قیمت نصب رادیاتور شوفاژ در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه نصب رادیاتور شوفاژ" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت
  • 60,000 تومان
  • 120,000 تومان
  • 200,000 تومان
  • 300,000 تومان

شما در کدام شهر به نصب رادیاتور شوفاژ نیاز دارید؟

نصب رادیاتور شوفاژ را به متخصصش بسپار

نصب رادیاتور شوفاژ هنگام تجهیز ساختمان‌های نوساز و یا در روند بازسازی آنها توسط متخصصان زمینه انجام می‌شود. نصب رادیاتور شوفاژ شامل مراحل خاص و دقیق است؛ به همین دلیل، باید به صورت برنامه‌ریزی شده و تحت نظارت افراد متبحر صورت گیرد.

نصب رادیاتور شوفاژ از گذشته تا امروز محبوبیت خود را حفظ کرده؛ چرا که این وسیله همواره از سیستم‌های گرمایشی مورد توجه است. از آنجا که نصب رادیاتور شوفاژ به صورت اصولی در عملکرد آن مستقیما تاثیر دارد، یافتن بهترین نصابان و شرکت‌های تاسیساتی برای تعیین محل مناسب نصب رایاتور شوفاژ و انجام اقدامات لازم در این زمینه از اهمیت بالایی برخوردار است.

امروزه بازار آنلاین «خدمت از ما» دسترسی شما به بهترین نصابان و شرکت‌های تاسیساتی در زمینه نصب و سرویس رادیاتور شوفاژ را از همیشه ساده‌تر کرده است. به کمک «خدمت از ما» شما می‌توانید هزینه و دستمزد نصب رادیاتور را نیز به رایگان از متخصصان استعلام کنید.

 

دستمزد نصب رادیاتور شوفاژ

 

 

قیمت نصب رادیاتور شوفاژ

باتوجه به صدها خدمت انجام شده در بستر «خدمت از ما» در استان‌های مختلف، نمودار میانگین دستمزد نصب رادیاتور را در بالای صفحه برای‌تان آماده کرده‌ایم. چه به دنبال هزینه نصب رادیاتور پنلی باشید چه مدل‌های پره‌ای و ...، این نمودار می‌تواند ایده جامعی از اجرت نصب رادیاتور در بازار به شما بدهد.

برای کسب اطلاعات دقیق در خصوص قیمت نصب رادیاتور شوفاژ در ساختمان مدنظرتان، می‌توانید پس ثبت سفارش آنلاین و رایگان در سایت و اپلیکیشن ما، از افراد متخصص در این زمینه به رایگان دستمزد نصب رادیاتور را استعلام کنید.

پروسه دریافت هزینه نصب رادیاتور کمتر از 30 دقیقه زمان می‌برد و در آخر، بدون نیاز به نهایی کردن سفارش‌تان، هزینه پیشنهادی چندین نصاب را دریافت خواهید کرد. حدود هزینه خدمات دیگر از جمله تعمیر شوفاژ و تعمیر پکیج را نیز به همین شکل می‌توانید به دست بیاورید.

 

معیارهای تعیین هزینه نصب رادیاتور

هزینه نصب رادیاتور شوفاژ و اجرت نصب رادیاتور، پس از کارشناسی محیط و تعیین لیست تجهیزات و اقدامات لازم برای راه‌اندازی و نصب رادیاتور شوفاژ تعیین می‌شود. به این خاطر، قیمت نصب شوفاژ با توجه به محیط، میزان تجهیزات لازم (لوله کشی، نصب شیرآلات و ...)، اقدامات لازم برای آماده سازی شوفاژ، سختی کار و زمان صرف‌شده متغیر است.

برخی اوقات نوع و برند این وسایل نیز می‌تواند بر هزینه نصب رادیاتور تاثیر بگذارد. برای مثال، ممکن است حدود قیمت نصب حوله خشک کن با هزینه نصب رادیاتور پنلی در یک بازه قرار نگیرد.

 

اجرت نصب صحیح رادیاتور شوفاژ

 

مزایای نصب رادیاتور شوفاژ با «خدمت از ما»

نصب صحیح رایاتور شوفاژ بر اساس یکسری قواعد مشخص و تخصصی به تکنسین‌های نصب شوفاژ آموزش داده می‌شود. به دلیل تخصصی بودن این کار، برای نصب رادیاتور شوفاژ در مدل‌های مختلف مثل نصب حوله خشک کن، نصب رادیاتور پنلی و همچنین نصب پکیج، انتخاب یک شرکت تاسیساتی معتبر اولین قدم است.

گاهی اوقات اطلاعات ناکافی افراد در زمینه خدمات تاسیساتی و نداشتن شناخت کافی، منجر نصب ناقص، هدررفت هزینه نصب رادیاتور شوفاژ و صرف زمان بیهوده می‌شود. ثبت سفارش در سایت و اپلیکیشن «خدمت از ما» شما را با مشاوره آنلاین رایگان، و همچنین ارتباط با افراد متخصص در این زمینه با صرف حداقل هزینه و زمان مواجه می‌کند.

تنها با ثبت سفارش رایگان برای نصب رادیاتور شوفاژ، کارشناسان و تکنسین‌های متخصص در نقاط مختلف شهر با شما در ارتباط خواهند بود. با مشاهده سوابق کاری این افراد در پروفایل آنها در پلتفرم «خدمت از ما»، و البته نظرات و امتیازات مشتریان قبلی آنها، انتخاب بهترین متخصص برایتان ساده‌تر خواهد بود.

 

مراحل و طریقه نصب رادیاتور شوفاژ

مراحل و طریقه نصب ردیاتور شوفاژ بر اساس برند و نوع این سیستم گرمایشی می‌تواند متفاوت باشد. به‌عنوان نمونه، طریقه نصب رادیاتور بوتان، طریقه نصب رادیاتور پره ای و همین‌طور طریقه نصب رادیاتور لورچ در یک سری اقدامات خاص با هم تفاوت دارند.

اما مجموعه فعالیت‌های انجام شده برای راه‌اندازی و نصب رادیاتور شوفاژ در قالب چند نکته مهم جمع آوری شده در این قسمت، برای تمامی رادیاتورها مشترک هستند.

 

نکات مهم نصب صحیح رادیاتور شوفاژ

نکات بیان شده در این قسمت به صورت تجربی و بر اساس تخصص افراد در هنگام نصب رادیاتور شوفاژ در مدل‌ها مختلف جمع آوری شده است. دانستن این موارد در هنگام نصب و نگهداری از این سیستم گرمایشی اهمیت بالایی دارد:

  • از اعمال فشار بر شیرآلات نصب‌شده روی و داخل دیوار هنگام نصب رادیاتور شوفاژ خودداری کنید. این فشار به مرور زمان ممکن است منجر به ترک خوردن دیوار و ایجاد نشتی در لوله‌ها و اتصالات شود.
  • برای جریان مناسب هوا و بهینه‌سازی مصرف انرژی هنگام فعالیت شوفاژ، فاصله 7 تا 10 سانتی‌متری را بین شوفاژ و دیوار در هنگام نصب رادیاتور شوفاژ رعایت کنید.
  • از شیرهای ترموستات که در کاهش هزینه گاز و همین‌طور افزایش طول عمر انواع رادیاتور تاثیر به سزایی دارد، برای نصب رادیاتور شوفاژ استفاده کنید. این مورد شاید هزینه نصب رادیاتور را افزایش دارد، اما ارزش آن را دارد.
  • برای انجام هواگیری به صورت اتوماتیک، از شیر هواگیر اتومات استفاده کنید. این تجهیزات در افزایش عمر استفاده شوفاژ و جلوگیری از نشتی آب در این سیستم گرمایشی تاثیر زیادی دارند.
  • برای جریان بهتر هوای گرم در محیط اطراف، شوفاژ را هنگام نصب رادیاتور شوفاژ آزاد بگذارید و طبق برنامه‌ای منظم این وسیله را تمیز کنید. این اقدام علاوه بر بالا بردن بهره‌وری، در جلوگیری از سیاه و کدر شدن سطح شوفاژ نیز موثر است.

 

هزینه نصب رادیاتور پنلی

 

تجهیزات مورد نیاز برای نصب رادیاتور شوفاژ

در بخش تخمین دستمزد نصب رادیاتور اشاره کردیم که لیست تجهیزات لازم برای نصب رادیاتور شوفاژ، پس از کارشناسی محیط و انتخاب مکان مناسب برای انجام این کار تهیه می‌شود.

در این لیست می‌توان به ابزارآلات لازم برای لوله کشی هنگام نصب رادیاتور شوفاژ و تجهیزات اصلی مانند شیر ترموستاتیک رادیاتوردانفوس، قفل ترموتسات و انواع شیرآلات برای به جریان انداختن آب گرم و سرد در این سیستم گرمایشی اشاره کنیم.

 

نحوه ثبت سفارش برای نصب رادیاتور شوفاژ در «خدمت از ما»

نصب رادیاتور شوفاژ مانند دیگر سیستم‌های گرمایشی یک اقدام کاملا تخصصی است، و باید توسط افراد و تکنسین‌های آموزش‌دیده در این زمینه انجام شود. برای دسترسی آسان به نزدیک‌ترین شرکت‌های تاسیساتی به محل زندگی‌تان، می‌توانید در سایت و اپلیکیشن «خدمت از ما» ثبت سفارش کنید.

پس از ثبت درخواست در «خدمت از ما» از طریق تلفن همراه یا رایانه‌تان به راحتی می‌توانید به مشخصات نزدیک‍ترین متخصصان نصب رادیاتور شوفاژ در مدل‌های مختلف دسترسی داشته باشید. هزینه نصب رادیاتور پنلی و ... را رایگان از آنها استعلام کنید، سابقه کاری ثبت‌شده و نظرات مشتریان قبلی آنها را بررسی کنید، بهترین را انتخاب کنید، و نصب رادیاتور شوفاژتان را با خیال راحت به آنها بسپارید.

امتیاز دهید

4.84 امتیاز از 193 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
نصب رادیاتور شوفاژ

نظرات

علی رضا رشیدی
علی رضا رشیدی
4.4
18 خدمت موفق
نصب رادیاتور شوفاژ
بابک شیرازی

ممنون از آقای رشیدی، بسیار ماهر ، با معرفت قیمت هم مناسب.

روح اله شاطری
روح اله شاطری
4.6
55 خدمت موفق
نصب رادیاتور شوفاژ
شهروز محسنی

خیلی خوش قول و کار بلد , دلسوز و سریع , واقعا راضی هستم از کارشون . فوق العاده بودن ممنون از آقای شاطری و برنامه خوبتون , حتما به دوستانم معرفی میکنم ایشون رو

مجید معصومی
مجید معصومی
5.0
3 خدمت موفق
نصب رادیاتور شوفاژ
وحید رمضانی

نحوه برخورد مناسب بود منصف بودن و به موقع کار را تحویل دادن

در این شهرها می توانید سفارش نصب رادیاتور شوفاژ را ثبت کنید:

loading