نقشه لوله کشی پکیج بوتان

دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
نقشه لوله کشی پکیج بوتان

لوله کشی پکیج بوتان باید بسیار با دقت، زیبا و اصولی انجام شود؛ لوله کشی پکیج بوتان در دو بخش لوله کشی آب و لوله‌ کشی گاز انجام می‌شود. پکیج دیواری به خاطر کم مصرف بودن در انرژی، بازدهی بالا، ایمنی مناسب بسیار پرطرفدار است و معمولا ساختمان‌های جدید از این سیستم برای گرمایش استفاده می‌کنند. از مهم ترین موارد در لوله کشی پکیج بوتان انتخاب مسیر مناسب است که این کار از طریق بررسی نقشه ساختمان امکان‌پذیر می‌باشد و پس از آن با کشیدن نقشه لوله کشی مسیر لوله کشی را مشخص کرد و بعد از این مرحله می‌توانید به لوله کشی پکیج اقدام کنید.

 

نقشه لوله کشی پکیج

نقشه لوله کشی پکیج و نحوه اتصال لوله‌ها به سیستم گرمایشی را می‌توانید در زیر مشاهده کنید:

نقشه لوله کشی پکیج

 

نوع سیستم لوله کشی پکیج شوفاژ دیواری

سیستم لوله کشی پکیج شوفاژ دیواری به سه دسته زیر تقسیم می‌شوند:

  • لوله کشی مختلط: این روش کار به این شکل است که لوله ها در کف زمین و در سقف کاذب قرار می‌گیرند.

  •  لوله کشی با برگشت مستقیم: بهترین سیستم برای خانه و محیط‌های کوچک این سیستمبا برگشت مستقیم می‌باشد. 

  • لوله کشی با برگشت معکوس: در اکثر ساختمان های شهری با متراژ متوسط از این سیستم استفاده می‌شود. 

 

نحوه لوله کشی پکیج بوتان

 

نحوه لوله کشی پکیج بوتان

برای نصب پکیج در ابتدا باید نقشه ساختنمان را به خوبی مطالعه کنیم و این کار را با مقیاس1/50 انجام می‌دهیم سپس لوله‌ کشی پکیج بوتان را با توجه به مقیاس نقشه می‌کشیم و محل اتصال لوله‌ها را با دایره‌های کوچک مشخص می‌کنیم. اگر رادیاتور بیشتر از 25 پرده داشته باشد محل لوله های رفت و برگشت را در دو طرف رادیاتورها را نیز باید مشخص کنیم. در نقشه باید محل قرار گرفتن رادیاتورها و لوله کشی پکیج طراحی شده باشد. برای بهتر داغ شدن شوفاژ در هنگام لوله کشی بهتر است از تعداد زانوی کمتری استفاده کنید و بهتراست آنها را در زیر پنجره قرار دهید تا از تاثیرکمتری از سرمای خارج از محیط بگیرد. فرمولی که برای قدرت پمپ استفاده می‌شود ( قدرت پمپ= 0.075 × متراژ لوله کشی) است.

 

نحوه لوله کشی روکار پکیج

یکی از روش‌های لوله کشی انشعابی لوله کشی روکار پکیج بوتان است. این لوله کشی زمانی استفاده می‌شود که شرایط ساختمان برای انجام لوله کشی توکار مناسب نباشد. اجرای لوله کشی روکار ارزان‌تر از لوله کشی توکار است و هر زمان که نیاز باشد میتوان تغییرات و تعمیرات برای لوله کشی سیستم انجام داد. زمانی که ساخت و ساز ساختمان مورد نظر به اتمام رسیده باشد معمولا از سیستم روکار استفاده می‌شود چرا که در این صورت سیستم تو کار بسیار گران می‌شود.

 

نحوه لوله کشی پکیج روکار

 

سایز لوله کشی پکیج

در لوله‌ کشی پکیج بوتان قطر داخلی لوله‌ها و شیلنگ‌ها باید استاندارد باشد. قطر لوله ها و شیلنگ های رفت و برگشت شوفاژ 3/4 اینچ و لوله های آب مصرفی 1/2 می باشد.

 

نکات مهم در لوله کشی پکیج

  1. محل مناسب نصب پکیج
  2. لوله کشی پکیج
  3. انتخاب مسیر مناسب
  4. انتخاب مدل لوله‌کشی
  5. اندازه گیری‌های دقیق لوله

 

بهترین نوع لوله کشی پکیج

به طور معمول لوله کشی پکیج شامل چهار لوله کشی اصلی آب سرد، آب گرم، سیستم رفت و برگشت است. می‌توان گفت سیستم کف گرمایش برای لوله‌ کشی پکیج بوتان از بقیه سیستم‌ها بهتر است چرا که مقدار رسوب تولید شده به دلیل وجود پولیمر و چرخش آب بسیار کمتر است و در نتیجه آسیب به پکیج بسیار پایین می‌آید.

قیمت لوله کشی پکیج ساختمان

قیمت لوله‌ کشی پکیج بوتان به پارامترهای مختلفی بستگی دارد. مثل: نوع پکیج، متراژ لوله‌ کشی پکیج، نوع لوله و اتصالات مورداستفاده، نوع لوله کشی روکار یا لوله کشی توکار و … 
نحوه لوله‌ کشی پکیج بوتان نیز در قیمت آن موثر است برای آگاهی از عوامل تاثیرگذار در تفاوت هزینه لوله کشی ها است.

 

قیمت لوله کشی پکیج ساختمان

 

کلام آخر نحوه لوله کشی پکیج بوتان

اگر در نحوه لوله‌ کشی پکیج بوتان خطایی رخ دهد یا از لوله‌های نامناسب استفاده شود، علاوه بر بر هم زدن نظم محیط، تأثیرات آن را به‌طور واضح بر عملکرد دستگاه پکیج و سیستم گرمایشی آن وارد می‌شود و صبوری، دقت، مهارت و تجربه از مهمترین ملاک‌ها در انجام لوله کشی پکیج بوتان است؛ بنابراین بسیار اهمیت دارد که این کار را به متخصص حرفه‌ای در این زمینه بسپاریم. بازار آنلاین خدمت از ما این کار را بسیار برای شما راحت می‌کند شما به راحتی می‌توانید درخواست لوله کشی پکیج را ثبت کنید، تا در بهترین زمان و با قیمت موردنظرتان، لوله کشی پکیج و شوفاژ خود را انجام دهید.

4.5 امتیاز از 1570 رای


لوله کشی پکیج و شوفاژ
برای سرویس لوله کشی پکیج و شوفاژ از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین