قیمت نصب توالت فرنگی در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه نصب توالت فرنگی" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
 • 100,000 تومان
 • 150,000 تومان
 • 200,000 تومان
 • 250,000 تومان

شما در کدام شهر به نصب توالت فرنگی نیاز دارید؟

نصب توالت فرنگی را به متخصصش بسپار

نصب توالت فرنگی، این روزها یکی از حداقل مواردی است که هر صاحب خانه‌ای باید آن را انجام دهد. تفاوت ندارد جنس توالت فرنگی ایرانی است یا خارجی؛ به خصوص در مکان‌هایی همچون بیمارستان‌ها و هتل‌ها که افراد قادر به استفاده از توالت ایرانی نیستند، نصب توالت فرنگی، یکی از بهترین روش‌ها است. در این میان، برخی از توالت فرنگی‌ها به سیستم خودشور نیز مجهز هستند که برای افراد بیمار و افرادی که مشکلات ناتوانی جسمی دارند، می‌تواند مفید باشد.

 

نصب توالت فرنگی ایرانی و خارجی

 

با ما در این نوشته همراه شوید تا علاوه بر آشنایی با نحوه نصب توالت فرنگی، با مواردی همچون نحوه ثبت سفارش نصب توالت فرنگی در «خدمت از ما» و نصب توالت فرنگی تهران، آشنا شوید. همچنین می‌توانید در کنار درخواست این سرویس، برای نصب فلاش تانک نیز اقدام کنید.

 

نصب توالت فرنگی

نصب توالت فرنگی ایرانی | هزینه نصب توالت فرنگی

 

 

نصب توالت فرنگی را خودمان انجام دهیم یا نصاب؟

نصب توالت فرنگی، نیاز به تخصص چندانی ندارد و خودتان نیز می‌توانید توالت فرنگی را نصب کنید؛ اما این نکته را فراموش نکنید که بی‌توجهی یا بی دقتی هنگام نصب آن، موجب نشتی آب می‌شود و این امر، منجر به تخریب و نم برداشتن و آب دادن سقف واحد پایینی می‌شود. پیشنهاد می‌کنیم برای این کار از یک نصاب حرفه‌ای بهره ببرید. در غیر این صورت، با ریسکی همچون انجام کاری نامرغوب رو به رو خواهید بود. 

 

قیمت و هزینه نصب توالت فرنگی

عوامل متفاوتی بر هزینه نصب توالت فرنگی اثر می‌گذارند. از جمله عوامل موثر در هزینه نصب توالت فرنگی عبارتند از:

 • نوع چسب آکواریوم 
 • میزان مصالح موردنیاز 
 • نحوه نصب بوگیر ژله‌ای توالت فرنگی

نکته هزینه نصب توالت فرنگی: در صورتی که تمایل به نصب شیرآلات در کنار نصب توالت فرنگی دارید، هزینه نصب شیرآلات به صورت جداگانه محاسبه می‌شود.

قیمت نصب توالت فرنگی را به صورت حدودی می‌توانید در نمودار قیمت مشاهده کنید. در صورتی که تمایل داشتید، می‌توانید درخواست خود را به رایگان ثبت کنید و از متخصصین قیمت بگیرید. 

 

قیمت نصب توالت فرنگی

نصب توالت فرنگی پارس سرام | اجرت نصب توالت فرنگی

 

چگونه درخواست نصب توالت فرنگی خود را ثبت نماییم؟

شما به راحتی می‌توانید درخواست نصب توالت فرنگی خود را در وب سایت و یا اپلیکیشن "خدمت از ما" انجام دهید. با صرف کمتر از 4 دقیقه زمان، می‌توانید درخواست نصب توالت فرنگی خود را در "خدمت از ما" ثبت کنید؛ و پس از حدود 30 دقیقه، چندین نصاب توالت فرنگی به شما پیشنهاد قیمت می‌دهند. حال شما با بررسی سوابق هر یک از متخصصین، می‌توانید بهترین متخصص نصب توالت فرنگی را انتخاب کنید. کار نصب توالت فرنگی را به فرد مورد اعتماد و متخصص بسپارید.

 

روش نصب توالت فرنگی

نصب توالت فرنگی ایرانی

 

وسایل لازم جهت نصب توالت فرنگی

قبل از این که برای راه اندازی توالت فرنگی دست به کار شوید ابتدا باید تمامی تجهیزات مورد نیاز را در کنار دست خود قرار دهید تا در حین کار با مشکل مواجه نشده و کار نصب به سرعت پیش برود. این وسایل عبارتند از:

 • انواع پیچ گوشتی‌های چهارسو و دوسو
 • انبردست
 • آچار فرانسه
 • درزگیر مخصوص حمام و آشپزخانه
 • شلنگ رابط توالت فرنگی
 • حلقه مومی با پیچ

 

طریقه نصب توالت فرنگی و طریقه نصب توالت خودشور

طریقه نصب توالت فرنگی، نسبت به توالت ایرانی، دارای فرایند آسان‌تر و کوتاه‌تری است. یکی از نکات مهمی که باید به هنگام نصب توالت فرنگی به یاد بسپارید، فاصله میان لوله فاضلاب و دیوار است. پیشنهاد می‌شود، حداقل فاصله 25 تا 30 سانتی متری بین دیوار و این لوله قرار گیرد؛ تا به راحتی بتوانید نصب توالت فرنگی را در جای درست انجام دهید. 

 1. ابتدا حلقه مومی را باز کرده و در دهانه لوله فاضلاب که قرار است توالت فرنگی در آنجا نصب شود، قرار دهید. دو نوع حلقه مومی در بازار وجود دارد که با پیچ و یا بدون پیچ هستند. درست است که حلقه مومی با پیچ کمی گران تر است اما همین پیچ‌ها باعث می‌شود که حلقه مومی دقیقا در محل قرار گرفته و جابجا نشود. در نتیجه در مراحل بعدی نصب و در مدت استفاده از توالت فرنگی مشکلی رخ نخواهد داد.
 2.  اکنون باید کاسه توالت فرنگی را بر روی حلقه مومی قرار دهید. توجه داشته باشید که لازم است کمی کاسه را فشار دهید تا مطمئن شوید که توالت به سرامیک‌های کف دستشویی محکم شده است.
 3. در این مرحله از نصب توالت فرنگی شما باید واشرها و پیچ‌ها را در محل خود قرار دهید. در این زمان به چند نکته توجه داشته باشید. اول این که به هیچ عنوان سراغ بست هیا پلاستیکی نروید زیرا به هر حال در مدت زمان زمان استفاده از توالت فرنگی، کاسه آن کمی جابجا شده و تکان می‌خورد.
 4. از طرف دیگر دقت کنید که پیچ‌ها زیاد سفت نشود زیرا هم به اصطلاح بریده شده و هم این که به بدنه چینی کاسه آسیب خواهد شد. توجه کنید که کاسه توالت فرنگی کاملا تراز بوده و تکان نخورد. مشکلی که در اغلب ساختمان‌ها وجود دارد این است که کف محل نصب توالت فرنگی، کمی شیب دار و ناصاف است که منجر به تکان خوردن کاسه می‌شود. در این زمان این تراز نبودن مانع از خروج سریع مواد از توالت شده و با مشکل عدم تخلیه توالت فرنگی روبرو خواهید شد. پیشنهاد می‌کنیم که کف توالت را با یک سکه تراز کنید.
 5. پس از نصب توالت فرنگی باید به سراغ نصب مخزن توالت بروید. شما باید پیچ و مهره‌های مخزن با ببندید منتهی در این کار زیاده روی نکرده و فشار زیادی را وارد ننماید زیرا پیچ‌ها هرز شده و ممکن است که باز شوند.
 6. پس از این که نصب مخزن توالت فرنگی تمام شد باید شیلنگ رابط را وصل کنید. یک سر شیلنگ را به مخزن و سر دیگر را به فلکه ورودی آب وصل کنید. توجه کنید که باید قبل از این که شیلنگ رابط را خریداری نمایید، حتما فاصله تقریبی مخزن تا فلکه را اندازه گیری نمایید تا با مشکل کوتاه بودن آن روبرو نشوید.
 7. در نهایت شما باید نشیمنگاه توالت را نصب نمایید. باید پیچ‌هایی که در این قسمت قرار دارد، یک پوشش پلاستیکی در نظر گرفته شده است که کمک می‌کند تا در زمان تمیز کردن توالت فرنگی به راحتی بتوانید نشیمنگاه را جدا کرده و آن را تمیز نمایید.
 8. یکی از مهمترین مراحل نصب توالت فرنگی که کمتر مورد توجه قرار می‌گیرد، درزگیری توالت است. شما باید دور تا دور کاسه توالت را در محلی که روی سرامیک‌ها قرار گرفته است، درزگیری نمایید تا اگر نشتی رخ داد، مواد جاری نشوند.

 

طریقه نصب توالت فرنگی طریقه نصب توالت فرنگی مینا طریقه نصب دستشویی فرنگی

 

متداول‌ترین برندها برای نصب توالت فرنگی

 • نصب توالت فرنگی مینا
 • نصب توالت فرنگی ایرانی
 • نصب توالت فرنگی مروارید
 • نصب توالت فرنگی انیکس
 • نصب توالت فرنگی چینی کرد
 • نصب توالت فرنگی پارس سرام

 

نصب توالت فرنگی تهران نصب دستشویی فرنگی نصاب توالت فرنگی دستمزد نصب توالت فرنگی

 

نصب توالت فرنگی تهران

این مجموعه علاوه بر 44 شهر ایران، در تهران نیز فعالیت می‌کند. شما می‌توانید به راحتی درخواست نصب توالت فرنگی تهران خود را در سایت و یا اپلیکیشن "خدمت از ما" ثبت کنید؛ و از برترین متخصصین نصب توالت فرنگی تهران، به رایگان قیمت بگیرید. پس از ثبت درخواست نصب توالت فرنگی، می‌توانید از متخصصین فعال نصب توالت فرنگی، پیرامون موارد متفاوتی از جمله هزینه خرید و نصب توالت فرنگی، شماره تلفن نصاب توالت فرنگی و ... سوال بپرسید. همچنین با مراجعه به پروفایل هر یک از متخصصین از میزان مهارت آن‌ها اطلاعات خوبی به دست آورید. 

 

نصب توالت فرنگی تهران

 

نصب توالت فرنگی را دست چه کسی بسپاریم؟

هرگونه کار نصب انواع توالت فرنگی، تنظیم سیفون توالت فرنگی، را به دست سرویسکاری مجرب و با تجربه بسپارید. شاید در دید اول و با خواندن مقاله ای درباره نحوه کار گذاشتن توالت فرنگی و یا دیدن فیلم نصب توالت فرنگی گمان کنید که می‌توانید نصب توالت فرنگی را خودتان انجام دهید. اما بهتر است کار را به متخصص آن بسپارید تا از هزینه‌های بعدی جلوگیری نمایید.

امتیاز دهید

4.64 امتیاز از 74 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
نصب توالت فرنگی

نظرات

میلاد نوروزی
میلاد نوروزی
5.0
27 خدمت موفق
نصب توالت فرنگی
صمد انوشه

میلاد جان عالی هستند، متعهد ، با اخلاق ، خوش قول، کار بلد و .....

محسن نامداری امینه
محسن نامداری امینه
4.0
8 خدمت موفق
نصب توالت فرنگی
زهرا میرعمادی

اولین امتیاز رو بخاطر رفتار محترمانه که داشتند دومین امتیاز بخاطر منصف بودنشون و سومین امتیاز بخاطر سروقت اومدنشون چهارمین امتیاز بخاطر تجربه بالاشون در این زمینه بود اگه امتیاز اخر رو بهشون ندادم فقط بخاطر نزدن ماسک بود وگرنه عالی هستن

مجتبی محمد رعیت دماوندی
مجتبی محمد رعیت دماوندی
4.9
56 خدمت موفق
نصب توالت فرنگی
جمال معيني

خوش قول بودند. در تهیه لوازم همکاری کردند. در مجمع کارشان عالی بود.

loading