شما در کدام شهر به نصب توالت فرنگی نیاز دارید؟

نصب توالت فرنگی را به متخصصش بسپار

امروزه استفاده از توالت فرنگی بیشتر از گذشته باب شده و در کمتر خانه‌ای است که نصب توالت فرنگی انجام نشده باشد. اما در صورتی که هنوز نصب توالت فرنگی ساختمان را انجام نداده‌اید، می‌توانید خدمات نصب توالت فرنگی، زمینی یا دیواری را به همراه سرویس و تعمیر توالت فرنگی در تمامی مناطق با کیفیت بالا و قیمت مناسب در سایت و یا اپلیکیشن "خدمت از ما" دریافت نمایید.

 

طریقه نصب توالت فرنگی

 

 

هزینه نصب توالت فرنگی

به جهت برآورد هزینه نصب توالت فرنگی در "خدمت از ما" ابتدا باید چند پارامتر را بررسی کرد. مواردی مانند مدل سرویس بهداشتی، نحوه لوله کشی ساختمان، هزینه نصب شیرآلات و جنس شیرآلات مصرفی از موارد مهم در تخمین قیمت نصب توالت فرنگی می باشد.


 

چگونه در "خدمت از ما" درخواست نصب توالت فرنگی بدهیم؟

شما به راحتی می‌توایند درخواست خود را در سایت و یا اپلیکیشن "خدمت از ما" ثبت نمایید. پس از ثبت درخواست سرویسکاران حاضر در "خدمت از ما" برای شما قیمت پیشنهادی خود را ارسال می‌کنند؛ و شما بعد از دریافت قیمت می‌توانید به پروفایل هر یک از سرویسکاران مراجعه نموده و از میزان تخصص ومهارت هر یک مطلع شوید حتی شما می‌تواید نظرات و امتیازات مشتریان قبلی به سرویسکار مربوطه را ببینید و بعدبا توجه به نیاز خودتان و اطلاعاتی که به دست آورده‌اید سرویسکار خود را انتخاب نمایید.


 

طریقه نصب توالت فرنگی

1. توالت، پیچ‌ها، و واشرهای قدیمی را دربیاورید.

2. حلقه مومی جدید و پیچ‌ها را نصب کنید.

3. کاسه توالت را بلند کرده و بر روی حلقه مومی قرار دهید.

4. مهره‌ها و واشرها را در هر پیچ نصب کنید.

5. پوشش پلاستیکی را نصب کنید.

6. توالت را هم سطح کنید.

 

نحوه نصب توالت فرنگی

 

7. مخزن توالت را نصب کنید.

8. پیچ‌ها را از زیر مخرن نصب کرده و مهره‌ها را سفت کنید.

9. شیلنگ ارتباط‌‌دهنده را نصب کنید.

10. نشیمن‌گاه توالت را نصب کنید.

11. پوشش پلاستیکی را بر روی پیچ‌ها قرار دهید.

12. درز بین توالت و سرامیک‌های کف را درزگیری کنید.

13. شیر فلکه را باز کنید.


 

متداول ترین برندهای نصب توالت فرنگی

  • نصب توالت فرنگی پارس سرا
  • نصب توالت فرنگی مینا
  • نصب توالت فرنگی چینی کرد
  • نصب توالت فرنگی ایرانی
  • نصب توالت فرنگی مروارید
  • نصب توالت فرنگی انیکس

 

هزینه نصب توالت فرنگی

 

طریقه نصب توالت فرنگی خودشور

وسیله‌ای که روی توالت فرنگی نصب می‌شود تا هنگام شستشو به افراد کند را بیده یا خودشور می‌گویند. خودشورها در دو نوع دیجیتالی و مکانیکی در بازار موجود است. در مدل مکانیکی، خودشور را در محلی که لوله پخش کننده آب قرار دارد، یک شیر یا دسته قرار داده می شود که فرد با باز کردن آن، آب را با فشار مشخصی از لوله خارج می‌کند.

خودشور توالت فرنگی وسیله کوچکی است که می توان آن را به سادگی روی توالت فرنگی نصب نمود. تنها نکته‌ای که وجود دارد نوع توالت فرنگی شماست. برخی از توالت فرنگی‌ها هستند که خود دارای خودشور هستند و در نوعی دیگر از آن، بیده یا خودشور بر روی سینک کوچکی در کنار توالت فرنگی قرار گرفته است.


 

نصب توالت فرنگی را دست چه کسی بسپاریم؟

هرگونه کار نصب انواع توالت فرنگی، تنظیم سیفون توالت فرنگی، را به دست سرویسکاری مجرب و با تجربه بسپارید. شاید در دید اول و با خواندن مقاله ای درباره نحوه کار گذاشتن توالت فرنگی و یا دیدن فیلم نصب توالت فرنگی گمان کنید که می توانید نصب توالت فرنگی را خودتان انجام دهید. اما بهتر است کار را به متخصص آن بسپارید تا از هزینه‌های بعدی جلوگیری نمایید.