راهنمای خرید سنگ روشویی

ثبت درخواست " نصب روشویی "
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
راهنمای خرید سنگ روشویی

راهنمای خرید سنگ روشویی

به گفته طراحان داخلی خانه‌ها سرویس بهداشتی امروزه می‌تواند در زیبایی خانه تاثیر داشته باشد، به همین دلیل با داشتن راهنمای خرید سنگ روشویی می‌توانید انتخاب درستی در زمان خرید بکنید. همچنین با مطالعه کامل راهنمای خرید سنگ روشویی به شما نشان می‌دهیم که چگونه سنگ روشویی را نصب کنید.

 

سوالات پرتکرار راهنمای خرید سنگ روشویی

  • آدرس مرکز فروش روشویی سنگی
  • مرکز فروش روشویی سنگی در تهران
  • بورس روشویی سنگی
  • روشویی سنگی جدید
  • قیمت روشویی سنگ مرمر
  • قیمت روشویی معمولی
  • قیمت کاسه روشویی سنگی
  • قیمت روشویی کوچک

 

راهنمای خرید سنگ روشویی در مورد قیمت

همانگونه که گفته شد سوالات زیادی از ما در مورد قیمت سنگ روشویی پرسیده شده است. این نکته کاملا روشن هست که قیمت روشویی سنگ مرمر از قیمت روشویی معمولی بیشتر است ولی در حال حاضر رقابت در بازار زیاد بوده و شرکت‌های تولیدی برای گرفتن سهم بیشتری از بازار گاهی قیمت‌های خود را تغییر می‌دهند. البته که نوسانات قیمت ارز هم بی تاثیر نیست و گاهی قیمت‌ها را افزایش می‌دهد.

قیمت سنگ روشویی بسیار متفاوت بوده و بستگی به نوع کار و برند آن تغییر می‌کند. در حال حاضر قیمت سنگ روشویی در بازار از 80 هزار تومان برای مدل های ساده شروع شده و در برخی مدل‌های خاص تا بالای 2 میلیون تومان و بیشتر افزایش قیمت را مشاهده می‌کنیم.

اندازه، شرکت تولید کننده، جنس و کیفیت کار و... همگی در قیمت سنگ روشویی بسیار تاثیر دارند.

در ادامه متن راهنمای خرید سنگ روشویی به انواع مواردی که می‌تواند در قیمت تاثیر بگذارد مانند وجود کابینت همراه سنگ رو‌شویی اشاره می‌کنیم.

 

مرکز فروش روشویی سنگی

یکی دیگر از سوالات مرکز فروش روشویی سنگی یا بورس روشویی سنگی است. مرکز فروش روشویی سنگی در تهران و سایر شهرها زیاد است. ولی به دلیل وجود تنوع زیاد ممکن است در یک محل نتوان همه مدل‌های سنگ‌های روشویی را مشاهده کرد. بهترین مکان برای خرید و مشاهده قیمت و مدل‌های مختلف فزای اینترنت می‌باشد. شما می‌توانید در وب‌سایت‌هایی مانند دیجیکالا مدل های بسیار متنوع از روشویی سنگی را مشاهده کنید.

 

انواع مدل‌های رشویی سنگی

روشویی‌های سنگی به دود سته کابینتی و بدون کابینت دسته بندی می‌شوند.

روشویی بدون کابینت طرحی قدیمی و آشنا برای همه ما است که معمولا از جنس چینی بوده و سفید رنگ است. این روشویی‌ها در ابعاد مختلف تولید شده معمولا بین 35 ساتتی‌متر تا 60 ساتتی‌متر عرض دارند. عمق این روشویی‌ها نیز بستگی به نوع سلیقه شما دارد.

این مدل روشویی گاهی همراه پایه و گاهی بدون پایه در سرویس بهداشتی نصب می‌شود.

 

راهنمای خرید سنگ روشویی برای روشویی کابینتی

روشویی کابینتی یکی از مدل های نسبتا جدید بوده که برای افرادی که دستشویی بزرگتری دارند و می‌خواهند سرویس بهداشتی زیباتری داشته باشند از این مدل استفاده می‌گنند. همچنین روشویی کابینتی کاربردی تر بوده و میتوان در زیر آن مواد شوینده مختلفی قرار داد.

روشویی کابینتی در دومدل دیواری و پایه دار تولید می‌شود. روشویی کابینیت دیواری برای کسانی مناسب است که فضایی نسبتا کوچک دارند. روشویی کابینتی پایدار نیز بسیار زیبا تر بوده و همچنین انکان تحمل وزن بالاتری نسبت به نوع دیواری دارد.

 

انواع جنس برای کابینت سنگ روشویی

چوب

چوب یکی از قدیمی ترین متریال های بشر برای ساخت ساز است. چوب می‌تواند یک نمای بسیار شیک به سرویس بهداشتی شما بدهد ولی چوب در مقابل اب مقاوم نیست و می‌تواند به سرعت خراب شود.

چوب کابینتی

چوب کابینتی در اصل از نوپان ساخته شده که روی آن ام دی اف است. این نوع چوب نیز مقاومت چندانی ندارد و بسته به نوع نگهداری بین 3 تا 5 سال عمر می‌کند.

 

روشویی سنگی جدید

 

MDF

ام دی اف نیز مانند نوپان بوده ولی در فشار و حرارت درست می‌شود. این نوع چوب مقاومت بهتری دارد و می‌تواند طول عمر بیشتری داشته باشد. ام دی اف تنوع رنگ زیادی دارد و مشتریان می‌توانند انتخواب های بسیار مختلفی برای خود داشته باشند.

PVC

پی وی سی پلاستیک فشرده شده است که از مقاومت بالایی برخوردار است. این نوع جنس سبک تر از چوب بوده و می‌تواند طول عمر بسیار خوبی داشته باشد. همچنین قیمت مناسب طری نسبت به سایر جنس ها داشته و کار بردی تر می‌باشد.

 


انواع سنگ روشویی از نظر جنس

جنس استفاده شده در بسیاری از مدل‌ها سرامیک می‌باشد. سرامیک بسیار مقاوم بوده و زیبایی خوبی نیز دارد. تمیز کردن آن راحت است و می‌توان با مواد شوینده به راحتی آن ‌را تمیز کرد. از جنس های دیگر که برای روشویی انتخاب می‌شود جنس آکرلیک و استیل می‌باشد. آکرلیک زیبایی زیادی دارد ولی به هیچ وجه مقاومت و ماندگاری سرامیک را ندارد. کسانی که وزن زیادی بر روی روشویی خود قرار نمی‌دهند آکرلیک می‌تواند برای آنها کاربردی باشد.

جنس استیل زیبایی خوبی دارد ولی تمیز کردن آن با مواد شوینده مقداری سخت می‌باشد. همچنین وزن آن بالا بوده و مورد پسند و استفاده افراد زیادی قرار نمی‌گیرد.

 

معرفی انواع طراحی روشویی سنگی

روشویی های سنگی بسته به نوع و سلیقه شما و همچنین نوع کاربرد آنها در مدل‌های مختلف تولید می‌شوند.

روشویی‌های یک پارچه

این نوع از روشویی به این صورت است که کاسه روشویی به پایه آن متصل است. ساخت این روشویی‌ها باید با مواد اولیه با کیفیتی انجام شود. این روشویی ها برای خانه‌هایی که ظراحی مدرنی دارند مناسب هستند.

روشویی‌های چند تکه

این نوع روشویی معمولا از دوتکه ساخته شده و سینک روشویی روی پایه روشویی قرار می‌گیرد. این نوع از روشویی‌ها رواج بیشتری داشته و مورد استفاده بیشتری قرار می‌گیرند. طراحان داخلی این نوع روشویی‌ها را مناسب خانه‌هایی با طراحی کلاسیک می‌دانند.

 

مرکز فروش روشویی سنگی

 

روشویی‌های کنج دیوار

در خانه هایی که متراژ پایینی دارند و سرویس بهداشتی آنها کوچک است یا طراحی آن به نوعی است که استفاده حداکثری از فظا لازم است می‌توان از مدل‌هایی که در کنج دیوار نصب می‌شوند استفاده کرد. این نوع از سنگ‌های کنج دیوار می‌تواند به صورت پایه دار ساده و یا با کمد در زیر آن سفارش داد و نصب کرد.

سنگ‌های روشویی دیواری یا وال هنگ

اینوع از سنگ‌های روشویی وزن پایینی داشته و به راحتی روی دیوار نصب می‌شوند و می‌توان از در زیر آن‌ها پایه‌ای قرار داد و یا اگر استفاده از فضای زیر آن برای شما مهم است می‌توانید از کمد در زیر آن استفاده کنید.

سنگ‌های روشویی رو میزی

این نوع سنگ ها با طراحی خاص خود جلوه متفاوتی به خانه شما می‌دهند. این سنگاه می‌توانند داخل کابینت کار شوند یا روی کابینت. طرح این سنگ‌ها برای خانه‌های مدرن بسیار مناسب می‌باشد.

 


جنس سنگ روشویی

سنگ روشویی قالبا از جنس چینی هستند و به رنگ سفید ولی می‌توان سنگ‌های روشویی با جنس‌های دیگر مانند شیشه، سنگ، سرامیک، چوب، آلمینیوم و ... خریداری کرد.

برای خرید یک سینک با جنس مرغوب باید به این نکات توجه داشته باشید که سینک خوب رنگ براق و بدون لکه‌ای دارد و هیچ گونه برآمدگی و یا فرو رفتگی ندارد. سینک با کیفیت خوب باید با وزن استاندارد داشته باشد و همچنین در مقابل مواد شوینده مقاوم باشد.

 

4.5 امتیاز از 1695 رای


نصب روشویی
برای سرویس نصب روشویی از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین