معرفی انواع توالت فرنگی و ویژگی های آن

ثبت درخواست "نصب توالت فرنگی"
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
معرفی انواع توالت فرنگی و ویژگی های آن

انواع توالت فرنگی و ویژگی‌های آن

در این مقاله به طور کامل به معرفی انواع توالت فرنگی و ویژگی‌های آن‌ها پرداخته‌ایم، تا شما در حین پروسه خرید توالت فرنگی و سپس نصب توالت فرنگی با نمونه‌های گوناگون آن یعنی انواع توالت فرنگی سیار، دیواری و ثابت، توالت فرنگی سایز کوچک، در برند و سایز‌های مختلف آشنا شوید.

اگر علاوه بر انواع توالت فرنگی به مباحث زیر نیز علاقه‌مندید، در ادامه این مقاله با ما همراه باشید:

  • قیمت انواع توالت فرنگی خارجی
  • توالت فرنگی ارزان
  • بورس فروش توالت فرنگی
  • فروش توالت فرنگی ارزان قیمت
  • ارزانترین توالت فرنگی
  • قیمت توالت فرنگی ارزان پلاستیکی
  • توالت فرنگی گلسار

 

انواع توالت فرنگی

مهم‌ترین مزیت استفاده از توالت فرنگی این است که به مفاصل و مهره‌های کمر شما فشار وارد نشده و در نتیجه سلامت اسکلت بدن بیشتر حفظ خواهد شد. خوشبختانه با توجه به اطلاع رسانی‌ها و آموزش‌هایی که در این زمینه ارائه شده است،

امروزه در هر خانه ای یک توالت فرنگی وجود داشته و سعی می‌شود که فرزندان را از همان ابتدای کودکی، به استفاده از این نوع توالت آموزش دهند. در بورس فروش توالت فرنگی، زمانی که قرار است برای خرید توالت فرنگی اقدام نمایید، شما با تنوع زیادی مواجه می‌شوید. در این حالت قدرت انتخاب تنوع خرید را برای شما بیشتر خواهد کرد. شما باید براساس متراژ محل نصب توالت فرنگی، میزان استفاده از آن و ... بهترین توالت را خریداری نمایید. 

 

از آنجایی که تنوع توالت فرنگی این امکان را فراهم می‌کند تا شما قدرت خرید زیادی داشته باشید، لذا باید ابتدا از تقسیم بندی انواع توالت فرنگی براساس فاکتورهای مختلف آگاهی داشته و سپس برحسب نیاز خود، تصمیم به خرید را نهایی نمایید.

انواع توالت فرنگی برحسب اندازه

انواع توالت فرنگی دارای یک اندازه استاندارد در محل نشیمن هستند. زیرا کوچک یا بزرگ بودن این دهانه، می‌تواند نشستن را سخت کند و فرد نمی‌تواند خود را تمیز کند.

به طور مثال توالت فرنگی سایز کوچک یعنی ارتفاع خود سنگ توالت، پهنای پایه آن و درب توالت فرنگی کوچک باشد. شما ابتدا باید اندازه محل نصب توالت را داشته باشید و بعد بر اساس آن، یک توالت فرنگی مناسب را انتخاب نمایید. متاسفانه دیده شده است که افراد توالت را نصب کرده و بعد متوجه می‌شوند که موقع باز و بسته کردن درب دست شویی، به سختی می‌توانند به محل وارد شوند.

 

انواع توالت فرنگی برحسب شکل ظاهری

>مدل‌های مختلف توالت فرنگی برحسب شکل ظاهری، رنگ و ... وجود دارد که انتخاب یکی از آن‌ها بیشتر سلیقه‌ای خواهد بود. اما بهتر است به سراغ رنگی بروید که دیر جرم گرفته و در صورتی که بخواهید آن را تمیز کنید، با مشکل کم رنگ شدن رنگ‌های بدنه مواجه نشوید. معمولا رنگ سفید در میان مردم، بیشتر پسندیده می‌شود.

از طرفی شکل توالت فرنگی هم اهمیت زیادی دارد. توالت‌های امروزی در عین حال که کارایی مناسبی دارند، فضای کمتری را اشغال کرده و شیک تر هستند.

 

انواع توالت فرنگی از نظر دوام و استحکام

به هر حال قرار است شما برای سالیان طولانی از توالت فرنگی استفاده کنید. اگر کاسه آن از متریال بادوام تهیه نشده باشد، سریعا کارایی خود را از دست داده و زود خواهد شکست. اگر قرار است برای خرید توالت فرنگی هزینه نمایید، از همان ابتدا به دنبال بهترین جنس بروید. از طرفی استحکام توالت فرنگی برای نشستن بر روی آن، بسیار اهمیت دارد. کاسه آن باید توان تحمل وزن سنگین را داشته باشد. لذا سعی کنید که از بهترین جنس توالت فرنگی انتخاب کنید.

 

انواع توالت فرنگی براساس روش تخلیه

نوع تخلیه توالت فرنگی هم در انتخاب شما باید نقش داشته باشد. زمانی که مواد وارد توالت فرنگی می‌شود، باید به بهترین شکل ممکن تخلیه شود به گونه که کمترین ماده ای در لوله‌ها باقی نماند. لذا سرعت و کیفیت تخلیه توالت فرنگی باید ملاک اصلی خرید توالت فرنگی باشد.

 

انواع توالت فرنگی از نظر نوع درب

برخی از انواع توالت فرنگی، دارای دربی هستند که به صورت اتومات بسته می‌شود. زمانی که استفاده از آن تمام شد، با فشار دادن دکمه‌ای، به آرامی درب بسته می‌شود. اما در موارد دیگر، باز و بسته کردن درب توالت فرنگی به صورت دستی است. این که شما کدام نوع توالت فرنگی را انتخاب کنید، سلیقه‌ای است و بسته به بودجه‌ای که می‌خواهید در نظر بگیرید، متفاوت خواهد بود.

 

انواع توالت فرنگی برحسب محل نصب

توالت های فرنگی را می‌توان بر روی دیوار و یا بر روی زمین نصب نمود که به ترتیب به آن‌ها توالت فرنگی دیواری و زمینی گفته می‌شود. در انواع زمینی، اطمینان بیشتری وجود دارد زیرا شما مطمئن خواهید بود که هر وزنی را تحمل کرده و نگرانی از بابت افتادن ندارید. اما در انواع دیواری، باید توالت فرنگی را در ارتفاع معینی از زمین نصب کنید.

مخزن آب توالت فرنگی زمینی هم داخل دیوار و هم روی دیوار نصب می‌شود، اما مخزن آب توالت فرنگی دیواری، داخل دیوار نصب خواهد شد. لازم است بدانید که توالت فرنگی دیواری، حجم و اندازه کوچک تری داشته و در نتیجه فضای کمتری را اشغال خواهد کرد.

 

انواع توالت فرنگی

 

انواع توالت فرنگی برحسب برند

شرکت‌های تولید کننده انواع توالت فرنگی متنوع بوده و این امکان برای شما فراهم شده است که از میان آن‌ها، به سراغ بهترین برند تولیدی بروید. یکی از عوامل تفاوت قیمت بین انواع توالت فرنگی همین تنوع در برند است. البته توجه داشته باشید که همیشه گران تر بودن یک برند، به معنی کیفیت بالای تولیدی نیست.

زمانی که قصد دارید توالت فرنگی را از برند مورد نظر خود خریداری نمایید، ابتدا از کیفیت تولیدات آن‌ها مطمئن شده و سپس تصمیم خود را نهایی کنید.

انواع توالت فرنگی برحسب مدل

برای مثال توالت فرنگی دو تکه و یک تکه در بازار وجود دارد. در توالت فرنگی های یک تکه، مخزن و کاسه با هم ادغام شده و از هم جدا نیستند. در نتیجه فضای کمتری اشغال می‌شود، ولی در انواع دو تکه، شما مشاهده می‌کنید که مخزن، بر روی توالت فرنگی سوار شده و کاملا از کاسه توالت فرنگی جدا است. انتخاب شما باید برحسب فضای در دسترس باشد.

 

قیمت انواع توالت فرنگی

یکی از معیارهای مهم هنگام خرید، قیمت انواع توالت فرنگی است. اگر قیمت انواع توالت فرنگی خارجی، توالت فرنگی ارزان، فروش توالت فرنگی ارزان، قیمت ارزانترین توالت فرنگی، قیمت توالت فرنگی ارزان پلاستیکی برای شما مهم است، توصیه می‌شود قبل از خرید توالت فرنگی حتما با یک نصاب باتجربه مشورت بگیرید و یا خرید توالت فرنگی و نصب را به او بسپارید. جهت درخواست برای نصب توالت فرنگی، سفارش خود را به رایگان برای متخصصان "خدمت از ما" ثبت کنید و از تخصص و تجربیات آن‌ها استفاده کنید.

نصب توالت فرنگی
برای سرویس نصب توالت فرنگی از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

loading