قیمت نصب فلاش تانک در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه نصب فلاش تانک" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به نصب فلاش تانک نیاز دارید؟

نصب فلاش تانک را به متخصصش بسپار

پس از نصب توالت فرنگی یا توالت ایرانی، نصب فلاش تانک مهم‌ترین کاری است که باید انجام دهید. به خصوص اگر سرویس بهداشتی شما به شکل عمومی طراحی شده باشد، نصب فلاش تانک یکی از اقداماتی است که می‌تواند موجب کاهش بو نامطلوب در محیط شود.

هنگام نصب فلاش تانک باید به یکسری نکات توجه شود، از جمله ارتفاع نصب فلاش تانک دکمه ای یا طریقه نصب فلاش تانک روی دیوار. البته در بازار مدل‌های متفاوتی از فلاش تانک موجود است، که هرکدام به روش نسبتا متفاوتی نصب می‌شود.

از جمله آن‌ها می‌توان به نصب فلاش تانک ایمن آب، نصب فلاش تانک اولترا اسلیم (مناسب سرویس‌های بهداشتی کوچک)، نصب فلاش تانک تاپ مدل پاریس، توکار، دیواری و ... اشاره کنیم. با ما همراه شوید تا علاوه بر نحوه نصب فلاش تانک، به قیمت خدمات مربوط به آن و نکات دیگر بپردازیم.

 

طریقه نصب فلاش تانک توالت فرنگی

 

 

هزینه نصب فلاش تانک 

متناسب با نوع فلاش تانکی که در نظر دارید، طریقه نصب فلاش تانک و در نتیجه هزینه نصب آن متفاوت خواهد بود. در ادامه عوامل موثر بر هزینه نصب فلاش تانک را بررسی کرده‌ایم:

 

عوامل موثر بر قیمت نصب فلاش تانک

  • اولین مورد نوع فلاش تانک مدنظر شماست. به عنوان مثال، هزینه فلاش تانک سوپر اسلیم، اسلیم، توکار و روکار با یکدیگر متفاوت هستند. طریقه نصب فلاش تانک در هر یک از این نمونه‌ها متفاوت است؛ در نتیجه باید انتظار مبلغ متفاوتی را داشت.
  • دومین عامل موثر بر هزینه نصب فلاش تانک، میزان مصالح مورد نیاز است. مثلا در صورتی که قصد نصب فلاش تانک توکار را داشته باشید، متخصص ابتدا باید دیوار را تخریب کند، و سپس به نصب فلاش تانک و پوشاندن آن بپردازد.
  • سومین عامل مهمی که بر قیمت نصب فلاش تانک توکار توالت ایرانی و سایر مدل‌ها تاثیر می‌گذارد، لوله کشی‌های مورد نیاز برای نصب فلاش تانک است.

 

هزینه نصب فلاش تانک دیواری

 

انواع مدل‌های نصب فلاش تانک

اگر تا حدودی با طریقه نصب فلاش تانک آشنا باشید، می‌دانید که آنها به دو شکل روکار یا توکار نصب می‌شوند. فلاش تانک توکار با فشار دکمه تخلیه، و فلاش تانک روکار با کشیدن زنجیر آب را با فشار زیادی به سمت کاسه توالت تخلیه می‌کند. در ادامه روش نصب این دو را کوتاه مرور کرده‌ایم:

 

طریقه نصب فلاش تانک روکار 

این نمونه‌ها از قدیمی‌ترین مدل‌های فلاش تانک‌ها هستند. در این نمونه‌ها برای تخیله آب سیفون باید یک زنجیر را کشید. در طریقه نصب فلاش تانک روکار تمام بخش‌ها آن (مانند شیر اتصال به فلاش تانک و مخزن آن) در سرویس بهداشتی در معرض دید هستند، و روی دیوار و زمین نصب می‌شوند.

نحوه نصب فلاش تانک روکار کمی انعطاف‌پذیر بوده، و در ارتفاع بالا، متوسط و پایین قابل نصب است.

 

نحوه نصب فلاش تانک توکار 

فلاش تانک‌ توکار نوع خاصی از فلاش تانک است، که به‌صورت توکار و خارج از ديد نصب می‌شود. طریقه نصب فلاش تانک توکار به‌گونه‌ای است که مخزن آن درون ديوار قرار گرفته، و دکمه تخليه آب آن در ديوار نصب می‌شود.

به این ترتیب، ديگر جایی برای نصب مخزن اين سیفون اشغال نمی‌شود. این موضوع نصب مدل‌های توکار را برای فضاهای کوچک به یک گزینه مطلوب تبدیل می‌کند.

 

نحوه نصب فلاش تانک روی دیوار

 

طریقه نصب فلاش تانک

در ادامه نحوه نصب فلاش تانک را به‌طور خلاصه آموزش می‌دهیم. توجه داشته باشید که این مراحل کلی هستند، و متناسب با نوع فلاش تانک شما تفاوت‌هایی وجود دارد.

  1. پس از تهیه ابزار و وسایل نصب فلاش تانک، اولین اقدام مطالعه دفترچه راهنما برای کسب اطلاعاتی مانند مناسب‌ترین ارتفاع نصب فلاش تانک دکمه‌ای، زنجیری و ... است.
  2. برای شروع، استپ اِل مانند به کاسه توالت وصل می‌شود. نکته اینجاست که تا زمانی که مخزن فلاش تانک و اتصالات آن به‌طور کامل نصب نشده‌اند، نباید سرپوش آن را برداشت.
  3. پس از وصل کردن استپ‌ها، نوبت به اتصال لوله‌ها به یکدیگر است. در این مرحله لوله‌ها با دقت و محکم به یکدیگر وصل می‌شوند.
  4. در این مرحله از طریقه نصب فلاش تانک، فلوتر هماهنگ با جهت انشعاب در جای خود بسته می‌شود. پس محکم کردن مهره از بیرون، طناب کششی باید با گره‌گیر از سوراخ روبه‌روی فلوتر وارد شود، و در بست گیره‌ای قرار گیرد. سپس مهره طناب کششی (درحالی که فلش آن به سمت بالاست) در سوراخ جانبی بدنه نصب می‌شود.
  5. پس از بستن اجزای مخزن سیفون, باید کاسه سیفون را به لوله‌ها وصل کرد. در این مرحله از نحوه نصب فلاش تانک مهم است که مخزن با دقت و محکم به لوله‌ها متصل شود. با علامت زدن پشت بست متصل به دیوار و نصب پیچ به‌راحتی می‌توان سیفون را به دیوار نصب کرد.

نکته: معمولا پیشنهاد می‌شود که ارتفاع نصب فلاش تانک دکمه‌ای از کف حداقل 180 سانتی‌متر باشد.

 

نحوه نصب فلاش تانک ایمن اب

فلاش تانک‌های ایمن اب و ایران، مدل‌های متفاوتی دارند. از جمله آن‌ها می‌توان به مدل کاسپین و ساحل اشاره کرد. از جمله موادی که پیرامون فلاش تانک ساخل جستجو می‌شود، می‌توان نصب فلاش تانک ایران مدل ساحل یا نحوه نصب فلاش تانک ساحل را نام برد.

به صورت کلی طریقه نصب فلاش تانک ایمن آب، مانند دیگر نمونه‌هاست. تنها تفاوت اصلی در طراحی این نوع فلاش تانک است، که البته تغییری در روش نصب آن در مقایسه با سایر فلاش تانک‌ها ایجاد نمی‌کند.

 

ارتفاع نصب فلاش تانک دکمه ای

 

نشانه‌های یک فلاش تانک خراب

  • انتشار بوی نامطبوع: هرچند که آب بدون بو و رنگ است، اما اگر محیط نگهداری آن آلوده باشد بوی نامطبوع تولید می‌کند. پس اگر بوی نامطبوعی از سیفون حس کردید، یعنی سیفون درحال نزدیک شدن به مرحله خرابی کامل است.
  • هدر رفتن آب: گاهی میزان آب خروجی از سیفون یا خیلی کم است یا خیلی زیاد. این هم یکی دیگر از نشانه‌های خرابی سیفون است. این خرابی‌ها ممکن است مربوط به خرابی فلوتر، بسته نشدن خروجی آب و یا اشتباه در طریقه نصب فلاش تانک باشد.

 

روش ثبت سفارش نصب فلاش تانک در «خدمت از ما»

برای یافتن متخصصان نصب فلاش تانک تهران، مشهد، کرج، اصفهان، شیراز و شهرهای دیگر، به راحتی می‌توانید درخواست نصب فلاش تانک خود را به صورت رایگان در اپلیکیشن یا وب سایت «خدمت از ما» ثبت کنید.

پس از ثبت درخواست، نصابان فلاش تانک با مطالعه توضیحاتی که حین ثبت سفارش درج کرده‌اید، هزینه نصب فلاش تانک را به صورت تخمینی برای شما ارسال می‌کنند. پس از آن می‌توانید با بررسی سوابق هریک از متخصص‌ها و نظرهای مشتریان پیشین آنها، برترین متخصص نصب فلاش تانک توکار یا روکار را انتخاب کنید.

4.5 امتیاز از 1732 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
نصب فلاش تانک

نظرات

روح الله میرزایی
روح الله میرزایی
5.0 (از 29 نظر)
33 خدمت موفق
نصب فلاش تانک
فرزانه شمس

بسیار با تجربه دقیق و منصف بودند به موقع تشریف آوردند و خیلی سریع و دقیق کار انجام دادند تشکر میکنم و ایشون رو به همه پیشنهاد میکنم

حسن جوادی اقبال
حسن جوادی اقبال
5.0 (از 104 نظر)
111 خدمت موفق
نصب فلاش تانک
م کبیری

بدون هیچ توضیحی درموردایشون میتونم بگم معنی صددرصدوجدان کاری وتخصص وجوابگویی سریع ومهارت بالا…. 100درصدکمه که فقط ایشونو پیشنهادمیدم برای انجام صفرتاصدکاروتعمیرات موردنیازتون

حسین عظیمی
حسین عظیمی
5.0 (از 7 نظر)
14 خدمت موفق
نصب فلاش تانک
حسین گرگیان

بسیار حرفه ای،کار بلد و متخصص در زمینه کاری،بسیار دقیق، با وجدان و پیگیر در مورد کار انجام شده،بسیار منصف و مهم تر از همه بسیار با اخلاق و خوش برخورد،واقعا از همه نظر بنده از کار و اخلاق و منش ایشون ککاملا راضی بودم.

در این شهرها می توانید سفارش نصب فلاش تانک را ثبت کنید: