کاور شوفاژ

ثبت درخواست "نصب رادیاتور شوفاژ "
کاور شوفاژ

کاور شوفاژ یا کاور رادیاتور، که بطور عامیانه به روشوفاژی معروف است، یک محصول دکوراتیو بوده که جلوه منزل را بهتر می‌کند. خیلی از افراد تمایل دارند، شوفاژ به دلیل قرار گرفتن در بخشی از سالن، از دید افراد پنهان باشد. کاور شوفاژ یا کاور رادیاتور، این امکان را به راحتی ایجاد می کند. کاور شوفاژ در طرح‌های متنوع و مختلف برای سلیقه‌ها و دکوراسیون‌های متنوع تولید و قابل عرضه است. از دیگر امکانات کاور شوفاژ جلوگیری از برخورد مستقیم دست کودک با بدنه رادیاتور و همین طور کاهش صدای شوفاژ اشاره کرد. کاور شوفاژ نمدی، پارچه ای و حتی کاور شوفاژ ام دی اف از نمونه‌های تولید شده از کاور شوفاژ و رادیاتور است.

 

کاور شوفاژ یا کاور رادیاتور، یک قابلیت جدید برای پوشاندن رادیاتور از دید و جلوگیری از پخش صدای شوفاژ در منزل است. میزان استقبال کاربران و افراد برای استفاده از کاور شوفاژ به حدی است، که تمایل اموزش کاور شوفاژ نمدی برای دوخت را در یک سری از افراد برای کسب در آمد به وجود آورده است. امکان خرید کاور شوفاژ دست دوم، برای افرادی که تمایل به پرداخت هزینه بالا برای خرید کاور شوفاژ ندارند، وجود دارد.

 

کاور شوفاژ یا کاور رادیاتور - انواع کاور شوفاژ

 

کاور شوفاژ یا کاور رادیاتور چیست؟

برای پنهان کردن شوفاژ و رادیاتور از دید دیگران، انواع کاور شوفاژ یا کاور رادیاتور تولید شده است. کاور شوفاژ متناسب با سلیقه و نحوه چیدمان و دکوراسیون منزل شما، قابل انتخاب است. مرتب نشان دادن فضای منزل، جلوگیری از سوختن کودک در هنگام بالا بودن درجه رادیاتور، کاهش صدای شوفاژ ، از موارد اصلی در ضرورت کاربرد کاور شوفاژ در منزل است. امروزه انواع زیادی از کاور شوفاژ تولید و در فروشگاه‌های مخصوص چه بصورت حضوری و چه بصورت آنلاین از سایت های ‌فروشگاهی قابل خریداری است.

 

کاور شوفا/ز یا کاور رادیاتور چیست؟

 

انواع کاور شوفاژ را بشناسید.

شما با هر سلیقه و هر نحوه چیدمان منزل می‌توانید، از طرح های مختلف کاور شوفاژ، برای مرتب کردن فضای منزل و پنهان کردن رادیاتور از دید کاربران استفاده نمایید. اگر تمایل به پرداخت هزینه بالا برای خرید کاور شوفاژ ندارید، می‌توانید خرید کاور شوفاژ دست دوم را انتخاب کنید.

 

انواع کاور شوفاژ را بشناسید.

 

در ادامه این مطلب با انواع کاور شوفاژ و نمونه‌های مختلف کاور شوفاژ با تصویر آشنا شده، قابلیت‌های هر مدل را باهم مرور می‌کنیم.

 

کاور شوفاژ نمدی

کاور شوفاژ نمدی، به دلیل جنس کاور شوفاژ یا کاور رادیاتور به این نام شناخته، می‌شود. طرح‌های شکل گرفته بر روی این نوع کاور شوفاژ علاقمندی افراد را به استفاده از کاور شوفاژ نمدی بیشتر کرده است. در این قسمت چند نمونه، کاور شوفاژ نمدی را با هم می بینیم.

 

 انواع کاور شوفاژ - کاور شوفاژ نمدی

 

کاور شوفاژ پارچه‌ای

کاور شوفاژ پارچه‌ای، با کاربرد طرح‌هایی متنوع بیش از پیش افراد را متمایل به استفاده از کاور شوفاژ برای پوشاندن رادیاتور و شوفاژ در منزل کرده است. توجه به طرح‌های پر بازدید و امکان هماهنگی طرح روی روکش و کاور شوفاژ یا کاور رادیاتور پارچه ای از مهم ترین قابلیت‌های کاور شوفاژ پارچه ای برای افرادی است، که به ست کردن تمامی لوازم به کار رفته در منزل علاقمند هستند.

 

 انواع کاور شوفاژ - کاور شوفاژپارچه ای

 

کاور شوفاژ ام دی اف

کاور شوفاژ ام دی اف یا روکش چوبی شوفاژ از جدیدترین نمونه‌های کاور شوفاژ یا رادیاتور است. امروزه، با استقبال زیادی از سمت افرادی که دکوراسیون منزل را بر مبنای استفاده از چوب و کف پارکت در نظر گرفته اند، مواجه شده است. نمونه کاور شوفاژ ام دی اف، علاوه بر پوشاندن شوفاژ موارد کاربردی دیگری مثل گذاشتن گلدان روی شوفاژ در فصول گرم و همین طور گذاشتن بالشتگ روی شوفاژ و تبدیل شوفاژ به یک کاناپه گرم در زمستان اضافه کرده است.

 

 انواع کاور شوفاژ - کاور شوفاژام دی اف

 

قیمت کاور شوفاژ یا کاور رادیاتور

قیمت کاور رادیاتور بر اساس نوع و قابلیت‌ها و اندازه آن متغییر است. اگر به دنبال داشتن کاور رادیاتور ارزان هستید، یا برای مدت کوتاهی نیاز به استفاده از کاور شوفاژ داشته و هزینه زیاد بابت خرید را عقلانی نمی‌د انید، می توانید از کاور شوفاژ دست دوم استفاده کنید.

 

قیمت کاور شوفا/ز یا کاور رادیاتور

 

چند نمونه کاور شوفاژ یا کاور رادیاتور

در این قسمت برای مشاهده نمونه‌های مختلف کاور شوفاژ یا کاور رادیاتور با ما همراه باشید.

 

کاور شوفاژ یا کاور رادیاتور طرحدار فانتزی رنگی

کاور شوفاژ یا کاور رادیاتور طرحدار فانتزی رنگی

 

کاور شوفاژ یا کاور رادیاتور با طرح درب بازشو

کاور شوفاژ یا کاور رادیاتور با طرح درب بازشو

 

کاور شوفاژ یا کاور رادیاتور با قابلیت تبدیل به راحتی

کاور شوفاژ یا کاور رادیاتور با قابلیت تبدیل به راحتی

 

کاور شوفاژ یا کاور رادیاتور با طرح لانه زنبوری و چوبی

کاور شوفاژ یا کاور رادیاتور با طرح لانه زنبوری و چوبی

 

کاور شوفاژ یا کاور رادیاتور پارچه ای مخصوص اتاق کودکان

کاور شوفاژ یا کاور رادیاتور پارچه ای مخصوص اتاق کودکان

 

کاور شوفاژ یا کاور رادیاتور مناسب برای حمام و سالن 

کاور شوفاژ یا کاور رادیاتور مناسب برای حمام و سالن 

 

همانطور که مشاهده کردید، کاور شوفاژ با هر طرح و مدلی تولید و برای کاربرد در منزل ارائه می گردد، با انتخاب یک طرح متناسب با دکوراسیون منزلتان از این قابلیت بهره لازم را ببرید.

4.24 امتیاز از 22 رای

نصب رادیاتور شوفاژ

برای سرویس نصب رادیاتور شوفاژ از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

مطالب مرتبط با نصب رادیاتور شوفاژ

مطالب مرتبط با گرمایشی

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین
loading