راهنمای خرید پکیج

ثبت درخواست " نصب پکیج "
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
راهنمای خرید پکیج

راهنمای خرید پکیج مناسب برای خانه‌ی 80 متری به بالا 

در این مقاله پارامترهای موثر برای خرید بهترین پکیج گردآوری شده است و یک راهنمای جامع برای خرید پکیج برای شما گردآوری شده است. با نزدیک شدن فصل سرما، هیچ چیز لذت‌بخش‌تر از هوای گرم و مطبوع در خانه و یک دوش آب گرم برای رفع خستگی کارهای روزانه نیست. اولین لازمه چنین شرایطی خرید یک پکیج مناسب با توجه به متراژ خانه و استفاده از آن است.

بنابراین، اگر به‌دنبال یک راهنمای خرید پکیج جامع هستید و یا به دنبال شناخت پکیج مناسب برای آپارتمان 120متری و یا متراژ های دیگر هستید، یا به طور مثال قبل از خرید پکیج تمایل دارید که  قیمت پکیج بوتان برای خانه 100 متری را بدانید، مقاله‌ی امروز ما را از دست ندهید.

همچنین اگر سوالاتی مانند سوالات زیر را در ذهن دارید، این مطلب به شما کمک خواهد کرد تا مناسب ترین و بهترین پکیج را با توجه به شرایط خود انتخاب و خریداری کنید.

 • یک پکیج خوب چه ویژگی هایی دارد؟
 • چه سایز پکیجی مناسب آپارتمان من است؟
 • قیمت پکیج بوتان برای خانه 100 متری به بالا؟
 • پکیج مناسب برای خانه دوبلکس چیست؟
 • یک پکیج برای دو طبقه ساختمان کافی است؟
 • پکیج برای متراژ کمتر از 80 متر چه ویژگی هایی دارد؟
 • پکیج مناسب برای آپارتمان 90 متری چیست؟

 

پکیج چیست؟

پیش از راهنمای خرید پکیج، بهتر است کمی بیشتر در رابطه با این محصول بدانیم. پکیج‌های دیواری و انواع آن، امروزه جایگزینی مناسب برای موتورخانه‌های قدیمی هستند. این وسیله وظیفه‌ی گرمایش رادیاتور و تامین آب گرم مصرفی آپارتمان‌ها و خانه‌ها را به‌عهده دارد. طبیعتا قیمت انواع پکیج دیواری با توجه به سیستم گرمایشی که دارد، برند و تعداد مبدل‌های حرارتی متفاوت خواهد بود.

در کنار ویژگی‌های ساختاری، پکیج از تجهیزات سازنده مثل برد پکیج گرفته تا پرشر سوئیچ هوا و مواردی دیگر تشکیل شده است که آشنایی با این اجزا و نحوه عملکرد این دستگاه هم، در نحوه خرید آن تاثیر بسزایی دارد.

(مطلب پبشنهادی:  تنظیمات مخفی پکیج تاچی)

 

راهنمای خرید پکیج مناسب آپارتمان 100 متری

 

مزایای پکیج دیواری و استفاده از آن چیست؟

در ادامه راهنمای خرید پکیج لازم به بیان این مورد است که انواع پکیج دیواری، به‌عنوان رایج‌ترین سیستم گرمایشی در جهان، جایگزین بسیار مناسبی برای موتورخانه، آبگرمکن، شوفاژ مرکزی و سایر سیستم‌های مشابه به‌شمار می‌آید. محبوبیت روزافزون و استفاده رایج از این پکیج‌های دیواری حتی در واحدهای تجاری اطمینان ما را نسبت به کیفیت و کارایی این دستگاه از همیشه بیشتر می‌کند.

یکی از مهمترین مزایای پکیج نسبت به موتورخانه، کارایی بیشتر، هزینه و همچنین سرو صدای کمتر این وسیله است. به‌طور کلی از مزایای متعدد انواع پکیج دیواری می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • اشغال فضای بسیار کم (در حد یک آبگرمکن دیواری)
 • نصب و راه‌اندازی بدون زحمت همراه با نگهداری آسان ( نصب دودکش پکیج)
 • کارایی بالاتر در عین کم‌مصرف بودن و جلوگیری از هدر رفتن انرژی
 • تامین گرما به صورت کارآمد برای فضای خانه و در مدت زمان کوتاه
 • مستقل بودن واحدهای مسکونی برای استفاده، تنظیم و کنترل دستگاه
 • امنیت بالا با توجه به امکاناتی مانند سنسور دود، سنسورهای آب گرم 

در محتوای معایب پکیج، به صورت کامل به بررسی مزایا و معایب پکیج دیواری پرداخته ایم، که برای دانستن تمامی این موارد، می توانید به محتوای مربوطه مراجعه کنید.

 

قیمت پکیج بوتان برای خانه 100 متری

 

توجه به مشخصات فنی پکیج دیواری

شاید مشخصات فنی و لزوم توجه به مواردی از قبیل متراژ ساختمان، مسکونی یا تجاری بودن آن، دمای میانگین شهر، محل نصب پکیج دیواری و موارد مشابه شما را هنگام خرید پکیج، کمی نگران کرده باشد.

اما در نظر بگیرید که توجه و بررسی ویژگی‌های ساختاری و عملکردی پکیج تنها به استفاده بهینه آن ختم نشده و شرایط آتی کاربرد این وسیله را در نظر دارد. بعنوان مثال باید در هنگام خرید و نصب پکیج به نحوه سرویس و تعمیر پکیج، به مشخصات فنی توجه کرد، زیرا که موارد و نکات در تعمیر پکیج بوتان با تعمیر پکیج آریستون با یکدیگر متفاوت است.

(مطلب پبشنهادی: طرز کار پکیج )

 

راهنمای خرید پکیج و قیمت پکیج برای خانه 80 متری

 

مهمترین پارامترهای راهنمای خرید پکیج

در خرید پکیج، اصلا جای نگرانی نیست؛ پس از بررسی های کلی، می‌توان به اصلی ترین فاکتورهای تنظیم شده در راهنمای خرید بهترین پکیج برای مشتریان به موارد زیر اشاره داشت، که با بررسی و توجه به انها قبل از خرید پکیج، می توانید پکیج مناسب برای آپارتمان 100، 120 متری یا متراژ های دیگر را انتخاب کنید.

 

پکیج دیواری یا زمینی

اولین نکته‌ای که در راهنمای خرید پکیج باید به آن توجه کرد، زمینی یا دیواری بودن پکیج بوده که در نحوه  تعمیر و سرویس پکیج تاثیر بسزایی دارد. باتوجه به این که پکیج‌های دیواری در کارایی، مصرف کم، و عمر طولانی حرف اول را می‌زنند، در صورتی که متراژ خانه یا آپارتمان‌تان بالاست، بهتر است به سراغ پکیج‌های زمینی بروید.

علاوه بر به دلیل دسترسی راحت تر به پکیج های زمینی، مراحل تعمیر و سرویس پکیج راحت تر پیش می‌رود.

 

محاسبه ظرفیت پکیج مناسب 

یکی دیگر از نکات بسیار مهمی که بایستی در راهنمای خرید پکیج و هنگام خرید انواع پکیج دیواری به آن توجه کرد، متراژ و مساحت محیط و خانه شماست. با وجود اینکه به‌صورت تقریبی می‌توانیم ظرفیت مناسب را محاسبه کنیم، اما برای راحتی شما جدول زیر را (با توجه به سایزهای رایج پکیج‌ها) در این راهنمای خرید پکیج آورده‌ایم:

 

پکیج مناسب برای آپارتمان 100 متری به بالا

ظرفیت پکیج مساحت مناسب (متر مربع)
24 KW تا 150
28 KW 150 - 220
30 KW 220 - 300
35 KW 300 - 350

 

با توجه به جدول بالا یک قدم مهم را در انتخاب پکیج برای خانه دوبلکس، یک پکیج برای دو طبقه، و یا پکیج مناسب برای آپارتمان 90 متری برداشتید. توجه کنید که برای مثال یک پکیج دیواری محبوب مانند پکیج ۲۲هزار بوتان می‌تواند برای متراژهای کمتر مناسب باشد. پس حتما در هنگام انتخاب پکیج دیواری، به ظرفیت پکیج دیواری انتخابی توجه نمایید.

 

پکیج برای خانه دوبلکس

پکیج مناسب برای آپارتمان 120 متری

 

تک مبدل یا دو مبدل بودن پکیج

تک مبدل بودن یا دو مبدل بودن پکیج نیز در راهنمای خرید پکیج مهم است. پکیج‌های تک مبدل تنها یک مبدل دارند که هر دو وظیفه‌ی گرم کردن آب مصرفی و گرم کردن مدار گرمایش را به‌عهده دارد. اما در پکیج‌های دو مبدله، یک مبدل هر کدام از این وظایف را انجام می‌دهد.

یک پکیج دیواری با دو مبدل هم دیرتر جرم خواهد گرفت، و هم گرمای یکنواختی را برای شما فراهم می‌کند. همچنین، اگر املاح آب در محل زندگی شما بالاست، در انتخاب پکیج دیواری دو مبدله تردید نکنید.

در صورت بروز مشکلاتی مثل جرم گیری آبگرمکن، استفاده از بای پس پکیج، به شما در کنترل و پیشگیری آن کمک می‌کند.

 

پکیج فن ‌دار یا بدون فن

در ادامه این راهنمای خرید پکیج به محل نصب پکیج شما می‌رسیم. قرار است پکیج شما در بالکن نصب شود یا درون خانه؟ اگر قصد نصب پکیج را در تراس دارید، بایستی از مدل فن دار استفاده نمایید. محفظه‌ی احتراق پکیج‌های فن دار بسته هستند و همین مورد مقاومت آن‌ها را در برابر بادهای قوی بالا می‌برد.

همچنین اگر بیشتر از 1 متر از مسیر، دودکش پکیج افقی است، باید از مدل فن دار استفاده کنید. در غیر اینصورت می‌توانید از مدل بدون فن استفاه کنید.بخشی از علت روشن نشدن پکیج بوتان و دیگر برند‌های پکیج به دلیل عدم رعایت اصول نصب پکیج در این شرایط است. 

 

میزان آب گرم مصرفی

میزان مصرف آب گرم خانگی شما نیز یکی دیگر از مواردی است که در یک راهنمای خرید پکیج کامل باید به آن توجه شود. اگر میزان آب گرم مصرفی شما بالاست، ما استفاده از پکیج مخزن دار با ظرفیت‌های حرارتی بالا را پیشنهاد می‌کنیم. اما اگر میزان آب گرم مصرفی شما در خانه زیاد نیست، استفاده از پکیج های بدون مخزن هم گزینه مناسبی است.

مصرف گاز پکیج به نسبت دیگر مبدل‌های حرارتی مثل آبگرمکن‌های دیواری و مخزن دار کمتر است. در واقع برای مصرفه بهینه آب، گاز و دیگر انرژی‌های مصرفی، این وسیله گزینه مناسبتری می‌باشد.

 

یک پکیج برای دو طبقه

قیمت پکیج برای خانه 80 متری

 

پکیج مناسب برای آپارتمان 90 متری

در اینجا می خواهیم به انتخاب پکیج مناسب برای آپارتمانهایی با متراژ کمتر از 100، یعنی حدودا بین 50 تا 100 متر بپردازیم، در چنین مواردی، در وهله اول باید به سردسیر یا گرمسیر بودن منطقه مورد نظر توجه کرد.

برای مناطق سردسیر باید از پکیج هایی با ظرفیت بالاتر نسبت به مناطق گرمسیر استفاده کرد. پس برای مثال، در مناطق سردسیر پکیج مناسب آپارتمان 80 متری باید ظرفیت 22000 داشته باشد، اما برای یک آپارتمان 80 متری در منطقه گرمسیر، پکیج 20000 پاسخگو است.

 

قیمت پکیج بوتان برای خانه 100 متری به بالا

برای انتخاب پکیج برای آپارتمان های 100 و 120 متری به بالا، علاوه بر در نظر گرفتن مواردی از جمله، سردسیر یا گرمسیر بودن محل سکونت، میزان آب، برق و گاز مصرفی و همچنین تعداد رادیاتورها، به دلیل متراز بالا، بهتر است از پکیج های دو مبدل و فن دار استفاده کنید.

علاوه بر آن با توجه به شرایط آب و هوایی محل سکونت، پکیج مناسب برای آپارتمان 120 متری، یک پکیج با ظرفیت بین 24000 تا 28000 می‌باشد. 

علاوه بر موارد گفته شده در بالا، شما با توجه به برند انتخابی خود که می تواند، بوتان، آریستون و... باشد، باید با توجه به شرایط و مواردی که در نظر دارین، بهترین مدل آن برند را انتخاب کنید.

 

قیمت پکیج بوتان برای خانه 100 متری

 

 

سخن پایانی درباره راهنمای خرید پکیج

در این محتوا به بررسی موارد مهم در خرید پکیج و انتخاب پکیج مناسب برای آپارتمان 100 متر به بالا و زیر 100 متر پرداختیم. امروزه پکیج‌ها با برندهای مختلف و با مشخصات متفاوتی عرضه می‌شوند. پکیج ایران رادیاتور، پکیج بوتان، پکیج آریستون، پکیج ایساتیس و پکیج تاچی از محبوب‌ترین و بهترین پکیج‌ها در بازار هستند که با ظرفیت‌ها و مشخصات متفاوتی عرضه می‌شوند.

امیدواریم راهنمای خرید پکیج "خدمت از ما" به شما در انتخاب پکیج مناسب برای خانه‌ی شما مفید واقع شود. باید به این نکته توجه داشت که استفاده از مشاوره پکیج دیواری از طرف متخصصان این حوزه هم بهینه‌ترین گزینه را باتوجه به مصرف شما مشخص می‌کند، و هم از مشکلات آینده جلوگیری خواهد کرد.

امروز با کمک "خدمت از ما"، فاصله شما با بهترین متخصصان این حوزه و حوزه‌های دیگر، تنها چند کلیک است.

4.5 امتیاز از 1720 رای


نصب پکیج
برای سرویس نصب پکیج از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین