شما در کدام شهر به لوله کشی پکیج و شوفاژ نیاز دارید؟

لوله کشی پکیج و شوفاژ را به متخصصش بسپار

لوله کشی پکیج و لوله کشی شوفاژ به علت مزایای بسیاری که پکیج دیواری نسبت به موتورخانه، آبگرمکن و بخاری گازی دارد که این مزایا شامل مصرف کم گاز و برق، بازدهی بالا، سیستم ایمنی بالا و ... می‌شود بسیار پر کاربرد و حائز اهمیت است. امروزه در کشور تقریبا همه مالکان، چه آنهایی که در حال ساخت هستند و چه آن‌هایی که در حال بازسازی ساختمان هستند، گزینه اول سیستم گرمایشی خود را پکیج شوفاژ دیواری قرار می‌دهند. لوله کشی پکیج و به طبع لوله کشی شوفاژ به همین دلیل پردرخواست است. قیمت لوله کشی پکیج ساختمان و به نوع سیستم لوله کشی پکیج بستگی دارد. قیمت لوله کشی پکیج روکار متناسب با نوع سیستم لوله کشی پکیج شوفاژ دیواری و طرز لوله کشی پکیج دیواری است. 

 

لوله کشی پکیج دیواری

لوله کشی پکیج دیواری باید بسیار با دقت و اصولی انجام شود. لوله کشی پکیج به دو نوع لوله کشی آب و لوله کشی گاز تقسیم می‌شود. از مهم‌ترین موارد در لوله کشی پکیج دیواری، انتخاب مسیر است. در ادامه با ما همراه باشید تا به هر آن چه که در مورد لوله کشی پکیج و شوفاژ نیاز هست، بپردازیم.

 

لوله کشی شوفاژ با لوله سبز

لوله کشی پکیج | لوله کشی شوفاژ با لوله سبز | قیمت لوله کشی پکیج ساختمان

برای علاقه مندان: برای آگاهی از نحوه لوله کشی پکیج بوتان، آموزش لوله کشی پکیج pdf، فیلم آموزش لوله کشی پکیج، نحوه لوله کشی پکیج با لوله سفید می‌توانید مطالب مفید را در بلاگ خدمت از ما بیابید.

 

نحوه لوله کشی پکیج یا لوله کشی شوفاژ

  1. در لوله کشی پکیج، ابتدا باید نقشه ساختمان را بررسی کرد. برای این کار نقشه ساختمان را تهیه کنید، سپس محل نصب رادیاتورها و الگوی قرارگیری آن را مشخص کنید.
  2. طول و عرض رادیاتور را با توجه به مقیاس کشیده می‌شود و محل اتصال لوله‌های شبکه به عَلَم رادیاتور را با دو دایره کوچک نشان داده می‌شود که کنار رادیاتور قرار می‌گیرد. ولی در صورتی که رادیاتور بیش از 25 پره داشته باشد، محل لوله‌های رفت و برگشت در دو طرف رادیاتورها کشیده می‌شود.
  3. محل قرار گرفتن رادیاتورها و لوله کشی پکیج باید به گونه‌ای باشد که در صورت نیاز به هواگیری پکیج یا تعمیرات احتمالی، مشکلی ایجاد نشود.

 

قیمت لوله کشی پکیج ساختمان | قیمت لوله کشی روکار شوفاژ

قیمت لوله کشی پکیج ساختمان برای پروژه‌های مختلف متفاوت است. قیمت لوله‌کشی پکیج به عواملی مختلفی از قبیل نوع پکیج، متراژ لوله‌ کشی پکیج، نوع لوله و اتصالات مورداستفاده، نوع لوله کشی پکیج روکار یا لوله کشی پکیج توکار و … بستگی دارد. هزینه‌هایی که برای پروژه‌ها در نظر گرفته می‌شود به صورت شفاف و بر اساس نرخ اتحادیه تعیین می‌شود.

به خاطر داشته باشید لوله‌ کشی پکیج از مواردی است که اگر در نحوه لوله‌ کشی آن خطایی رخ دهد یا از لوله‌های نامناسب استفاده گردد، علاوه بر بر هم زدن نظم محیط، تأثیرات آن را به‌طور واضح بر عملکرد دستگاه پکیج و سیستم گرمایشی آن می‌بینید. پس به‌کارگیری لوله‌ کش پکیج ماهر و مصالح مناسب، از اهمیت ویژه‌ای در تعیین قیمت لوله‌ کشی پکیج برخوردار است.

 

هزینه لوله کشی شوفاژ و لوله کشی پکیج

قیمت لوله کشی پکیج شوفاژ لوله کشی پکیج دیواری قیمت لوله کشی روکار شوفاژ قیمت لوله کشی پکیج

 

کاهش هزینه لوله کشی پکیج

یکی از مهارت‌های مورد نیاز متخصص لوله کشی پکیج این است که نقشه را طوری طراحی کند که هزینه لوله کشی پکیج را به طور قابل توجه‌ای کاهش دهد.

توصیه متخصصان لوله کشی شوفاژ و لوله کشی پکیج:

برای کاهش هزینه لوله کشی پکیج، باید به گونه‌ای طراحی و اجرا شود که کوتاه ترین مسیر با کمترین پیچ و خم برای رسیدن آب گرم به صورت یکنواخت به تمام رادیاتورها داشته باشیم. مرحله بعد، توجه به لوله کشی مسیر رفت و برگشت است. توجه کنید انشعاب برگشت باید به دایره نزدیک رادیاتور و انشعاب رفت به دایره دیگر اتصال یابد.

 

توصیه متخصصان در مورد بهترین نوع لوله کشی پکیج

متخصصان لوله کشی پکیج و شوفاژ بر این باورند که بهترین نوع لوله کشی پکیج یا بهترین لوله کشی شوفاژ زمانی انجام می‌گیرد که سیستم گرمایش از کف داشته باشد. در واقع به خاطر جنس پلیمری لوله‌ها، آب در لوله‌ها رسوب نمی‌کند در نتیجه آسیبی به پکیج وارد نمی‌شود. 

 

نحوه لوله کشی پکیج و لوله کشی شوفاژ

بهترین نوع لوله کشی پکیج قیمت لوله کشی پکیج روکار قیمت لوله پکیج هزينه پكيج كردن

 

نحوه لوله کشی شوفاژ به صورت اصولی 

یکی از مهم ترین موارد ساختمانی، لوله کشی شوفاژ است. به اعتقاد بیشتر متخصصان، بهترین لوله برای شوفاژ، لوله کشی شوفاژ با لوله سبز است. در لوله کشی شوفاژ، لوله‌های استفاده شده حتما باید لوله‌های پلاستیکی باشد، زیرا به دلیل فشار بالای آب و گرمای زیاد ممکن است لوله‌های آهنی دچار زنگ زدگی یا خوردگی شود. علاوه بر آن نوع شیر رادیاتورهای فولادی به گونه‌ای استفاده شود که روی آن درجه بندی تعبیه شود. چون در صورت نیاز به گرمای کمتر یا بیشتر می‌توان از آن استفاده کرد.

 

3 نوع سیستم لوله کشی پکیج شوفاژ دیواری

  1. لوله کشی مختلط: در این روش لوله‌ها هم در کف زمین هم در سقف کاذب قرار می‌گیرد.
  2. لوله کشی با برگشت مستقیم: این سیستم یک لوله کشی خوب برای منازل و محیط‌های کوچک است.
  3. لوله کشی با برگشت معکوس: امروزه در بیشتر ساختمان‌های شهری با متراژ متوسط از این سیستم استفاده می‌کنند.

 

قیمت لوله کشی پکیج شوفاژ

لوله پکیج لوله کشی رادیاتور شوفاژ بهترین لوله برای شوفاژ لوله کشی رادیاتور

 

نکات مهم در لوله کشی پکیج

هنگام مراجعه متخصص به خانه شما، بد نیست در مورد نکات مهم در لوله کشی پکیج نیز اطلاعاتی را کسب کنید. به عنوان مثال شخص لوله‌کش باید نکات زیر را رعایت کند:

  • اندازه گیری‌های دقیق برای اندازه‌های لوله
  • انتخاب مسیر مناسب و درست برای لوله کشی پکیج
  • انتخاب بهترین نوع لوله بر اساس کاربرد و نوع ساختمان

 

چگونه متخصص لوله کشی پکیج و شوفاژ را انتخاب کنیم؟

اگر می‌خواهید همیشه از سیستم گرمایشی خود مطمئن باشید، لوله کشی پکیج و لوله کشی شوفاژ را از برترین متخصصان تاسیسات و لوله کشی در شهر خودتان درخواست کنید. در نظر داشته باشید متخصص لوله کشی پکیج و شوفاژ باید به لوله کشی ساختمان، لوله کشی فاضلاب و لوله کشی گاز تسلط داشته باشد. هنگامی که به لوله کشی پکیج یا لوله کشی شوفاژ نیاز داشتید، می‌توانید در بازار آنلاین "خدمت از ما" به رایگان از متخصصان تاسیسات در شهرتان، پیشنهاد قیمت دریافت کنید. همچنین با مشاهده پروفایل متخصصان و نوع تخصص آن‌ها و همچنین نظرات مشتریان قبلی، از کیفیت دریافت خدمات اطمینان حاصل کنید.