تعمیر پکیج تاچی (به همراه راهنمای کد خطاهای پکیج تاچی)

ثبت درخواست "سرویس و تعمیر پکیج"
تعمیر پکیج تاچی (به همراه راهنمای کد خطاهای پکیج تاچی)

تعمیر پکیج تاچی توسط تعمیرکاران کارآزموده یکی دیگر از خدماتی است توسط "خدمت از ما" ارائه می شود. "خدمت از ما" با در اختیار گذاشتن تعمیرکاران مجرب و آموزش‌دیده بر این امید است تا بتواند در کمترین زمان نسبت به تعمیر پکیج تاچی شما اقدام کند و رضایت کامل شما را جلب نماید. تعمیرات پکیج تاچی خود را به متخصصین خدمت از ما بسپارید.

پیدا کردن تعمیرکار ماهر برای تعمیر پکیج تاچی و عیب یابی پکیج تاچی این روزها تبدیل به دغدغه مهمی شده است. زیرا تنها با استفاده از ارور پکیج تاچی نمی‌توان مشکلات آن را حل نمود. تنظیمات پکیج تاچی مدل اسمارت سخت است و نمی‌توان مثلاً با مراجعه به دفترچه راهنمای پکیج تاچی مدل eco اقدام به رفع ارور پکیج تاچی نمود.

اگر برند پکیج شما تاچی است و با خطاهای پکیج تاچی مدل اسمارت مانند نقص در احتراق پکیح تاچی، روشن نشدن پکیج تاچی، گرم نکردن پکیج تاچی و ... مواجه هستید؛ می‌توانید از "خدمت از ما" درخواست سرویس تعمیر پکیج توسط تعمیرکار پکیج تاچی را ثبت کنید تا در اولین فرصت تعمیرکار پکیج به محل مورد نظر شما بیاید.

 

عیب یابی و تعمیر پکیج تاچی

سوال اینجاست، آیا پکیج تاچی شما آب را درست گرم نمی‌کند؟ آیا با نزدیک شدن به فصل سرما نیاز به تعمیر پکیج تاچی دارید؟ نقص در احتراق پکیج تاچی را چطور می‌توان حل نمود؟ چه زمانی پکیج تاچی شما نیاز به هواگیری دارد؟ آیا هنگام روشن کردن پکیج شعله زیادی به بیرون می‌آید؟ آیا پکیج شما افت فشار دارد؟ چرا پکیج تاچی آن‌طور که باید کار نمی‌کند؟ چرا پکیج تاچی روشن نمی‌شود؟

این سوالات، معمولا از سوی مشتریان به سرویسکاران اعلام می‌شود. اگر شما هم به این موارد برخوردید، با متخصص تعمیر پکیج تاچی می‌توانید تمام مشکلات بالا و مشابه آن‌ها را حل کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که سفارش "تعمیر پکیج تاچی" یا "عیب یابی پکیج تاچی" خود را در سایت و یا اپلیکیشن "خدمت از ما" ثبت کنید. مشکلات پکیج خود را شرح دهید تا مناسب‌ترین فرد را پیدا کنید.

 

تعمیرات پکیج تاچی

 

چرا تعمیر پکیج تاچی را به "خدمت از ما" بسپاریم؟

تعمیرکاران پکیج و سرویس کاران پکیج که در "خدمت از ما" فعالیت می‌کنند، دارای تخصص و تجربه در کار زمینه تعمیر انواع مدل‌های پکیج تاچی هستند. اگر می‌خواهید تعمیر پکیج شما به بهترین شکل، کمترین زمان و منصفانه‌ترین قیمت انجام شود، درخواست خود را تحت عنوان تعمیر پکیج تاچی و یا عیب یابی پکیج تاچی ثبت نمایید.


 

روند انجام تعمیرات پکیج تاچی در "خدمت از ما" چگونه است؟

تعمیرات پکیج تاچی مانند دیگر خدمات تعمیر پکیج توسط متخصصان باتجربه انجام می‌شود. هنگامی که درخواست شما ثبت شد، با توجه به اطلاعات و جزییات سفارشتان (مانند مدل پکیج و مشکلی که با پکیج دارید)، قیمت تعمیرات پکیج توسط تعمیرکاران به شما اعلام می‌شود.


 

مشکلات متداول پکیج دیواری تاچی 

برخی از مشکلاتی که ممکن است برای پکیج تاچی شما پیش آید، عبارتند از:

 • روشن نشدن پکیج تاچی
 • خاموش شدن پکیج دیواری
 • نشتی یا آبریزش از زیر دستگاه
 • سر و صدای ناهنجار و بلند پکیج تاچی
 • گرم نکردن آب و شوفاژها
 • نمایش کد خطا یا ارور و کار نکردن پکیج
 • افت فشار مداوم

 

خطاها و ارورهای رایج پکیج تاچی

 • رفع ارور e4 در پکیج تاچی
 • رفع ارور ep در پکیج تاچی
 • رفع خطای ep در پکیج تاچی
 • رفع نقص در احتراق پکیج تاچی
 • خطاهای پکیج تاچی مدل اسمارت
 • خطاهای پکیج تاچی eco
 • کد خطای پکیج تاچی مدل اکو

 

لیست کد خطاهای پکیج تاچی و علت بروز آن‌ها

کدهای خطا در پکیج تاچی به سه نوع مختلف تقسیم شده است؛ که این سه نوع با حروف B ،A و C شناخته می‌شوند. در زیر می‌توانید جدول هر یک از کد خطاها، را به تفکیک مشاهده کنید.

 

کدینگ خطا تیپ A

کد خطا عیب
E1 نقص در احتراق پکیج تاچی
E2 فیوز حد
E3 نقص در تهویه
E4 کمبود آب
E6 سنسور آب گرم بهداشتی G12
E7 سنسور گرمایش G18
E9 یخ زدگی

 

کدینگ خطا تیپ B

کد خطا عیب
E1 نقص در احتراق پکیج تاچی
E2 نقص در تهویه (connect)
E3 نقص در تهویه (disconnect)
E4 فیوز حد
E5 سنسور آب سرد ورودی ECO
E6 سنسور آب گرم بهداشتی
E7 سنسور گرمایش
E8 نقص برد الکترونیکی
E9 کمبود آب

 

کدینگ خطا تیپ C

کد خطا عیب
E1 نقص در تهویه
E2 سنسور گرمایش G18
E3 سنسور آب گرم بهداشتی G14
E4 فیوز حد
E5 مدار شیر گاز
E6 نقص در احتراق پکیج تاچی
E7 نقص در شعله
E8 فشار گاز
E9 یخ زدگی
EB وجود شعله پس از خاموش شدن
EC نقص در برد الکتریکی
EP کمبود آب

 

رفع خطای ep در پکیج تاچی

رفع خطای ep در پکیج تاچی که رایج ترین مشکل در پکیج است مربوط به نقص فشار آب در سیستم پکیج است. در صورتی که فشار آب دستگاه کم باشد، می‌توانید با باز کردن شیر پرکن آن را رفع نمائید. در صورتی که فشار آب دستگاه مناسب است ولی همچنان ایراد دستگاه برقرار است، حتما از یک متخصص تعمیرات پکیج تاچی کمک بگیرید.

 

هزینه تعمیر پکیج تاچی

هزینه تعمیر پکیج تاچی متناسب با نوع خرابی پکیج و قیمت قطعات بستگی دارد. باتوجه به نوسانات ارز، بهتر است هزینه تعمیرات پکیج تاچی را از تعمیرکار پس از عیب یابی و بررسی پکیج بپرسید. اما در "خدمت ازما" می‌توانید قیمت‌های حدودی تعمیر پکیج را از 5 متخصص بپرسید.

نحوه ثبت سفارش تعمیر پکیج تاچی در "خدمت از ما"

شما به راحتی می‌توانید درخواست تعمیر پکیج خود را در وبسایت و یا اپلیکیشن "خدمت از ما" ثبت نمایید. پس از ثبت درخواست تعمیر پکیج شما سرویسکاران حاضر در خدمت از ما برای شما قیمت پیشنهادی خود را ارسال می کنند و شما می توانید با مراجعه به پروفایل هر یک از میزان تخصص و مهارت آن ها آگاهی کسب نمایید و با توجه به قیمت پیشنهادی و میزان تخصص آن ها بهترین سرویسکار خود را برای عیب یابی و تعمیر پکیج تاچی خود انتخاب نمایید.

سرویس و تعمیر پکیج
برای سرویس سرویس و تعمیر پکیج از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

loading