شما در کدام شهر به نصب آبگرمکن نیاز دارید؟

نصب آبگرمکن را به متخصصش بسپار

یکی از راه‌های تأمین آب گرم، نصب آبگرمکن دیواری یا ایستاده است. هنوز هستند عده‌ای که باور دارند، اگر نصب آبگرمکن دیواری یا مخزنی را خودشان انجام دهند، در هزینه‌های خود صرفه‌جویی می‌کنند. اما نصب آبگرمکن برقی یا آبگرمکن گازی ایستاده یا دیواری به لوله کشی گاز، آب و برق نیاز دارد؛ که لوله کشی آن باید با کمترین خطا انجام شود. پس نصب آبگرمکن دیواری را کم اهمیت نپندارید. در ادامه با ما همراه باشید تا به بررسی عوامل مؤثر بر قیمت نصب آبگرمکن و انتخاب بهترین آبگرمکن و نصاب آبگرمکن بپردازیم.

 

نصب آبگرمکن

 

 

قیمت نصب آبگرمکن چگونه تعیین می‌شود؟

همان‌طور که می‌دانید، قیمت نصب آبگرمکن متغیر است. برند، نوع، اندازه آبگرمکن، محل نصب آبگرمکن و دستمزد نصاب از عوامل تعیین کننده‌ی هزینه نصب آبگرمکن هستند. طبق نظرسنجی که از مشتریان داشتیم، شفاف بودن روند قیمت گذاری خدمات و روند اجرایی کار موجب رضایت دریافت خدمات می‌شود. در "خدمت از ما" این امکان وجود دارد که قیمت خدمات نصب آبگرمکن دیواری یا ایستاده را به رایگان از متخصصین بگیرید. پس از دریافت چند پیشنهاد قیمت، می‌توانید با خواندن نظرات دیگر مشتریان، خودتان مناسب‌ترین متخصص را انتخاب کنید.


 

عوامل مؤثر بر قیمت نصب آبگرمکن

  • نصب آبگرمکن گازی یا برقی: معمولاً دو نوع رایج آبگرمکن برقی و آبگرمکن گازی در بازار موجود است. مثلاً آبگرمکن گازی از سوخت گاز برای گرم کردن آب استفاده می‌کند؛ و آبگرمکن برقی از برق استفاده می‌کند. هزینه نصب آبگرمکن گازی از آبگرمکن برقی بیشتر است. زیرا هزینه لوله کشی گاز بر قیمت نصب تاثیر می‌گذارد.


  • نصب آبگرمکن مخزن‌دار یا آبگرمکن دیواری بدون مخزن: آبگرمکن مخزن‌دار یا آبگرمکن ایستاده، دائماً آبِ گرم را در مخزن خود نگه می‌دارد. درحالی‌که آبگرمکن بدون مخزن یا آبگرمکن دیواری در لحظه‌ی استفاده و روشن شدن شمعک، آب را گرم می‌کند. به همین خاطر آبگرمکن بدون مخزن، موجب صرفه‌جویی در مصرف انرژی می‌شود. اما به یاد داشته باشید که نصب آبگرمکن مخزن دار از نصب آبگرمکن بدون مخزن ارزان‌تر است.

 

نصب آبگرمکن دیواری

 

  • برند آبگرمکن: شاید برایان جالب باشد که آبگرمکن علاوه بر کیفیت و کارکردش، بر اساس برند نیز میان نصابان آبگرمکن ارزش‌گذاری می‌شود. زیرا نام برند، تاثیر مستقیمی بر خرید آبگرمکن دارد. در کنار این موضوع به این نکته هم توجه کنید آبگرمکنی که می‌خرید، آبگرمکن را با خدمات پس از فروش به شما ارائه کند.

  • اندازه آبگرمکن: حجم آب مصرفی و متراژ ساختمان معیار مهم برای انتخاب اندازه آبگرمکن است. البته در صورتی‌که از آبگرمکن‌های بدون مخزن استفاده کنید؛ قدرت آبگرمکن و سرعت عمل برای گرم کردن حجم آب مورد نیاز موردتوجه قرار می‌گیرد. با توجه به اینکه میزان مصرف آب گرم در تابستان و زمستان کاملاً با هم متفاوت است،‌ این موضوع را هنگام خرید مدنظر قرار دهید. 

  • محل نصب آبگرمکن: فاکتور بعدی که در خرید و هزینه نصب آبگرمکن تأثیرگذار است، محل نصب آبگرمکن و سختی کار نصاب است. در واقع این معیار بر دستمزد نصاب آبگرمکن تاثیر می‌گذارد. اگر آبگرمکن شما باید برداشته شود و یا در ارتفاع کار کند، کار نصب بیش‌تر طول می‌کشد.

 

نصب آبگرمکن بوتان

 

انتخاب بهترین آبگرمکن دیواری یا زمینی

آبگرمکن با مصرف خانگی و غیر خانگی، با هدف تأمین آب گرم موردنیاز، در مدل‌های برقی یا گازی و مخزن دار یا بدون مخزن به‌ کار گرفته می‌شود. انتخاب نوع آبگرمکن نیازمند آشنایی با انواع آبگرمکن‌های موجود در بازار است. برای این کار بهتر است با متخصص تاسیسات گرمایشی مشورت کنید. نصاب آبگرمکن می‌تواند با در نظر گرفتن بودجه، حجم آب گرم موردنیاز و میزان استفاده شما بهترین آبگرمکن دیواری یا ایستاده را برای نصب انتخاب کند. 


 

خدمات نصب آبگرمکن دیواری شامل:

  •  نصب آبگرمکن گازی ایستاده، نصب آبگرمکن دیواری، نصب آبگرمکن زمینی

  • نصب آبگرمکن دیواری بوتان b3115، آزمون، سپهرالکتریک و ...

  • اجرای لوله کشی ورودی و خروجی آبگرمکن دیواری

  • نصب آبگرمکن دیواری در بالکن، حمام و ... 


 

نصب آبگرمکن دیواری یا نصب پکیج؟

جدا از گزینه های متعددی که برای تاُمین آب گرم و گرمایش ساختمان در بازار تاسیسات وجود دارد، آبگرمکن و پکیج دو وسیله گرمایشی پر استفاده هستند. زیرا نصب، تعمیر و نگه‌داریشان راحت‌تر است. اما ممکن در تصمیم گیری برای نصب آبگرمکن و نصب پکیج خود دچار تردید باشید. در این‌جا بهتر است به این نکته توجه کنید که پکیج علاوه بر گرم کردن آب، می‌تواند به همراه رادیاتور و شوفاژها، گرمایش ساختمان را تأمین کند.


 

تعمیر یا نصب آبگرمکن جدید؟

به طور میانگین، آبگرمکن پس از نصب 10 تا 15 سال (متناسب با برند آبگرمکن و نوع آن) عمر مفید دارد. چنانچه آبگرمکن برقی یا آبگرمکن دیواری بعد از 10-15 سال دچار مشکل شود، تعمیر آبگرمکن چاره کار نیست؛ بهتر است با آبگرمکن جدید و به‌روز جایگزین شود. اما اگر آبگرمکن قابل تعمیر باشد، یک تعمیرکار آبگرمکن عمر دوباره به آبگرمکن دیواری یا ایستاده می‌بخشد.

 

نصب آبگرمکن ایستادهپ

 

به متخصص نصب آبگرمکن در منزل نیاز دارید؟

اول نوع آبگرمکن خود را مشخص کنید. سپس متناسب با متراژ خانه (یا هر فضایی که می‌خواهید آبگرمکن را نصب کنید) و نوع مصرف خود (خانگی یا غیرخانگی)، اندازه و برند آبگرمکن را انتخاب کنید. برای تصمیم گیری بهتر، سفارش خود را در "خدمت از ما" به رایگان ثبت کنید. سپس بر اساس نظرات کاربران قبلی، بهترین نصاب آبگرمکن را انتخاب کنید.