نصب رادیاتور شوفاژ تهران

با ثبت جزییات درخواست خود، بهترین نصابان رادیاتور شوفاژ تهران را مشاهده کنید.

دسترسی به 978 نصاب رادیاتور شوفاژ در تهران

نصب رادیاتور شوفاژ تهران

نصب رادیاتور شوفاژ تهران

نصب رادیاتور شوفاژ تهران، از خدمات پردرخواست حوزه گرمایشی در  خدمت از ما است. بسیاری از خانه های قدیمی و نوساز در تهران به رادیاتور و شوفاژ مجهز هستند. رادیاتورها انواع مختلفی دارند که نصب و تعمیر آنها متفاوت است. در ادامه به نحوه دسترسی به نصاب رادیاتور شوفاژ تهران، قیمت نصب رادیاتور شوفاژ در تهران، مزایای نصب رادیاتور شوفاژ، انواع نصب رادیاتور شوفاژ و طریقه نصب رادیاتور شوفاژ در تهران می پردازیم.

 

دسترسی آسان به نصاب رادیاتور شوفاژ در تهران:

همانطور که آگاهی دارید دسترسی به متخصصین در کلان شهر تهران کار آسانی نیست. خدمت از ما برای تمامی خدمات فعال مورد نیازتان، لیستی از بهترین متخصصین را در اختبارتان قرار می دهد. برای این کار کافی است برای نصب رادیاتور تهران در اپلیکیشن یا سایت خدمت از ما ثبت درخواست کنید. پس از آن تعدادی از نصابان رادیاتور شوفاژ تهران برای شما پیشنهاد قیمت ارسال می کنند. پس از خواندن پروفایل نصاب رادیاتور شوفاژ و نظرات دیگران و مقایسه قیمت های پیشنهادی، می توانید بهترین متخصص برای نصب رادیاتور شوفاژ را انتخاب نمایید.


مزایای نصب رادیاتور شوفاژ


•    خطرات آن نسبت به بخاری بسیار کمتر است. مثلا گاز گرفتگی و آتش سوزی منزل را تهدید نمی کند.
•    با استفاده از رادیاتور از گرمای مناسب و متعادلی در همه جای منزل برخوردار می‌شوید.
•    نصب و راه اندازی رادیاتور آسان است و هزینه های جانبی آن کم است.


انواع رادیاتور شوفاژ 


رادیاتور و شوفاژ از گذشته تا به حال انواع مختلفی داشته است. در زیر به انواع آن اشاره می کنیم.
1. رادیاتور فولادی پره ای: با تعداد پره های مختلف بودند که در قدیم بیشتر استفاده می‌شد. در هنگام تعمیر رادیاتورهای فولادی امکان کم و زیاد شدن پره وجود ندارد. در صورت سوراخ شدن رادیاتور فولادی، تعمیر رادیاتور به صرفه نیست و هزینه تعمیر آن زیاد است.
2. رادیاتور های پره ای آلومینیومی: این نوع رادیاتور در برندهای مختلف تولید می شوند و امروزه مرسوم ترین نوع رادیاتور هستند. این نوع رادیاتورها به خصوص ایران رادیاتور با مدل ترمو و کال از با کیفیت ترین و پربازده ترین نوع رادیاتور می باشند.
3. رادیاتور پنلی یا متری: در چند سال اخیر در ساختمان‌ها استفاده شده است. کم و زیاد نمی‌شود و کارایی رادیاتور پره ای را ندارد.
4. رادیاتور حوله ای یا حوله خشک کن حمام: این نوع رادیاتور، در پره ها و تعداد لوله های مختلف در طرحها و رنگهای متفاوت در بازار موجود است و معمولا کاربرد آن برای حمام و سرویس های بهداشتی است.
5. رادیاتور قرنیزی: این نوع رادیاتور در مکان هایی که فضای کم و محدودی دارند به صورت قرنیز نصب می‌شوند.


طریقه نصب رادیاتور شوفاژ تهران


بعد از انشعاب گیری لوله کشی شوفاژ تا محل مورد نظر توسط نصاب رادیاتور، برای نصب رادیاتور در ابتدا شیر رادیاتور را به لوله شوفاژ وصل نمایید. لوله کشی شوفاژ یک لوله رفت و یک لوله برگشت دارد که شیرهای رفت و برگشت به آن وصل می‌شوند.
امروزه در تهران و سایر شهرستان‌ها معمولا از لوله اتصالات پلاستیکی، پلیمری و پنج لایه برای لوله کشی شوفاژ استفاده می شود. به این خاطر در حال حاضر برای نصب رادیاتور از زانو و بوشن یکسر فلزی برای متصل کردن به شیرهای رادیاتور استفاده می‌شود.

معرفی برترین نصابان رادیاتور شوفاژ در تهران

"خدمت از ما" و دسترسی آسان به متخصصین

درخواستتان را به ما بگویید
درخواستتان را به ما بگویید

با پاسخ به چند سوال کوتاه، درخواست خود را توضیح دهید. ما درخواست شما را برای متخصصین مناسب برای انجام کارتان ارسال می‌کنیم.

قبل از انجام کار به رایگان قیمت بگیرید
قبل از انجام کار به رایگان قیمت بگیرید

در کوتاهترین زمان، 3 تا 5 متخصص به شما پیشنهاد انجام کار داده و حدود هزینه را به رایگان اعلام می‌کنند. می‌توانید از طریق چت یا تماس، با متخصصین ارتباط بگیرید.

مناسبترین متخصص را انتخاب کنید
مناسبترین متخصص را انتخاب کنید

با مشاهده پروفایل کاری متخصصین و مقایسه پیشنهادها، می توانید مناسب‌ترین فرد را برای انجام کارتان انتخاب کنید.

نظرات

نادر آدینه وند قبادی
نادر آدینه وند قبادی
5
9 خدمت موفق
نصب رادیاتور شوفاژ
فردین چراغی

خیلی محترم و حرفه ای بودن در کارشون، چندین نفر قبل از ایشون اومده بودن اما مشکلی رفع نشد، با تشخیص دقیقشون اسید شویی لوله های شوفاژ انجام گرفت، و گرما به خونه ی ما برگشت، سرمای زمستونی خونه هاتون رو به ایشون بسپرید تا گرمای تابستون رو دریافت کنید.❤️

بهمن یاوری
بهمن یاوری
4.7
72 خدمت موفق
نصب رادیاتور شوفاژ
محمد صباحی

بسیار عالی، منظم، مسلط، متبهر، منصف، صادق، بسیار راضی، حتی برای منزل پدرم هم قرار شد به ایشون زحمت بدیم. بسیار عالی مشاوره دادن، بسیار دلسوز هستند، ثانیه ای برای انتخاب ایشون جهت انجام امور تردید نکنید. باتشکر از نرم افزار خدمت از ما که ایشون رو معرفی کردن، همچنین این نرم افزار کار رو برای ما هم راحت کرد. تنتون سالم دوستان

مظفر اکبری
مظفر اکبری
4.8
12 خدمت موفق
نصب رادیاتور شوفاژ
محمدرضا سمیعی

برا من شوفاژ نصب کردن با اینکه لوله کش قبلی خرابکاری کرده بود ولی اقای اکبری با صبر و حوصله ایراد را برطرف کرده و شوفاژ را نصب کردن

کسب درآمد خدمت از ما
علاوه بر نصب رادیاتور شوفاژ، سایر خدمات فعال در تهران را مشاهده کنید.
مشاهده خدمات فعال تهران
امتیاز دهید

5.00 امتیاز از 130 رای

سایر عبارت های جستجو شده برای نصب رادیاتور شوفاژ تهران

  • نصب رادیاتور شوفاژ تهران
  • قیمت نصب رادیاتور شوفاژ تهران
  • نصب رادیاتور آلومینیومی تهران
  • نصب رادیاتور تهران
  • نصب رادیاتور پنلی تهران
  • نصب رادیاتور پره ای تهران
  • نصب رادیاتور در تهران
loading