قیمت تعمیر و نصب حوله خشک کن در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه تعمیر و نصب حوله خشک کن" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به تعمیر و نصب حوله خشک کن نیاز دارید؟

تعمیر و نصب حوله خشک کن را به متخصصش بسپار

معمولاً کار نصب حوله خشک کن یا تعمیر حوله خشک کن بر عهده‌ی متخصص تاسیسات و لوله کشی است. همان‌طور که می‌دانید، حوله خشک کن نوعی رادیاتور است که وظیفه گرم کردن حمام و کاهش غلظت رطوبت را دارد. علاوه بر این، از آن برای خشک کردن حوله‌ها، دستمال‌ها و لباس‌های کوچک نیز استفاده می‌شود.

 عده‌ای تصور می‌کنند با مشاهده فیلم طریقه نصب حوله خشک کن و خواندن مطالبی پیرامون نحوه نصب حوله خشک کن، خودشان می‌توانند اقدام به انجام این کار کنند. البته برخی کارها در تعمیر رادیاتور حمام مثل نحوه هواگیری حوله خشک کن ساده و قابل انجام است و اگر دقت کنید مشکلی به همراه ندارد.

اما برخی مراحل در نصب رادیاتور حوله خشک کن مانند اتصال به لوله کشی مدار گرمایش بهتر است توسط یک نصاب انجام شود. همچنین نوع برقی حوله خشک کن، به دلیل وجود رطوبت در فضای حمام، بهتر است زیر نظر یک متخصص انجام شود.

 

 

حوله خشک کن چیست و چه کاربردی دارد؟

همان‌طور که گفتیم، حوله خشک کن نوعی رادیاتور به حساب می‌آید که در فضای حمام و یا سرویس بهداشتی نصب می شوند؛ و باعث گرم شدن فضا می‌شود. همچنین با افزایش تنوع در مدل‌های آن؛ امروزه با نصب حوله خشک کن از آن به عنوان یک عنصر و المان مدرن برای دکوراسیون استفاده می‌کنند. توجه داشته باشید که هنگام خرید رادیاتورهای حوله خشک کن هم از نظر گرمادهی و هم از نظر قیمت مناسب باشند.

به طور کلی حوله خشک کن ها در دو نوع آبی و برقی می‌باشند. حوله خشک کن آبی به وسیله سیستم‌های حرارت مرکزی ساختمان‌ها مثل پکیج یا موتورخانه کار می‌کنند. در صورتی که می‌خواهید اطلاعات دقیق‌تری به دست آورید، پیشنهاد می‌کنیم محتوای "حوله خشک کن چیست و چه کاربردی دارد؟" را مطالعه کنید. 

 

انواع حوله خشک کن از لحاظ جنس و کارایی

برای انتخاب بهترین حوله خشک کن، لازمست بدانید که از لحاظ عملکرد، حوله خشک کن‌ها یا برقی هستند یا اینکه به سیستم لوله کشی گرمایش خانه متصل می‌شوند. از نظر متریال ساخت، حوله خشک کن در 4 نوع زیر تولید می‌شوند:

 • حوله خشک کن فولادی: حوله خشک کن فولادی ایران رادیاتور از محبوب‌ترین برندهای ایرانی حوله خشک کن است.
 • حوله خشک کن آلومینیومی: در این نوع رادیاتور از ورقه‌های آلومینیومی استفاده می‌شود.
 • حوله خشک کن شیشه‌ای: سطح این نوع رادیاتور از شیشه‌های سخت با مقاومت حرارتی بالا و در طیف وسیعی از طرح و رنگ ساخته‌ شده است. وزن آن‌ها بسیار سبک است و نصب آن‌ها آسان و کم هزینه است.
 • حوله خشک کن استیل: این نوع رادیاتور از استیل ضد زنگ ساخته‌ شده است. وزن آن‌ها نسبت به سایر نوع‌های حوله خشک کن سنگین‌تر می‌باشد.

 

مزایای نصب حوله خشک کن

استفاده و نصب حوله خشک کن مزایای زیادی دارد؛ که می توان به  گرم کردن فضای سرویس بهداشتی و حمام، خشک کردن حوله و لباس های کوچک به کمک آن، کنترل رطوبت و گرمای حمام برای جلوگیری از رشد قارچ ها و باکتری ها، صرفه جویی در مصرف انرژی اشاره کرد. همچنین با نصب حوله خشک کن در اتاق ها و ورودی ساختمان می توان به گرم کردن فضا کمک کرد تا دیگر لازم نباشد که از رادیاتور ها برای گرم کردن فضاهای کوچک استفاده کرد.

 

طریقه نصب حوله خشک کن به چه صورت است؟

مراحل کلی نحوه نصب حوله خشک کن به ترتیب زیر است:

 1. محل پایه‌های دیواری را اندازه گیری و روی دیوار نشانه‌گذاری و تراز کنید.
 2. نقاط نشانه گذاری شده را به قطر 9 میلیمتر و عمق 50 میلیمتر با پرهیز از مسیر عبور سیم و لوله دریل کنید.
 3. پایه‌های دیواری را در سوراخ‌های دریل شده پیچ کنید.
 4. پلاستیک‌ پایه‌های دیواری را در شیار پایه‌های دیواری قرار دهید.
 5. درپوش هواگیری و درپوش کور را به رفت‌و‌برگشت بالای رادیاتور با استفاده از آچار متصل کنید.
 6. مغزی‌ها را به رفت‌و‌برگشت پایین رادیاتور با نوار PTFE با استفاده از آچار متصل کنید.
 7. شیرهای ربعگرد را به مغزیها با نوار PTFE با آچار متصل کنید.
 8. شیلنگ‌های فلزی را که ارتجاعی هستند به رفت‌و‌برگشت دیوار با نوار PTFE با آچار متصل کنید.
 9. شیلنگ‌های ارتجاعی را به شیرهای ربعگرد با نوار PTFE متصل کنید.
 10. حوله خشک کن را از حلقه‌های پشت آن به پایه دیواری، به صورتی که نشان تجاری آن روی شیشه در پایین قرارگیرد بیاویزید.
 11. سپس شیرهای ربعگرد را باز کنید.
 12. و در مرحله آخر هواگیری حوله خشک کن را انجام دهید.

در بخش بعدی نحوه هواگیری رادیاتور حوله خشک کن آموزش داده شده است.

 

نکات نصب و تعمیر حوله خشک کن

توجه به یک سری نکات در تعمیر و نصب حوله خشک کن به شما در گرفتن نتیجه بهتر کمک می‌کند که در ادامه به شرح انها می‌پردازیم.

 • محل نصب حوله خشک کن نزدیک پنجره یا در باشد.
 • دیوار محل نصب حوله خشک کن، عایق بندی شود.
 • حداقل فاصله پیشنهادی حوله خشک کن از اطراف 100 میلی‌متر است.
 • از کامل بودن محتویات بسته بندی و موارد مورد نیاز نصب حوله خشک کن اطمینان حاصل کنید.
 • درصورتی‌که نیاز به تهیه قطعه برای تعمیر حوله خشک کن باشد، در مورد تهیه قطعه موردنیاز با تعمیرکار به توافق برسید. 
 • اگر دسترسی به محل تعمیر حوله خشک کن سخت باشد، قیمت پس از توضیحات کامل توسط سرویسکار اعلام می‌شود.

 

نحوه هواگیری حوله خشک کن

هواگیری حوله خشک کن به افزایش بهره وری آن کمک زیادی می کند و همچنین نیاز حوله خشک کن را برای تعمیر زودهنگام کم می کند در واقع هواگیری حوله خشک کن به افزایش طول عمر آن کمک می کند، که لازم است پس از تعویض، تعمیر و نصب حوله خشک کن انجام شود.

 عده‌ای با جستجو در مورد نحوه هواگیری حوله خشک کن و مشاهده فیلم‌های آموزشی خودشان دست به کار تعمیر و هواگیری حوله خشک کن می‌زنند. اما هواگیری حوله خشک کن در خانه و تعمیر رادیاتور حوله خشک کن توسط افراد تازه وارد خطراتی را به همراه دارد. مثلا بهتر است هواگیری حوله خشک کن ایران رادیاتور را به کسی بسپارید که به نحوه هواگیری حوله خشک ایران رادیاتور مسلط باشد به همین منظور بهتر است برای انجام نحوه هواگیری حوله خشک کن و نحوه نصب حوله خشک کن از یک متخصص کاربلد کمک بگیرید.

 

نصب حوله خشک کن

 

قیمت تعمیر و نصب حوله خشک کن چگونه تعیین می‌شود؟

در این قسمت به بررسی عوامل تعیین‌کننده‌ی قیمت تعمیر حوله خشک کن یا قیمت نصب حوله خشک کن می‌پردازیم. قیمت تعمیر حوله خشک کن را میزان خرابی حوله خشک کن تعیین می‌کند به همین دلیل نمی توان قیمت مشخصی برای تعمیر حوله خشک کن مشخص کرد؛ در واقع نوع خرابی و قطعات مورد نیاز برای تعمیر آن تعیین کننده قیمت هستند.

قیمت نصب حوله خشک کن به عوامل مختلفی بستگی دارد، از جمله، نوع رادیاتور حوله خشک کن، قیمت حوله خشک کن ایران رادیاتور، دستمزد نصاب حوله خشک کن و مکانی که حوله خشک کن نصب می‌شود؛ از آن‌جایی که نصب حوله خشک کن روی دیوار انجام می‌شود، شرایط سخت نصب و تعمیر حوله خشک کن موثر بر هزینه تمام شده خواهد بود.

 

لیست قیمت تعمیر و نصب حوله خشک کن

خدمات تعمیر و نصب حوله خشک کن قیمت خدمات ( به روز رسانی سال 1400) 
نصب حوله خشک کن برقی 150.000 تا 300.000 تومان
نصب رادیاتور حوله خشک کن 150.000 تا 250.000 تومان
تعمیر حوله خشک کن 60.000 تا 100.000 تومان

در "خدمت از ما" می‌توانید قیمت خدمات نصب، سرویس و تعمیر حوله خشک کن را به رایگان از برترین متخصصان تاسیسات در شهر خودتان دریافت کنید. پس از ثبت سفارش، منتظر اعلام نظر متخصصان باشید.

 

تعمیر حوله خشک کن یا نصب حوله خشک کن جدید؟

گاهی هنگامی که حوله خشک کن دچار مشکل می‌شود، مانند سوراخ شدن حوله خشک کن اولین چیزی که به ذهنمان می‌رسد اقدام برای تعمیر حوله خشک کن و رفع مشکل آن است. اما ممکن است مشکل حوله خشک کن قابل رفع نباشد؛ و مجبور شوید حوله خشک کن جدیدی تهیه کنید. در مورد تعمیر یا نصب حوله خشک کن می‌توانید با متخصصان مشورت کنید.

این مورد را در نظر داشته باشید که در صورت سوراخ شدن حوله خشک کن، باید اقدام به جوشکاری استیل یا آلومینویم (بسته به جنس حوله خشک کن) کنید. معمولا هزینه جوشکاری مورد نیاز برای برطرف کردن سوراخ ایجاد شده، مقرون به صرفه نیست و تعمیرکار به شما پیشنهاد نصب حوله خشک جدید می‌دهد.

گاهی اوقات برخی مشکلات حوله خشک کن مثل علت گرم نشدن رادیاتور حوله خشک کن با بررسی تمام قسمت‌های مدار گرمایش مرکزی مشخص می‌شود. بنابراین مشورت با یک تعمیرکار حوله خشک کن بسیار ضروریست.


 

طریقه نصب حوله خشک کن

 

چگونه بهترین متخصص برای نصب حوله خشک کن را پیدا کنید؟

برای دسترسی به بهترین متخصص جهت تعمیر و نصب حوله خشک کن و همچنین هواگیری حوله خشک کن، کافی است که به صورت رایگان در سایت "خدمت از ما" ثبت سفارش کنید؛ بعد از آن 5 متخصص به شما حدود قیمت را ارسال کرده و شما با بررسی پروفایل هر فرد و نظرات کاربران قبلی، می توانید بهترین نصاب حوله خشک کن را پیدا کنید.

 

نصب حوله خشک کن تهران

همان طور که در بالاتر برای شما گفتیم؛ در هر یک از شهرهای ایران که ساکن هستید، می‌توانید درخواست نصب یا تعمیر حوله خشک کن خودتان را در خدمت از ما ثبت کنید. از جمله شهرهای تحت پوشش خدمت از ما، تهران است. شما می‌توانید درخواست نصب حوله خشک کن تهران خودتان را ثبت کنید و از نصابان و تعمیرکاران فعال تهران، به رایگان قیمت بگیرید. در صورتی که قیمت را مناسب دیدید، می‌توانید زمان مناسب برای مراجعه متخصص را مشخص کنید.

در کنار خدمات نصب، تعمیر حوله خشک کن تهران را همچون خدمت نصب می‌توانید تجربه کنید. این مورد را در نظر داشته باشید که متخصصین به شما مشاوره نصب خواهند داد و در هر شهری از جمله تهران که ساکن باشید، با توجه به میزان هزینه‌ای که می‌خواهید بکنید، می توانید با ثبت سفارش در "خدمت از ما" ، طریقه نصب حوله خشک کن خود را به با تجربه ترین متخصص و نصاب حوله خشک کن بسپارید. 

 


در کنار خدمات مربوط به نصب حوله خشک کن، شما می توانید برای سایر خدمات گرمایشی خود از جمله تعمیر پکیج و یا نصب پکیج، همچنین خدمات مربوط به نصب رادیاتور، تعمیر شوفاژ و سایر خدمات دیگر در تهران و سایر شهرستان‌ها، از متخصصین باتجربه در بازار آنلاین " خدمت از ما" کمک بگیرید.


 

تعمیر حوله خشک کن (Repair towel dryer)

 

هدفمان این بود که ضمن آشنایی کلی با انواع حوله خشک کن، مراحل و طریقه نصب حوله خشک کن را به شما آموزش دهیم. نکاتی که بنظر می رسید پیرامون نصب و تعمیر حوله خشک کن و نحوه هواگیری حوله خشک کن لازمست بدانید را هم بیان کردیم.

برای اینکه با یک نصاب حوله خشک کن مشورت کنید و همچنین قیمت نصب انواع حوله خشک کن را جویا شوید، تنها با چند کلیک در وب سایت یا اپلیکیشن «خدمت از ما» درخواست نصب حوله خشک کن را ثبت کنید.

4.5 امتیاز از 1974 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
تعمیر و نصب حوله خشک کن

نظرات

محمود نصرآزادانی
محمود نصرآزادانی
5.0 (از 28 نظر)
26 خدمت موفق
تعمیر و نصب حوله خشک کن
سیده سادات حسینی

آقای نصر بادقت هر چه تمام حوله خشک کن را نصب کرده اند. پکیچ هم مشکل اساسی داشت که چند نفر آمدند و نتوانستند آن را درست کنند و مبلغ هنگفتی را گرفتند اما آقای نصر توانستند با تعویض منبع انبساط و یک قطعه دیگر مشکل را به خوبی حل کنند و مبلغ کمی را بابت اجرت کار گرفتند.

علی قربانی
علی قربانی
5.0 (از 16 نظر)
47 خدمت موفق
تعمیر و نصب حوله خشک کن
رضا یعقوب زاده

بسیار حرفه ای و کار بلد ، و واقعا نسبت به حجم کاری که من داشتم بسیار قیمت مناسبی گرفتن ، به موقع تشریف آوردن، و بسیار کار تمیز و اصولی انجام دادن ، خدا برکت بهشون بده

محمد رضا رضایی صدرآبادی
محمد رضا رضایی صدرآبادی
5.0 (از 3 نظر)
1 خدمت موفق
تعمیر و نصب حوله خشک کن
علیرضا اکبرزاده

ایشون هم خیلی منصف هستند و هم خیلی با تجربه.. با خیال راحت سیستم کرمایشی را به ایشون بسپارید و مطمعن باشید که عالی هستند .. من خیلی راضی بودم

در این شهرها می توانید سفارش تعمیر و نصب حوله خشک کن را ثبت کنید: