نصب فلاش تانک کرج

با ثبت جزییات درخواست خود، بهترین نصابان فلاش تانک کرج را مشاهده کنید.

دسترسی به 518 نصاب فلاش تانک در کرج

معرفی برترین نصابان فلاش تانک در کرج

نصب فلاش تانک کرج

نصب فلاش تانک در مشهد

نصب فلاش تانک کرج به عنوان یکی از ملزومات سرویس بهداشتی در ساختمان‌های مختلف، در خدمت از ما کرج درخواست بالایی دارد. نصب فلاش تانک در کرج به صورت روکار یا توکار انجام شده، و شما با توجه به نیاز و شرایط فضای مورد نظرتان می‌توانید از خدمات فلاش تانک گلشهر کرج، خدمات فلاش تانک فردیس کرج، خدمات فلاش تانک عظیمیه کرج و یا محله خود استفاده کنید.

برای پیدا کردن متخصصان نصب فلاش تانک کرج کافیست درخواست خود را ثبت کنید؛ از متخصصان فعال در این حوزه قیمت بگیرید؛ و بهترین گزینه را برای نصب فلاش تانک در کرج انتخاب کنید.

 

کاربرد نصب فلاش تانک در کرج

کاربرد اصلی نصب فلاش تانک کرج، کاهش و در واقع از بین بردن بوی نامطبوع در توالت ایرانی است. در توالت ایرانی یک سیفون فاضلاب به شکل شتر گلویی برای ممانعت از نفوذ بو به داخل محیط نصب شده است.

وظیفه فلاش تانک نیز پس از نصب فلاش تانک کرج آزاد کردن و تخلیه ناگهانی آب در توالت به منظور تخلیه کامل شتر گلویی از فضولات، هدایت آن به سمت فاضلاب چاه و جایگزینی آب در شتر گلویی توالت است.

به جای نصب فلاش تانک در کرج، در برخی منازل هنوز از فلاش والو یا شیر گازی برای اینکار استفاده می‌شود؛ اما به خاطر کم بودن مقدار آب پرتاب شده در کاسه توالت، آب قدرت کافی را برای دفع جامدات و خارج کردن آنها از سیفون شتر گلویی نداشته؛ و عملا فقط مقداری آب به هدر می‌رود؛ بدون اینکه نتیجه قابل قبول باشد. اگر شما نیز از فلاش والو استفاده می‌کنید، پیشنهاد می‌کنیم نصب فلاش تانک کرج را انجام دهید.

 

خدمات فلاش تانک کرج

خدمات فلاش تانک گلشهر کرج، خدمات فلاش تانک فردیس کرج، خدمات فلاش تانک عظیمیه کرج و مناطق دیگر، با توجه به نوع فلاش تانک متفاوت خواهد بود. فلاش تانک‌ها از لحاظ نوع استفاده به دو نوع دکمه‌ای و طنابی، و از لحاظ حجمی به دو نوع یک زمانه و دو زمانه تقسیم می‌شوند.

حجم فلاش تانک‌ها نیز از 6 تا 14 لیتر متغیر است. در سرویس‌های بهداشتی که شیرآلات توکار هستند، نصب فلاش تانک کرج نیز به صورت توکار انجام می‌شود.

 

نحوه نصب فلاش تانک در کرج

فلاش تانک از سه بخش تانک یا مخزن، مکانیزم پرکن و سیستم تخلیه تشکیل شده است. آب فلاش تانک از طریق یک شیر و شلنگ پیسوار به شناور فلاش تانک در نصب فلاش تانک کرج متصل می‌شود. به محض اینکه شناور دستور قطع کردن دهد، پر شدن فلاش تانک در نقطه تنظیم شده متوقف می‌شود.

در زمان تخلیه نیز بسته به نوع فلاش تانک، با زدن دکمه یا کشیدن طناب آب فلاش تانک از طریق لوله‌های خروجی (که سایط آن با توجه به نوع دستگاه متغیر است) ناگهان تخلیه شده و تمام مواد جامد را از سیفون شتر گلویی خارج می‌کند. در آخر نیز به میزانی که لازم است آب در سیفون لوله فاضلاب می‌ماند.

ارتفاع نصب فلاش تانک کرج با توجه به شرایط و دفترچه راهنمای خود سیفون انجام می‌شود‌. برخی از فلاش تانک‌ها برای جلوگیری از برخورد افراد، در راستای کاسه نصب نشده و با یک زانوی 45 درجه با کمی فاصله در سمت چپ یا راست کاسه حین خدمات فلاش تانک گلشهر کرج، خدمات فلاش تانک فردیس کرج، خدمات فلاش تانک عظیمیه کرج و مناطق دیگر نصب می‌شوند.

 

قیمت نصب فلاش تانک کرج

هزینه خدمات فلاش تانک گلشهر کرج، خدمات فلاش تانک فردیس کرج، خدمات فلاش تانک عظیمیه کرج و مناطق دیگر کرج بسته به تنوع فلاش تانک، و روکار یا توکار بودن آن متغیر است. قیمت نصب فلاش تانک کرج برای فلاش تانک‌های توکار بسیار بیشتر از فلاش تانکهای معمولی است؛ البته خود دستگاه نیز گران‌تر است. نیاز یا عدم نیاز به لوله‌کشی نیز در تعیین قیمت نصب فلاش تانک کرج موثر است.

"خدمت از ما" و دسترسی آسان به متخصصین

سفارش خدمت مورد نظر
سفارش خدمت مورد نظر
 • به چند سوال کوتاه پاسخ دهید
 • ما سفارش شما را برای متخصصین ارسال می‌کنیم
ارتباط با متخصصین و دریافت رایگان قیمت
ارتباط با متخصصین و دریافت رایگان قیمت
 • پیشنهاد متخصصین آماده به کار را مقایسه کنید
 • سوابق حرفه‌ای و نظر مشتریان قبلی آن‌ها را ببینید
انتخاب مناسب‌ترین متخصص به دلخواه
انتخاب مناسب‌ترین متخصص به دلخواه
 • کارتان را انجام شده تحویل بگیرید
 • نظرتان در مورد متخصص را ثبت کنید

نظرات

مسعود سعیدی
مسعود سعیدی
4.7
128 خدمت موفق
نصب فلاش تانک
فرحناز رحمانی

آقای سعیدی بسیار خوش برخورد ، منصف ، با حوصله و با مهارت هستن ممنون از ایشان

علیرضا شمسی
علیرضا شمسی
4.5
127 خدمت موفق
نصب فلاش تانک
رضا غیاثی

بسیار خوش اخلاق مودب کار درست و منصف واقعا جای تشکر داره بسیار راضی هستم از کار اقای شمس

رضا علیزاده
رضا علیزاده
4.6
26 خدمت موفق
نصب فلاش تانک
محمد منصوری

بسیار دقیق کار رو انجام دادن و بسیار انسان شریف و باوقاری بودند

کسب درآمد خدمت از ما
علاوه بر نصب فلاش تانک، سایر خدمات فعال در کرج را مشاهده کنید.
مشاهده خدمات فعال کرج
امتیاز دهید

5.00 امتیاز از 5 رای

سایر عبارت های جستجو شده برای نصب فلاش تانک کرج

 • نصب فلاش تانک کرج
 • قیمت نصب فلاش تانک کرج
 • هزینه نصب فلاش تانک کرج
 • نصب فلاش تانک اولترا اسلیم کرج
 • نصب فلاش تانک روکار کرج
 • نصب فلاش تانک توالت فرنگی کرج
 • نصب فلاش تانک دستشویی کرج
 • نصب فلاش تانك کرج
 • نصب کلید فلاش تانک توکار کرج
 • هزینه نصب فلاش تانک توکار کرج

در این شهرها می توانید سفارش نصب فلاش تانک را ثبت کنید:

شهرهای فعال در نصب فلاش تانک
loading