مشکلات و تعمیر پکیج آریستون

ثبت درخواست " سرویس و تعمیر پکیج "
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
مشکلات و تعمیر پکیج آریستون

در این مقاله به بررسی علل روشن نشدن پکیج آریستون، تعمیر پکیج آریستون (ARISTON) و مشکلات پکیج آریستون می‌پردازیم. تعمیر پکیج آریستون مانند هر پکیج دیواری دیگر از تخصصی‌ترین موارد تعمیر پکیج است. سرد شدن آب در حمام و روشن نشدن پکیج آریستون یا هر نوع خرابی پکیج آریستون نگرانی برای افراد خانه به وجود می‌آورد.

اما شما بدون نیاز به رفتن به نمایندگی پکیج آریستون در تهران و دیگر شهر‌ها می‌توانید درخواست تعمیر پکیج آریستون خود را در "خدمت از ما" ثبت نمایید. و برای رفع مشکلات پکیج آریستون از متخصصین فعال در "خدمت از ما" کمک بگیرید. بهترین متخصصین تعمیرات پکیج اریستون در "خدمت از ما" فعال هستند که شما می‌توانید آن‌ها را به صورت رایگان بیابید.

 

 

تعمیر پکیج آریستون نیازمند مهارت تعمیرکار است

هر پکیج دیواری از هر برندی که باشد، دیر یا زود به تعمیر و تعویض قطعات نیاز پیدا می‌کند. پکیج آریستون یک برند ایتالیایی است به همین دلیل، تعمیر پکیج آریستون و یا عیب یابی مشکلات پکیج آریستون مهارت خاصی را طلب می‌کند. بسیاری از مشتریان ما از مشکلاتی همچون، روشن نشدن پکیج آریستون و خرابی پکیج آریستون گلایه می‌کنند؛ لازم است بدانید که یک تعمیرکار با تجربه و با مهارت بالا، به لیست خطاهای پکیج آریستون تسلط کافی دارد و آن قدر تعمیرات پکیج آریستون را انجام داده است که با اولین بررسی‌ها می‌تواند در زمان خیلی کم به تعمیر و یا سرویس پکیج بپردازد.

 

آیا به دنبال بهترین مرکز عیب یابی پکیج آریستون هستید؟

بگر به دنیال یک تعمیرکار خوب برای تعمیر پکیج اریستون خود هستید، می توانید از خدمات آنلاین "خدمت از ما" کمک بگیرید. اما چرا برای تعمیر پکیج آریستون، درخواست خود را در" خدمت از ما" ثبت نمایید؟

 •  نیروها دارای دانش فنی و تجربی به روز می‌باشند و دوره‌های تعمیر پکیج آریستون ariston را دیده اند.
 • انواع خدمات تعمیر پکیج اریستون را از جمله روشن نشدن پکیج آریستون و دیگر مشکلات پکیج آریستون مانند، رسوب گيری پکیج یا تعویض فیلتر رسوب گیر پیکج و گرم نشدن آب و … را با بهترین کیفیت ارائه می‌دهد.
 • نیروهای متخصص در سریع ترین زمان ممکن، در محل شما حاضر می‌شوند.
 • تعمیرکاران از تمامی قطعات اورجینال و ایتالیایی پکیج آریستون (در صورت نیاز به تعویض قطعات) استفاده می‌کنند.
 • در نقاط مختلف تهران و دیگر شهرهای ایران مانند کرج، شیراز و اصفهان و ... نیروهای فعال دارد.
 • هزینه تعمیر پکیج آریستون را به صورت دقیق و بر اساس نرخ اتحادیه به مشتری خود اعلام می‌کنند.
 • در پایان کار، تعمیرکار یک فاکتور معتبر از کلیه هزینه‌های مربوط به عیب یابی پکیج آریستون را به مشتری ارائه می‌دهد.

 

تعمیر پکیج اریستون

 

رفع خرابی و مشکلات پکیج آریستون 

به دلیل این که پکیج دیواری آریستون ساخت کشور ایتالیا است، قیمت قطعات پکیج دیواری آریستون نسبت به پکیج‌های دیگر موجود در ایران کمی بالاتر است که برخی افراد آن را در ردیف معایب پکیج دیواری در این مدل می‌دانند. اما خوب است بدانید این برند پکیج از نظر ساختاری با نمونه‌های ایرانی تفاوت دارد.

بنابراین تعمیر پکیج آریستون هم با مدل‌های دیگر پکیج‌های دیواری کمی متفاوت است، و نیاز دارد تا فردی که برای عیب یابی پکیج آریستون برای شما فرستاده می‌شود، به تمامی‌مشکلات پکیج اریستون و تعمیر پکیج وارد باشد و با قطعات اصلی و اورجینال به رفع خرابی پکیج آریستون بپردازد. (همانند خدماتعیب یابی پکیج گلدیران یا تعمیر پکیج تاچی)

 

خدمات مربوط به تعمیرات پکیج اریستون

 

اصلی‌ترین مشکلات پکیج آریستون

 1. پکیج آریستون روشن نمی‌شود.
 2. کار کردن مداوم دستگاه بدون استفاده از آن
 3. نشتی آب از زیر پکیج
 4. کم شدن فشار آب گرم
 5. گرم نشدن رادیاتور و شوفاژ‌ها
 6. در صورت بروز هر یک از ایرادات فوق در پکیج برای تعمیر پکیج آریستون همانند دیگر برندها مثلسرویس پکیج بوتان اقدام کنید تا مشکلات بزرگ‌تری برای سیستم گرمایشی شما پیش نیاید.

 

علت روشن نشدن پکیج آریستون

بسیاری از مشتریان که با مشکل روشن نشدن پکیج آریستون مواجه می‌شوند، قبل از درخواست اعزام تعمیرکار بهتر است موارد زیر را چک کنند. 

 • مطمئن شوید که پریز برقی که پکیج را به آن متصل کرده‌اید برق دارد!
 • سیم برق پکیج آریستون را بررسی کنید که خراب نباشد.

 

علت خاموش شدن پکیج آریستون

علت خاموش شدن پکیج آریستون می‌تواند هر یک از موارد زیر باشد:

 • کمبود فشار آب در پکیج
 • وجود مشکل در ایجاد شعله
 • روشن نشدن چراغ پیلوت پکیج
 • خرابی فن پکیج
 • وجود نقص در برد دستگاه 
 • وجود مشکل در چرخش آب در سیستم

 

علت روشن شدن چراغ قرمز پکیج اریستون

روشن شدن چراغ در پکیج می‌تواند نشان از وجود در مشکل در دستگاه شما باشید. اگر چراغ قرمز پکیج آریستون روشن شود، به معنای ری استارت پکیج است. اما اگر می‌خواهید بدانید علت روشن شدن آن چیست، باید حتما با یک تعمیرکار مشورت کنید و آن را هر چه زودتر رفع کنید.

بررسی سایر مشکلات پکیج آریستون

در اینجا به بررسی برخی از مشکلات پکیج آریستون می پردازیم:

 

چرا با وجودی که پکیج آریستون کار می‌کند اما رادیاتور و شوفاژ به خوبی گرم نمی‌شوند؟

علت‌های مختلفی را برای این عیب می‌توان در نظر گرفت. اگر با این مشکل دست و پنجه نرم می‌کنید، نیازی نیست به دفترچه راهنمای پکیج آریستون دسترسی داشته باشید. تعمیرکاران پکیچ آریستون "خدمت از ما" به خوبی از عهده عیب یابی پکیج آریستون و تعمیر پکیج آریستون برمی‌آیند، اما بد نیست دلایلش را با هم بررسی کنیم تا هنگامی که تعمیرکار به خانه شما آمد از کار او مطلع باشید.

 1. کوتاه بودن ارتفاع شعله و یا تنظیم نبودن شیرگاز
 2. پایین بودن ظرفیت پکیج نسبت به تعداد شوفاژ‌ها
 3. هوا گرفتگی در پکیج دیواری آریستون و شوفاژ‌ها
 4. استفاده از سوپاپ بای پاس نامناسب
 5. نقص در پمپ مدار گرمایشی
 6. رسوب گرفتن مبدل و رادیاتور‌ها 
 7. لوله کشی نامناسب مدار گرمایش
 8. ایراد در برد کنترل پکیج اریستون

 

اجرای اقداماتی مشابه رسوب زدایی آبگرمکن دیواری و پکیج، بررسی وضعیت و تعویض سوپاپ بای پس پکیج، رفع نقص پرشر سوئیچ هوا در رفع ایرادات بیان شده تاثیر گذار است. برای شناخت کدخطاها و وضعیت راه اندازی مجدد قطعات، مطالعه دفترچه راهنمای پکیج آریستون توصیه می‌شود. 

 

مشکلات پکیج آریستون

 

چرا پکیج آریستون آب را به خوبی گرم نمی‌کند؟

گرم نشدن آب می‌تواند به چند علت عمده حتی در بهترین پکیج نصب شده در ساختمان رخ دهد. تعدادی از این علت‌ها مانند کم بودن ارتفاع شعله پکیج، خرابی برد کنترل دستگاه، اشکال در پمپ پکیج دیواری یا دودکش نامناسب سیستم می‌باشند. توجه داشته باشید که افراد مبتدی و بدون تخصص نمی‌توانند اقدام به تعمیر پکیج آریستون و عیب یابی پکیج آریستون کنند.

ریست کردن پکیج آریستون شاید در رفع خطا تاثیرگذار باشد اما بدون اطلاع دقیق، روند رفع خطا توصیه نمی‌شود. یک تعمیرکار پکیج با بررسی تمامی این موارد، پکیج شما را بدون هیچ گونه نقصی تحویل شما می‌دهد.

 


علت خوب کار نکردن سیستم گرمایشی چیست؟

یکی از مشکلات پکیج آریستون این است که با وجود این که آبگرمکن روشن می‌شود و آب را نیز گرم می‌کند، اما رادیاتورها و شوفاژ‌ها گرمای خوبی ندارند. قبل از این که پکیج را بررسی کنید یا برای تعمیر پکیج آریستون اقدام کنید، رادیاتور شوفاژ را نیز به یک متخصص بدهید تا هواگیری انجام دهد.

دیگر موارد مثل علت یکسره روشن ماندن پکیج را باید در پکیج دیواری خود بجویید و عیب یابی پکیج را در نزدیک‌ ترین زمان ممکن انجام دهید. به طور کلی توجه کافی به طرز کار پیکج، سرویس و تعمیر به موقع آن در کاهش هزینه تعمیر  پکیج اریستون تاثیر مستقیم دارد.

 

علت انفجاری روشن شدن آبگرمکن دیواری چیست؟

حتما تجربه کرده اید که پس از جرقه زدن‌های متعدد آبگرمکن و تلاش برای روشن شدن، صدای مهیبی از پکیج دیواری به گوش می‌رسد که بسیار آزار دهنده است. معمولا انفجاری روشن شدن پکیج به خاطر مشکلات جرقه زن است که یک سرویس کار پکیج می‌تواند به راحتی آن را تعمیر کند. دیگر علت‌ها عبارتند از:

 1. تنظیم نبودن فاصله الکترود جرقه زن و مشعل (تنظیم شعله آبگرمکن دیواری)
 2. تنظیم نبودن فشار گاز
 3. ضعیف شدن جرقه زن
 4. مسدود شدن سوراخ‌های مشعل در اطراف جرقه زن

 

دلیل افت کردن فشار آب در پکیج دیواری آریستون چیست؟

افت فشار آب می‌تواند به خاطر عملکرد پکیج نباشد و گاهی مرتبط با ایرادات موجود در لوله کشی ساختمان است. گاهی می‌تواند به علت وجود نشتی در مدار گرمایش پکیج آریستون یا وجود هوا در سیستم گرمایشی باشد. در هر صورت یک تعمیرکار مرتبط باید پکیج شما را بررسی کند و برای هواگیری و عیب یابی پکیج آریستون از دانش فنی او بهره ببرید.

برای بهره مندی از امکانات یک پکیج پیشرفته باید نسبت به نشانه‌ها و خطاهای مشاهده شده بر روی دستگاه حساس باشید. 

 


علت‌های نوسانات مکرر آب گرم مصرفی پکیج دیواری چیست؟

نشانه افت فشار آب، گرم و سرد شدن مداوم آن می‌باشد؛ عمده‌ترین دلایلی که می‌تواند نوسانات آب گرم در پکیج شود شامل موارد زیر می‌باشد:

 1. زیاد بودن ارتفاع شعله پکیج
 2. کم شدن دقت NTC 
 3. استفاده همزمان از آب گرم در قسمت‌های مختلف ساختمان (این علت امری کاملا طبیعی است)
 4. ضعیف بودن پمپ آب ساختمان و فشار آب ساختمان با افت مواجه است
 5. وجود نقص در شیر سه راهه در نوع دو مبدله

 

علاوه بر تعمیر پکیج آریستون، چه خدماتی داریم؟

 • تعمیرات پکیج تاچی
 • تعمیر پکیج ایران رادیاتور
 • تعمیر پکیج بوتان
 • تعمیرات پکیج مرکوری
 • تعمیرات پکیج ایساتیس
 • تعمیر پکیج اخگر
 • تعمیر پکیج فرولی
 • تعمیرات پکیج گلدیران و تمامی برند‌های دیگر

 

سخن پایانی

در این محتوا سعی شد که به بررسی دلایل و مشکلات پکیج آریستون پرداخته شود؛ امیدواریم که مطالب گفته شده شمارا در حل مشکل یاری رساند. اما اگر نتوانستید به تنهایی به تعمیر پکیج آریستون خود بپردازید، اصلا نگران نباشید. چرا که سپردن آن به یک متخصص بهترین انتخاب است. بازار آنلاین "خدمت از ما" به شما این فرصت را داده است تا به انتخاب خود مجرب‌ترین متخصص این زمینه را انتخاب کنید.

4.5 امتیاز از 1762 رای


سرویس و تعمیر پکیج
برای سرویس سرویس و تعمیر پکیج از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین