قیمت عیب یابی و تعمیر اتو در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه عیب یابی و تعمیر اتو" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به عیب یابی و تعمیر اتو نیاز دارید؟

عیب یابی و تعمیر اتو را به متخصصش بسپار

عیب یابی و تعمیر اتو همه روزه از اهمیت بالایی برخوردار است؛ چرا که این دستگاه نقش مهمی در مرتب بودن و تمیز بودن ظاهر افراد دارد. از این رو در هر خانه حداقل یک اتو وجود دارد. اگر شما از اتوی بخار یا اتوی پرسی استفاده می‌کنید، فرقی ندارد که چه اندازه باشد، در هر شرایط اتو با استفاده از گرما و فشاری که بر روی لباس ایجاد می‌کند، می‌تواند چین و چروک‌ها را به سرعت از بین ببرد.

 اما گاهی نیز ممکن است شاهد عدم کارکرد مناسب این دستگاه شده باشید، که لازم است هر چه سریع‌تر جهت عیب یابی و تعمیر اتو مخزن دار اقدام ورزید. فراموش نکنید که سرویس دوره‌ای اتو که می‌تواند شامل تمیز کردن قطعات آن باشد، می‌تواند در افزایش عمر و سلامت دستگاه شما بسیار موثر باشد.

 به یاد داشته باشید که تنها یک تعمیرکار اتو مجرب می‌تواند به عیب یابی دستگاه شما یا حتی تعویض قطعات آن اقدام ورزد. اگر شما نیز شاهد نقص در عملکرد دستگاه خود هستید، اما از هزینه تعمیر اتو بخار مطلع نیستید؛ دیگر نگران نباشید. چرا که بازار آنلاین «خدمت از ما» فرصتی را فراهم کرده است که شما می‌توانید با ثبت سفارش خود در زمانی بسیار کوتاه از آخرین قیمت روز تعمیر این دستگاه مطلع شوید.

 

 

خدمات تعمیر انواع اتو

همانطور که گفتیم، اتو یکی از ملزومات زندگی روزمره افراد مرتب و اتوکشیده است. علاوه بر دمای بالای قطعات اتو، در تماس بودن بخش های مختلف اتوهای بخار باعث شده است تا پس از یکی دو سال استفاده، خرابی و مشکلاتی برای این دستگاه ها بوجود بیاید. بنابراین، لازمست تا یک تعمیرکار اتو، بتواند در زمینه خدمات زیر مهارت داشته و تعمیرات انواع اتو را ارائه دهد:

 • تعمیر اتو خشک برقی
 • تعمیر اتو بخار دستی
 • تعمیر اتو بخار مخزن دار
 • تعمیر اتو ایستاده
 • تعمیر اتو پرس

 

تعمیر اتو خشک برقی

ساده ترین و قدیمی ترین مدل اتو، اتوی خشک است. به دلیل اینکه این مدل اتوها، بخار تولید نمی کنند و به آب نیاز ندارند، ساختار ساده ای دارند. مشکلات اتوی خشک هم، به همین دلیل که بیان شد، معدود و ساده است. چرا که به دلیل در تماس نبودن با آب، قطعات اتو خشک دچار پوسیدگی و زنگ زدگی نمی شوند.

مشکل و خرابی عمده اتوهای خشک (بدون بخار)، قطع شدن المنت و معیوب شدن ترموستات است که هر دو باعث می شود کف اتو گرم نشود. بنابراین تعمیر اتو خشک، با بررسی این دو قطعه و گاهی اوقات تعویض سیم اتو حل خواهد شد.

 

 تعمیر اتوی بخار

در ابتدا باید توجه داشته باشید که تمامی اتوهای بخار به یک شیوه کار خود را انجام می‌دهند، به طوری که آب پس از وارد شدن به محفظه بخار از منافذ موجود در صفحه کف اتو با فشار اسپری می‌شود. خراب شدن این دستگاه نیز ممکن است با نقص در قطعات و در نهایت کاهش عملکرد آن‌ها به وجود بیاید.

 از شایع‌ترین مشکلاتی که برای اتوهای بخار پیش می‌آید، می‌توان به رسوب گرفتن منافذ و در نتیجه خروج رسوب به همراه بخار بر روی لباس‌ها اشاره کرد. در این شرایط لازم است به سرویس دوره ای اتو بخار خود بپردازید و صفحه آن را به خوبی تمیز کنید تا دیگر چنین مشکلی پیش نیاید.

بهتر است بدانید که فرقی ندارد مشکل اتوی شما داغ نکردن، بخار نکردن، پاره شدن سیم، خرابی برد یا ترموستات، روشن نشدن یا خاموش نشدن باشد؛ در هر شرایطی لازم است از یک تعمیرکار مجرب جهت عیب یابی و تعمیرات اتو خود کمک بخواهید. 

 

تعمیر اتوی پرسی

یک مدل تقریباً جدید از اتو، اتوی پرسی است که افراد بسیار مرتب و کدبانوها استفاده کننده آن هستند. سازوکار اتو پرس کمی پیچیده تر از اتوهای معمولی است، بنابراین تعمیر اتوی پرسی نیاز به مهارت بیشتری دارد.

مشکلات رایج اتوی پرسی عبارتست از:

 • اتو پرسی خوب بخار نمی کند.
 • اتو پرس بوق ممتد می زند.
 • روی لباس لکه ایجاد می کند.
 • اتو پرس گرم نمی شود.
 • آب داخل مخزن و یا خود اتو بوی بد گرفته است.
 • لباس زیر اتو پرس جمع می شود.
 • روشن یا خاموش کردن دستگاه با مشکل انجام می شود.
 • دسته اتوپرس شکسته است.
 • اتو روی لباس برق می اندازد.

 

تعمیر اتو

 

عیب یابی و تعمیرات اتو

در ادامه بری شما به رایج‌ترین مشکلاتی که ممکن است هر اتو بخاری به آن دچار شود اشاره می‌کنیم و شما می‌توانید از آن‌ها جهت عیب یابی اتو بخار و تعمیر اتوی بخار خود استفاده کنید. چنانچه یکی از موارد گفته شده نتوانست نقص موجود در اتوی شما را بر طرف سازد، توصیه می‌شود که هر چه سریع‌تر از یک متخصص مجرب کمک بخواهید تا بتوانند به عیب یابی دستگاه شما بپردازد.

 

گرم نکردن اتو

گاهی ممکن است شاهد گرم نشدن اتو با وجود اتصال آن به پریز برق باشید. در این شرایط لازم است به بررسی بعضی از قطعات بپردازید تا از سلامت آن‌ها اطمینان حاصل کنید و در صورت هر گونه نقصی در هر یک، بتوانید هرچه سریع‌تر به تعمیر یا تعویض آن‌ها اقدام کنید. پریز برق، دو شاخه، کابل برق و ترموستات همگی جز اجزایی هستند که لازم است جهت عیب یابی و تعمیر اتو سریعا مورد بررسی قرار گیرند.

 

عدم خروج بخار از اتو

در شرایطی که اتو به خوبی گرم کند اما بخار از منافذ موجود بر سطح فلزی کف اتو خارج نشوند، نشانه از رسوب گرفتگی آن منافذ می‌تواند باشد. برای آن لازم است به سرویس دوره ای اتوی خود بپردازید و از تمیز کردن آن غافل نشوید. ریختن تنها مقدار کمی سرکه سفید در مخزن اتو می‌تواند در از بین بردن رسوبات و تمیز کردن اتو بسیار موثر باشد.

 

بیش از حد داغ شدن یا داغ نشدن اتو

نقص در عملکرد ترموستات و خرابی آن می‌تواند عامل بیش از حد داغ شدن یا کمتر از اندازه لازم داغ شدن آن باشد. در صورت مشاهده چنین مشکلی تعمیر یا تعویض ترموستات توسط تعمیرکار مجرب توصیه می‌شود.

 

نشت کردن آب از اتو

وجود هرگونه مشکلی در دریچه‌های بخار لوله اسپری آب یا محفظه اتو می‌تواند موجب نشت کردن آب از اتو باشد. اگر شاهد چنین مشکلی بودید، اصلا نگران نباشید چرا که می‌توان به وسیله عیب یابی و تعمیرات اتو به صورت کاملا اصولی تمامی مشکلات گفته شده را به آسانی برطرف نمود و از هزینه خرید دستگاهی مجدد جلوگیری کرد.

 

چسبیدن اتو به پارچه

ممکن است با گذر زمان و بالا رفتن سن اتو شاهد چسبیدن آن پارچه به صفحه اتو باشید؛ که در این صورت لازم است به تمیز کردن آن بپردازید. استفاده از مقداری سرکه سفید یا کشیدن صفحه اتو بر روی یک کاغذ روزنامه می‌تواند شما را در انجام آن یاری رساند.

اگر راه حل‌های گفته شده تاثیر نداشتند، تنها کمی اتو را گرم کنید و سپس آن را از برق بکشید. پس از آن به وسیله اسفنج آغشته به ترکیب مقداری جوش شیرین و آب سعی کنید تمامی آلودگی‌هایی را که به صفحه فلزی اتو چسبیدند را به خوبی پاک کنید.

 

 عدم خروج آب از اتو به هنگام زدن دکمه اسپری

رسوب گرفتگی منافذ یا اشکال در لوله آب پاش می‌تواند موجب عدم خروج آب از اتو به هنگام فشار دادن دکمه اسپری باشد. استفاده از خلال دندان جهت پاک کردن منافذ قسمت اسپری آب یا بخار، از رسوبات درگیر شده در آن می‌تواند بسیار موثر باشد. پس از آن فراموش نکنید که برای اطمینان از تمیز شدن تمامی منافذ لوله‌ها و محفظه آب، لازم است مقداری سرکه و آب را درون مخزن بریزید و چند بار دکمه اسپری آب و بخار را فشار دهید. فراموش نکنید که در انتها لازم است محفظه کاملا تمیز شود.

 

عوامل موثر بر هزینه تعمیر اتو

 

عوامل موثر بر هزینه تعمیر اتو

 همانطور که مشاهده کردید عوامل متنوعی می‌تواند بر قیمت تعمیر اتو موثر باشند؛ که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به میزان آسیبی  وارد بر دستگاه، قطعات مورد نیاز برای تعمیر یا تعویض و اجرت تعمیرکار اشاره کرد. اما خبر خوب برای شما این است که شما می‌توانید با ثبت سفارش خود در بازار انلاین «خدمت از ما» از هزینه‌های لازم جهت بردن و آوردن دستگاه خود به محل تعمیر جلوگیری کنید و از خدمات تعمیر اتو در منزل بهره ببرید.

دقت داشته باشید که شما قرار نیست هیچ گونه هزینه‌ای بابت ایاب و ذهاب تعمیرکار وسایل خانه پرداخت کنید. فراموش نکنید که این روش می‌تواند به مقدار زیادی در زمان شما نیز صرفه‌جویی به عمل آورد.

اگر هنوز هم نگران هزینه‌های وارد جهت تعمیر وسایل خود هستید، همین حالا  ثبت سفارش در اپلیکیشن یا وب سایت «خدمت از ما» بپردازید تا بتوانید در کوتاه‌ترین زمان از پنج نفر از مجرب‌ترین تعمیرکاران شهر خود قیمت بگیرید. سپس با خواندن نظرات مشتریان سابق به همراه عدم سوء پیشینه آن‌ها بهترین را برای تعمیر اتو خود انتخاب کنید.

 

 در آخر بخوانید

 امیدوارم که مطالب بالا شما را در عیب یابی و تعمیر اتو یاری رسانده باشد. اما اگر  با وجود راه حل‌های بالا نتوانستید مشکل خود را برطرف سازید نیز نگران نباشید و برای دسترسی به مجرب‌ترین متخصصان شهر خود همین حالا به ثبت سفارش در بازار آنلاین «خدمت از ما» بپردازید.

فراموش نکنید که بزرگ‌ترین هدف «خدمت از ما» ساده‌تر کردن دسترسی شما به متخصصان حرفه‌ای و مجرب شهرتان می‌باشد. اطلاع از هزینه تعمیر اتو در در کمترین زمان ممکن، از دیگر مزایای ثبت سفارش در بازار خدمات آنلاین خواهد بود.

4.5 امتیاز از 1099 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
عیب یابی و تعمیر اتو

نظرات

یزدان ارسلانی خوشی نانی
یزدان ارسلانی خوشی نانی
5.0 (از 13 نظر)
10 خدمت موفق
عیب یابی و تعمیر اتو
میترا امیری

بسیار انسان مودب و خوش برخورد ما چندین باره به جناب مهندس ارسلانی خانوادگی زحمت دادیم و هر بارم هم کارشون دقیق و درست بوده هم خیلی با انصاف خدا خیرتون بده همیشه پاینده و برقرار باشید

ابوفاضل رخشنده شکوه
ابوفاضل رخشنده شکوه
5.0 (از 37 نظر)
99 خدمت موفق
عیب یابی و تعمیر اتو
مریم حاتمی

برخوردشون خیلی خوب بود و کار رو خیلی خوب انجام دادن و تا مطمئن نشدن که کار رو درست و مطابق خواست ما انجام ندادن کار رو تمام نکردن.

تعمیرگاه مرکزی شماره یک
تعمیرگاه مرکزی شماره یک
5.0 (از 47 نظر)
61 خدمت موفق
عیب یابی و تعمیر اتو
محمد رضا

بنده بعنوان یکی از مشتریان و متخصصین نرم افزار خوب خدمت از ما از رفتار و قیمت و تخصص حرفه ای این دوستان و مجموعه تعمیرگاه مرکزی شماره یک کاملا رضایت دارم و امیدوارم که پله های ترقی را در زندگانیشان هر روز بالاتر و بالاتر بروند.

در این شهرها می توانید سفارش عیب یابی و تعمیر اتو را ثبت کنید: