قیمت تعمیر تلویزیون در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه تعمیر تلویزیون" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (کل کار)
 • 1,400,000 تومان
 • 1,500,000 تومان
 • 1,700,000 تومان
 • 1,800,000 تومان
(به روز رسانی در دی 1402)

شما در کدام شهر به تعمیر تلویزیون نیاز دارید؟

تعمیر تلویزیون را به متخصصش بسپار

تعمیر تلویزیون در منزل، مانند تعمیر سایر لوازم خانگی، به تجربه و دانش متخصصانی نیاز دارند که همواره درحال به‌روز کردن خود هستند. اگر برای تعمیر تلویزیون خود به دنبال تعمیرکار تلویزیون مجرب می‌گردید، به این نکته توجه داشته باشید. افراد زیادی در بازار هستند که تعمیرات تلویزیون را انجام می‌دهند، اما این مشخصات را ندارند.

برای درخواست خدمات تعمیر تلویزیون سونی، تعمیر تلویزیون سامسونگ، تعمیر تلویزیون ال جی و حتی تعمیر تلویزیون قدیمی و دیگر برندهای موجود در بازار می‌توانید وارد صفحه فرم سفارش شوید، به بهترین تعمیرکاران تلویزیون دسترسی داشته باشید، از آنها به رایگان قیمت بگیرید، و درخواست خود برای تعمیرات تلویزیون را به راحتی ثبت کنید.

 

هزینه تعمیر تلویزیون در سال 1402

 خدمات تعمیر کولر آبی  قیمت خدمات ( به روز رسانی تیر 1402)
 بک لایت 32 اینج به بالا  300.000 تا 700.000 تومان
 هزینه تعویض پنل شکسته( ال سی دی)  500.000 تا 800.000 تومان
 هزینه تعویض برد پاور تلویزیون  250.000 تا 400.000 تومان
 هزینه تعمیر فلت تلویزیون ( به ازای هر فلت)  700.000 تا 1.300.000 تومان
 هزینه تعمیر مین برد تلویزیون  250.000 تا 400.000 تومان

 

قیمت تعمیر تلویزیون چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت تعمیر تلویزیون در «خدمت از ما» چقدر است؟ چه فاکتورهایی بر تعیین انواع تعمیر لوازم صوتی و تصویری مانند قیمت تعمیر تلویزیون در منزل تاثیر می‎گذارند؟ آیا قبل از سفارش تعمیر تلویزیون انلاین می‌توان از قیمت‌ها مطلع شد؟ آیا قیمت تعمیر تلویزیون ال جی، قیمت تعمیر تلویزیون سامسونگ و دیگر برندها با هم فرق دارد؟

این‌ها متداول‌ترین سوالاتی است که مشتریان هنگام درخواست خدمات تعمیرات تلویزیون از ما می‌پرسند. به همین دلیل می‌خواهیم در ادامه به هریک از سوالات بالا پاسخ شفافی بدهیم؛ ولی قبل از آن، باید در مورد قیمت‌گذاری‌ها بگوییم که تمامی تعرفه‌ها و نرخ ها از سوی اتحادیه و کارشناسان ما نظارت می‌شوند؛ و قیمت‌‌ها کاملا شفاف هستند.

 

تعمیر تلویزیون (به انگلیسی TV repair)

 

عوامل اثرگذار بر هزینه تعمیر تلویزیون

مهمترین عاملی که روی هزینه تعمیر تلویزیون سامسونگ، ال جی و یا هر برند دیگری تاثیر می‌گذارد، تعداد قطعاتی لازم برای برطرف کردن مشکلات تلویزیون است. همین عامل باعث بالا رفتن میزان حجم کار تعمیرات تلویزیون، خریداری قطعات بیشتر یا عیب یابی دقیق‌تر می‌شود.

به همین ترتیب، نوع مشکل نیز بر هزینه تعمیر تلویزیون تاثیر می‌گذارد. برای نمونه هزینه تعمیر سیاه شدن صفحه تلویزیون با تعمیر پاور آن متفاوت خواهد بود.

همچنین قابل ذکر است که تعمیر هر برند تلویزیون، متفاوت با برندهای دیگر است، هزینه دریافتی ممکن است متفاوت شود؛ ولی برای مطلع شدن از قیمت تعمیر تلویزیون می‌توانید تمامی جزئیات مشکلات تلویزیون خود را در فرم ذکر کنید تا بعد از کارشناسی، هزینه تعمیر تلویزیون را به طور رایگان مشاهده کنید.

 

«خدمت از ما» چه خدماتی را برای تعمیرات تلویزیون ارائه می‌دهد؟

خدمات متخصصان فعال در بخش تعمیر تلویزیون آنلاین در «خدمت از ما» تعمیر کلیه قطعات تلویزیون و رفع ایراداتی که ممکن است برای این دستگاه‌ها پیش بیاید را انجام می‌دهد. برای مثال:

 • تعمیر پنل تلویزیون
 • تعمیر فلت تلویزیون
 • تعمیر مقاومت تلویزیون
 • تعمیر بک لایت تلویزیون
 • تعمیر آبخوردگی تلویزیون
 • تعمیرات مانیتور تلویزیون
 • تعمیر تلویزیون پروجکشن
 • تعمیرات تلویزیون در منزل
 • تعمیر پاور تلویزیون در محل
 • تعمیر مشکل صدای تلویزیون
 • تعمیر پرش تصویر در تلویزیون
 • آبی شدن صفحه تلویزیون ال جی
 • تعمیر سیاه شدن صفحه تلویزیون
 • رفع مشکل خاموش و روشن شدن دستگاه

 

قیمت تعمیر تلویزیون (به انگلیسی TV repair price)

 

تعمیر تلویزیون سامسونگ

عجیب نیست که تعمیرات تلویزیون سامسونگ تا این حد در بازار متقاضی دارد. تلویزیون‌های این برند محبوب نیز مانند سایر برندها به مشکلاتی برمی‌خورد. از جمله این مشکلات می‌توانیم به کمرنگ یا سیاه شدن صفحه تلویزیون، تغییر وضعیت رنگ‌های تصویر، روشن نشدن دستگاه و ... اشاره کنیم.

نحوه عیب یابی و تعمیر تلویزیون سامسونگ اهمیت بسیار زیادی دارد. این دستگاه‌های حساس بسیار گران‌قیمت هستند و اشتباه در حین تعمیر آنها جایی ندارد. شما گاهی تنها باید هزینه تعمیر سیاه شدن صفحه تلویزیون را بپردازید، اما به دلیل کم‌تجربگی ممکن است خرج بزرگ‌تری روی دست‌تان بیفتد. تعمیرکاران تلویزیون مجاز به صورت مستقل یا در نمایندگی تعمیرات تلویزیون، با توجه به مشکلات دستگاه می‌توانند علت را پیدا و آن را رفع کنند.

 

تعمیر تلویزیون ال جی

در صورتی که تعمیر تلویزیون ال جی توسط متخصص و با ابزارهای مناسب انجام شود، مشکل به خوبی رفع خواهد شد. افراد بسیاری تصور می‌کنند که کار تعمیر تلویزیون ال جی در منزل را تنها باید به نمایندگی تعمیرات تلویزیون ال جی سپرد.

این افراد دقیقا اشتباه نمی‌کنند. اما شما در شهر خودتان هم می‌توانید بهترین متخصص و تعمیرکار تلویزیون را بیابید. آنها ممکن است مستقل باشند، اما سابقه و تجربه فراوانی دارند. به قدری که بتوانید با خیال راحت کار عیب یابی و تعمیر تلویزیون ال جی را بسپارید؛ و ببینید هزینه تعمیر سیاه شدن صفحه تلویزیون یا رفع ایرادات دیگر چقدر مناسب‌تر خواهد بود.

 

نگذارید تعمیر تلویزیون در محل به تعویض تبدیل شود

اگر نیاز به تعمیر لوازم برقی دارید، هر چه زودتر دست به‌ کار شوید. ما برای تعمیر هر نوع برند تلویزیون، تعمیرکار مرتبط را اعزام می‌کنیم. پس برای تعمیر تلویزیون سونی، تعمیر تلویزیون سامسونگ در منزل، تعمیر تلویزیون ال جی در محل، تعمیر تلویزیون اسنوا، تعمیر تلویزیون ال ای دی سامسونگ و ال جی، تعمیر تلویزیون پاناسونیک و سایر برندها در منزل روی ما حساب کنید.

 

تعمیر تلویزیون در منزل چه مزیت‌هایی دارد؟

با «خدمت از ما» جستجوهای وقت‌گیر برای یافتن تعمیرگاه تعمیر تلویزیون کاملا حذف می‌شود. علاوه بر این، به دلیل آنکه تعمیرکار قطعات و ابزار لازم برای تعمیرات تلویزیون شما را با خود دارد، حتی نیازی به صرف زمان جداگانه برای تهیه‌ قطعات تعمیر تلویزیون نیز ندارید. با درخواست تعمیر تلویزیون در منزل، قبل از هرچیز در وقت و هزینه خود صرفه‌جویی می‌کنید.

با تعمیر تلویزیون در منزل، جابجایی و پرداخت هزینه برای انتقال آن نیز از مراحل تعمیرات تلویزیون حذف می‌شود. کارشناسان تعمیرات تلویزیون اعزام شده به محل شما نیز محدودیتی در تعمیر تلویزیون ندارند، زیرا تمامی ابزار و تجهیزات لازم برای تعمیرات تلویزیون را با خود به همراه دارند.

در حین تعمیر تلویزیون در منزل، شما نیز می‌توانید بر روند کار نظارت کنید، پرسش‌های خود را با کارشناس اعزامی تعمیرات تلویزیون در میان بگذارید؛ و نسبت به رفع و حل آن‌ها اقدام نمایید.

علاوه بر تعمیر تلویزیون در محل، در صورتی که بخواهید اقدام به نصب تلویزیون جدید کنید نیز می‌توانید درخواست خود را در «خدمت از ما» ثبت کنید.

 

مشاوره تعمیرات تلویزیون

 

چرا «خدمت از ما» را برای تعمیرات تلویزیون انتخاب کنم؟

طی یک نظرسنجی از مشتریانی که سرویس تعمیر تلویزیون را درخواست داده بودند، مطلع شدیم که یکی از دلایل اصلی رضایتشان از خدمات تعمیر تلویزیون در منزل، شفاف بودن قیمت تعمیر تلویزیون است.

اگر شما نیز مایل هستند با مناسبترین قیمت، تعمیر تلویزیون را به فرد متخصص بسپارید، همین حالا از طریق فرم و پاسخ به چند سوال کوتاه، درخواست خود برای تعمیرات تلویزیون را ثبت کنید. درنهایت این شما هستید که تصمیم می‌گیرید کدام تعمیرکار تلویزیون در چه زمان و مکانی برای کمک به شما اعزام شود.

 

ویژگی‌های خدمات تعمیر تلویزیون

برای اینکه مطمئن شوید خدماتی که در حین تعمیر تلویزیون در منزل دریافت می‌کنید، بهترین و حرفه‌ای‌ترین نوع ارائه خدمات است، از اجرای موارد زیر اطمینان حاصل کرده‌ایم:

 • استفاده از قطعات اصلی: گاهی اوقات برای تعمیر تلویزیون چاره‌ای نیست، به جز تعویض قطعه آسیب‌دیده. در ای حالت، متخصص باید از قطعات اورجینال همان برند استفاده کند. کمترین مشکل استفاده از قطعات غیر اصل در تعمیرات تلویزیون، بروز همان مشکل چندمدت بعد است.
 • معرفی معتبرترین شرکت‌ها: زمانی که درخواستی برای تعمیر تلویزیون در «خدمت از ما» ثبت می‌کنید، مجموعه‌ای از بهترین‌ها پیش روی شما قرار خواهند گرفت. این شرکت‌ها، تعمیرکاران و تکنسین‌ها که در زمره بهترین‌ها هستند، چندین بار فیلتر می‌شوند: یکی هنگام پیوستن به پلتفرم و هربار که خدمتی را انجام داده و مشتریان نظرهایشان را می‌نویسند و به آنها امتیاز می‌دهند.
 • عیب یابی کامل دستگاه: تمامی مراکزی که برای تعمیر تلویزیون در منزل به شما معرفی می‌شوند، به صورت تخصصی قادر به تعمیر انواع تلویزیون‌های ال ای دی، تعمیر تلویزیون ال سی دی سونی، تعمیر تلویزیون سامسونگ، تعمیر تلویزیون ال جی، پاناسونیک، پلاسما و دیگر برند‌ها هستند.

 

هزینه تعمیر تلویزیون سامسونگ

 

رایج‌ترین مشکلات تلویزیون که ممکن است برای شما به وجود بیاید:

با توجه به درخواست‌های ثبت شده برای تعمیرات تلویزیون در «خدمت از ما»، چند مشکل بیشتر از سایر موارد باعث نیاز افراد به خدمات تعمیر تلویزیون در منزل می‌شود:

مشکل: تصویر دو تایی می‌شود

عیب‌یابی: برای تعمیر تلویزیون در این حالت باید نرم افزار، آی سی برد، قطعات حافظه و یا برد اصلی را بررسی کرد تا بخش معیوب مشخص شود.


مشکل: دیر لود شدن تصویر

عیب‌یابی: برای رفع این مشکل باید بک لایت تلویزیون و برد اصلی را عیب‌یابی و تعمیر کرد.


مشکل: مات شدن تصویر

عیب‌یابی: مانند ایراد قبل، این مشکل نیز از بروز ایراد در بک لایت تلویزیون و برد اصلی ناشی می‌شود.


مشکل: تلویزیون نور دارد، اما تصویر ندارد

عیب‌یابی: در این حال، برای تعمیر تلویزیون باید بک لایت آن را تعمیر کرد.


مشکل: تلویزیون صدا ندارد

عیب‌یابی: این مشکل از معیوب شدن برد اصلی و بلندگوی دستگاه ناشی می‌شود.


مشکل: تلویزیون روشن می‌شود

عیب‌یابی: برای تعمیرات تلویزیون در این حالت باید برد پاور و برد اصلی دستگاه بررسی شود.


مشکل: تلویزیون دیر روشن می‌شود

عیب‌یابی: دیر روشن شدن دستگاه نیز به دلیل خراب شدن برد پاور است.


مشکل: تلویزیون خود به خود خاموش می‌شود

عیب یابی: مانند سایر مشکلات در خاموش و روشن شدن این دستگاه‌ها، مشکل از برد پاور  است.

 

تعمیر تلویزیون ال جی قدیمی

 

متخصصان تعمیرات تلویزیون در کدام شهرها فعال هستند؟

 

تعمیر پنل و پاور تلویزیون را دست هر کسی نسپارید

پنل تلویزیون مهمترین قطعه در تلویزیون است؛ چرا که همه تصاویر توسط آن پخش می‌شود. این قطعه بالاترین قیمت را نیز در مبان قطعات تلویزیون دارد؛ طوری که حدود 70% قیمت تلویزیون را تشکیل می‌دهد. با توجه به قیمت تلویزیون، بهترین کار این است که کار تعمیرات تلویزیون خود را بر عهده یک متخصص تعمیر تلویزیون در محل بگذارید.

پاور یکی از قطعاتی است که فرسودگی زیادی دارد. اگر شما جریان برق متغیر دارید احتمالا خرابی این قطعه بیشتر است. بهتر است برای جلوگیری از خرابی این قطعه یک محافظ برق نصب کنید. این قطعه پس از بررسی و کارشناسی توسط متخصص مربوطه، تعویض و یا تعمیر می‌شود.

 

انتخاب بهترین تعمیرکار تلویزیون

با «خدمت از ما» پروسه پیدا کردن بهترین تعمیرکار تلویزیون در شهرتان به دشواری گذشته نیست. تنها لازم است درخواست خود برای تعمیرات تلویزیون را به رایگان ثبت کنید و از بهترین تعمیرکاران قیمت بگیرید. پس از این که حداقل از طرف 3 متخصص پیشنهاد قیمت گرفتید، پروفایل متخصصان را بررسی کنید، نظرات مشتریان قبلی را بخوانید، و بهترین کارشناس را انتخاب کنید.

4.5 امتیاز از 1778 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
تعمیر تلویزیون

نظرات

رحمان زارع
رحمان زارع
5.0 (از 66 نظر)
86 خدمت موفق
تعمیر تلویزیون
سهند ایمانی

سلام ایشون هم ازنظر اخلاقی هم کار حرفه ای عمل کردن ومیتونید بهشون اعتماد 100درصدکنید باتشکراز برنامه خدمت ازما

علی مجیدی
علی مجیدی
5.0 (از 7 نظر)
16 خدمت موفق
تعمیر تلویزیون
افشین داودی

به موقع اومدن و بسیار با دقت و‌ دقیق تلویزیون 65 اینچ دوو‌ بود بازش کردن در کار بسیار مجرب بودن و‌ من رضایت کامل و دارم و درضمن تلویزیون از وقتی بک لایت عوض شد تصویرش از اول خیلی بهتر شد و‌ یه 42 اینچ داشتیم اونم بردن یک روزه برام درست کردن و آوردن و ممنونم ازشون

سعید قره خانی
سعید قره خانی
5.0 (از 7 نظر)
6 خدمت موفق
تعمیر تلویزیون
سپیده قبادی

تخصص کامل دارن رفتار محترمانه دارن بسیار منصف هستند تعمیر یخچال و تلویزیون انجام دادن خدا بهشون برکت بده

در این شهرها می توانید سفارش تعمیر تلویزیون را ثبت کنید: