ماشین لباسشویی درب از بالا بهتر است یا درب از جلو؟

ثبت درخواست " نصب ماشین لباسشویی "
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
ماشین لباسشویی درب از بالا بهتر است یا درب از جلو؟

با تولید ماشین لباسشویی درب از جلو و ورود آن به بازار این سوال بین کاربران متقاضی استفاده از این وسیله ضروری مطرح شده که ماشین لباسشویی درب از بالا بهتر است یا درب از جلو؟ برای پاسخ دقیق به این سوال اشراف کامل بر ویژگی‌های کاربردی هر کدام از این نوع لباسشویی اولین راهکار مفید به شمار می‌آید.

مقایسه ماشین لباسشویی درب از جلو و درب از بالا بیشتر از نظر کیفیت شستشو، میزان مصرف انرژی و در نهایت قیمت خرید این نوع لباسشویی‌ها صورت گرفته است. درصد‌های بدست آمده از نحوه واکنش و عملکرد این دو مدل لباسشویی در مواجهه با لکه‌ها و عمر استفاده آنها در شرایط مختلف پاسخگوی سوال کاربران در هنگام خرید است.

توجه کافی به ویژگی‌های این دو مدل لباسشویی در شرایط حساس مثل تعمیر یخچال ال جی و دیگر برند‌های لباسشویی در هر دو مدل مانند تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال تاثیر بسزایی دارد. بنابراین مطالعه و توجه نسبی به راهنمای خرید ماشین لباسشویی در هر شرایطی امر مهم و ضروری است. 

 

 

نکته‌ای که در پاسخ به سوال پر تکرار ماشین لباسشویی درب از بالا بهتر است یا درب از جلو بسیار حائز اهمیت بوده توجه با فاکتورهای مهم در تعیین کیفیت یک ماشین لبسشویی است. در این مقاله ویژگی‌های کاربردی هر دو مدل ماشین لباسشویی به همراه دلایل تعیین کننده سطح کیفی آنها مورد بررسی قرار گرفته است.

 

 مقایسه ماشین لباسشویی درب از جلو و درب از بالا

 

ویژگی کاربردی ماشین لباسشویی درب از جلو

ماشین لباسشویی درب از جلو پس از نوع درب از بالا وارد بازار شده و طبیعی است که با قابلیت‌های کاربردی بهتر و سطح خطا و مشکل کمتری همراه باشد. به همین دلیل لباسشویی درب از جلو توانستند در بین افراد جایگاه خاصی را به خود اختصاص دهند.

 

ویژگی کاربردی ماشین لباسشویی درب از جلو

 

اما هنوز هم نمی‌توان از قابلیت‌های بیشمار و کاربردی ماشین لباسشویی درب از بالا به سادگی گذشت. علاوه بر این افراد زیادی همچنان در استفاده از این مدل لباسشویی رضایت بیشتری دارند.

 

نحوه استفاده از ماشین لباسشویی درب بالا

اگر چه مدل جدید لباسشویی درب از جلو با رفع مشکلات مدل قبلی و در کنار آن اضافه شدن یک سری قابلیت همراه بوده اما در برخی از بخش‌های آن همچنان می‎توان ضعف عملکردی را مشاهده نمود. بعنوان مثال قیمت بالاتر، فاقد قابلیت اضافه کردن لباس پس از شروع کار ماشین لباسشویی و مواردی از این قبیل در ماشین لباسشویی درب از جلو وجود نداشته و همین امر بر اهمیت استفاده از ماشین لباسشویی درب از بالا علی رغم برخی کمبودها افزوده است.

 

بهترین ماشین لباسشویی درب از بالا

 

در حالت کلی مشکلاتی مثل آبریزی ماشین لباسشویی و مواردی مشابه تخلیه نشدن آب ماشین لباسشویی وابسته به نحوه نصب و تنظیمات دستگاه بوده و تا حدودی در هر دو مدل امکان وجود چنین مشکلاتی وجود دارد. اما برای داشتن یک پاسخ منطقی به این سوال که ماشین لباسشویی درب از بالا بهتر است یا درب از جلو به 8 مورد موثر در انتخاب بین ماشین لباسشویی درب از بالا و درب از جلو را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

 

مقایسه ماشین لباسشویی درب از جلو و درب از بالا

در این قسمت برای انتخاب آسان و دقیق بین ماشین لباسشویی درب از جلو و ماشین لباسشویی درب از بالا به چند فاکتور مهم و موثر اشاره خواهیم داشت. توجه به این موارد شما را در انتخاب مناسب بین این دو نوع ماشین لباسشویی راهنمایی می‌کند.

 

مقایسه بر اساس راحتی استفاده

امکان استفاده از ماشین لباسشویی درب از بالا به دلیل عدم نیاز به خم شدن برای قرار دادن لباس در ماشین راحت تر می‌باشد. از این رو این سبک لباسشویی بیشتر از مدل لباسشویی درب از جلو برای افراد مسن پیشنهاد می‌شود.

 

ماشین لباسشویی درب از بالا خوبه

 

علاوه بر این ماشین لباسشویی درب از بالا قابلیت اضافه کردن لباس در جریان شستشو وجود داشته و برخلاف نوع درب از جلو با شروع امر شستن دستگاه قفل نمی‌شود. دیگر قابلیت کاربردی ماشین لباسشویی درب از بالا به نسبت نوع درب از بین بردن کامل کرک لباس و پخش کردن صحیح نرم کننده بر کل پارچه لباس می‌باشد.

 

مقایسه سرعت عملکرد دو لباسشویی

شستشو در ماشین لباسشویی‌های درب از بالا که همزن دارند سریع‌تر از ماشین لباسشویی‌های درب از جلو است. اما ماشین لباسشویی درب از بالای بدون همزن لباس‌ها را تمیزتر می‌­کنند و می‌توانند یک‌باره لباس‌های زیادی را بشویند و آب کم‌تری مصرف کنند.

 

قیمت لباسشویی درب از بالا ال جی

 

استفاده از ماشین لباسشویی درب از بالا همزن برای افراد شاغل که با مشکل زمان مواجه هستند کاربرد بالایی دارد.

 

مقایسه کیفیت شستشوی دو لباسشویی

از آنجایی که ماشین لباسشویی درب از جلو زمان بیشتری را برای شستن لباس‌ها صرف می‌کند بنابراین تمیز تر ماشین لباسشویی درب از بالا این کار را انجام می‌دهد. علاوه بر این مورد از آنجایی که در نوع ماشین لباسشویی درب از بالا لباس به یک باره در آب فرو می‌رود شستشوی تمیز رو تختی و اقلام بزرگ لباس به راحتی وجود ندارد.

 

ماشین لباسشویی درب از بالا توشیبا

 

مقایسه قیمت دو ماشین لباسشویی

قیمت ماشین لباسشویی درب از جلو بر اساس قابلیت‌هایی مثل تمیزتر شستن لباس‌ها، مصرف بهینه انرژی به نسبت ماشین لباسشویی درب از بالا می‌باشد. مصرف‌کنندگان ماشین لباسشویی‌های درب از جلو را عالی و خیلی خوب و ماشین لباسشویی‌های درب از بالا را بد یا متوسط ارزیابی می‌کنند.

 

قیمت ماشین لباسشویی ناسیونال درب از بالا

 

ویژگی‌های بیان شده برای ماشین لباسشویی درب از جلو هزینه پرداخت شده برای خرید آن را در حالت متعادل قرار داده است.

 

مقایسه میزان مصرف آب در دو ماشین لباسشویی

بر اساس تائیدیه شرکت آب مبنی بر کاهش 40 درصدی مصرف آب ماشین لباسشویی درب از جلو به نسبت ماشین لباسشویی درب از بالا می‌توان به این نتیجه رسید که میزان مصرف آب ماشین لباسشویی درب از جلو به نسبت ماشین لباسشویی درب از بالا بیشار کمتر است.

 

مقایسه از نظر فضای در نظر گرفته شده برای خشک کن

سطح رویی ماشین لباسشویی درب از جلو قابلیت نگهداری خشک کن را داشته و این امر برای افرادی که با فضای کمی در منزل مواجهه هستند بسیار کابردی می‌باشد. امروزه تقریباً همه‌ی ماشین لباسشویی‌ها و خشک‌کن‌ها به‌گونه‌ای ساخته‌شده‌اند که امکان روی‌هم قرار دادن آن­ها وجود دارد. این قابلیت در بزرگ‌ترین دستگاه­‌ها که به نظر می‌رسد نمی‌توان آن‌ها را روی‌هم قرار داد نیز وجود دارد.(طریقه نصب شلنگ تخلیه لباسشویی)

 

ماشین لباسشویی درب از بالا دیجی کالا

 

مقایسه چرخش در دو ماشین لباسشویی

در ماشین لباسشویی درب از جلو سیکل چرخش نهایی لباس‌ها در ماشین 33 درصد از ماشین لباسشویی درب از بالا بیشتر می‌باشد. این امر به معنای گرفته شدن کامل آب لباس‌ها قبل از انتقال آنها به خشک کن در این نمونه از ماشین لباسشویی می‌باشد.

 

مقایسه چرخش در دو ماشین لباسشویی درب از جلو و درب از بالا

 

این نکته در خشک شدن سریعتر لباس‎ها در خشک کن تاثیر داشته و مانند ماشین لباسشویی درب از بالا به دلیل وزن ناشی از خیس بودن لباس‌ها لرزش و صدای ناهنجار در هنگام خشک کردن لباس‌ها حس نمی‌شود.وضعیت چرخش مناسب مخرن شستشوی تا حدودی به شرایط عملکرد تسمه ماشین لباسشویی و دیگر قطعات وابسته به این تجهیزات در نمونه‌های مختلف متغیر است. 

 

مقایسه بوی نامطبوع در دو مدل لباسشویی

یکی از مشکلات بارز ماشین لباسشویی درب از جلو ایجاد کپک در واشر پلاستیکی درب در صورت عدم نگهداری و تمیز کردن صحیح این مدل ماشین لباسشویی می‌باشد. اما ماشین لباسشویی‌های درب از بالا برای تخلیه‌ی آب متکی به نیروی گرانش هستند، آب در هیچ‌یک از واشرهای آن باقی نمی‌ماند.بنابراین ماشین لباسشویی درب از جلو بیشتر از نوع درب از بالا نیاز به نگهداری دارد.

 

مقایسه بوی نامطبوع در دو مدل لباسشویی

 

چند نکته در هنگام انتخاب ماشین لباسشویی درب از جلو

ماشین لباسشویی درب از جلو علی رغم قیمت بالا با توجه به قابلیت‌های نامبرده و تاثیر مثبت آن در بهینه سازی مصرف انرژی انتخاب مناسب تری به نسبت ماشین لباسشویی درب از بالا می‌باشد.

 

مقایسه بوی نامطبوع در دو مدل لباسشویی

 

اگرچه ماشین لباسشویی درب از بالا قیمت کمی دارد و می‌توانید پولتان را پس‌انداز کنید، اما پرمصرف­‌اند و درنتیجه مبلغ قبض برق و آب آن‌ها نسبت به ماشین لباسشویی‌های درب از جلو بیشتر است. برای خریدارانی که فضای کم‌تری دارند و می‌توانند هزینه‌ی بیشتری صرف کنند، ماشین لباسشویی‌های درب از جلو هم تمیزتر می‌شویند، هم فضای کمتری اشغال می‌کنند.

4.5 امتیاز از 1256 رای


نصب ماشین لباسشویی
برای سرویس نصب ماشین لباسشویی از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین