شما در کدام شهر به نصب توالت فرنگی نیاز دارید؟

نصب توالت فرنگی را به متخصصش بسپار

نصب توالت فرنگی، این روزها یکی از حداقل مواردی است که هر صاحب خانه‌ای باید آن را انجام دهد. تفاوت ندارد جنس توالت فرنگی ایرانی است یا خارجی؛ به خصوص در مکان‌هایی همچون بیمارستان‌ها و هتل‌ها که افراد قادر به استفاده از توالت ایرانی نیستند، نصب توالت فرنگی، یکی از بهترین روش‌ها است. در این میان، برخی از توالت فرنگی‌ها به سیستم خودشور نیز مجهز هستند که می‌تواند برای افراد بیمار یا ... بسیار کارا واقع شود.

 

نصب توالت فرنگی

 

با ما در این نوشته همراه شوید تا علاوه بر آشنایی با نحوه نصب توالت فرنگی، با مواردی همچون نحوه ثبت سفارش نصب توالت فرنگی در خدمت از ما و نصب توالت فرنگی تهران، آشنا شوید. همچنین می‌توانید در کنار درخواست این سرویس، درخواست نصب فلاش تانک نیز کنید. 

 

نصب توالت فرنگی

نصب توالت فرنگی طریقه نصب توالت فرنگی نحوه نصب توالت فرنگی هزینه نصب توالت فرنگی

 

 

نصب توالت

نصب توالت فرنگی، نیاز به تخصص چندانی ندارد و خودتان نیز می‌توانید آن را نصب کنید؛ اما این نکته را فراموش نکنید که بی‌توجهی در نصب آن، موجب نشتی آب می‌شود و این امر منجر به تخریب و نم برداشتن و آب دادن سقف واحد پایینی می‌شود. پیشنهاد می‌کنیم برای این کار از یک نصاب حرفه‌ای بهره ببرید. در غیر این صورت، با ریسکی همچون انجام کاری نامرغوب رو به رو خواهید بود. 

 

قیمت و هزینه نصب توالت فرنگی

عوامل متفاوتی بر هزینه نصب توالت فرنگی اثر می‌گذارند. از جمله عوامل موثر در هزینه نصب توالت فرنگی عبارتند از:

 • نوع چسب آکواریوم 
 • میزان مصالح مورد نیاز 
 • نحوه نصب بوگیر ژله‌ای توالت فرنگی

نکته هزینه نصب توالت فرنگی: در صورتی که تمایل به نصب شیرآلات در کنار نصب توالت فرنگی دارید، هزینه نصب شیرآلات به صورت جداگانه محاسبه می‌شود.

 

قیمت نصب توالت فرنگی

طریقه نصب توالت فرنگی پارس سرام نصب توالت فرنگی ایرانی نصب توالت فرنگی چگونه اجرت نصب توالت فرنگی

 

چگونه درخواست نصب توالت فرنگی خود را ثبت نماییم؟

شما به راحتی می‌توانید درخواست نصب توالت فرنگی خود را در سایت و یا اپلیکیشن "خدمت از ما" انجام دهید. با صرف کمتر از 4 دقیقه زمان، می‌توانید درخواست نصب توالت فرنگی خود را در "خدمت از ما" ثبت کنید؛ و پس از حدود 30 دقیقه، چندین نصاب به شما پیشنهاد قیمت نصب توالت فرنگی می‌دهند. حال شما با بررسی سوابق هر یک از متخصصین، می‌توانید بهترین متخصص نصب توالت فرنگی را انتخاب کنید. کار نصب توالت فرنگی را به فرد مورد اعتماد و متخصص بسپارید.

 

روش نصب توالت فرنگی

آموزش نصب توالت فرنگی طریقه نصب توالت فرنگی چینی کرد طرز نصب توالت فرنگی طریقه نصب توالت فرنگی مروارید

 

طریقه نصب توالت فرنگی و طریقه نصب توالت خودشور

طریقه نصب توالت فرنگی، نسبت به توالت ایرانی، دارای فرایند آسان‌تر و کوتاه‌تری است. یکی از نکات مهمی که باید به هنگام نصب توالت فرنگی به یاد بسپارید، فاصله میان لوله فاضلاب و دیوار است. پیشنهاد می‌شود، حداقل فاصله 25 تا 30 سانتی متری بین دیوار و این لوله قرار گیرد؛ تا به راحتی بتوانید نصب توالت فرنگی را در جای درست انجام دهید. 

 1. بوگیر توالت فرنگی که معمولا ژله‌ای است را روی لوله فاضلاب قرار دهید.
 2. بخش خروجی توالت فرنگی را بر روی بوگیر قرار دهید. 
 3. اطراف پایه توالت فرنگی، چسب آکواریوم بزنید تا درزگیری مورد نیاز صورت بگیرد. 
 4. مخزن توالت را نصب کنید.
 5. محافظ بین دیوار و پیچ‌ها را قرار دهید. 
 6. مکانیزم تخلیه توالت فرنگی را تست کنید. 
 7. نشیمنگاه را بر روی توالت فرنگی قرار دهید. 

 

طریقه نصب توالت فرنگی

طریقه نصب توالت فرنگی طریقه نصب توالت فرنگی مینا طریقه نصب دستشویی فرنگی

 

متداول ترین برندها برای نصب توالت فرنگی

 • نصب توالت فرنگی مینا
 • نصب توالت فرنگی ایرانی
 • نصب توالت فرنگی مروارید
 • نصب توالت فرنگی انیکس
 • نصب توالت فرنگی چینی کرد
 • نصب توالت فرنگی پارس سرا

 

نحوه نصب توالت فرنگی

نصب توالت فرنگی تهران نصب دستشویی فرنگی نصاب توالت فرنگی دستمزد نصب توالت فرنگی

 

نصب توالت فرنگی تهران

این مجموعه علاوه بر 44 شهر ایران، در تهران نیز فعالیت می‌کند. شما می‌توانید به راحتی درخواست نصب توالت فرنگی تهران خود را در سایت و یا اپلیکیشن "خدمت از ما" ثبت کنید؛ و از برترین متخصصین نصب توالت فرنگی تهران، به رایگان قیمت بگیرید. پس از ثبت درخواست نصب توالت فرنگی، می‌توانید از متخصصین فعال نصب توالت فرنگی، پیرامون موارد متفاوتی از جمله هزینه خرید و نصب توالت فرنگی، شماره تلفن نصاب توالت فرنگی و ... سوال بپرسید. همچنین با مراجعه به پروفایل هر یک از متخصصین از میزان مهارت آن‌ها اطلاعات خوبی به دست آورید. 

 

نصب توالت فرنگی تهران

 

نصب توالت فرنگی را دست چه کسی بسپاریم؟

هرگونه کار نصب انواع توالت فرنگی، تنظیم سیفون توالت فرنگی، را به دست سرویسکاری مجرب و با تجربه بسپارید. شاید در دید اول و با خواندن مقاله ای درباره نحوه کار گذاشتن توالت فرنگی و یا دیدن فیلم نصب توالت فرنگی گمان کنید که می‌توانید نصب توالت فرنگی را خودتان انجام دهید. اما بهتر است کار را به متخصص آن بسپارید تا از هزینه‌های بعدی جلوگیری نمایید.