قیمت نصب پکیج در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه نصب پکیج" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت
 • 60,000 تومان
 • 100,000 تومان
 • 150,000 تومان
 • 350,000 تومان

شما در کدام شهر به نصب پکیج نیاز دارید؟

نصب پکیج را به متخصصش بسپار

نصب پکیج یکی از خدمات پردرخواست در فصل زمستان است. نصب پکیج یک کار کاملا تخصصی است. بالا رفتن استانداردهای ساختمان‌سازی و نیاز به مستقل شدن سیستم گرمایشی خانه‌ها باعث افزایش در خواست برای نصب پکیج شده است. نصب پکیج یک مهارت تخصصی است که باید دقیق و درست انجام شود تا بعد از نصب پکیج مشکلی پیش نیاید.

این روزها افراد به دنبال آموزش تصویری نصب پکیج و یا نقشه نصب پکیج ایران رادیاتور، بوتان و سایر برندها هستند. هزینه نصب پکیج ایران رادیاتور، بوتان و سایر برندها پایین‌تر از هزینه تعمیر پکیج به دلیل نصب اشتباه می‌باشد.

 

نصب پکیج دیواری و هزینه نصب پکیج

نصب پکیج (به انگلیسی: Boiler installation)

 

 

قیمت نصب پکیج، چگونه محاسبه می‌شود؟

از سوالات متداول در زمینه نصب پکیج، هزینه نصب پکیج است. خوب است بدانید هزینه نصب پکیج ایران رادیاتور و هزینه نصب پکیج بوتان ومتفاوت است. بنابراین یکی از عوامل موثر در هزینه نصب پکیج نوع برند کیج شما است. هزینه نصب پکیج با توجه به محل نصب و نوع پکیج شما متغیر است.

اگر نیاز به نصب پکیج از جمله دارید می‌توانید در"خدمت از ما" به صورت کاملا رایگان سفارش نصب پکیج خود را ثبت نمایید و از متخصصین قیمت نصب پکیج را دریافت نمایید. همچنین پس از مشاهده قیمت نصب پکیج می‌توانید وارد پروفایل متخصصی شده و امتیازها و نظرات مشتریان قبلی نصب پکیج را مشاهده نمایید.

 

نصب پکیج دیواری

قیمت نصب پکیج

 

محل نصب پکیج

در زمان ساخت و یا بازسازی ساختمان بر اساس نظر پیمانکار معمولا نصب پکیج در بالکن و یا نصب پکیج در آشپزخانه صورت می‌گیرد. در زمان نصب پکیج در بالکن و یا نصب پکیج در آشپزخانه باید یک سری نکات را رعایت نمود که در ادامه برای شما ذکر شده است. مهمترین نکته در نصب پکیج در بالکن و یا نصب پکیج در آشپزخانه نحوه نصب پکیج روی دیوار است.

 

نحوه نصب پکیج

پکیج‌‌ها به دو صورت دیواری و زمینی هستند. نصب پکیج دیواری و نصب پکیج زمینی نیاز به تخصص خاص خود را دارد و نمی‌توان پکیج را با مشاهده آموزش تصویری نصب پکیج و یا با نقشه نصب پکیج ایران رادیاتور، یا سایر برندها نصب کرد. هزینه نصب پکیج توسط یک متخصص پایین‌تر از هزینه تعمیر پکیج به دلیل نصب بد است. نصب پکیج دیواری و یا زمینی تفاوت‌ها و شباهت‌هایی دارد.

در ادامه نحوه نصب پکیج روی دیوار را به شما آموزش می‌دهیم، و نکاتی راجب به نصب پکیج برای شما نوشته‌ایم که به شما کمک می‌کند راحت‌تر و سریع‌تر کار نصب پکیج خود را به پایان برسانید.

 

هزینه نصب پکیج و رادیاتور

نصب پکیج در آشپزخانه نصب پکیج بوتان قیمت نصب پکیج هزینه نصب پکیج دیواری بوتان اپلیکیشن نصابان بوتان قیمت پکیج

 

نحوه نصب پکیج روی دیوار

 1. اولین مرحله نصب پکیج بر روی دیوار نصب کردن پایه نگهدارنده پکیج یا شابلون است. این پایه بایستی روی یک دیوار مستحکم با پیچ‌های مناسب و استاندار به درستی نصب شود. این پایه باید کاملا تراز بوده و فضای اطراف مناسبی برای آن در نظر گرفته شود.
 2. نصب پکیج بر روی پایه نگهدارنده دومین کاری است که باید انجام بدهید. پس از قرار گیری درست پکیج باید از محکم بودن آن اطمینان حاصل کنید بعد از آب گیری و سنگین شدن پکیج اتفاقی برای پکیج پیش نیاید.
 3. زمانی که اتصالات آب وصل شد زمان اتصال لوله گاز است. از شلنگ با قطر مناسب استفاده کنید و در قسمت اتصالات حتما از بست‌های فلزی محکم استفاده کنید. محل اتصالات و طول شلنگ را حتما با استفاده از مواد تست کننده نشتی برسی کنید.
 4. نصب دودکش از مراحل مهم می‌باشد که باید با رعایت استانداردها انجام شود. استفاده از دودکش با قطر استاندار باعث می‌شود گازهای حاصل از سوخت به راحتی خارج شوند. همچنین طول دودکش نباید بیش از حد طولانی بوده و در مسیر تعداد زیادی خم وجود نداشته باشد. در قسمت خروجی دودکش باید کلاهک‌ استاندارد H نصب کنید.
 5. شما در این مرحله باید دوشاخی برق پکیج را به پریز برق وصل کنید. بهتر است برای محافظت از پکیج خود یک محافظ برق نیز برای آن نصب کنید.
 6. مرحله بعد باز کردن شیر‌های ورودی آب پکیج است. شیر آب ورودی را باز کنید تا درجه فشار بار داخل منبع که با یک گیج اندازه گیری فشار بر روی پکیج نشان داده می‌شود بر روی 1/5 بیاید. بهترین درجه بین1/5 تا 2 می‌باشد.
 7. پکیج را روی حالت زمستانی گذاشته تا آب به داخل شوفاژ‌ها برود. پس از ورود آب به داخل شوفاژ‌ها شما باید تمامی شوفاژ‌ها را هواگیری بکنید. در زمان هواگیری باید مرتب میزان فشار آب داخل پکیج را بین 1/5 تا 2 نگهدارید.
 8. بعد از تست کامل و تمام شدن هواگیری کار شما به پایان رسیده و می‌توانید با استفاده از پکیج آب گرم مصرفی خود را تامین کنید. و در زمستان تمامی بخش‌های خانه شما گرمایی یکسان خواهند داشت.

 

هزینه نصب پکیج ایران رادیاتور

نصب پکیج زمینی

 

نکاتی در مورد نصب پکیج زمینی

 • پکیج‌های زمینی برای ساختمان‌هایی با مساحت بالا بمناسب است.
 • نصب پکیج زمینی مصرف انرژی بیشتری نسبت به نصب پکیج دیواری دارد.
 • اگر چند سرویس بهداشتی و حمام دارید و تمایل به نصب چند پکیج دیواری نیستید می‌توانید با نصب پکیج زمینی تمامی مشکلات را حل کنید.

 

نحوه نصب پکیج رو دیوار قیمت پکیج بوتان با نصب محل نصب پکیج آموزش نصب پکیج نحوه نصب پکیج روی دیوار هزینه نصب رادیاتور بوتان نصب پکیج و رادیاتور

 

ویژگی‌ها و مشکلات پکیج‌های دیواری

در این قسمت به برخی از ویژگی‌ها و مشکلات نصب پکیج دیواری پرداخته‌ایم.

ویژگی‌های نصب پکیج دیواری

 • هزینه نگهداری مناسبی دارد.
 • فضای کمی را از خانه اشغال می‌کند.
 • کم مصرف است و راندمان انرژی بالایی دارد.
 • در متراژهای پایین می‌تواند به خوبی جوابگوی گرم کردن خانه باشد.

 

نصب پکیج در آشپزخانه

نصب پکیج در آشپزخانه

 

مشکلات نصب پکیج دیواری

 • پکیج‌های دیواری مخزن آب کوچکی دارند به همین دلیل اگر چندین شیر آب گرم هم زمان باز شوند دما کاهش می‌یابد.
 • چون سیستم گردش و مشعل سوختی آن به برق نیاز دارد در صورت قطعی برق پکیج کاملا از کار انداخته می‌شود.

 

هزینه نصب پکیج بوتان

نصب پکیج در فضای باز

 

نکاتی که باید قبل از نصب پکیج به آن‌ها توجه شود

 • قبل از خرید پکیج باید پکیجی متناسب با متراژ خانه خود خریداری کنید.
 • پکیج را در مکان‌های مرطوب مانند حمام و یا دستشویی نصب نکنید.
 • اگر دیوار پشت پکیج شما به حرارت حساس است بهتر است قبل از نصب از عایق حرارتی استفاده کنید.
 • فاصله استاندارد از لبه پکیج تا دیوارهای کناری 15 سانتی‌متر است. حتما این فاصله را رعایت کنید تا در آینده به مشکل بر نخورید. 
 • محل نصب پکیج باید تهویه هوایی خوبی داشته باشد و جریان هوا به‌ خوبی در آن وجود داشته باشد. وجود محفظه تهویه هوا هم باعث بهتر کار کردن دستگاه میشود و هم باعث افزایش ایمنی ساکنین.

بنابراین قیمت نصب چیلر خانگی ال جی، قیمت نصب میلی چیلر تک فاز، قیمت نصب مینی چیلر 5 تن، قیمت نصب مینی چیلر 10 تن، قیمت نصب مینی چیلر دایکین، قیمت نصب مینی چیلر گلدیران و همچنین قیمت نصب مینی چیلر اینورتر ال جی با یکدیگر تفاوت دارد. 

امتیاز دهید

4.69 امتیاز از 49 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
نصب پکیج

نظرات

محسن عوض پور
محسن عوض پور
4.6
45 خدمت موفق
نصب پکیج
خسروی

کیفیت انجام کار بسیار عالی. سر وقت حضور داشتن. کار تمیز و بدون خرابکاری انجام شده است.

علیرضا مومنی فر
علیرضا مومنی فر
5
کمتر از 3 خدمت موفق
نصب پکیج
مجتبی نظری

کاش الماس میزاشتید برای امتیاز دادن.۵ستاره برای توصیف ویا قدردانی از این آقا خیلی کمه.ده دقیقه هم نشد که رسیدن ایشون.در صورتیکه اصلا فکرنمیکردم ساعت۷صبح تعمیرکاری بیدار باشه😂.غیر از سحر خیزی و مودب بودن و خوش برخوردیشون،سریع اومدنشون بزرگترین حسن ایشون بود.اگر میدونستم انقد سریع به دادم میرسه همون نصف شب که پکیج خاموش شد تو این برنامه درخواست میدادم. چقدر خوبه که هنوز هستن آدمایی که وقتی میان توی خونه و زندگیمون،آدم خیالش راحته که طرز صحبت کردن و نوع نگاه کردنشون باعث آزار همسر و بچه های کوچیکمون نمیشه.نون حلال خوردن باعث‌ میشه که بعضیا اصلا نتونن بد باشن. خدا به کار و زندگیت برکت بده و امیدوارم همیشه همینقدر خوب بمونی داداش جان.

محمد رضایی
محمد رضایی
4.5
6 خدمت موفق
نصب پکیج
علی شکاری

دستش درد نکنه مهارت تو کارش داشت هزینه که با من طی کرد با شرایط بنده کنار آمدو تخفیف دادن اجناس طبق فاکتور زدن حتی بنده قبل از آمدن ایشون قیمت اتصالات را گرفته بودم خدا خیرش بده

loading