شما در کدام شهر به نصب فلاش تانک نیاز دارید؟

نصب فلاش تانک را به متخصصش بسپار

نصب فلاش تانک از مهم ترین بخش‌های ساخت و تعمیر سرویس بهداشتی است. اهمیت نصب فلاش تانک به مراتب بیشتر از سایر اجزا در سرویس بهداشتی به ویژه سرویس بهداشتی‌های عمومی است. شاید به ظاهر روش نصب قطعات فلاش تانک تاپ در نحوه نصب فلاش تانک تاپ مدل پاریس و نصب فلاش تانک ایمن آب یکی باشد، اما برای نصب هرکدام نیاز به مهارت و تجربه خاصی است.

سرویسکاران حاضر در "خدمت از ما" آشنایی کاملی با طریقه نصب فلاش تانک ایمن اب، نصب فلاش تانک اولترا اسلیم و همچنین مناسب ترین ارتفاع نصب فلاش تانک دکمه ای، در انواع و مدل فلاش تانک‌ها را دارند. اگر به دنبال مطالبی در خصوص نصب فلاش تانک روکار و نحوه نصب فلاش تانک توکار توالت ایرانی و نشانه‌های خرابی آن هستید این مطلب را تا آخر مطالعه کنید تا به یک اطلاعات کافی و مفید در مورد نصب فلاش تانک برسید.

 

نصب فلاش تاتنک

 

 

هزینه نصب فلاش تانک در "خدمت از ما"

هزینه نصب فلاش تانک به عوامل مختلفی بستگی دارد؛ مثلاً هزینه نصب فلاش تانک ساده با هزینه نصب فلاش تانک برقی متفاوت است. یا هزینه نصب فلاش تانک توکار با هزینه نصب فلاش تانک روکار نیز متفاوت خواهد بود؛ اما نکته مهم این است که قیمت‌ها در خدمت ازما بسیار شفاف هستند. به‌گونه‌ای که قبل از انجام کار برآورد هزینه نصب فلاش تانک توسط متخصصان انجام شده و به اطلاع شما می‌رسد.

نصب فلاش تانک از خدمات ارائه شده در مجموعه "خدمت از ما" است.  در صورتی که برای نصب فلاش تانک نیاز به لوله کش داشتید به راحتی درخواست خود را از طریق سایت و یا اپلیکیشن "خدمت از ما" ثبت نمایید. همکاران لوله کش حاضر در خدمت از ما قبل از شروع به کار برای شما قیمت پیشنهادی خود را ارسال می کنند و قبل از حضور در محل شما به طور کامل از قیمت نصب فلاش تانک مطلع می شوید و بعد درخواست خود را ثبت می کنید.


 

روش ثبت سفارش نصب فلاش تانک در "خدمت از ما"

شما می‌توانید به راحتی درخواست نصب فلاش تانک خود را در سایت و یا اپلیکیشن "خدمت از ما" ثبت نمایید. پس از ثبت درخواست سرویسکاران حاضر در "خدمت از ما" برای شما قیمت پیشنهادی خود را ارسال می کنند و شما پس از دریافت قیمت پیشنهادی به پروفایل هر یک از متخصصین مراجعه نموده و علاوه بر دریافت اطلاعات از میزان تخصص و مهارت هر یک به نظرات و امتیازاتی که سایر مشتریان بیان کرده اند هم دست یابی دارید. شما می توانید از بین سرویسکاران موجود، سرویسکار مورد نظر خود را انتخاب نمایید. 

 

هزینه نصب فلاش تانک

 

انواع مدل‌های نصب فلاش تانک 

فلاش تانک‌ها در دومدل روکار و یا توکار نصب می‌شوند. فلاش تانک توکار با فشار دکمه تخلیه آب و در فلاش تانک روکار با کشیدن زنجیر، آب را با فشار زیادی به کاسه توالت تخلیه می‌کند. 

 

فلاش تانک روکار 

این فلاش تانک‌ها از قدیمی ترین نوع فلاش تانک‌ها هستند که در آن با کشیدن زنجیر آب سیفون را کامل تخلیه می‌شود در این نوع فلاش تانک تمام اجزای فلاش تانک از شیر اتصال به آن تا مخزن آن همگی در سرویس بهداشتی قابل رویت و روی دیوار و زمین نصب می‌شوند. این فلاش تانک در ارتفاع بالا، متوسط و پایین قابل نصب است.

 

نحوه نصب فلاش تانک توکار 

فلاش تانک‌ توکار نوع خاصي از فلاش تانک است که بصورت توکار و خارج از ديد نصب می‌شوند مخزن این فلاش تانک درون ديوار قرار مي گيرد و دکمه تخليه آب آن در ديوار نصب مي‌شود بنابراین ديگر جايي براي نصب مخزن اين سیفون اشغال نمي‌شود و مناسب مکان‌هايي است که از فضاي کمي بر خوردارند.

 

 

مراحل نصب فلاش تانک

مراحل نصب فلاش تانک با توجه به مدل و نوع آن متفاوت است و این مراحل که ما ذکر می‌کنیم به صورت کلی و برای فلاش تانک روکار است.

 

مرحله اول: پس از تهیه ابزار و وسایل نصب فلاش تانک اولین اقدام مطالعه دفترچه راهنما برای کسب اطلاعاتی مانند مناسب ترین ارتفاع نصب فلاش تانک دکمه‌ای، زنجیری و ... است.

مرحله دوم: در این مرحله استپ اِل مانند را به کاسه توالت وصل کنید و تا زمانی که مخزن فلاش تانک و اتصالات آن را به طور کامل نصب نکرده‌اید سرپوش آن را برندارید.

مرحله سوم: بعد از وصل کردن استپ‌ها نوبت به اتصال لوله‌ها به یکدیگر است در این مرحله با دقت کامل و محکم لوله‌ها را به هم وصل کنید.

مرحله چهارم: در این مرحله فلوتر را منطبق با جهت انشعاب در جای خود بسته و مهره را از بیرون محکم کنید و از سوراخ سمت مقابل فلوتر، طناب کششی را با کره گیره آن وارد کرده و آن را در بست گیره‌ای قرار دهید و سپس مهره طناب کششی را بطوریکه فلش آن رو به بالا باشد با فشار درون سوراخ جانبی بدنه نصب کنید.

مرحله پنجم: پس از بستن اجزای مخزن سیفون نوبت به وصل کردن کاسه سیفون به لوله‌های متصل است در این مرحله باید مخزن با دقت و محکم به لوله‌ها متصل شود و با یک علامت گذاری پشت بست متصل به دیوار و نصب پیچ به راحتی می‌توان سیفون را به دیوار نصب کرد.

 

نکته قابل توجه در مورد نصب فلاش تانک دکمه‌ای ارتفاع نصب فلاش تانک دکمه ای است که باید فاصله بین سیم روکش شده پمپ در کمترین حالت نسبت به دکمه قرار گیرد.


 

نصب فلاش تانک ایمن اب 

فلاش تانک‌های ایمن اب و ایران، دارای مدل‌های متفاوتی است که از جمله آن‌ها می‌توان به مدل کاسپین و ساحل اشاره نمود. از جمله موادی که پیرامون فلاش تانک ساخل جستجو می‌شود، می‌توان به نصب فلاش تانک ایران مدل ساحل یا نحوه نصب فلاش تانک ساحل اشاره نمود.

به صورت کلی نصب فلاش تانک ایمن آب، همانند دیگر فلاش تانک‌ها است؛ تنها تفاوت اصلی، در طراحی این نوع فلاش تانک است که البته تغییری در نصب این فلاش تانک نسبت به باقی فلاش تانک‌ها ایجاد نمی‌کند.

 

[مطلب مرتبط: شترگلو]

 

نشانه‌های یک فلاش تانک خراب 

1- انتشار بوی نامطبوع: همانطور که می‌دانیم آب یک ماده بی بو و بی رنگ است اما اگر محیط نگهداری آن خراب باشد بوی نامطبوع تولید می‌کند پس اگر بوی نامطبوعی از سیفون تولید شد یعنی سیفون به مرحله خرابی کامل آن نزدیک می‌شود.

2- هدر رفتن آب: گاهی میزان آب خروجی از سیفون یا خیلی کم است یا خیلی زیاد است که این هم یکی از نشانه‌های خرابی سیفون است و این خرابی‌ها ممکن است مربوط به خرابی فلوتر، بسته نشدن خروجی آب و ... باشد.