشه
 • تعمیر و نصب شیرآلات هشتگرد
 • تعمیر و نصب شیرآلات شهر قدس
 • تعمیر و نصب شیرآلات قزوین
 • تعمیر و نصب شیرآلات گرگان
 • تعمیر و نصب شیرآلات فردیس
 • تعمیر و نصب شیرآلات محمدشهر
 • تعمیر و نصب شیرآلات اراک
 • تعمیر و نصب شیرآلات شهریار
 • تعمیر و نصب شیرآلات رباط کریم
 • تعمیر و نصب شیرآلات رشت
 • تعمیر و نصب شیرآلات پاکدشت
 • تعمیر و نصب شیرآلات همدان
 • تعمیر و نصب شیرآلات کیش
 • تعمیر و نصب شیرآلات ساری
 • تعمیر و نصب شیرآلات ری
 • تعمیر و نصب شیرآلات کرمانشاه
 • تعمیر و نصب شیرآلات ملارد
 • تعمیر و نصب شیرآلات پرند
 • تعمیر و نصب شیرآلات کرمان
 • تعمیر و نصب شیرآلات رودهن
 • تعمیر و نصب شیرآلات قائم شهر
 • تعمیر و نصب شیرآلات کمال شهر
 • تعمیر و نصب شیرآلات شاهین شهر
 • تعمیر و نصب شیرآلات اسلامشهر
 • تعمیر و نصب شیرآلات اردبیل
 • تعمیر و نصب شیرآلات زنجان
 • تعمیر و نصب شیرآلات قرچک
loading