قیمت نصب آبگرمکن در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه نصب آبگرمکن" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
 • 80,000 تومان
 • 100,000 تومان
 • 120,000 تومان
 • 150,000 تومان

شما در کدام شهر به نصب آبگرمکن نیاز دارید؟

نصب آبگرمکن را به متخصصش بسپار

یکی از راه‌های تأمین آب گرم مصرفی در ساختمان، نصب آبگرمکن است. برخی افراد باور دارند که اگر نصب آبگرمکن دیواری یا ایستاده را خودشان انجام دهند، در هزینه‌های خود صرفه‌جویی می‌کنند. به همین خاطر شروع به جستجوی آموزش نصب آبگرمکن ایستاده، طریقه نصب آبگرمکن دیواری ایران شرق، آموزش نصب آبگرمکن بوتان b3115 و ... می‌کنند.

اما نباید لوله کشی آبگرمکن را کم‌اهمیت دانست و نسبت به خطرات نصب نادرست و غیراستاندارد آبگرمکن بی توجه بود. بطورکلی، در انواع مختلف ابگرمکن، نصب آبگرمکن گازی ایستاده، آبگرمکن دیواری و یا آبگرمکن برقی، یکی از مراحل نصب، لوله کشی گاز، آب و سیمکشی برق است که باید با کمترین خطا انجام شود. 

در ادامه با ما همراه باشید تا ضمن بیان نکاتی درباره طریقه نصب آبگرمکن دیواری، به بررسی عوامل مؤثر بر قیمت نصب آبگرمکن و انتخاب بهترین آبگرمکن و نصاب آبگرمکن بپردازیم. همچنین سریعترین راه استعلام هزینه نصب آبگرمکن دیواری بوتان و دیگر برندها را به شما پیشنهاد می دهیم.

 

نصب آبگرمکن دیواری بوتان b3115

 

 

قیمت نصب آبگرمکن چگونه تعیین می‌شود؟

همان‌طور که می‌دانید، قیمت نصب آبگرمکن تحت تأثیر فاکتورهای متعددی است. مهمترین عامل نوع آبگرمکن است که زمینی (ایستاده)، دیواری یا برقی باشد. در مرحله بعد، چند مورد مشترک هم هست، بنابراین فرقی ندارد که قصد نصب آبگرمکن دیواری را داشته باشید یا نصب آبگرمکن ایستاده، عوامل تعیین‌کننده‌ هزینه نصب آبگرمکن عبارتند از:

 

برند آبگرمکن (بوتان، آزمون، سپهر الکتریک، ایمن گاز مشهد، ویتو، تکنو هاوس و ...)

با توجه به اینکه بوتان، معروفترین و رایجترین برند وسایل گرمایشی (مخصوصاً آبگرمکن دیواری) است، بسیاری از مشتریان ما به دنبال هزینه نصب آبگرمکن دیواری بوتان هستند. با توجه به اینکه مدل های مختلف آبگرمکن بوتان، شرایط نصب متفاوتی دارند (مثلاً آبگرمکن بدون فن را در هر جایی نمیتوان نصب کرد)، بهتر است مستقیماً با نصاب آبگرمکن بوتان مشورت کنید.

 

هزینه نصب براساس اندازه آبگرمکن (ظرفیت)

در نصب آبگرمکن، توجه به ظرفیت دستگاه در تأمین آب گرم و نیاز مصرف کننده بسیار مهم است. آبگرمکن های با ظرفیت بالا مناسب محیط های با کاربری تجاری بزرگ یا مسکونی بزرگ هستند و باید شرایط نصب آن ها توسط متخصص بررسی و تایید شود. این مدل آب گرم کن ها، قیمت بالاتری دارند و اجرت نصبشان هم بیشتر است.

 

قیمت نصب و راه اندازی طبق نوع سوخت آبگرمکن (برقی، گازی یا خورشیدی)

بطور کلی، ساخت و نصب آبگرمکن های خورشیدی، هزینه بالاتری دارد؛ چرا که تجهیزات و مواد گران قیمتی در آن به کار می رود. البته با توجه با سازگاری با محیط زیست و رایگان بودن سوخت، طرفداران خودش را دارد و در بلند مدت، استفاده و نصب آبگرمکن خورشیدی به صرفه است.

قیمت نصب آبگرمکن برقی، با توجه به عدم نیاز به نصب دودکش، کمتر از هزینه نصب آبگرمکن دیواری یا زمینی گازسوز است. آبگرمکن های برقی هم انواع مختلفی دارند (دیواری، زمینی، زیر سینکی یا روی شیر) که هزینه نصب هر کدام متفاوت است.

 

محل نصب آبگرمکن

محل رایج نصب آبگرمکن در بیشتر خانه ها و آپارتمان ها، آشپزخانه است. بر این اساس، لوله کشی آب سرد و گرم و همینطور دودکش، طبق استانداردها در آشپزخانه انجام می شود.

اگر قصد داشته باشید محل نصب را تغییر دهید و یا در مراحل ساخت ضوابط لازم نصب آبگرمکن رعایت نشده باشد، برای انجام خدمات اضافی باید مبلغ بیشتری بپردازید.

 

اجرت نصاب آبگرمکن

یک نکته مهم در تعیین هزینه نصب ابگرمکن دیواری یا ایستاده، دستمزد نصاب است. چنانچه محل شما در فاصله دورتری از نصاب باشد، هزینه ایاب و ذهاب نصاب به اجرت نصب آبگرمکن افزوده می شود.

 

لیست قیمت نصب آبگرمکن

خدمات نصب آبگرمکن قیمت خدمات (به روز رسانی سال1400)
قیمت نصب آبگرمکن ایستاده 250.000 تا 300.000 تومان
هزینه نصب آبگرمکن دیواری 150.000 تا 200.000 تومان
نصب آبگرمکن برقی 120.000 تا 180.000 تومان
اجرت لوله کشی آبگرمکن توافقی

 

طبق نظرسنجی که از مشتریان داشتیم، شفاف بودن روند قیمت‌گذاری خدمات نصب آبگرمکن و روند اجرایی کار، مهمترین دلیل رضایت آنها از این سرویس است. در «خدمت از ما» این امکان وجود دارد که قیمت خدمات نصب آبگرمکن دیواری یا ایستاده را به رایگان از متخصصین استعلام کنید. پس از دریافت چند پیشنهاد قیمت، می‌توانید با خواندن نظرات دیگر مشتریان، مناسب‌ترین متخصص را انتخاب کنید.

 

خدمات نصب آبگرمکن دیواری

 نصب آبگرمکن دیواری و به خصوص نصب آبگرمکن دیواری بوتان بدون شک یکی از محبوب‌ترین خدمات نصب آبگرمکن در بازار آنلاین «خدمت از ما» است. در ادامه سایر خدمات پرمتقاضی این حوزه را ملاحظه می‌کنید:

 • نصب آبگرمکن گازی ایستاده (زمینی)، نصب آبگرمکن دیواری
 • نصب آبگرمکن دیواری بوتان b3115، آزمون، سپهر الکتریک و ...
 • اجرای لوله کشی آبگرمکن دیواری (آب، گاز و برق)
 • نصب آبگرمکن برقی ایستاده و دیواری
 • نصب آبگرمکن دیواری در بالکن، آشپزخانه، حمام و سرویس بهداشتی

البته توجه داشته باشید که نصب آبگرمکن در بالکن جز در موارد خاصی انجام نمی‌شود و نصب آبگرمکن دیواری در حمام و سرویس بهداشتی براساس نکات ایمنی به هیچ وجه توصیه نمی‌شود. اگر برای نصب از یک نصاب آبگرمکن کاربلد کمک بگیرید، خیالتان راحت باشد چراکه متخصصین آموزش دیده همواره به نکات ایمنی و استانداردها توجه می‌کنند.

 

نصب آبگرمکن دیواری بوتان

 

آموزش نصب آبگرمکن

در این قسمت شما را برای نصب آبگرمکن دیواری و برقی راهنمایی کرده‌ایم. نکات مهمی که بایستی در نحوه نصب ابگرمکن به آن‌ها توجه کنید را نیز مفصل شرح داده‌ایم.

 

طریقه نصب آبگرمکن دیواری

پس از اینکه براساس متراژ محیط، مدل آبگرمکن دیواری خود را انتخاب کردید، بایستی مراحل نصب و راه اندازی ابگرمکن را مطابق آنچه در ادامه آمده است، دنبال کنید.

 

انتخاب محل مناسب و استاندارد

بهترین محل نصب آبگرمکن، آشپزخانه است. نصب آبگرمکن در بالکن، حمام، سرویس بهداشتی و فضای بسته اتاق به هیچ وجه مجاز نیست. معمولا آبگرمکن در فاصله 1/2 تا 1/4 متری از کف و دور از سایر وسایل گازسوز مثل اجاق گاز نصب می‌شود.

فاصله استاندارد آبگرمکن از دیوار و کابینت‌های کناری باید حداقل 15 سانتی متر باشد و تا دیوار روبروی محل نصب، حداقل 1 متر فاصله وجود داشته باشد.

 

لوله کشی آبگرمکن دیواری

همان‌طور که گفتیم، لوله کشی آبگرمکن دیواری باید اصولی و طبق استاندارد لوله کشی انجام شود؛ چرا که کمترین خطا هنگام لوله کشی ساختمان اعم از لوله کشی آبگرمکن دیواری، لوله‌کشی پکیج، لوله‌کشی گاز و مانند آن می‌تواند ضرر و زیان‌های جبران ناپذیری را به وجود آورد. براساس فاصله استاندارد آبگرمکن تا کف، محل قرارگیری لوله آب سرد ارتفاع 1 تا 1/2 متری است. بهتر است لوله و شیر گاز هم در همین ارتفاع و بین ورودی آب سرد و لوله آب گرم قرار گیرد.

پس نصب آبگرمکن دیواری، تعمیر آبگرمکن را کم اهمیت نگیرید و حتما این کار را به یک سرویسکار یا لوله کش مجرب بسپارید. لوله کشی آبگرمکن دیواری شامل لوله‌کشی آب سرد و گرم، لوله‌کشی گاز و دودکش مناسب است. اگر از آبگرمکن‌های ایستاده با اصطلاحا زمینی نیز استفاده می‌کنید، باز هم از این قاعده مستثنی نیستید. کارهای نصب و لوله کشی این مدل‌ها نیز باید توسط کسانی انجام شود که به‌صورت تخصصی آموزش نصب آبگرمکن ایستاده را دیده باشند.

 

اجرت و هزینه نصب آبگرمکن دیواری بوتان

 

نصب آبگرمکن روی دیوار

در این مرحله لازمست تا با دقت اندازه گیری محل پیچ دستگاه و فاصله تا لوله کشی آب سرد و گرم را انجام دهید تا فاصله‌های استاندارد رعایت شده و مراحل نصب آبگرمکن با آسانی به انجام برسد:

 1. با باز کردن شیر رگلاتور و پیچ اتصال بدنه، کاور یا همان روپوش دستگاه را جدا کنید.
 2. ارتفاع صفحه پشت آبگرمکن را با عدد 1/2 تا 1/4 متری فاصله از کف جمع کنید تا محل قرارگیری بالاترین نقطه بدنه آبگرمکن روی دیوار را پیدا کنید.
 3. از صفحه پشتی، محل قرارگیری پیچ های آبگرمکن را انداز بگیرید و به همان اندازه از محل بالاترین نقطه بدنه آبگرمکن روی دیوار، پایین آمده و علامت بزنید.
 4. فاصله پیچ ها را به تعدادی که در صفحه پشت بدنه وجود دارد، مشخص کنید. دقت کنید تا نقاط علامتگذاری شده باید تراز باشند.
 5. با دریل نقاط را سوراخ کرده، رولپلاک و نگهدارنده آبگرمکن را در آن‌ها وارد کنید.

 

اتصال آبگرمکن به لوله کشی آب و گاز

حال که آبگرمکن را روی دیوار نصب کرده‌اید، باید با استفاده از لوله مسی یا شلنگ فشار قور و واشر، ورودی آب سرد و آب گرم را به لوله کشی مربوطه وصل کنید.

برای اتصال به لوله گاز، دقت کنید که انشعاب دیگری از آن گرفته نشده باشد. معمولاً از شلنگ مخصوص گاز و بست فلزی استفاده می‌شود اما بعضاً لوله مسی و تفلون هم بکار برده می‌شود.

 

مراحل نصب دودکش آبگرمکن

یکی از مراحل مهم در نصب هر وسیله گازسوز از جمله نصب آبگرمکن گازی ایستاده یا دیواری، نصب دودکش برای خروج دود حاصل از احتراق است. اهمیت این مرحله به دلیل خطرات ناشی از گازهای سمی و کشنده می‌باشد.

استانداردهای نصب دودکش آبگرمکن و محل دهانه دودکش عبارتند از:

 • کانال کشی دودکش، زانویی‌ها و کلاهک H باید از جنس ورق فولادی گالوانیزه باشند.
 • پیش از نصب دودکش به خروجی آبگرمکن حتما باید از باز بودن مجرای دودکش ساختمان و خروج گاز مطمئن شد.
 • استفاده از حداکثر دو عدد زانویی 90 درجه در مسیر دودکش آبگرمکن به دودکش ساختمان مجاز است.
 • دهانه خروجی دودکش روی بام باید حداقل 1 متر از کف بام، و حداقل 3 متر از دیوارهای جانبی فاصله داشته باشد.
 • لازم است روی دهانه خروجی دودکش، کلاهک T شکل نصب شود.
 • قطر دهانه دودکش برای آبگرمکن های دیواری کوچه 10 و بزرگ 15 سانتی متر است. برای آبگرمکن با ظرفیت حرارتی زیاد و بسیار زیاد، قطر دهانه بایستی با بررسی کارشناس نصب مشخص شود.
 • به هیچ وجه زانویی را مستقیماً به کلاهک تعدیل آبگرمکن وصل نکنید. بلکه ابتدا با یک لوله عمودی 25 سانتی متری و حداکثر دو عدد زانویی کلاهک آبگرمکن را به دهانه دودکش متصل کنید.

 

نصب آبگرمکن برقی دیواری

 

مراحل نصب آبگرمکن برقی

آبگرمکن برقی از انواع آبگرمکن است که استفاده از آن در ایران بسیار رواج دارد. اگر در این زمینه تجاربی دارید، و می‌خواهید نصب آبگرمکن برقی ایستاده یا دیواری را خودتان انجام دهید، مراحل زیر را طی کنید:

 1. برای نصب آبگرمکن برقی ابتدا باید روکش‌های لوله ورودی و خروجی آبگرمکن را جدا کنید.
 2. با استفاده از یک انبردست، یکی از شلنگ‌های پرفشار را به ورودی آب سرد متصل کنید و آن را محکم ببندید.
 3. سپس شلنگ پرفشار دوم را به خروجی آب گرم وصل کنید و آن را محکم ببندید.

توجه داشته باشید که هنگام نصب آبگرمکن برقی باید از نشتی آن جلوگیری کنید. در صورتی که به تنهایی نمی‌توانید از عهده نصب آن برآیید، بهتر است از کمک یک نصاب آبگرمکن بهره ببرید. 

 

مزیت نصب اب گرم کن ایستاده

 

هنگام نصب آبگرمکن دیواری و ایستاده به این موارد توجه کنید

حال که به طریقه نصب آبگرمکن دیواری و آموزش نصب آبگرمکن ایستاده پرداختیم. نکاتی را جمع بندی کرده‌ایم که اگر آنها را بدانید، قطعا به‌طور موثرتری می‌توانید خود را برای نصب آبگرمکن دیواری بوتان یا هر نوع و برند دیگری آماده کنید، بهترین نصاب آبگرمکن در شهرتان را پیدا کرده، و به خوبی با او همکاری کنید. این نکات عبارت‌اند از:

 

آبگرمکن گازی یا برقی

از نظر نوع سوخت آبگرمکن، معمولا دو نوع رایج آبگرمکن برقی و آبگرمکن گازی در بازار موجود است. توجه کنید که، هزینه نصب آبگرمکن گازی از آبگرمکن برقی بیشتر است. زیرا هزینه لوله کشی گاز بر قیمت نصب تاثیر می‌گذارد. علاوه بر هزینه نصب، آبگرمکن برقی معمولاً ارزان تر از آبگرمکن گازی است. بنابراین چنانچه لازم است در هزینه هایتان صرف جویی کنید، آبگرمکن برقی ممکن است گزینه مناسبتری باشد. آبگرمکن برقی برای محیط های کوچک مناسب تر است و نیاز به دودکش برای خروج دود ندارد.

به جز این دو نوع، آبگرمکن نفتی و خورشیدی هم وجود دارد که به اندازه آبگرمکن های برقی و گازی مرسوم نیستند.

 

طریقه نصب آبگرمکن دیواری tankless water heater

 

آبگرمکن مخزن‌دار یا بدون مخزن

آبگرمکن مخزن‌دار همان آبگرمکن ایستاده یا زمینی است. همانطور که از نامش مشخص است یک مخزن آب دارد و هنگامی که روی دمای خاصی تنظیم شود، آب را گرم کرده و در مخزن خود نگه می‌دارد. در مقابل، آبگرمکن بدون مخزن (tankless) یا آبگرمکن دیواری در لحظه استفاده و روشن شدن شمعک، آب را گرم می‌کند. کاملاً واضح است که، آبگرمکن بدون مخزن از لحاظ مصرف انرژی بهینه تر است.

هرچند نصب آبگرمکن دیواری بوتان و برندهای دیگر روزبه‌روز در حال محبوب‌تر شدن است، اما این موضوع منجر به کاهش تقاضا برای نصب مدل‌های مخرن‌دار و حتی آموزش نصب آبگرمکن ایستاده نشده است. یکی از دلایل مهم این موضوع، اقتصادی‌تر بودن نصب آبگرمکن مخزن دار در مقایسه با نصب آبگرمکن بدون مخزن یا همان نصب آبگرمکن دیواری است. علاوه بر قیمت دستگاه و اجرت نصب آبگرمکن ایستاده، نیاز به تعمیرات و هزینه تعمیر این نوع آبگرمکن در مقایسه با آبگرمکن بدون مخزن، کمتر است.

 

برند آبگرمکن

شاید برایتان جالب باشد که آبگرمکن علاوه بر کیفیت و کارکردش، بر اساس برندش نیز میان نصابان آبگرمکن ارزش‌گذاری می‌شود. زیرا نام برند، تاثیر مستقیمی بر خرید آبگرمکن دارد. در کنار این موضوع به این نکته هم توجه کنید که مرکزی که آبگرمکن را از او خریداری می‌کنید، باید دستگاه را با خدمات پس از فروش مانند نصب آبگرمکن به شما ارائه کند.

علاوه بر خدمات پس از فروش برندهای مختلف، در دسترس بودن قطعات هم از جمله نکاتی است که در زمان انتخاب آبگرمکن خوب باید به آن توجه کرد.

 

اندازه آبگرمکن

حجم آب مصرفی و متراژ ساختمان معیار مهم برای انتخاب اندازه آبگرمکن است. البته در صورتی که از آبگرمکن‌های بدون مخزن استفاده کنید، به قدرت آبگرمکن و سرعت عمل برای گرم کردن حجم آب مورد نیاز توجه می‌شود. به عنوان مثال، نصب آبگرمکن بوتان b3115 برای محیط مسکونی و تجاری با فشار آب فوق العاده کم مناسب است و ظرفیت حرارتی آن زیاد است. 

 

محل نصب آبگرمکن

فاکتور بعدی که در خرید و هزینه نصب آبگرمکن ایستاده و دیواری تأثیرگذار است، محل نصب و سختی کار نصاب است. در واقع این معیار بر دستمزد نصاب آبگرمکن تاثیر می‌گذارد. اگر آبگرمکن شما باید برداشته شود و یا در ارتفاع کار کند، کار نصب بیش‌تر طول می‌کشد.

البته اگر نیازی به این کار شد، لازم نیست نگران نتیجه کار باشید. نصابان حرفه‌ای با تمام این موارد و راه حل‌های آن در دوره‌های آموزش نصب آبگرمکن ایستاده و دیواری بوتان، آزمون و ... آشنا شده‌اند.

 

آموزش نصب آبگرمکن ایستاده

 

انتخاب بهترین آبگرمکن دیواری یا زمینی

آبگرمکن با مصرف خانگی و غیر خانگی، با هدف تأمین آب گرم مورد نیاز، در مدل‌های برقی یا گازی و مخزن دار یا بدون مخزن به‌ کار گرفته می‌شود. انتخاب نوع آبگرمکن نیازمند آشنایی با انواع آبگرمکن‌های موجود در بازار است.

پیش از آنکه تصمیم بگیرید به نصب آبگرمکن دیواری بوتان نیاز دارید یا سراغ فیلم‌های آموزش نصب آبگرمکن ایستاده  بروید، بهتر است با متخصص تاسیسات گرمایشی مشورت کنید. نصاب آبگرمکن می‌تواند با در نظر گرفتن بودجه، حجم آب گرم مورد نیاز، و میزان استفاده شما بهترین آبگرمکن دیواری یا ایستاده را برای نصب به شما پیشنهاد دهد.

مواردی که در انتخاب آبگرمکن مناسب باید به آن توجه کرد:

 • کاربری محیط (مسکونی، اداری، تجاری کوچک یا تجار بزرگ)
 • فشار آب (مخصوصاً هنگام انتخاب و نصب بهترین آبگرمکن دیواری بسیار مهم است)
 • میزان مصرف گاز یا برق و رده مصرف انرژی
 • بیشترین فاصله تا شیر آب گرم

 

نصب آبگرمکن دیواری یا پکیج؟

جدا از گزینه‌های متعددی که برای تامین آب گرم و گرمایش ساختمان در بازار تاسیسات وجود دارد، آب‌گرم‌کن و پکیج دو وسیله گرمایشی پر استفاده هستند. زیرا نصب، تعمیر و نگه‌داریشان راحت‌تر است.

اما ممکن به جای انتخاب بین نصب آبگرمکن دیواری بوتان یا نصب آبگرمکن ایستاده، در تصمیم گیری میان نصب آبگرمکن و نصب پکیج خود دچار تردید شوید. در این‌جا بهتر است به این نکته توجه کنید که پکیج علاوه بر گرم کردن آب، می‌تواند به همراه رادیاتور و شوفاژها گرمایش ساختمان را نیز تامین کند و برای استفاده از این ظرفیت ها باید در مراحل نقشه کشی و اجرای تاسیسات ساختمان تصمیم خود را برای نصب ابگرمکن یا پکیج بگیرید. علاوه بر اینکه معمولاً پکیج از آبگرمکن قیمت بالاتری دارد، هزینه نگهداری و تعمیر پکیج نیز از قیمت تعمیرات آبگرمکن بیشر است.

 

تعمیر یا نصب آب‌گرم‌کن جدید؟

به طور میانگین، آبگرمکن 10 تا 15 سال پس از نصب (متناسب با برند آبگرمکن و نوع آن) عمر مفید دارد. چنانچه آبگرمکن بعد از 10-15 سال دچار مشکل شود، تعمیر آبگرمکن چاره کار نیست، و بهتر است با آبگرمکن جدید جایگزین شود. برای نصب آبگرمکن جدیدتان می‌توانید روی متخصصین فعال در «خدمت از ما» حساب کنید.

البته اگر به لطف استفاده صحیح و سرویس منظم آبگرمکن شما قابل تعمیر باشد، یک تعمیرکار آبگرمکن ماهر می‌تواند عمر دوباره به آبگرمکن ببخشد.

 

نصب آبگرمکن گازی ایستاده

 

به متخصص نصب آبگرمکن در منزل نیاز دارید؟

قبل از هر چیز، برای نصب آبگرمکن باید نوع دستگاه خود را مشخص کنید. سپس متناسب با متراژ خانه (یا هر فضایی که می‌خواهید آبگرمکن را برای آن نصب کنید) و نوع مصرف خود (خانگی یا غیرخانگی)، اندازه و برند آبگرمکن را انتخاب کنید.

باتوجه به اینکه آب گرم کن ها در برندها و مدل‌های متنوعی در بازار هست، برای انتخاب آبگرمکن مناسب با کاربری شما، بهتر است با یک فرد آشنا با ظرفیت و ویژگی و نصب آبگرمکن دیواری، ایستاده و گازی یا برقی مشورت کنید تا از هزینه نصب آبگرمکن دیواری بوتان هم مطلع شوید.

برای تصمیم گیری بهتر، سفارش خود را در «خدمت از ما» به رایگان ثبت کنید. پس از دریافت رایگان چندین پیشنهاد قیمت نصب آبگرمکن و بر اساس نظرات کاربران قبلی، بهترین نصاب آبگرمکن را انتخاب کنید. فرقی نمی‌کند در کدام شهر هستید یا برای نصب آبگرمکن دیواری بوتان b3115، آزمون یا هر برند دیگری اقدام می‌کنید؛ متخصصان در نزدیکی شما هستند.

امتیاز دهید

4.73 امتیاز از 246 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
نصب آبگرمکن

نظرات

حبیب حقیقت فر
حبیب حقیقت فر
5.0
83 خدمت موفق
نصب آبگرمکن
مینو عباد

بسیار خوش قول بودن و در اسرع وقت خودشونو رسوندن.و عیب و پیدا کردن خداوند بهشون قوت بده ازشون ممنونم

علیرضا مزروعی
علیرضا مزروعی
4.9
140 خدمت موفق
نصب آبگرمکن
رسول حسینی

بسیار عالی بودن از هر نظر هم اخلاق و برخورد و هم تخصص ،هم انصاف. کاری که تعمیرکاران قبلی نتونستن انجام بدن ایشون بسرعت و با هزینه بسیار کمتر انجام دادن

علیرضا قمری
علیرضا قمری
4.8
218 خدمت موفق
نصب آبگرمکن
مريم ميرشكاري

بسيار كارشون عالي و حرفه اي بود ،منصف و خوش برخورد بودن.

در این شهرها می توانید سفارش نصب آبگرمکن را ثبت کنید:

 • نصب آبگرمکن تهران
 • نصب آبگرمکن کرج
 • نصب آبگرمکن اصفهان
 • نصب آبگرمکن مشهد
 • نصب آبگرمکن شیراز
 • نصب آبگرمکن تبریز
 • نصب آبگرمکن اهواز
 • نصب آبگرمکن پردیس
 • نصب آبگرمکن آمل
 • نصب آبگرمکن ارومیه
 • نصب آبگرمکن دماوند
 • نصب آبگرمکن ورامین
 • نصب آبگرمکن بندرعباس
 • نصب آبگرمکن خاوران شرقی
 • نصب آبگرمکن نسیم شهر
 • نصب آبگرمکن هشتگرد
 • نصب آبگرمکن ماهدشت
 • نصب آبگرمکن اندیشه
 • نصب آبگرمکن شهر قدس
 • نصب آبگرمکن خرم آباد
 • نصب آبگرمکن قزوین
 • نصب آبگرمکن گرگان
 • نصب آبگرمکن فردیس
 • نصب آبگرمکن زاهدان
 • نصب آبگرمکن محمدشهر
 • نصب آبگرمکن اراک
 • نصب آبگرمکن شهریار
 • نصب آبگرمکن رباط کریم
 • نصب آبگرمکن رشت
 • نصب آبگرمکن پاکدشت
 • نصب آبگرمکن همدان
 • نصب آبگرمکن کرمانشاه
 • نصب آبگرمکن ساری
 • نصب آبگرمکن پرند
 • نصب آبگرمکن کرمان
 • نصب آبگرمکن ملارد
 • نصب آبگرمکن ری
 • نصب آبگرمکن یزد
 • نصب آبگرمکن رودهن
 • نصب آبگرمکن قائم شهر
 • نصب آبگرمکن شاهین شهر
 • نصب آبگرمکن اسلامشهر
 • نصب آبگرمکن کمال شهر
 • نصب آبگرمکن زنجان
 • نصب آبگرمکن قرچک
 • نصب آبگرمکن اردبیل
 • نصب آبگرمکن قم
loading