تبدیل توالت ایرانی به فرنگی

ثبت درخواست "نصب توالت فرنگی"
تبدیل توالت ایرانی به فرنگی

تبدیل توالت ایرانی به فرنگی

توالت فرنگی یکی از رایج ترین نوع توالت است که در کشورهای دیگر استفاده می‌شود و این ما ایرانی‌ها هستیم که از توالت سنتی و در واقع ایرانی استفاده می‌کنیم که با بالا رفتن سن و آسیب دیدن ستون فقرات ناچاریم که از توالت فرنگی استفاده کنیم که برای نصب توالت فرنگی باید آن را به متخصصین خبره‌ای بسپارید تا به بهترین نحو انجام شود.

تبدیل توالت ایرانی به توالت فرنگی در چه شهرهایی متداول است؟

 • تبدیل توالت ایرانی به فرنگی در مشهد
 • تبدیل توالت ایرانی به فرنگی در شیراز
 • تبدیل توالت ایرانی به فرنگی در کرج
 • تبدیل توالت ایرانی به فرنگی اصفهان

 

 

تبدیل توالت ایرانی به فرنگی به چهار روش انجام می‌شود:

 1. تبدیل توالت ایرانی به فرنگی با استفاده از توالت‌های آماده
 2.  تبدیل توالت ایرانی به فرنگی با تخریب
 3. تبدیل توالت ایرانی به فرنگی بدون تخریب
 4. استفاده از توالت فرنگی تاشو

 

1. تبدیل توالت ایرانی به فرنگی با استفاده از توالت‌های آماده

اگر طرفدار تبدیل توالت ایرانی به فرنگی بدون تخریب هستید، می‌توانید توالت فرنگی سیار تهیه کنید. با پیشرفت علم، تبدیل توالت ایرانی به توالت فرنگی خیلی سال است که حل شده است. شما به راحتی می‌توانید از لوازم پزشکی‌ها یک توالت فرنگی سیار خریداری کنید و آن را به روی توالت ایرانی خود قرار دهید و استفاد نمایید. یکی از مزیت‌های این روش این است که نیازی به تخریب ندارد. توالت فرنگی سیار را می‌توانید را می‌توانید از فروشگاه‌های اینترنتی نیز تهیه کنید. پس در صورتی که توالت فرنگی را به صورت موقتی نیاز داشتید می‌توانید با هزینه کمتری، توالت فرنگی سیار را خریداری کنید و استفاده نمایید و سپس آن را بردارید.

 

تبدیل توالت ایرانی به توالت فرنگی

 

2. تبدیل توالت ایرانی به فرنگی با تخریب

در این نوع تبدیل باید برای توالت فرنگی لوله کشی جداگانه شود که می‌توان گفت این روش یکی از بهترین روش‌هاست، البته پر هزینه‌تر ولی اساسی‌تر است. این روش خود به دو صورت انجام می‌گیرد روش اول این است که بخشی از کف دستشویی برداشته می‌شود تا برسیم به لوله‌های فاضلاب و سپس از فاضلاب یک انشعاب میگیریم و وصل می‌کنیم به توالت فرنگی خود و سپس توالت فرنگی خود را در جای مناسب قرار می‌دهیم و با مصالح سطح آن را پر و یک دست می‌کنیم.

در روش دوم نیازی به این همه تخریب و برداشتن بخشی از سرامیک و کف نیست به این صورت است که ابتدا روی توالت ایرانی کلا پوشیده می‌شود و با مصالح پر می‌شود و یک لوله خروجی از توالت فرنگی به لوله فاضلاب ما خواهد رفت خوبی این روش این است که نیازی به تخریب زیادی نیست و اینکه هزینه آن کمتر از روش قبل است.

 

3. نصب توالت فرنگی روی توالت ایرانی بدون تخریب

در این روش نیازی به تخریب نیست و روی توالت ایرانی را با یک سطح پوشانده و تنها کاری که باید انجام دهید گذاشتن لوله فاضلاب توالت فرنگی در راه خروجی و فاضلاب توالت ایرانی است و سپس می‌توان استفاده نمود. نصب توالت فرنگی روی توالت ایرانی، هزینه بسیار کمتر است و مختص افرادی هست که در خانه‌های اجاره‌ای زندگی می‌کنند؛ یا این‌که به صورت دائم استفاده نمی‌کنند و هزینه بسیار کمتری دارد.

 

4. استفاده از توالت فرنگی تاشو

این روش شبیه به روش اول است با این تفاوت که در این نوع، توالت فرنگی به دیوار وصل می‌شود و هر زمان که به آن نیاز شد آن را باز می‌کنید و شما می‌توانید هم توالت ایرانی را داشته باشید و هم فرنگی.

 

تبدیل توالت ایرانی به فرنگی

 

هزینه تبدیل توالت ایرانی به فرنگی

اگر بخواهید توالت فرنگی سیار تهیه کنید، حدود هزینه برای تهیه آن 300 تا 600 هزار تومان خواهد بود. اما به صورت کلی هزینه تبدیل توالت ایرانی به فرنگی با تخریب، متناسب با هزینه تخریب، حمل نخاله، عایقکاری و کف سازی، لوله کشی، دستمزد نصب توالت فرنگی و شیرآلات تعیین می‌شود. در "خدمت از ما" به بهترین متخصصین نصب توالت فرنگی دارید و می‌توانید به رایگان از آن‌ها قیمت بگیرید.

معایب تبدیل توالت ایرانی به فرنگی

 • اگر توالت فرنگی را بدون تخریب نصب کنید، امکان انتشار آلودگی در محیط دستشویی وجود دارد. زیرا نحوه لوله کشی توالت فرنگی با لوله کشی توالت ایرانی تفاوت دارند و اگر لوله کشی تغییر نکند، به رشد آلودگی‌‌هایی نظیر مشکلات قارچی و ویروسی و انگل کمک می‌کند.
 • اگر هنگام تبدیل توالت ایرانی به فرنگی، لوله کشی تغییر می‌کند، امکان نشتی در آینده خواهد بود. اگر لوله‌ها دچار نشتی شوند، با گرفتگی لوله همراه خواهد. نشتی و گرفتگی موجب پر شدن چاه توالت ایرانی می‌شود.
 • اشغال فضای سرویس بهداشتی. اگر فضای سرویس بهداشتی کم است ممکن است پس از تبدیل توالت ایرانی به فرنگی، موجب سلب آسایش شود. قبل از تبدیل توالت ایرانی به فرنگی حتما ابعاد را در نظر داشته باشید.

به همین دلیل اگر قصد نصب توالت فرنگی روی توالت ایرانی دارید، بهتر است کل ساختار و لوله کشی را تغییر دهید.

نتیجه تبدیل توالت ایرانی به فرنگی: برای استفاده دائم از توالت فرنگی بهترین روش برای افرادی که مالک خانه هستند، کشیدن لوله کشی به‌صورت مجزا برای توالت فرنگی در کنار توالت ایرانی می‌باشد. اگر در منازل اجاره‌ای هستید استفاده از روش توالت فرنگی قابل حمل بهترین راه است، اما دیگر روش‌ها از طرف مهندسین و متخصصین توصیه نمی‌شود.

نصب توالت فرنگی
برای سرویس نصب توالت فرنگی از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

loading