قیمت تشخیص ترکیدگی لوله در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه تشخیص ترکیدگی لوله" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
 • 100,000 تومان
 • 150,000 تومان
 • 200,000 تومان
 • 250,000 تومان

شما در کدام شهر به تشخیص ترکیدگی لوله نیاز دارید؟

تشخیص ترکیدگی لوله را به متخصصش بسپار

تشخیص ترکیدگی لوله (نشت یابی) دقیق و بدون تخریب یکی از خدمات بسیار تخصصی در حوزه خدمات نشت یابی (تاسیسات) است. از سویی تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در زمان مناسب (پیش از نمایان شدن آثار مشهود ترکیدگی لوله)، موجب کاهش آسیب ناشی از نشتی لوله فاضلاب و آب می‌شود. در "خدمت از ما" تمامی خدمات تشخیص ترکیدگی لوله از جمله تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه را می‌توانید به متخصصین مجرب تشخیص ترکیدگی لوله، بسپارید. ثبت سفارش خدمات تشخیص ترکیدگی و نشت یابی در بازار آنلاین "خدمت از ما" کاملاً رایگان است؛ همچنین در ادامه برای شما به شرح نحوه تشخیص ترکیدگی لوله فاضلاب و هزینه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در تهران (شرق تهران، جنوب تهران، تهرانپارس, غرب تهران و ...)، شیراز و دیگر شهرها پرداخته‌ایم. 

 

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

 

چرا باید تشخیص ترکیدگی لوله، با دستگاه انجام شود؟

تشخیص ترکیدگی لوله (آب یا فاضلاب) امروزه باتوجه به پیشرفت‌های تکنولوژی فرایندی آسان‌تر از گذشته است. با بهره از تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه می‌توانیم علاوه بر کاهش آسیب‌های وارده به ساختمان و تاسیسات لوله کشی، برای پیدا نمودن محل نشتی (نشت یابی)، هزینه کمتری نیز بپردازیم. هر چه از زمان نشتی لوله بگذرد، آسیب‌های زیرساختی عمیق‌تری به ساختمان محل سکونت شما وارد می‌شود و موجب افزایش نم و رطوبت در بنا و ساختمان مورد نظر می‌شود.

اگر امکان تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه وجود ندارد بالاجبار باید اقدام به تخریب محل‌های احتمالی نشتی لوله در ساختمان کرد تا محل ترکیدگی لوله و نشت لوله فاضلاب یا آب پیدا شود؛ اما در اکثر موارد با بهره از روش تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه دیگر نیازی به تخریب نیست؛ و به راحتی می‌توان از گسترش نم و رطوبت بیشتر در ساختمان جلوگیری نمود؛ و به صورت دقیق محل نشتی را مشخص کرد.

 

قیمت و هزینه تشخیص ترکیدگی لوله (قیمت تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه و تعرفه نشت یابی)

شما به راحتی می‌توانید درخواست تشخیص ترکیدگی لوله خود را در خدمت از ما، در کمتر از 4 دقیقه ثبت کنید. پس از ثبت درخواست خود، متخصصین نشت یاب با بررسی درخواست شما، حدود هزینه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه را به شما اعلام می‌کنند؛ و شما می‌توانید با بررسی قیمت‌های پیشنهادی و همچنین سوابق متخصصین، بهترین متخصص تشخیص ترکیدگی لوله را  انتخاب کنید.

 

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه هزینه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

 

آیا هزینه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه بیش از بدون دستگاه است؟

هزینه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه و رفع ترکیدگی لوله آب با دستگاه نشت یاب، بیش‌تر است. اما به دلیل این که در این روش نیازی به تخریب ساختمان وجود ندارد و دقیق‌تر است، در کل هزینه‌ی شما کمتر خواهد شد؛ و دیگر نیازی به پرداخت مبلغی اضافی‌ برای بازسازی قسمت‌های تخریب شده نخواهید داشت.

 

نحوه تشخیص ترکیدگی لوله فاضلاب

نحوه تشخیص ترکیدگی لوله فاضلاب به عوامل متفاوت و متعددی بستگی دارد. گاه چنان نشتی آب یا لوله فاضلاب محسوس است که دیگر نیازی به تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه نیست؛ و به سرعت باید به حفاری و تخریب محل برای جلوگیری از احتمال نشست زمین و گسترش دامنه تخریب پرداخت.

البته در بیشتر مواردی که روی می‌دهد، تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه یکی از بهترین روش‌های تشخیص ترکیدگی لوله است؛ و برای نشت یابی نیاز به حفاری و تخریب نقاط متفاوت ساختمان نیست.

 

تشخیص ترکیدگی لوله توسط "خدمت از ما" در کدام شهرها ارائه می‌شود؟

تشخیص ترکیدگی لوله توسط "خدمت از ما" به شما عزیزان در شهرهای زیر ارائه می‌شود:

 • تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه تهرانپارس
 • تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در مشهد
 • تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در اسلامشهر
 • تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه جنوب تهران
 • تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در قزوین
 • تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در شهریار
 • تشخیص ترکیدگی لوله تهران
 • تشخیص ترکیدگی لوله تبریز
 • تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه کرج

 

هزینه نشت یابی لوله آب تهرانپارس هزینه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه دستگاه تشخیص نم ساختمان

 

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شرق تهران

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شرق تهران همان‌طور که برای شما عزیزان بیان نمودیم، یکی از مواردی است که باید به انجام شود. یکی از معیارهایی که شما عزیزان برای تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شرق تهران و نیز تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه غرب تهران به صورت زود هنگام در دست دارید، بررسی میزان آب مصرفی‌تان نسبت به ماه گذشته است.

 

دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله چگونه کار میکند؟

دستگاه تشخیص نم ساختمان یا دستگاه نشت یاب از امواج فراصوت برای تشخیص ترکیدگی لوله و نشت یابی در دیوارها استفاده می‌کند. در این دستگاه یک گیرنده و فرستنده امواج تعبیه شده است که درون یک محفظه‌ کپسول شکل قرار دارد. این کپسول بر روی لوله‌‌ها، دیوارها یا مکانی که قرار است نشتی آن تشخیص داده شود حرکت می‌کند.

فرستده امواج خود را به طرف هدف می‌فرستد و امواج بازگشتی از آن را دریافت می‌کند. پس از آن، دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله با استفاده از مدل‌های کامپیوتری، وجود ترک و نشتی درون لوله‌ ها یا دیوار را تشخیص می‌دهد. 

 

مزایای دستگاه نشت یابی

با استفاده از دستگاه نشت یابی می‌توانیم بدون ایجاد خرابی و تخریب ساختمان، محل دقیق نشتی را پیدا نماییم؛ و آن را تعمیر کنیم. برای پیدا کردن محل ترکیدگی لوله و نشت آب بدون استفاده از این دستگاه لازم است در نقاطی از ساختمان حفره‌هایی حفر شود که فاقد جلوه‌ای مطلوب هستند؛ و به این ترتیب با استفاده از دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله به راحتی می‌توانیم نشت یابی کنیم و از گسترش نم و رطوبت ساختمان نیز جلوگیری کنیم.

 

ترکیدگی لوله آب و نشت یابی آن هزینه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

 

علت ترکیدگی لوله‌های آب و نیاز به نشت یابی لوله

ترکیدگی لوله آب، ترکیدگی لوله شوفاژ و موتورخانه و فاضلاب جزء مشکلاتی هستند که هر از چندگاهی برای هر ساختمانی اتفاق می‌افتد. ممکن است ساختمان، قدیمی و یا حتی نوساز باشد. عوامل متفاوتی موجب ترکیدگی لوله و نشت آب و به تبع نیاز به نشت یابی لوله می‌شود که عمده دلائل آن به شرح زیر است:

 •  اتصالات نامناسب در لوله های پلیکا و چند لایه
 • پوسیدگی لوله و گرفتگی لوله‌های آب و فاضلاب
 • قرار گرفتن لوله‌های فلزی در خاک مرطوب، خاک آهکی یا محلی که باعث خوردگی لوله فلزی شده و باعث ترکیدگی لوله می‌شود.
 • قرار گرفتن دو لوله فلزی غیر هم جنس در کنار هم که باعث واکنش شیمیایی و خوردگی لوله ها و سپس ترکیدگی لوله می‌شود.
 • حدیده کردن بیش از حد لوله فلزی توسط لوله‌کش که باعث نشت آب هنگام بالا رفتن فشار آب لوله‌های ساختمان می‌شود.
 •  انبساط و انقباض لوله‌های فلزی آب گرم، مخصوصا در اتصالات لوله شوفاژ که باعث شل شدن اتصالات می‌شود.
 •  افزایش ناگهانی فشار آب در لوله‌ها مخصوصا هنگام شب که مصرف شهری آب کم شده و فشار عمومی لوله آب افزایش می‌یابد.

در اکثر مواقع محل دقیق ترکیدگی لوله مشخص نیست و فقط آثار نم و رطوبت و چکه آن ظاهر می شود که در این صورت با عملیات تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه محل دقیق نشتی فاضلاب یا آب یافت می‌شود.

 

سخن پایانی:

در صورت تمایل به دریافت خدمات تشخیص ترکدیگی لوله (تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه و نشت یابی) می‌توانید درخواست آن را بر روی اپ یا وبسایت خدمت از ما ثبت کنید؛ و با بررسی قیمت‌های پیشنهادی از سوی متخصصین نشت یابی و تشخیص ترکیدگی لوله، بهترین متخصص را برگزینید و از خدمات تشخیص ترکیدگی لوله بهره ببرید. 

امتیاز دهید

4.69 امتیاز از 74 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
تشخیص ترکیدگی لوله

نظرات

مهدی لطفی
مهدی لطفی
4.8
3 خدمت موفق
تشخیص ترکیدگی لوله
آرش دبیری

باعرض ادب وتشکر ا۴ز آقای لطفی ایشون زحمت کشیدن رفتند به منزل پدرو مادرم در پردیس و بازدید کردن و با اظهارنظر حرفه‌ای و به موقع و دقیقشون مارا از یه دردسر بزرگ بنایی و... نجات دادند امیدوارم هر کجا هستند موفق باشند و روزگار به وفق مرادشون باشه در ضمن هیچ پولی هم دریافت نکردن

آرمین قلیزاده
آرمین قلیزاده
4.9
10 خدمت موفق
تشخیص ترکیدگی لوله
. اسدی

تلاش کردند تا مطابق سلیقه وخواست مشتری انجام بشه و برخورد خوبی داشتند

منوچهر محمدپور
منوچهر محمدپور
4.6
39 خدمت موفق
تشخیص ترکیدگی لوله
. سیفی

حضور بموقع و تشخیص درست و قیمت منصفانه و شخصیت مودب،

loading