سرویس و تعمیر پکیج

تعمیر پکیج تاچی

تعمیر پکیج تاچی

تعمیر پکیج تاچی [به همراه راهنمای کد خطاهای پکیج تاچی]

پیدا کردن تعمیرکار ماهر برای تعمیر پکیج تاچی و عیب یابی پکیج تاچی (مانند عیب یابی پکیج تاچی اسمارت یا عیب یابی پکیج تاچی مدل اکو) این روزها تبدیل به دغدغه مهمی شده است. زیرا تنها با استفاده از کد خطاهای پکیج تاچی نمی‌توان مشکلات آن را حل نمود. تنظیمات پکیج تاچی مدل اسمارت سخت است و نمی‌توان مثلاً با مراجعه به دفترچه راهنمای پکیج تاچی مدل eco اقدام به رفع ارور e4 در پکیج تاچی یا رفع خطای ep در پکیج تاچی کرد.

اگر برند پکیج شما تاچی است و با خطاهای پکیج تاچی مدل اسمارت مانند نقص در احتراق پکیح تاچی، روشن نشدن پکیج تاچی، گرم نکردن پکیج تاچی و ... مواجه هستید؛ می‌توانید از "خدمت از ما" درخواست سرویس تعمیر پکیج توسط تعمیرکار پکیج تاچی را ثبت کنید تا در اولین فرصت تعمیرکار پکیج به محل مورد نظر شما بیاید.

 

عیب یابی و تعمیر پکیج تاچی

آیا پکیج تاچی شما آب را درست گرم نمی‌کند؟ با نزدیک شدن به فصل سرما نیاز به تعمیر پکیج تاچی دارید؟ نقص در احتراق پکیج تاچی را چطور می‌توان حل نمود؟ پکیج تاچی شما نیاز به هواگیری دارد؟ هنگام روشن کردن پکیج شعله زیادی به بیرون می‌آید؟ پکیج شما افت فشار دارد؟ چرا پکیج آن‌طور که باید کار نمی‌کند؟ پکیج تاچی روشن نمی‌شود؟

این سوالات، معمولا از سوی مشتریان به سرویسکاران اعلام می‌شود. اگر شما هم به این موارد برخوردید، با متخصص تعمیر پکیج تاچی می‌توانید تمام مشکلات بالا و مشابه آن‌ها را حل کنید. تنها کاری که باید بکنید این است که سفارش "تعمیر پکیج تاچی" یا "عیب یابی پکیج تاچی" خود را ثبت کنید. مشکلات پکیج خود را شرح دهید تا مناسب‌ترین فرد را جستجو کنید.

 

تعمیرات پکیج تاچی

 

چرا تعمیر پکیج تاچی را به "خدمت از ما" بسپاریم؟

تعمیرکاران پکیج و سرویس کاران پکیج که در "خدمت از ما" فعالیت می کنند، دارای تخصص و تجربه در کار زمینه تعمیر انواع مدل های پکیج تاچی هستند. اگر می‌خواهید تعمیر پکیج شما به بهترین شکل، کمترین زمان و منصفانه‌ترین قیمت انجام شود، درخواست خود را تحت عنوان تعمیر پکیج تاچی و یا عیب یابی پکیج تاچی ثبت کنید. 

 

روند انجام تعمیرات پکیج تاچی در "خدمت از ما" چگونه است؟

تعمیرات پکیج تاچی مانند دیگر خدمات تعمیر پکیج توسط متخصصان باتجربه انجام می‌شود. هنگامی که درخواست شما ثبت شد، با توجه به اطلاعات و جزییات سفارشتان (مانند مدل پکیج و مشکلی که با پکیج دارید)، قیمت تعمیرات پکیج توسط تعمیرکاران به شما اعلام می‌شود.

 

رفع خطای ep در پکیج تاچی

خطای ep مربوط به نقص فشار آب در سیستم پکیج است. در صورتی که فشار آب دستگاه کم باشد، می‌توانید با باز کردن شیر پرکن آن را رفع نمائید. در صورتی که فشار آب دستگاه مناسب است ولی همچنان ایراد دستگاه برقرار است، حتما از یک متخصص تعمیرات پکیج تاچی کمک بگیرید.

 

کد خطاهای پکیج تاچی

کدهای خطا در پکیج تاچی به سه نوع مختلف تقسیم شده است؛ که این سه نوع با حروف B ،A و C شناخته می‌شوند. در زیر می‌توانید جدول هر یک از کد خطاها، را به تفکیک مشاهده کنید.

 

کدینگ خطا تیپ A

کد خطا عیب
E1 نقص در احتراق پکیج تاچی
E2 فیوز حد
E3 نقص در تهویه
E4 کمبود آب
E6 سنسور آب گرم بهداشتی G12
E7 سنسور گرمایش G18
E9 یخ زدگی

 

کدینگ خطا تیپ B

کد خطا عیب
E1 نقص در احتراق پکیج تاچی
E2 نقص در تهویه (connect)
E3 نقص در تهویه (disconnect)
E4 فیوز حد
E5 سنسور آب سرد ورودی ECO
E6 سنسور آب گرم بهداشتی
E7 سنسور گرمایش
E8 نقص برد الکترونیکی
E9 کمبود آب

 

کدینگ خطا تیپ C

کد خطا عیب
E1 نقص در تهویه
E2 سنسور گرمایش G18
E3 سنسور آب گرم بهداشتی G14
E4 فیوز حد
E5 مدار شیر گاز
E6 نقص در احتراق پکیج تاچی
E7 نقص در شعله
E8 فشار گاز
E9 یخ زدگی
EB وجود شعله پس از خاموش شدن
EC نقص در برد الکتریکی
EP کمبود آب

5.00 امتیاز از 5 رای

سرویس و تعمیر پکیج

سرویس و تعمیر پکیج

ثبت رایگان سفارش

مطالب مرتبط

تعمیر پکیج تاچی

تعمیر پکیج تاچی

تعمیر پکیج تاچی [به همراه راهنمای کد خطاهای پکیج تاچی] پیدا کردن تعمیرکار ماهر برای تعمیر پکیج ...
loading