لوله کشی توالت فرنگی

ثبت درخواست " نصب توالت فرنگی "
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
لوله کشی توالت فرنگی

نحوه لوله کشی توالت فرنگی 

لوله کشی توالت فرنگی و لوله کشی فاضلاب توالت فرنگی به جهت سبک و نوع سازه‌های امروزی به یک چالش جدید تبدیل شده. شما با کمک لوله کشی فاضلاب توالت فرنگی و همچنین لوله کشی توالت فرنگی مناسب می‌توانید خیالتان بابت سلامت سرویس بهداشتی خود راحت کنید.

ما در "خدمت از ما" خدماتی مانند لوله کشی فاضلاب خانگی، لوله کشی آب توالت فرنگی، لوله کشی فاضلاب توالت ایرانی، اتصال تغییر مکان توالت فرنگی، لوله کشی فاضلاب سرویس بهداشتی و لوله کشی توالت فرنگی دیواری را به کمک نقشه لوله کشی فاضلاب توالت فرنگی را ارائه خواهیم داد و همچنین با رعایت اصول لوله کشی ساختمان شما سایز لوله فاضلاب ساختمان مناسب، فاصله توالت فرنگی از دیوار مجاور و فاصله توالت ایرانی از دیوار که بسیار مهم هستند را رعایت می‌کنیم.

 

اول از همه در مورد نصب توالت فرنگی بدانید

اگر قصد نصب توالت فرنگی را دارید، باید بدانید که نصب توالت فرنگی کار ساده‌ای نیست و برای انجام آن باید دلیل خوبی داشته باشید. اگر توالت فرنگی گرفته باشد و به هیچ روشی نتوانستید آن را باز کنید، ممکن است لازم باشد لوله کشی توالت فرنگی را بررسی کنید یا توالت فرنگی را تعویض نمایید. ممکن است توالت فرنگی مشکلی نداشته باشد ولی به دلیل قدیمی شدن یا ترک برداشتن کاسه توالت قصد نصب توالت فرنگی را داشته باشید.

 

 نحوه لوله کشی فاضلاب توالت فرنگی

لوله کشی فاضلاب توالت فرنگی نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. لوله کشی باید صاف و مستقیم و موازی با هم باشد و تغییر مسیر لوله نباید از زاویه 45 درجه بیشتر صورت بگیرد. لوله فاضلاب و هواکش حتما باید موازی با هم باشند. بعد از نصب لوله‌های فاضلاب بلافاصله باید درپوش مناسب روی آن قرار بگیرد و شیب لوله‌ها باید در همه‌جا یکنواخت باشد.

 

نحوه لوله کشی فاضلاب توالت فرنگی
 

 

فاصله لوله فاضلاب توالت فرنگی از دیوار

دقت داشته باشید که فاصله استاندارد توالت فرنگی تا دیوار پشت آن باید حدود 30 سانتی متر باشد. فاصله توالت فرنگی تا دیوار، از مرکز لوله خروجی فاضلاب آن که زیر توالت فرنگی قرار گرفته است اندازه گیری می‌شود.

ممکن است در بعضی خانه‌های قدیمی فاصله لوله خروجی توالت فرنگی از دیوار کمی بیشتر یا کمتر باشد. فاصله مرکز لوله فاضلاب توالت فرنگی تا دیوار، با فاصله دو پیچی که توالت فرنگی را به زمین وصل کرده‌اند یکسان است و می‌توانید فاصله دیوار تا یکی از دو پیچ را اندازه بگیرید. اگر در هر طرف توالت فرنگی دو پیچ بود یعنی در مجموع 4 پیچ توالت فرنگی را به زمین وصل کرده بود، جهت اندازه گیری فاصله استاندارد توالت فرنگی از دیوار، فاصله وسط بین دو پیج یک طرف را تا دیوار اندازه بگیرید.

توجه: هنگام نصب توالت فرنگی یا لوله کشی توالت فرنگی حتماً باید آب موجود در کاسه توالت فرنگی را تخلیه نمایید و شیر آبی که به توالت فرنگی وصل می‌شود را نیز تا آخرین مرحله قطع نمایید.

 

جلوگیری از گرفتگی در لوله کشی توالت فرنگی

خیلی بهتر است قبل از آن که به دلیل گرفتگی در لوله کشی توالت فرنگی، مجبور به تعویض توالت فرنگی شویم، قبل از اینکه گرفتگی به مشکل غیر قابل حلی تبدیل شود آن را رفع کنیم. رفع گرفتگی لوله کشی توالت فرنگی را می‌توان با تلمبه دستی یا روش‌های گوناگون انجام داد.

 

لوله کشی توالت فرنگی

 

جهت جلوگیری از گرفتگی لوله کشی توالت فرنگی خوب است به نکات زیر توجه کنیم:

احتمال گرفتگی لوله کشی توالت فرنگی می‌تواند با انداختن چیزهایی مثل دستمال توالت، مو، حوله کاغذی، نخ دندان، مواد چرب، پوشک بچه، اشیا پلاستیکی و برخی محصولات بهداشتی بیشتر شود چرا که این مواد آرام آرام در لوله جمع می‌شوند و جلو پایین رفتن مواد دیگر را نیز می‌گیرند و به تدریج در لوله کشی توالت فرنگی گرفتگی ایجاد می‌شود.

اگر چیزی که در توالت فرنگی می‌اندازید بعد از یک تا چند ساعت به تدریج پیوستگی بافت خود را از دست ندهد، می‌تواند باعث گرفتگی توالت فرنگی شود. برای مثال تکه کوچکی دستمال کاغذی را در توالت فرنگی بیاندازید بعد از مدتی مشاهده می‌کنید که نرم شده و میتواند به راحتی پایین برود و از لوله کشی توالت فرنگی بدون ایجاد گرفتگی رد شود.

 

سایز لوله توالت فرنگی چقدر باید باشد؟

سایز لوله توالت فرنگی و قطر و عمق آب هوابند هم بسیار اهمیت دارد و باید مناسب باشد. در واقع شاخه افقی هر لوله هواکش باید به سمت نقطه اتصال آن به لوله فاضلاب شیب داشته باشد به طوری که تقطیر آب در داخل لوله هواکش بتواند به آسانی به لوله فاضلاب تخلیه شود.

4.5 امتیاز از 1731 رای


نصب توالت فرنگی
برای سرویس نصب توالت فرنگی از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین