قیمت نصب آبگرمکن در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه نصب آبگرمکن" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت
 • 60,000 تومان
 • 100,000 تومان
 • 150,000 تومان
 • 350,000 تومان

شما در کدام شهر به نصب آبگرمکن نیاز دارید؟

نصب آبگرمکن را به متخصصش بسپار

نصب آبگرمکن یکی از راه‌های تأمین آب گرم مصرفی در ساختمان است. هنوز هستند عده‌ای که باور دارند، اگر نصب آبگرمکن دیواری را خودشان انجام دهند، در هزینه‌های خود صرفه‌جویی می‌کنند. به همین خاطر شروع به جستجوی آموزش تصویری نصب آبگرمکن دیواری بوتان، طریقه نصب آبگرمکن دیواری ایران شرق، آموزش نصب آبگرمکن بوتان b3115 می‌کنند.

لوله کشی آبگرمکن را کم اهمیت نپندارید. نصب آبگرمکن گازی ایستاده یا دیواری به لوله کشی گاز، آب و برق نیاز دارد؛ که باید با کمترین خطا انجام شود. 

در ادامه با ما همراه باشید تا به بررسی عوامل مؤثر بر قیمت نصب آبگرمکن و انتخاب بهترین آبگرمکن و نصاب آبگرمکن بپردازیم. 

 

نصب آبگرمکن دیواری بوتان b3115

 

 

قیمت نصب آبگرمکن چگونه تعیین می‌شود؟

همان‌طور که می‌دانید، قیمت نصب آبگرمکن متغیر است. برند، نوع، اندازه آبگرمکن، محل نصب و دستمزد نصاب از عوامل تعیین کننده‌ی هزینه نصب آبگرمکن هستند. طبق نظرسنجی که از مشتریان داشتیم، شفاف بودن روند قیمت گذاری خدمات و روند اجرایی کار موجب رضایت دریافت خدمات می‌شود. در "خدمت از ما" این امکان وجود دارد که قیمت خدمات نصب آبگرمکن دیواری یا ایستاده را به رایگان از متخصصین بگیرید. پس از دریافت چند پیشنهاد قیمت، می‌توانید با خواندن نظرات دیگر مشتریان، خودتان مناسب‌ترین متخصص را انتخاب کنید.

 

خدمات نصب آبگرمکن دیواری شامل:

 •  نصب آبگرمکن گازی ایستاده، نصب آبگرمکن دیواری و زمینی

 • نصب آبگرمکن دیواری بوتان b3115، آزمون، سپهرالکتریک

 • اجرای لوله کشی آبگرمکن دیواری (آب، گاز و برق)

 • نصب آبگرمکن دیواری در بالکن، حمام و آشپزخانه

 

لوله کشی آبگرمکن دیواری

همان طور که گفتیم، لوله کشی آبگرمکن دیواری باید اصولی و طبق استاندارد لوله کشی انجام شود. چرا که کمترین خطا هنگام لوله کشی ساختمان اعم از لوله کشی آبگرمکن دیواری، لوله‌کشی پکیج، لوله‌کشی گاز و مانند آن می‌تواند ضرر و زیان‌های جبران ناپذیری را به وجود آورد. پس نصب آبگرمکن دیواری یا تعمیر آبگرمکن را کم اهمیت نگیرید و حتما این کار را به یک سرویسکار یا لوله کش مجرب بسپارید. لوله کشی آبگرمکن دیواری شامل لوله‌کشی آب سرد و گرم، لوله‌کشی گاز و دودکش مناسب است.

 

نصب آبگرمکن دیواری

 

هنگام نصب آبگرمکن به این موارد توجه کنید:

 • آبگرمکن گازی یا برقی: معمولاً دو نوع رایج آبگرمکن برقی و آبگرمکن گازی در بازار موجود است. هزینه نصب آبگرمکن گازی از آبگرمکن برقی بیشتر است. زیرا هزینه لوله کشی گاز بر قیمت نصب تاثیر می‌گذارد.


 • آبگرمکن مخزن‌دار یا بدون مخزن: آبگرمکن مخزن‌دار یا آبگرمکن ایستاده، دائماً آبِ گرم را در مخزن خود نگه می‌دارد. درحالی‌که آبگرمکن بدون مخزن یا آبگرمکن دیواری در لحظه‌ی استفاده و روشن شدن شمعک، آب را گرم می‌کند. به همین خاطر آبگرمکن بدون مخزن، موجب صرفه‌جویی در مصرف انرژی می‌شود. نصب آبگرمکن مخزن دار از نصب آبگرمکن بدون مخزن ارزان‌تر است.


 • برند آبگرمکن: شاید برایتان جالب باشد که آبگرمکن علاوه بر کیفیت و کارکردش، بر اساس برند نیز میان نصابان آبگرمکن ارزش‌گذاری می‌شود. زیرا نام برند، تاثیر مستقیمی بر خرید آبگرمکن دارد. در کنار این موضوع به این نکته هم توجه کنید آبگرمکنی که می‌خرید، آبگرمکن را با خدمات پس از فروش به شما ارائه کند.

 • اندازه آبگرمکن: حجم آب مصرفی و متراژ ساختمان معیار مهم برای انتخاب اندازه آبگرمکن است. البته در صورتی‌که از آبگرمکن‌های بدون مخزن استفاده کنید؛ قدرت آبگرمکن و سرعت عمل برای گرم کردن حجم آب مورد نیاز موردتوجه قرار می‌گیرد. 

 • محل نصب آبگرمکن: فاکتور بعدی که در خرید و هزینه نصب آبگرمکن تأثیرگذار است، محل نصب و سختی کار نصاب است. در واقع این معیار بر دستمزد نصاب آبگرمکن تاثیر می‌گذارد. اگر آبگرمکن شما باید برداشته شود و یا در ارتفاع کار کند، کار نصب بیش‌تر طول می‌کشد.

 

نصب آبگرمکن بوتان

 

انتخاب بهترین آبگرمکن دیواری یا زمینی

آبگرمکن با مصرف خانگی و غیر خانگی، با هدف تأمین آب گرم موردنیاز، در مدل‌های برقی یا گازی و مخزن دار یا بدون مخزن به‌ کار گرفته می‌شود. انتخاب نوع آبگرمکن نیازمند آشنایی با انواع آبگرمکن‌های موجود در بازار است. برای این کار بهتر است با متخصص تاسیسات گرمایشی مشورت کنید. نصاب آبگرمکن می‌تواند با در نظر گرفتن بودجه، حجم آب گرم موردنیاز و میزان استفاده شما بهترین آبگرمکن دیواری یا ایستاده را برای نصب انتخاب کند. 

 

نصب آبگرمکن دیواری یا پکیج؟

جدا از گزینه‌های متعددی که برای تامین آب‌گرم و گرمایش ساختمان در بازار تاسیسات وجود دارد، آب‌گرم‌کن و پکیج دو وسیله گرمایشی پر استفاده هستند. زیرا نصب، تعمیر و نگه‌داریشان راحت‌تر است. اما ممکن در تصمیم گیری میان نصب آبگرمکن و نصب پکیج خود دچار تردید باشید. در این‌جا بهتر است به این نکته توجه کنید که پکیج علاوه بر گرم کردن آب، می‌تواند به همراه رادیاتور و شوفاژها، گرمایش ساختمان را تأمین کند.

 

تعمیر یا نصب آب‌گرم‌کن جدید؟

به طور میانگین، آبگرمکن پس از نصب 10 تا 15 سال (متناسب با برند آبگرمکن و نوع آن) عمر مفید دارد. چنانچه آبگرمکن بعد از 10-15 سال دچار مشکل شود، تعمیر آبگرمکن چاره کار نیست. بهتر است با آبگرمکن جدید جایگزین شود. اما اگر آبگرمکن قابل تعمیر باشد، یک تعمیرکار آبگرمکن عمر دوباره به آبگرمکن شما می‌بخشد.

 

نصب آبگرمکن ایستادهپ

 

مراحل نصب دودکش آبگرمکن:

 • نصب کلاهک H روی دهانه خروجی آبگرمکن
 • لوله دودکش، زانویی‌ها و کلاهک H باید از جنس ورق فولادی گالوانیزه باشد.
 • پیش از نصب دودکش آبگرمکن حتما از باز بودن دودکش ساختمان مطمئن شوید.
 • استفاده از حداکثر دو عدد زانویی 90 درجه در مسیر دودکش آبگرمکن به دودکش ساختمان مجاز است.
 • توجه کنید که دهانه خروجی دودکش روی بام باید حداقل یک متر از کف بام فاصله داشته باشد و فاصله آن از دیوارهای جانبی نیز حداقل 3 متر باشد.

 

به متخصص نصب آبگرمکن در منزل نیاز دارید؟

قبل از هر چیز برای نصب آبگرمکن، باید نوع آبگرمکن خود را مشخص کنید. سپس متناسب با متراژ خانه (یا هر فضایی که می‌خواهید آبگرمکن را نصب کنید) و نوع مصرف خود (خانگی یا غیرخانگی)، اندازه و برند آبگرمکن را انتخاب کنید. برای تصمیم گیری بهتر، سفارش خود را در "خدمت از ما" به رایگان ثبت کنید. سپس بر اساس نظرات کاربران قبلی، بهترین نصاب آبگرمکن را انتخاب کنید. فرقی نمی‌کند در کدام شهر هستید یا برای نصب آبگرمکن دیواری بوتان b3115 یا آزمون یا هر برند دیگری اقدام می‌کنید. متخصصان در نزدیکی شما هستند.

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
نصب آبگرمکن

نظرات

افشین مبین علی
افشین مبین علی
3.8
12 خدمت موفق
نصب آبگرمکن
مرادی

کار خوب بدون عیب نقص انجام شد. ممنون از برنامه خدمت از ما.

سیدکریم حسینی
سیدکریم حسینی
4.7
544 خدمت موفق
نصب آبگرمکن
حسین کشاورزی

با سپاس فراوان از متخصص عزیز جناب آقای حسینی بی نهایت از زحمات شما ممنون و سپاسگزارم که با دقت و صبر فراوان رضایت ما را حاصل نمودید. موفق و پایدار باشید

سیدکریم حسینی
سیدکریم حسینی
4.7
544 خدمت موفق
نصب آبگرمکن
رضا قاسم خانی

سلام و عرض ادب با سپاس فراوان از زحمات جناب اقای حسینی که هم از نظر وقت شناسی و هم از نظر فنی بسیار کار کشته و فنی از نظر اخلاقی که بسیار بسیار انسان شریف و زحمت کشی هستند ایشون و یک خسته نباشید به تیمه بسیار خوب و عالیتون با ارزوی موفقیته روز افزون و سلامتی وتندرستی برای ایشان و تیمه شما بزرگواران.

4.71 امتیاز از 227 رای

loading