تشخیص ترکیدگی لوله فردیس

با ثبت جزییات درخواست خود، بهترین متخصصان تشخیص ترکیدگی لوله فردیس را مشاهده کنید

دسترسی به 99 متخصص تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در فردیس

معرفی برترین متخصصان تشخیص ترکیدگی لوله در فردیس

رضا علیزاده

رضا علیزاده

4.6 (از 32 نظر)
گواهی عدم سوء پیشینه گواهینامه مهارت
45 خدمت موفق
گواهی عدم سوء پیشینه گواهینامه مهارت

"باسلام. من بیشتر از 15 سال هست که درکار لولکشی فعالیت دارم،باتوجه به درخواست وبودجه شما از بهترین اج" "ناس لوله واتصالات استفاده میکنم،موارداستفاده شده همه بافاکتور وقیمت تخفیف خورده خدمت شماعرضه میشود،بنده هرکار را باضمانت انجام میدم ودرصورت نارضایتی شما تمام وجه برگشت داده میشود.❤️❤️ (((#لوله کشی تضمینی در استان البرز کرج#)))🥀🥀 کارهایی که همکاران ما قادر به انجامش نیستند از ما تمام شده بدانید 🥀🥀24 ساعته فعال" بیشتر

مناطق تحت پوشش: فردیس، شهرک ناز، نسترن غربی، قریشی، شهرک وحدت، شهرک طالقانی، شانزده متری، شهرک دهکده، شهرک سپاه، سرحدی

مجتبی سعادتی پریخانی

مجتبی سعادتی پریخانی

5.0 (از 23 نظر)
گواهی عدم سوء پیشینه گواهینامه مهارت
21 خدمت موفق
گواهی عدم سوء پیشینه گواهینامه مهارت

"9سال سابقه کار و بدون رضایت مشتریان دستمزدی دریافت نمیکنم و از ابزار به روز استفاده میکنم" "" بیشتر

مناطق تحت پوشش: فردیس، شهرک وحدت، قریشی، شهرک سپاه، نسترن غربی، شهرک کوثر، شانزده متری، خیام شرقی، شهرک ناز، سرحدی

لوله باز کنی نوروزی

لوله باز کنی نوروزی

4.5
کمتر از 3 خدمت موفق

"با سلام بنده با بیش از 5 سال سابقه در کار لوله باز کنی،تخلیه چاه وتشخیص ترکیدگی لوله در محدوده مارلی" "ک سراسیاب،ملارد و فردیس و اندیشه فعالیت دارم و برای انجام کار از افراد با تجربه و کاردان استفاده میکنم و هزینه طبق نرخ اتحادیه حساب میگردد" بیشتر

حسن داودی

حسن داودی

4.5
کمتر از 3 خدمت موفق

"سلام تشخیص ترکیدگی لوله ونصب کاشی وسرامیک به طور کاملا حرفه ای خورده کاری گچکاری ونصب موزاییک ونصب ل" "وله کشی آب رفع نم زدگی سرویس بهداشتی با مصالح وکلیه کارهای ساختمانی" بیشتر

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در فردیس

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در فردیس و ترمیم آن، یکی از خدمات پر تقاضا بوده که معمولا ارائه می‌شود. به صورت کلی ترکیدگی لوله آب در ساختمان‌ها را می‌توانیم یکی از مشکلات شایع بدانیم که معمولا در زمستان پیش آمده و باعث درگیری افراد می‌شود.

این موضوع در هر ساختمانی احتمال رخ دادن داشته و هیچ وابستگی به قدیمی و یا نوساز بودن ساختمان ندارد. برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر درباره تشخیص ترکیدگی لوله در فردیس و همچنین دقت دستگاه در این روند تشخیصی، در ادامه با ما همراه باشید.

 

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در فردیس

 

علت‌های ترکیدگی لوله آب چیست

لوله‌کشی‌های مربوط به آب و فاضلاب در بخش‌های مختلف ساختمان قرار داشته و وظایف مهمی را بر دوش دارند. یکی از مشکلاتی که معمولا برای این لوله‌ها پیش می‌آید، ترکیدگی آن‌هاست. ترکیدگی لوله آب، دلایل مختلفی دارد که در این بخش به معرفی چند نمونه از آن‌ها می‌پردازیم تا شما اطلاعات دقیقی در این زمینه به دست آورید. برخی از مهم‌ترین دلایل در این زمینه به شرح زیر هستند.

 • انبساط و انقباض لوله‌ها در روزهای سرد و گرم سال
 • کهنه و قدیمی شدن لوله‌ها
 • بروز واکنش‌های شیمیایی در لوله‌های نزدیک به یکدیگر
 • وارد شدن فشار زیاد به لوله‌ها در زمان نصب آن‌ها
 • عدم تخصص کافی نصاب لوله‌ها
 • استفاده از لوله‌های بی‌کیفیت با طول عمر کوتاه و محدود
 • تغییرات فشار آب در لوله‌ها
 • خوردگی و سابیدگی لوله‌ها در طول زمان

 

نحوه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در فردیس

برای اینکه بتوانید اقدام به تعمیر این لوله‌ها و مشکلاتی که بعد از ترکیدگی آن‌ها به وجود آمده است اقدام کنید، در ابتدا باید بتوانید به تشخیص ترکیدگی لوله آب در فردیس بپردازید. بدون شک تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در فردیس و پیدا کردن دقیق محل آسیب، به راحتی امکان‌پذیر نبوده و سختی‌هایی به همراه دارد. در سال‌های قبلی برای پیدا کردن محل ترکیدگی، لوله‌کش‌ها مجبور به کندن زمین در بخش‌های مختلف می‌شدند، اما امروزه باوجود دستگاه‌ها در این زمینه، این مشکلات به صورت کامل از بین رفته‌اند و دیگر نیازی به تخریب و کندن نقاط مشکوک نیست.

 

هزینه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه فردیس

 

استفاده از دستگاه نشت یاب لوله در فردیس، یک روش مناسب برای پیدا کردن محل دقیق ترکیدگی لوله است. امروزه دستگاه‌های متفاوتی وجود دارند که شما می‌توانید در این زمینه از آن‌ها استفاده کنید. مدل‌های مختلف نشت یاب لوله، می‌توانند تا عمق 40 متری را موردبررسی قرار داده و ترکیدگی‌های موجود تا این حدود را نیز به خوبی تشخیص دهند. برای استفاده درست از این دستگاه‌ها تشخیص محل دقیق ترکیدگی لوله، بهتر است از یک لوله‌کش کمک بگیرید که با تجهیزات در اختیار خود، بتواند بهترین تشخیص را بدهد.

 

نشانه‌های ترکیدگی لوله آب

نشانه‌های مختلفی در رابطه با ترکیدگی لوله آب وجود دارد که شما با دقت به آن‌ها می‌توانید متوجه این موضوع شده و برای ترمیم و تعمیر لوله‌های آسیب‌دیده، اقدامات لازم را انجام دهید. در این قسمت قصد داریم تا چند نمونه از این نشانه‌ها را برای تشخیص ترکیدگی لوله آب در فردیس به شما معرفی کنیم.

 

افزایش قبض آب

در حالتی که یک یا چند لوله در ساختمان شما دچار ترکیدگی یا نشتی شده باشند، حتی در حالت بسته بودن شیرهای آب، بازهم آب در جریان بوده و کنتور شما در حال افزایش ارقام خواهد بود. در صورتی که به صورت ناگهانی با افزایش قیمت قبض آب روبه رو شدید، احتمال وجود ترکیدگی و آسیب در لوله‌های آب را حتما جدی بگیرید.

 

چک کردن کنتور

یکی دیگر از راه‌هایی که برای تشخیص ترکیدگی لوله آب در فردیس می‌توانید در نظر داشته باشید، چک کردن کنتور است. در این راستا باید تمام لوله‌های آب را به صورت کامل ببندید. سپس به سراغ کنتور رفته و عدد آن را ثبت کنید. بعد از دو ساعت مجددا به کنتور مراجعه کرده و عدد را چک کنید، در صورتی که افزایش پیدا کرده باشد، قطعا لوله‌های شما دچار آسیب و ترکیدگی شده‌اند.

 

وجود نم، رطوبت و شکم در دیوار، سقف و یا کف زمین

ترکیدگی لوله باعث می‌شود تا آب به داخل دیوار، سقف و یا زمین نفوذ کرده و درنهایت باعث شکم زدگی بشود. پس شما در صورت مشاهده هرکدام از این حالات، حتما باید اقدام به ترمیم ترکیدگی لوله بکنید تا از بروز آسیب‌های جدی‌تر جلوگیری شود.

 

تشخیص ترکیدگی لوله آب در فردیس

 

وجود قارچ یا کپک بر روی دیوار

امروزه اکثر لوله‌کشی‌ها به سبک توکار انجام می‌شوند. در این حالت چنانچه هرگونه نشتی و یا ترکیدگی در لوله‌ها به وجود آید، کم‌کم آب به درون دیوار نفوذ پیداکرده و این موضوع باعث به وجود آمدن کپک و قارچ بر روی آن‌ها خواهد شد. پس در این موارد حتما نیاز به تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در فردیس خواهید داشت.

 

افت فشار ناگهانی

یکی دیگر از نشانه‌هایی که از طریق آن می‌توانید متوجه ترکیدگی لوله آب در ساختمان خود بشوید، افت فشار آب به صورت ناگهانی است. میدانیم که آب با باز شدن شیرآلات درون لوله‌ها جاری می‌شود، پس در صورتی که هنگام باز کردن شیرآلات متوجه کاهش فشار آب شدید، باید بدانید که در قسمتی از لوله‌کشی قطعا ترکیدگی و آسیب‌های این‌چنینی وجود دارد.

 

انواع نشت یاب آب در فردیس

دستگاه نشت یاب یکی از بهترین تکنولوژی‌های موجود در این زمینه بوده که کمک می‌کند تا شما از محل دقیق نشت و یا ترکیدگی لوله مطلع شوید. امروزه مدل‌های مختلفی از این دستگاه ساخته و به بازار عرضه‌شده‌اند. در این قسمت چند نمونه از شناخته‌شده‌ترین و پرکاربردترین گزینه‌های موجود در این زمینه را به شما معرفی می‌کنیم. لازم به ذکر است که کار کردن با این دستگاه‌ها نیاز به تخصص و مهارت خاصی داشته و شما حتما باید از یک لوله‌کش ماهر و مجرب در این زمینه کمک بگیرید.

 

تشخیص ترکیدگی لوله در فردیس با نشت یاب حرارتی

یکی از مدل‌های دستگاه که در این زمینه وجود دارد و شما می‌توانید به سادگی از آن در این زمینه بهره ببرید، نشت یاب حرارتی است. این دستگاه معمولا یک دما را به عنوان مرجع در نظر گرفته و با بررسی دمای منطقه، نشتی را در محیط تشخیص می‌دهد. در واقع باید بگوییم که شاخص اصلی این دستگاه، دما بوده و بر همین اساس می‌تواند با دقت نسبتا خوبی، نشتی و ترکیدگی لوله را در محل موردنظر تشخیص دهد.

 

نشت یاب مادون قرمز

در صورتی که احتمال می‌دهید ترکیدگی در عمق بیشتری قرار داشته باشد، باید از این دستگاه برای تشخیص محل دقیق آن استفاده کنید. این گزینه با عنوان دستگاه فرا سرخ نیز شناخته می‌شود. عملکرد این دستگاه نشت یابی به این صورت است که می‌تواند از طریق ارسال امواج و سپس بازخورد نتایج آن‌ها، ترکیدگی لوله و یا عدم ترکیدگی را برای شما مشخص کند.

 

نشت یاب آب در فردیس

 

نشت یاب صوتی

دیگر نشت یاب آب در فردیس که در این زمینه می‌توانید مورداستفاده قرار دهید، نشت یاب صوتی است. این مدل را می‌توانیم یکی از پرکاربردترین گزینه‌ها در این زمینه معرفی کنیم که در ایران کارایی بسیار گسترده‌ای دارد. سازوکار این دستگاه با ارسال و دریافت امواج صوتی بوده و با این روش می‌تواند متوجه ترکیدگی و یا عدم ترکیدگی شده و شما را نیز از وضعیت محل مطلع سازد.

 

مزیت‌های استفاده از نشت یاب آب در فردیس

بدیهی است که استفاده از نشت یاب آب در فردیس، مزایای مختلفی دارد که شما با استفاده از دستگاه‌های معرفی‌شده در بخش‌های قبلی، می‌توانید از آن‌ها بهره‌مند شوید. برخی از مهم‌ترین مزایای استفاده از مدل‌های مختلف نشت یاب، به شرح زیر هستند.

 

عدم نیاز به تخریب

یکی از مهم‌ترین مزیت‌های بهره بردن از این دستگاه‌ها، عدم نیاز به تخریب در آن‌هاست. این موضوع باعث می‌شود تا شما تنها با کمک دستگاه و تکیه‌بر عملکرد آن، متوجه وضعیت ترکیدگی و یا عدم ترکیدگی در لوله‌ها بشوید، بدون اینکه نیازی به تخریب وجود داشته باشد. بعد از تشخیص به این صورت، می‌توانید اقدامات بعدی مربوط به تعمیرات را انجام دهید.

 

تشخیص دقیق محل ترکیدگی

عملکرد این دستگاه‌ها تا حد زیادی دقیق بوده و احتمالات این هیچ نقشی در تشخیص آن‌ها ندارد. پس شما می‌توانید با اطمینان خاطر کامل، محل نشان داده‌شده را به عنوان محل دقیق ترکیدگی لوله قبول کرده و روند تعمیرات را در همان نقطه آغاز کنید. درواقع دیگر هیچ نیازی به آزمون و خطا نبوده و شما می‌توانید به صورت کاملا مستقیم به سراغ محل ترکیدگی بروید.

 

تشخیص سریع

بدون شک تشخیص سریع و صرفه‌جویی در زمان را نیز می‌توانیم به عنوان یکی دیگر از مزایای به کار گرفتن دستگاه نشت یاب لوله در فردیس بدانیم. در این حالت شما به سادگی و بدون تخریب نقاط مختلف، می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن محل دقیق ترکیدگی و نشتی لوله را تشخیص داده و سپس سریعا به سراغ مرحله بعدی یعنی تعمیر بروید.

 

کاهش هزینه‌های جانبی

تصور کنید شما برای پیدا کردن محل دقیق ترکیدگی لوله، مجبور شوید چند نقطه را تخریب کنید تا درنهایت به نقطه درست برسید. این کار هزینه‌های جانبی بسیار زیادی را برای شما خواهد داشت. درحالی‌که با استفاده از انواع دستگاه‌های نشت یاب موجود در این زمینه، می‌توانید بدون نیاز به پرداخت این هزینه‌های جانبی، محل ترکیدگی را تشخیص دهید.

 

دقت نشت یابی لوله با دستگاه در فردیس چقدر است

یکی از سؤالاتی که در اغلب موارد برای افراد در این زمینه پیش می‌آید، مربوط به میزان دقت نشت یابی لوله با دستگاه در فردیس است. بدون شک اطلاع از دقت تشخیص ترکیدگی لوله در فردیس، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده و شما قبل از استفاده از دستگاه موردنظر، باید در این زمینه اطلاعات کافی داشته باشید. به صورت کلی باید بگوییم که دقت این دستگاه‌ها بیشتر از 95 درصد بوده و می‌توانند محل دقیق ترکیدگی را نشان دهند. لازم به ذکر است که عوامل مانند مکان، پیچیدگی، عمق لوله‌ها، محل ترکیدگی و ... نیز در این زمینه مؤثر هستند و می‌توانند باعث افزایش و یا کاهش این میزان دقت شوند. بدیهی است که هرچه لوله‌ها در عمق بیشتری قرار داشته باشند، دقت تشخیص دستگاه کمتر خواهد شد.

 

نشت یابی لوله با دستگاه در فردیس

 

هزینه تشخیص ترکیدگی لوله آب در فردیس

از دیگر موضوعاتی که در این زمینه باید به بررسی آن بپردازیم، هزینه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه فردیس است. در قسمت‌های قبلی اشاره کردیم که استفاده از دستگاه در این زمینه، نسبت به روش‌های قدیمی بهینه‌تر بوده و هزینه کمتری به دنبال دارد. در این بخش باید به بررسی هزینه این کار و همچنین عوامل مؤثر بر هزینه بپردازیم تا شما اطلاعات کامل‌تر و بیشتری دراین‌باره به دست آورید. به صورت کلی هزینه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه فردیس، توسط اتحادیه مشخص می‌شود، اما پارامترهای وجود دارند که در این زمینه تأثیرگذارند. برخی از این فاکتورها به شرح زیر هستند.

 

مدت‌زمان تشخیص

یکی از مؤثرترین عوامل در این زمینه، مدت‌زمان موردنیاز برای بررسی دقیق محل و درنهایت تشخیص محل موردنظر است. هرچه این بررسی‌ها و درنهایت تشخیص محل دقیق بیشتر طول بکشد، طبیعتا هزینه تمام‌شده در این زمینه نیز بیشتر خواهد بود.

 

متراژ محل

متراژ و ابعاد محل را نیز می‌توانیم یکی دیگر از فاکتورهای مؤثر در این زمینه بدانیم که باعث افزایش و یا کاهش هزینه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه فردیس می‌شوند. هراندازه متراژ محل مشکوک بیشتر باشد، نیاز به بررسی بیشتری بوده و درنهایت هزینه تمام‌شده نیز بیشتر خواهد شد.

 

نحوه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در فردیس

 

نوع سیستم لوله‌کشی و عمق لوله‌ها

نقشه لوله‌کشی ساختمان و عمق قرارگیری لوله‌ها را نیز می‌توانیم در هزینه تمام‌شده مؤثر بدانیم. طبیعتا در صورتی که سیستم پیچیده‌تر باشد و یا لوله‌ها در عمق بیشتری کار گذاشته‌شده باشند، هزینه تمام‌شده نیز بیشتر خواهد شد.

 

تعداد ترکیدگی و نشتی لوله

بدیهی است که هراندازه تعداد ترکیدگی‌ها و نشتی‌های موجود در ساختمان بیشتر باشند، باید هزینه بیشتری برای تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در فردیس پرداخت کنید تا این کار به صورت کامل انجام شود.

 

سخن پایانی

ترکیدگی و نشتی آب در لوله یکی از مشکلاتی است که معمولا برای ساختمان‌های مختلف پیش می‌آید. در بخش‌های قبلی به صورت کامل به بررسی علت‌های ترکیدگی لوله آب و همچنین روش‌های تشخیص ترکیدگی لوله آب در فردیس پرداختیم. امروزه با دستگاه نشت یاب آب در فردیس، فرایند تشخیص به مراتب ساده‌تر شده و شما می‌توانید با کمک یک فرد متخصص در این زمینه، در کوتاه‌ترین زمان ممکن از وضعیت ترکیدگی و نشتی لوله‌ها مطلع شوید. مزایای استفاده از دستگاه و همچنین هزینه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه فردیس را نیز موردبررسی قرار دادیم تا شما اطلاعات بیشتر و بهتری در این زمینه به دست آورید.

"خدمت از ما" و دسترسی آسان به متخصصین

سفارش خدمت مورد نظر
سفارش خدمت مورد نظر
 • به چند سوال کوتاه پاسخ دهید
 • ما سفارش شما را برای متخصصین ارسال می‌کنیم
ارتباط با متخصصین و دریافت رایگان قیمت
ارتباط با متخصصین و دریافت رایگان قیمت
 • پیشنهاد متخصصین آماده به کار را مقایسه کنید
 • سوابق حرفه‌ای و نظر مشتریان قبلی آن‌ها را ببینید
انتخاب مناسب‌ترین متخصص به دلخواه
انتخاب مناسب‌ترین متخصص به دلخواه
 • کارتان را انجام شده تحویل بگیرید
 • نظرتان در مورد متخصص را ثبت کنید

نظرات

بهمن محمدپور
بهمن محمدپور
5.0 (از 12 نظر)
21 خدمت موفق
تشخیص ترکیدگی لوله
ناصر صفایی

ایشون باخلاق نیکو و آشنایی به کار داشت و از تخریب اضافی و بی مورد جلوگیری کردند و براحتی با پیدا کردن مشکل ، بادهزینه مناسب رفع ایراد نمودند و از ایشون تشکر میکنم‌

رضا کوشکی
رضا کوشکی
5.0 (از 96 نظر)
110 خدمت موفق
تشخیص ترکیدگی لوله
الهه صالحی

ماشاالله بهشون،ایشون کارشون فوق العاده بود در نصف روز کار رو درست و جمع کردن به قدری دقیق و با مهارت بودن ،کاملا به کارشون خیلی وارد بودن و از همه مهمتر اون دستگاه نشت یابی که داشتن جووون بسیار مودب و باشخصیتی بودن واقعا سپاسگزارم ازشون 🙏🌸

محمدعلی بایندر
محمدعلی بایندر
5.0 (از 2 نظر)
3 خدمت موفق
تشخیص ترکیدگی لوله
مریم حسینی

آقای بایندور واقعا کارش حرف نداره جای ک نشتی میاد اومد دستگاه نشیباب گذاشت با کمترین کنده کاری برام تشخیص زد من کارشو واقعا پسندیدم

کسب درآمد خدمت از ما
علاوه بر تشخیص ترکیدگی لوله، سایر خدمات فعال در فردیس را مشاهده کنید.
مشاهده خدمات فعال فردیس

3.6 امتیاز از 282 رای

سایر عبارت های جستجو شده برای تشخیص ترکیدگی لوله فردیس

 • تشخیص ترکیدگی لوله فردیس
 • تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه فردیس
 • قیمت تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه فردیس
 • هزینه تشخیص ترکیدگی لوله فردیس
 • هزینه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه فردیس
 • قیمت تشخیص ترکیدگی لوله فردیس
 • تشخیص نم و رطوبت فردیس
 • تشخیص نم و رطوبت با دستگاه فردیس
 • نشت یاب لوله فردیس
 • نشت یابی فردیس
 • قیمت نشت یابی فردیس
 • تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در فردیس
 • تشخیص ترکیدگی لوله در فردیس
 • تشخیص ترکیدگی لوله فاضلاب فردیس
 • تشخیص ترکیدگی لوله آب در فردیس
 • تشخیص ترکیدگی لوله فاضلاب با دستگاه فردیس