شما در کدام شهر به نصب روشویی نیاز دارید؟

نصب روشویی را به متخصصش بسپار

نصب روشویی در سرویس بهداشتی و حمام از ملزومات ساختمان است. این روزها تنوع روشویی در بازار بسیار زیاد است و روش نصب روشویی مانند گذشته آسان نیست. مثلا نصب روشویی کمد دار، نصب روشویی کاسه ای، نصب روشویی سنگی و روشویی کابینتی تنها با کمک یک نصاب روشویی امکان پذیر است. شاید عده‌ای باور دارند با دیدن فیلم آموزش نصب روشویی یا آموزش نصب روشویی بدون پایه، فیلم آموزش نصب روشویی پایه دار یا آموزش نصب روشویی کابینتی دیواری می‌توانند بدون دردسر روشویی دلخواه خود را در حمام یا سرویس بهداشتی نصب کنند. اما هر یک از انواع روشویی ویژگی‌های خاص خود را دارند و طریقه نصب آن‌ها با روشویی ساده و پایه دار تفاوت دارد. 

 

نصب روشویی

 

 

قیمت نصب روشویی چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت نصب روشویی به عوامل مختلفی بستگی دارد. نوع روشویی (روشویی کمد دار، روشویی ساده، روشویی کابینتی)، محل نصب روشویی، ابزارآلات مورداستفاده هنگام نصب روشویی از عوامل هستند که در هزینه نصب روشویی به صورت مستقیم تاثیر دارد. اگر می‌خواهید روشویی خود را نصب کنید، در بازار آنلاین "خدمت از ما" به رایگان سفارش خود را ثبت کنید. پس از ثبت سفارش شما و با وارد کردن جزییات سفارش خود از چند نصاب روشویی در شهر خودتان پیشنهاد قیمت دریافت می‌کنید.

 

نصب روشویی شامل چه خدماتی می‌شود؟

  • نصب روشویی پایه دار
  • نصب روشویی سنگی
  • نصب روشویی بدون پایه
  • نصب انواع روشویی دیواری
  • نصب روشویی کمد دار و کابینتی

 

نصب روشویی کمد دار و کابینتی

روشویی کمد دار یکی از انواع محبوب روشویی‌هاست. کمد و کابینت روشویی‌ها از متریال خاصی ساخته می‌شود که کاملا ضد آب هستند. به دلیل این که کابینت روشویی فضای زیادی از سرویس بهداشتی و حمام را اشغال می‌کند، بهتر است در سرویس بهداشتی‌هایی که فضای مناسب وجود دارد، نصب شود. معمولا روش نصب روشویی کمد دار و نحوه نصب روشویی کابینتی بدون پایه، طبق دستورالعمل خاص و با اندازه گیری دقیق همراه است.

 

نصب روشویی کمد دار

 

نصب روشویی کاسه ای

نصب روشویی کاسه ای در مقایسه با نصب روشویی کمد دار آسان‌تر است. روشویی کاسه ای دقیقا بر روی خود کابینت و کمد آن نصب می‌شود. روشویی کاسه ای به دلیل شکل جذاب و خاصی که دارد، دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی را کاملا خاص و ویژه جلوه می‌دهد. مزیت مهم دیگر آن، تنوع زنگ و مدل روشویی کاسه ای است. برخی بالای کانتر یا یک میز چهارپایه نصب می‌شوند و برخی دیگر به صورت توکار درون کابینت.

 

نصب روشویی کاسه ای

 

نصب روشویی سنگی

این روزها نصب روشویی سنگی برای حمام و سرویس بهداشتی بسیار مورد توجه است. روشویی سنگی نیز مانند سایر مدل‌های روشویی دو تکه هستند. در این حالت سنگ روشویی، روی سنگ بالایی آن نصب می‌شود. سنگ روشویی متناسب با فضای بالایی آن انتخاب می‌شود و سنگ روشویی با استفاده از چسب مخصوص بر روی سطح سنگی کابینت متصل می‌شود.

 

نصب روشویی سنگی

 

نصب روشویی پایه دار

روشویی پایه دار از قدیمی‌ترین و پر فروش‌ترین روشویی های موجود در بازار است. نصب روشویی پایه دار با توجه به شکل ظاهری و تک پایه یا دو پایه بودن، شیر آب آن کمی تفاوت دارد. ولی به طور کلی برای نصب روشویی پایه دار بهتر است محل نصب پیچ را روی دیوار علامت زده شود. سنگ روشویی روی پایه قرار می‌گیرد و شیرآلات مستقیما روی سنگ قرار می‌گیرند. برای نصب روشویی پایه دار مهم است که محل قرارگیری لوله‌های فاضلاب درون پایه آن به درستی تراز شود.

 

محل نصب شیرآلات در روشویی

محل نصب شیرآلات روشویی باتوجه به نوع آن انجام می‌شود. در بعضی از مدل‌های روشویی، شیرآلات روی سنگ آن و برخی دیگر روی دیوار نصب می‌شود. 

 

چگونه بهترین نصاب روشویی را انتخاب کنیم؟

متخصص نصب هر نوع روشویی را در "خدمت از ما" بیابید. شما با پاسخ به چند سوال ساده، می‌توانید سفارش نصب روشویی را به رایگان ثبت کنید. پس از ثبت سفارش، چند نصاب روشویی، قیمت پیشنهادی خود را اعلام می‌کنند. با بررسی امتیاز متخصصان، سوابق کاری آن‌ها، نظرات مشتریان قبلی و قیمت‌های پیشنهادی، مناسب‌ترین متخصص نصب روشویی را به دلخواه خود انتخاب کنید. تیم پشتیبانی "خدمت از ما" تا مرحله اتمام کار شما را همراهی خواهد کرد.