طرز کار پکیج دیواری

ثبت درخواست "نصب پکیج"
طرز کار پکیج دیواری

طرز کار پکیج دیواری

آیا هوای خانه شما هم سرد است؟ پکیج منزل شما هم به خوبی کار نمی‌کند؟ گرمای پکیج منزل کافی نیست؟ ما متخصص تعمیر پکیج را برای شما اعزام می‌کنیم تا با تخصص تعمیر پکیج منزل شما را انجام دهد. ممکن است برای شما نیز این سوال که طرز کار پکیج دیواری چگونه است پیش آمده باشد. در این مقاله این که پکیج چگونه کار می‌کند و اجزای پکیج شامل چه قطعاتی می‌شود را توضیح می‌دهیم.

پکیج دیواری وسیله‌ای است که امروزه در اکثر خانه‌ها وجود دارد؛ و آب گرم مصرفی خانه‌ها از این طریق تولید می‌شود. پکیج دیواری بر خلاف آبگرمکن‌های مخزنی، تقریباً به صورت فوری آب گرم مورد نیاز را گرم می‌کند و به جاهایی که آب گرم مورد نیاز است می‌فرستد. در این مقاله اطلاعات اساسی مورد نیاز افرادی که از پکیج دیواری استفاده می‌کنند و همچنین طرز کار پکیج دیواری توضیح داده شده است.

 

طرز کار پکیج دیواری و اجزای آن

طرز کار پکیج دیواری به این صورت است که آب سرد وارد آن می‌شود و مستقیماً آب را بدون نیاز به مخزن گرم می‌کند. شاید برایتان سوال باشد که پکیج با برق کار میکند یا گاز؟ بسته به نوع مصرف انرژی، پکیج دیواری با برق یا گاز آب را گرم می‌کند و در نتیجه پکیج دیواری به طور ثابت آب را گرم می‌کند و به جاهایی که آب گرم مصرف می‌شود مثل شوفاژ می‌رساند. چون طرز کار پکیج دیواری به این صورت است که مخزنی ندارد و آب سرد را تقریباً همزمان باید گرم کند، ممکن است مصرف آب گرم بیش از حد توان تولید پکیج دیواری باشد و فشار آب کم شود.

به عنوان مثال اگر همزمان در حمام آب گرم باز باشد و کسی در حال شستن ظرف‌ها با آب گرم باشد ممکن است فشار آب کم شود. برای حل این مسئله که صرفاً به دلیل طرز کار پکیج دیواری است می‌توان چند پکیج دیواری را به طور موازی نصب کرد یا اگر مصرف آب گرم در هر محل بالا است، می‌توان برای هر جا یک پکیج دیواری جدا راه اندازی کرد.

 

اگر اب قطع شود پکیج کار می کند

پکیج با برق کار می کند یا گاز انیمیشن کارکرد پکیج  طرز کار شوفاژ  طرز کار پکیج دیواری لورچ  ایا پکیج با برق کار میکند

 

وقتی شیر آب گرم جایی در واحد مسکونی باز می‌شود یا شوفاژ روشن می‌شود، آب سرد به پکیج دیواری راه میابد و اگر مصرف انرژی پکیج دیواری از گاز باشد، شعله گاز پکیج دیواری روشن می‌شود و آب سرد گرم شده و سپس به جاهای مورد مصرف منتقل می‌شود. در فصل‌های سرد سال که معمولاً شوفاژ همیشه روشن است، پکیج دیواری نیز معمولاً باید روشن باشد تا نیاز آب گرم شوفاژ را تأمین کند. به دلیل نحوه کار پکیج دیواری، می‌توان گفت به مقدار نامحدودی می‌توان آب گرم مصرف کرد و نگرانی در مورد تمام شدن آب گرم نداشت.

اساساً برای استفاده از رادیاتور یا شوفاژ نیز باید از پکیج دیواری استفاده کرد تا نیاز آب گرم شوفاژ یا رادیاتور برطرف شود. از اجزای پکیج دیواری می‌توان شمعک، شیر تنظیم فشار، شیر هواگیری و برد پکیج را نام برد.

اگر در واحد مسکونی خود از پکیج دیواری استفاده می‌کنید لازم است از طرز کار آن و نحوه تنظیم فشار و دمای آن مطلع باشید. اگر برای تعمیر پکیج دیواری، هواگیری شوفاژ و تعمیر آبگرمکن نیاز به کمک دارید می‌توانید درخواست خود را در "خدمت از ما" ثبت نمایید. 

نصب پکیج
برای سرویس نصب پکیج از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

loading