شما در کدام شهر به تعمیر یخچال نیاز دارید؟

تعمیر یخچال را به متخصصش بسپار

حتما می‌دانید که تعمیر یخچال دردسرهایی مانند زحمت جابه‌جایی یخچال و نداشتن یخچال فریزر برای چند روز را به همراه دارد. خراب شدن یا یخ زدن مواد داخل یخچال، سوختن موتور یخچال از عمده ترین مشکلاتی است که مشتریان هنگام درخواست تعمیرکار یخچال اعلام می‌کنند. خدمات تعمیر یخچال در منزل یا همان تعمیر یخچال فریزر در منزل شامل تعمیر یخچال امرسان، تعمیر یخچال سامسونگ، تعمیر یخچال ال جی، تعمیر یخچال ساید بای ساید و ... می شود. بد نیست بدانید متخصصان تعمیر یخچال (تعمیرکار یخچال سیار) مهارت کافی در زمینه دیگر تعمیرات لوازم منزل مانند تعمیر ماشین لباسشویی، تعمیر ماشین ظرفشویی نیز دارند. قیمت تعمیر یخچال متناسب با ایرادات یخچال و قطعاتی که لازم است تعویض شود تعیین می‌شود. هر چقدر که یخچال قدیمی‌تر باشد پیداکردن ایراد کار سخت‌تر خواهد بود. 

 

تعمیر یخچال

 

 

قیمت تعمیر یخچال چگونه تعیین می‌شود؟

کمپرسور یخچال، یخ ساز یخچال، فن موتور یخچال، درب یخچال از اجزایی هستند که معمولا نیاز به تعمیر پیدا می کنند. عمده قیمت تعمیر یخچال نیز مربوط به تعمیر همین موارد است. اگر می خواهید از هزینه تعمیر یخچال مطلع شوید، هنگامی که با شرکت تعمیر یخچال یا تعمیرکار یخچال که "خدمت از ما" به شما پیشنهاد می دهد، تماس بگیرید. بعد از این‌

که مشکلات یخچال را بیان کردید، از تعمیرکار در مورد هزینه تعمیر یخچال سوال کنید. اگر لازم به بازدید حضوری باشد، هزینه کارشناسی و بازدید حضوری برای مشاهده مشکلات یخچال نیز ممکن است در نظر گرفته شود. بعضی از تعمیرکاران یخچال هزینه تعویض قطعات را به صورت جداگانه حساب می کنند، اما ممکن است تعمیرکار یخچال هزینه ها را به صورت کلی محاسبه کند. 

 

چگونه هنگام تعمیر یخچال بودجه خود را مدیریت کنیم؟

اگر یخچال شما بالای 15 سال عمر دارد، مطمئن شوید که ارزش تعمیر یخچال دارد. گاهی بهتر است یک یخچال جدید بخرید. در نظر داشته باشید یخچال‌های نو از منظر مصرف انرژی بهینه تر کار می‌کنند. هنگام مراجعه تعمیرکار یخچال، از او درباره روشی که می‌خواهد برای تعمیر یخچال به کار گیرد، سوال کنید. با این کار می‌توانید (علاوه بر شفاف شدن روند تعمیر یخچال فریزر) هزینه های خود را از قبل بدانید و برای آن برنامه ریزی کنید.

 

چرا تعمیر یخچال در منزل به صرفه تر است؟

تعمیر یخچال در محل یکی از پردرخواست ترین خدماتی است که تعمیرکاران یخچال "خدمت از ما" به مشتریان خود ارائه می دهند. تعمیر یخچال در منزل بسیار به صرفه‌تر از تعمیر یخچال در تعمیرگاه یخچال است. زیرا هزینه دستمزد تعمیرکار یخچال مناسب تر می‌شود و تعمیر یخچال در منزل دردسرهای جابجایی مانند یخچال ساید بای ساید را ندارد.

 

تعمیرکار یخچال

 

لیست خدمات یک تعمیرکار یخچال برای تعمیر یخچال فریزر

 • تعویض المنت و تعویض ترموستات یخچال
 • تعمیر تریزون (یخ ساز) یخچال ساید بای ساید
 • تعویض فن کندانسور یخچال ساید بای ساید
 • تعمیر موتور یخچال و تعمیر ضربه دیدگی یخچال
 • تعویض کمپرسور و شیر برقی یخچال ساید بای ساید
 • تعویض زبانه درب بار و رگلاژ درب یخچال ساید بای ساید
 • تعویض فیلتر و تمدید شارژ گاز یخچال ساید بای ساید

 

نوع برند تعمیر یخچال ساید بای ساید در محل

یخچال ساید بای ساید در ایران با انواع بند موجود است. به همین علت تعمیرات یخچال ساید بای ساید تخصص می خواهد. پس هنگامی که می‌خواهید برای تعمیر یخچال ساید بای ساید اقدام کنید، دقت زیادی خرج دهید. تعمیر یخچال ساید بای ساید بوش، تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو، تعمیر یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک، تعمیر یخچال ساید بای ساید آدمیرال، تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ، تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی، تعمیر یخچال ساید بای ساید زیمنس، تعمیر یخچال ساید بای ساید باکنشت، تعمیر یخچال ساید بای ساید کنوود، تعمیر یخچال ساید بای ساید وستینگهاوس، تعمیر یخچال ساید بای ساید هیتاچ، تعمیر یخچال ساید بای ساید اسنوا، هایسنس، وست پوینت، میتسوبیشی و ... روش های مشابهی برای تعمیر دارند. اما مطمئن شوید که تعمیرکار یخچال حتما به تعمیر ساید بای ساید شما تسلط داشته باشد.

 

تعمیر یخچال

 

نکاتی برای پیش‌گیری خرج و هزینه‌های سنگین برای تعمیر یخچال

اقدامات هفتگی و روزانه: تمیز کردن یخچال

روزانه و هفتگی یخچال خود را تمیز کنید و مواد اضافی را دور بریزید. این کار باعث می‌شود سیستم خنک کننده و کمپرسور کم‌تر کار کند و دیرتر به تعمیر یخچال نیاز پیدا کنید.

 

اقدامات ماهانه یا هر شش ماه: تعویض فیلتر آب

بهتر است هر شش ماه یک بار فیلتر آب یخچال را تعویض کنید تا رسوبات و جرم کم‌تری بگیرد.

 

اقدامات سالانه: تمیز کردن کندانسور یخچال

این قطعه به مرور گرد و خاک و چربی می گیرد. اگر گرد و خاک روی قطعات بماند، مجبورید هزینه زیادی را بابت تعمیر یخچال و تعویض قطعات بپردازید.

 

دیگر نکات برای جلوگیری از خرابی یخچال فریزر:

 •  بهتر است غذای گرم در یخچال نگذارید.
 • مکان قرار گرفتن یخچال هم تراز باشد.
 • حتما از یک محافظ قوی برای اتصال برق استفاده شود.
 • تنظیمات یخچال فریزر را از حالت تنظیمات اولیه اش تغییر ندهید.
 • فیلتر هوا و آب یخچال در زمان مربوط به خود عوض شود.

 

رایج ترین مشکلات یخچال از زبان مشتریان

بارها پیش آمده است که متوجه می شویم که چراغ یخچال روشن نمی شود یا یخچال درست خنک نمی کند. یا درب یخچال بسته نمی شود، از یخچال صدایی به گوش می رسد، مواد درون یخچال یخ می زنند و میوه ها و خوراکی های یخچال در حال خراب شدن هستند. این موارد همگی از مشکلات رایج است که ممکن است و تعمیر یخچال فریزر به دنبال تعمیرکار یخچال بگردید.

 

8 مورد از مشکلات متداول که به تعمیرات یخچال منجر می‌شود:

یخچال شما ممکن است در طول استفاده مدام دچار مشکلاتی شود. که ما در ادامه به رایج ترین مشکلات یخچال و عیب یابی یخچال و تعمیر یخچال پرداخته ایم.

 

علت صدای زیاد یخچال

این موضوع می تواند شما را نیازمند تعمیر یخچال نماید چرا که ممکن است ناشی از موتور یخچال، نشانه وجود مشکل در موتور فن کندانسور، موتور فن اواپراتور باشد.

علت یکسره کار کردن یخچال

خیلی زود از خدمات تعمیرات یخچال فریزر "خدمت از ما" بهره مند شوید تا مشکل تعمیر یخچال جدی تر نشود.

خرابی و فاسد شدن یا پارگی لاستیک‌های دور درب یخچال

از تعمیرکار یخچال فریزر خود درخواست تعویض لاستیک کنید.

علت داغ کردن زیاد موتور یخچال

تا زمانی که به تعویض موتور یخچال نیازمند نشده اید به تعمیرات یخچال فریزر بپردازید.

چرا فریزر منجمد نمی‌کند؟

اگر فریزر شما منجمد نکند مواد غذایی فاسد می شوند، بنابراین سریعا برای تعمیر یخچال توسط بهترین تکنسین دست به کار شوید.

چرا یخچال فریزر برفک می‌زند؟

برفک زدن یخچال فریزر رایج ترین مشکل یخچال است که باید در سریع‌ترین زمان ممکن برای تعمیر یخچال دست به کار شد.

چرا فن یخچال کار نمی‌کند؟

اگر فن یخچال کار نکند، قطعات یخچال شما داغ کرده و مشکلاتی را به همراه خواهد داشت، بنابراین سریعا با تعمیرکار یخچال برایتعمیر یخچال خود تماس حاصل نمایید.

چرا یخچال روشن نمی‌شود؟

اگر یخچال شما روشن نمی‌شود ابتد باید از اتصال برق یخچال و فیوزها مطمئن شوید. اگر از متصل بودن برق مطمئن بودید ممکن است روشن نشدن یخچال به دلیل خرابی رله اورلود مربوط به مدار کمپرسور، سوئیچ کنترل دمای سرد، برد کنترل الکترونیکی و ... باشد.