تعمیر و نصب شیرآلات کرج

با ثبت جزییات درخواست خود، بهترین متخصصین تعمیر و نصب شیرآلات کرج را مشاهده کنید.

دسترسی به 322 متخصص تعمیر و نصب شیرآلات در کرج

تعمیر و نصب شیرآلات کرج

نصب شیرآلات در کرج | تعمیر شیرآلات در کرج

تعمیر و نصب شیرآلات کرج مانند بسیاری دیگر از خدمات تاسیساتی برای هر ساختمانی ضروریست. نصب شیرآلات کرج هنگام ساخت ساختمان یا بازسازی مکررا درخواست می‌شود. تعمیرات شیرآلات کرج نیز در صورت بروز خرابی و صرفه‌جویی در هزینه‌ها (به جای خرید شیرآلات جدید)، متقاضیان زیادی دارد. اگر برای تعمیر شیرآلات در کرج یا نصب شیرآلات در کرج به دنبال بهترین‌ها در شهر خود هستید، "خدمت از ما" آماده کمک به شماست.

شما با طی چند مرحله کوتاه می‌توانید بهترین متخصصین تعمیر و نصب شیرآلات در کرج را پیدا کنید. کافیست درخواست‌تان را در "خدمت از ما" ثبت کنید؛ از متخصصان به رایگان پیشنهاد قیمت بگیرید، و بهترین فرد را برای تعمیرات و نصب شیرآلات کرج انتخاب کنید.

 

خدمات نصب شیرآلات در کرج

خدمات نصب شیرآلات در کرج برای انواع شیرآلات از جمله شیرآلات ظرفشویی، روشویی و حمام انجام می‌شود. هنگام نصب شیرآلات در کرج چند نکته حائز اهمیت است؛ مانند ارتفاع شیرآلات و روشویی‌های شیرآلات بهداشتی، ارتفاع نصب شیرآلات توالت ایرانی و توالت فرنگی، ارتفاع شیرآلات دوش حمام، فاصله شیرآلات مخلوط وان حمام، ارتفاع شیرآلات پیسوار در زیر سینک ظرفشویی، نصب شیرآلات اهرمی و شیرآلات ایستاده یا روکار و غیره.

متاسفانه بسیاری از افراد به ارتفاع استاندارد شیرآلات توجه نمی‌کنند. درنتیجه بهترين کار برای نصب شیرآلات در کرج تماس با یک نصاب باتجربه و قابل اطمينان است.

 

نصب شیرآلات کرج برای ظرفشویی

ارتفاع شیر آب رسانی یا شیر پیسوار در زیر سینک ظرفشویی باید ۵۵ سانتی‌متر باشد. سینک نیز باید در ارتفاع ۸۰ تا ۸۵ سانتی‌متری نصب شود.

 

نصب شیرآلات در کرج برای روشویی

در روشویی بدون پایه، باید برای خروجی لوله فاضلاب روشویی‌ها ارتفاع ۴۰ تا ۴۵ سانتی‌متری رعایت شود. اما در روشویی پایه‌دار (ارتفاع ۸۰ سانتی‌متری) نصب شیرآلات کرج روی جایگاه مشخص شده انجام می‌شود. برای نصب روشویی‌های جدید بدون پایه یا نیم‌پایه نیز باید ارتفاع ۸۰ سانتی‌متری رعایت شود.

 

نصب شیرآلات کرج برای حمام

با توجه به میانگین قد افراد، دوش حمام باید حدود ۱۸۰ سانتی متر تا ۲ متر ارتفاع داشته باشد. در صورت وجود وان در حمام، شیر مخلوط وان باید در ارتفاع ۷۰ سانتی‌نصب شود، و دوش نیز باید ۹۰ سانتی‌متر فاصله داشته باشد.

 

خدمات تعمیر شیرآلات کرج

همان‌طور که گفتیم، تعمیرات شیرآلات کرج یکی از خدماتیست که گاهی در خانه لازم است؛ زیرا قطعات انواع شیرآلات ساختمانی پس از مدتی فرسوده می‌شود. فرسوده‌شدن قطعات در عملکرد شیرآلات اختلال ایجاد می‌کند. با تعمیر شیرآلات در کرج می‌توان قطعات فرسوده شیرآلات را تعویض یا تعمیر کرد. تعمیرات شیرآلات کرج حتما باید توسط تعمیرکار شیرآلات باتجربه کافی انجام شود، زیرا تعمیرات شیرآلات کرج نیازمند دانش درباره قطعات مختلف انواع شیرآلات و نحوه تعمیر شیرآلات کرج است.

شیرآلات برخی از قسمت‌های خانه روزانه بارها مورد استفاده قرار می‌گیرند. استفاده زیاد، استهلاک شیرهای آب را افزایش می‌دهد که نشانه آن چکه کردن آب است. همچنین، ممکن است شیر آب در اثر ضربه خوردن در محل اتصالات نشتی داشته باشد. صدای چکه کردن آب هم آرامش را بر هم می‌زند، و هم آب را هدر می‌دهد. این مشکل در بلندمدت حجم آب زیادی را شامل شده، و هزینه آب مصرفی شما را افزایش می‌دهد. بنابراین تعمیر شیرآلات کرج را نباید به تعویق انداخت.

 

قیمت تعمیر و نصب شیرآلات کرج

قیمت تعمیرات و نصب شیرآلات کرج با توجه به نوع خدمات موردنیاز شما مشخص می‌شود. برای مثال قیمت نصب شیرآلات در کرج با توجه به نوع شیرآلات، محل نصب، نوع نصب (روکار یا توکار) و... محاسبه و اعلام می‌شود. قیمت تعمیر شیرآلات کرج نیز کمابیش به چنین مواردی بستگی دارد. البته عواملی از جمله نیاز به تعویض قطعه‌ای خاص و فیمت آن نیز بر قیمت تعمیر شیرآلات کرج بی‌تاثیر نیست.

برای تخمین قیمت تعمیر و نصب شیرآلات کرج می‌توانید درخواست خود را به رایگان در "خدمت از ما" ثبت؛ و بدون نهایی کردن سفارش‌تان قیمت‌های پیشنهادی متخصصین برای نصب و تعمیر شیرآلات کرج را بررسی کنید.

 

علاوه بر درخواست برای تعمیر و نصب شیرآلات در کرج، برای انجام هر کاری می‌توانید در خدمت از ما کرج، به رایگان از چند متخصص قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

معرفی برترین متخصصین تعمیر و نصب شیرآلات در کرج

"خدمت از ما" و دسترسی آسان به متخصصین

سفارش خدمت مورد نظر
سفارش خدمت مورد نظر
 • به چند سوال کوتاه پاسخ دهید
 • ما سفارش شما را برای متخصصین ارسال می‌کنیم
ارتباط با متخصصین و دریافت رایگان قیمت
ارتباط با متخصصین و دریافت رایگان قیمت
 • پیشنهاد متخصصین آماده به کار را مقایسه کنید
 • سوابق حرفه‌ای و نظر مشتریان قبلی آن‌ها را ببینید
انتخاب مناسب‌ترین متخصص به دلخواه
انتخاب مناسب‌ترین متخصص به دلخواه
 • کارتان را انجام شده تحویل بگیرید
 • نظرتان در مورد متخصص را ثبت کنید

نظرات

محمود سمیعی فر
محمود سمیعی فر
4.6
78 خدمت موفق
تعمیر و نصب شیرآلات
مرتضی محمدپور

از حسن توجه و دقت ، همچنین اخلاق خوب ایشان راضی بودم

جواد طهماسبی
جواد طهماسبی
4.5
21 خدمت موفق
تعمیر و نصب شیرآلات
گگگگ

با تشکر از حسن خلق، متشخص بودن ، کار بلد بودن منظم بودن و بسیار قانع و باوجدان بودن برادر عزیز جناب اقای طهماسبی ان شالله که عاقبت بخیر باشید. سپاس

سیدمجید حسینی زاهدی
سیدمجید حسینی زاهدی
5.0
10 خدمت موفق
تعمیر و نصب شیرآلات
میثم محمدی

سلام..آقای حسینی سروقت در محل حاضر شده و سرعت عمل وی قابل تحسین بود؛از ابزار جالبی استفاده میکرد...منصف هستش...بنده چندین مرتبه هست که باهاش کار میکنم در زمینه های مختلف

کسب درآمد خدمت از ما
علاوه بر تعمیر و نصب شیرآلات، سایر خدمات فعال در کرج را مشاهده کنید.
مشاهده خدمات فعال کرج
امتیاز دهید

3.98 امتیاز از 116 رای

سایر عبارت های جستجو شده برای تعمیر و نصب شیرآلات کرج

 • نصب شیر آب کرج
 • نصب شیرالات کرج
 • تعمیر شیر آب کرج
 • تعمیر شیرآلات کرج
 • قیمت نصب شیر آب کرج
 • هزینه نصب شیر آب کرج
 • قیمت نصب شیرآلات کرج
 • هزینه نصب شیرآلات کرج
 • نصب شیرآلات توکار کرج
 • نصب شیرآلات حمام کرج
 • نصب شیرآلات روشویی کرج
 • تعمیر شیرآلات بهداشتی کرج
 • تعمیر شیرآلات منزل کرج
 • نصب شیر روشویی کرج
 • نصب شیر ظرفشویی کرج

در این شهرها می توانید سفارش تعمیر و نصب شیرآلات را ثبت کنید:

شهرهای فعال در تعمیر و نصب شیرآلات
loading