قیمت تشخیص ترکیدگی لوله در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه تشخیص ترکیدگی لوله" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
 • 100,000 تومان
 • 150,000 تومان
 • 200,000 تومان
 • 250,000 تومان

شما در کدام شهر به تشخیص ترکیدگی لوله نیاز دارید؟

تشخیص ترکیدگی لوله را به متخصصش بسپار

تشخیص ترکیدگی لوله (نشت یابی) دقیق و بدون تخریب یکی از خدمات بسیار تخصصی در حوزه نشت یابی و تاسیسات است. تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در زمان مناسب و پیش از نمایان شدن آثار مشهود ترکیدگی لوله، موجب کاهش آسیب ناشی از نشتی لوله فاضلاب و آب می‌شود.

در «خدمت از ما» می‌توانید تمامی خدمات تشخیص ترکیدگی لوله از جمله تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه را به متخصصان مجرب این حوزه بسپارید. ضمنا، ثبت سفارش برای خدمات تشخیص ترکیدگی و نشت یابی در بازار آنلاین «خدمت از ما» کاملا رایگان است.

در ادامه نحوه تشخیص ترکیدگی لوله فاضلاب، طرز کار دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله، و هزینه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در تهران (جنوب تهران، تهرانپارس, شرق و غرب تهران و ...)، شیراز و دیگر شهرها را توضیح داده‌ایم.

 

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

 

چرا باید تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه انجام شود؟

امروزه تشخیص ترکیدگی لوله آب یا فاضلاب با توجه به پیشرفت‌های تکنولوژی آسان‌تر از گذشته است. با تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه می‌توانیم علاوه بر کاهش آسیب‌های وارده به ساختمان و تاسیسات لوله کشی آب و لوله کشی فاضلاب برای نشت یابی، هزینه کمتری نیز بپردازیم. هرچه از زمان نشتی لوله بگذرد، آسیب‌های زیرساختی عمیق‌تری به ساختمان شما وارد شده، و موجب افزایش نم و رطوبت در بنا می‌شود.

اگر امکان تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه وجود نداشته باشد، به ناچار باید اقدام به تخریب محل‌های احتمالی نشتی لوله در ساختمان کرد تا محل ترکیدگی لوله و نشت لوله فاضلاب یا آب پیدا شود. اما در بیشتر موارد، با استفاده از دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله دیگر نیازی به تخریب نیست. با تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه به راحتی می‌توان از گسترش نم و رطوبت بیشتر در ساختمان جلوگیری، و محل نشتی را به طور دقیق مشخص کرد.

 

قیمت و هزینه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه (تعرفه نشت یابی)

شما به راحتی می‌توانید درخواست تشخیص ترکیدگی لوله خود را در «خدمت از ما» و در کمتر از 4 دقیقه ثبت کنید. پس از ثبت درخواست تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه، متخصصین نشت یاب با بررسی درخواست شما حدود هزینه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه را به شما اعلام می‌کنند.

در مرحله بعد، شما می‌توانید با بررسی قیمت‌های پیشنهادی و همچنین سوابق متخصصان، بهترین متخصص تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه را انتخاب کنید.

 

هزینه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

 

آیا هزینه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه بیش از بدون دستگاه است؟

هزینه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه و رفع ترکیدگی لوله آب با دستگاه نشت یاب، از تشخیص ترکیدگی لوله به روش‌های دیگر بیش‌تر است. اما به دلیل اینکه در این روش نیازی به تخریب ساختمان وجود ندارد و دقیق‌تر است، در کل هزینه شما کمتر خواهد شد؛ و نیازی به پرداخت مبلغی اضافی‌ برای بازسازی قسمت‌های تخریب‌شده نیز نخواهید داشت.

 

نحوه تشخیص ترکیدگی لوله فاضلاب

نحوه تشخیص ترکیدگی لوله فاضلاب به عوامل متفاوت و متعددی بستگی دارد. گاه چنان نشتی آب یا لوله فاضلاب محسوس است که دیگر نیازی به تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه نیست؛ و به سرعت باید به حفاری و تخریب محل برای جلوگیری از احتمال نشست زمین و گسترش دامنه تخریب پرداخت.

البته در بیشتر موارد انتظار تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه را داشت، مخصوصا اگر خود شما سریعا برای رفع مشکل اقدام کنید. استفاده از دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله بدون شک یکی از بهترین و کارآمدترین روش‌های تشخیص ترکیدگی لوله است. روشی که در آن برای نشت یابی به حفاری و تخریب نقاط متفاوت ساختمان نیاز نیست.

 

خدمات تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در کدام شهرها ارائه می‌شود؟

تشخیص ترکیدگی لوله با استفاده از دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله توسط متخصصان فعال در «خدمت از ما» در شهرهای زیر به شما عزیزان ارائه می‌شود:

 • تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در تهران و کلیه مناطق آن از جمله تهرانپارس، جنوب تهران، اسلامشهر، شهریار و ...
 • نشت یابی با دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله در کرج
 • نشت یابی و تشخیص ترکیدگی لوله در مشهد
 • تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در قزوین
 • و ...

برای اینکه مطمئن شوید متخصصان فعال در پلتفرم «خدمت از ما» شهر شما را نیز پوشش می‌دهند، لیست موجود در پایین صفحه را بررسی کنید.

 

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه نشت یاب

 

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شرق تهران

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شرق تهران همان‌طور که برای شما عزیزان بیان کردیم، یکی از مواردی است که باید به سرعت، نوسط متخصص و با دستگاه مناسب انجام شود. بهترین راهی که شما برای تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شرق تهران و نیز تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه غرب تهران به صورت زود هنگام در دست دارید، بررسی میزان آب مصرفی‌تان نسبت به ماه گذشته است.

علاوه بر آن، بروز علائمی مانند نم، رطوبت، ترک و کپک نیز به شما در تشخیص ترکیدگی لوله کمک می‌کند.

 

دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله چگونه کار میکند؟

دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله که به آن دستگاه تشخیص نم ساختمان یا دستگاه نشت یاب هم می‌گویند، از امواج فراصوت برای تشخیص ترکیدگی لوله و نشت یابی در دیوارها و کف استفاده می‌کند. در دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله یک گیرنده و فرستنده امواج تعبیه شده است که درون یک محفظه‌ کپسول شکل قرار دارد. این کپسول روی لوله‌‌ها، دیوارها یا مکانی که قرار است نشتی آن تشخیص داده شود، حرکت داده می‌شود.

فرستده امواج خود را به طرف هدف می‌فرستد و امواج بازگشتی از آن را دریافت می‌کند. پس از آن، دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله با استفاده از مدل‌های کامپیوتری، وجود ترک و نشتی درون لوله‌ ها یا دیوار را تشخیص می‌دهد. 

 

مزایای دستگاه نشت یابی

با استفاده از دستگاه نشت یابی می‌توانیم بدون ایجاد خرابی و تخریب ساختمان، محل دقیق نشتی را پیدا و آن را تعمیر کنیم. برای پیدا کردن محل ترکیدگی لوله و نشت آب بدون استفاده از دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله لازم است در نقاطی از ساختمان حفره‌هایی حفر شود که فاقد جلوه‌ای مطلوب هستند. اما با استفاده از دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله به راحتی می‌توانیم نشت یابی کنیم و از گسترش نم و رطوبت ساختمان جلوگیری کنیم.

 

دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله آب و نشت یابی

 

علت ترکیدگی لوله‌های آب و نیاز به نشت یابی لوله

ساختمانی که در آن زندگی می‌کنید چه قدیمی باشد و چه تازه‌ساخت، اتفاقاتی از جمله ترکیدگی لوله آب و فاضلاب، و حتی ترکیدن و نشت لوله‌های شوفاژ و موتورخانه ممکن است در ساختمان اتفاق بیفتد. عوامل متفاوتی موجب ترکیدگی لوله و نشت آب و نتیجتا نیاز به نشت یابی لوله می‌شود.

مهمترین دلایل ترکیدگی لوله در بخش‌های مختلف ساختمان را در ادامه بررسی می‌کنیم:

 • وجود ایراد در اتصالات لوله‌های پولیکا و چندلایه
 • وجود گرفتگی در لوله‌های آب و یا پوسیده بودن آنها
 • وجود مشکلات تاسیساتی (استفاده از اتصالات بدون کیفیت، آب‌بندی اشتباه و ...)
 • احاطه شدن لوله‌های فلزی در خاک‌های مرطوب، آهکی و هر نوع خاک دیگری که موجب خوردگی و ترکیدگی لوله می‌شود.
 • قرار گرفتن دو لوله فلزی غیر هم‌جنس کنار یکدیگر، و ایجاد که واکنش شیمیایی بین آنها که منجر به خوردگی و نهایتا ترکیدگی می‌شود.
 • منبسط و منقبض شدن مکرر لوله‌های آب گرم به دلیل عدم عایق بندی، که باعث شل شدن اتصالات آن می‌شود (مخصوصا در لوله‌های شوفاژ)
 • نشت آب در صورت بالا رفتن فشار آب در لوله‌های ساختمان در اثر حدیده شدن بیش از حد آنها به دست لوله‌کش
 • افزایش ناگهانی فشار آب در لوله‌ها و فشار عمومی لوله (این اتفاق بیشتر در شب و هنگام کاهش مصرف شهری اتفاق می‌افتد)

توجه داشته باشید که در بیشتر مواقع محل دقیق ترکیدگی لوله مشخص نبوده، و تنها نشانه‌هایی مانند آثار نم و رطوبت و چکه دیده می‌شود در این شرایط، فرایند تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه انجام شده، و محل دقیق نشتی لوله آب یا فاضلاب مشخص می‌شود.

 

درخواست تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه نشت یاب

در صورت تمایل به دریافت خدمات تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه و نشت یابی، می‌توانید درخواست خود را در اپلیکیشن و یا وب‌سایت «خدمت از ما» ثبت کنید؛ و با بررسی قیمت‌های پیشنهادی از سوی متخصصین نشت یابی و تشخیص ترکیدگی لوله، بهترین متخصص را برگزینید و از خدمات تشخیص ترکیدگی لوله بهره ببرید.

امتیاز دهید

4.67 امتیاز از 78 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
تشخیص ترکیدگی لوله

نظرات

نامی عباچی
نامی عباچی
4.3
221 خدمت موفق
تشخیص ترکیدگی لوله
سید محمد موسوی

سرعت عمل و دانش فنی در زمینه لوله کشی و تشخیص ترکیدگی ایشون بسیار قابل تقدیر هستش.ابزار کامل و تسلط کاری بالا.استفاده از تخصص ایشون رو پیشنهاد میکنم

حسین بادرش
حسین بادرش
4.4
134 خدمت موفق
تشخیص ترکیدگی لوله
میلاد رضی

آقای بادرش بسیار بسیار حرفه ای وقت شناس حرفه ای باانصاف خوش برخوردونشتی مارابدون دستگاه نشتیاب پیداکردن از سایت خدمت ازما تشکر میکنم بخاطر چنین متخصی واقعا عالی عالی بودن

حسین بادرش
حسین بادرش
4.4
134 خدمت موفق
تشخیص ترکیدگی لوله
ابراهیم وطندوست

همه چی عالی زمان سنج کار بلد مشکل را در کمترین زمان ممکن با کمترین هزینه کار رو انجام داد

در این شهرها می توانید سفارش تشخیص ترکیدگی لوله را ثبت کنید:

loading