تعمیر یخچال امرسان | تعمیر یخچال فریز امرسان

ثبت درخواست " تعمیر یخچال "
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
تعمیر یخچال امرسان | تعمیر یخچال فریز امرسان

بهترین راه برای تعمیر یخچال امرسان و تعمیر یخچال فریزر امرسان، مراجعه به نمایندگی تعمیر یخچال امرسان در شهرتان یا تعمیرکاران باتجربه است. نمایندگی یخچال امرسان و تعمیرکاران خبره تمامی تعمیرات یخچال امرسان را با استفاده از قطعات یدکی یخچال فریزر امرسان انجام می‌دهند که باعث افزایش عمر یخچال فریزر شما خواهد شد. البته نمایندگی یخچال امرسان در شهرتان برای نصب یخچال امرسان هم می‌توانند به شما کمک کنند. در این مطلب قصد داریم شرایطی را که به تعمیر یخچال امرسان نیاز دارید، بررسی کنیم.

 

چگونه به تعمیر یخچال امرسان زودهنگام نیاز پیدا نکنیم؟

پیش از بررسی شرایط نیاز به تعمیر یخچال مثل ارور فریزر امرسان، روش صحیح نصب یخچال امرسان را کوتاه مرور می‌کنیم. نصب یخچال امرسان نیاز شما به عیب یابی یخچال فریزر امرسان و تعمیر یخچال امرسان را بسیار پایین می‌آورد. مهمترین نکات نصب یخچال امرسان عبارت‌اند از:

 1. یخچال باید بر روی سطح صاف و سفت نصب شود.
 2. محل نصب یخچال امرسان حتما باید با استفاده از تراز بررسی شود.
 3. یخچال فریزر امرسان امرسان را دور از تابش مستقیم نور و باران قرار دهید.
 4. از قرار دادن وسایل قابل اشتعال در نزدیکی یخچال خودداری کنید.
 5. پس از نصب یخچال امرسان، در صورتی که برای اولین بار یخچال را راه‌اندازی می‌کنید، برای چند ساعت یخچال را بدون بار استفاده کنید.

در برخی موارد برای تعمیر یخچال امرسان نیازی به مراجعه به نمایندگی تعمیر یخچال امرسان در شهرتان نخواهید داشت و خودتان می‌توانید نمایندگی تعمیر یخچال امرسان را انجام دهید. در ادامه رایج‌ترین مشکلاتی که باعث نیاز افراد به تعمیرات یخچال امرسان و تعمیر یخچال فریزر امرسان می‌شوند را بررسی می‌کنیم.

 

تعمیر یخچال امرسان

 

1. تعمیر یخچال فریزر امرسان در صورت روشن نشدن آن

اگر با روشن نشدن یخچال روبرو شدید، سریعا به نمایندگی تعمیر یخچال امرسان مراجعه نکنید. پیشنهاد می‌کنیم ابتدا موارد زیر را برای عیب یابی یخچال فریزر امرسان بررسی کنید:

 1. پریز را چک کنید. ممکن است جریان برق وجود نداشته باشد. همچنین، دوشاخه یخچال را بررسی کنید تا مطمئن شوید آسیب ندیده باشد.
 2. ممکن است سیم‌های اصلی مانند فاز دچار پارگی و یا اتصال شده باشد. در اینصورت باید سیم‌بندی را برای وجود هرگونه پارگی بررسی کنید.
 3. اگر یخچال در زمان دیفراست نیست یا کنترلرها روشن هستند، باید اتصال برق و فیوزها بررسی شود.
 4. ممکن است ترموستات خراب باشد. برای بررسی و تعمیر ترموستات یخچال خروجی و ورودی آن را از هم جدا، و رابط‌های اهم‌متر را با دقت به آن وصل کنید. ولوم اهم‌متر را بپرخانید تا صدای قطع و وصل کلید داخل ترموستات را بشنوید. هنگام وصل بودن کلید اگر عقربه اهم‌متر به صفر، و هنگام قطع بودن کلید اگر عقربه به بی‌نهایت میل کند، ترموستات سالم است. در غیر این صورت به تعمیر یخچال امرسان و ترموستات نیاز دارید. نمایندگی یخچال امرسان می‌تواند اینکار را با قطعات یدکی یخچال فریزر امرسان باکیفیت انجام دهد.

 

2. تعمیرات یخچال امرسان در صورت سرد نکردن

خنک نکردن نیز یکی دیگر از دلایل نیاز به عیب یابی یخچال فریزر امرسان و مراجعه به نمایندگی تعمیرات یخچال امرسان است. در این حالت، برای تعمیر یخچال امرسان بایستی موارد زیر را بررسی کرد:

 1. اگر فن اوپراتور یخچال خراب باشد، میزان چرخش فن کاهش یافته و دمای داخل یخچال افزایش پیدا می‌­کند. در صورت خرابی فن یا شکستن پره‌­ها باید نسبت به تعویض آن از طریق نمایندگی یخچال امرسان یا تعمیرکار خبره اقدام کنید.
 2. کثیف بودن سیم‌پیچ‌های خازن نیز می‌تواند دلیل این مشکل باشد. شما می‌توانید با یک برس یا مسواک سیم‌پیچ‌های خازن را تمیز کنید.
 3. وجود ایراد در برد کنترل دما نیز می‌تواند این مشکل را ایجاد کند. خرابی برد کنترل دما از گردش سیستم خنک‌کننده و خنک کردن یخچال جلوگیری می‌کند.
 4. در صورتی که فاصله یخچال با دیوار کمتر از حدود 8 سانتی‌متر باشد گردش هوا صورت نگرفته و یخچال خنک نمی‌کند.

 

تعمیرات یخچال امرسان

 

3. تعمیر یخچال امرسان در صورت صدا دادن آن

اگر دستگاه شما صدا می‌دهد، برای عیب یابی یخچال فریزر امرسان و تعمیرات یخچال امرسان باید موارد زیر را بررسی کرد:

 1. فن اواپراتور یخچال باید بررسی شود. اگر این قطعه فرسوده یا خشک شده باشد، مشکل با روغن‌کاری یا تعویض آن برطرف می‌شود و به تعمیرات یخچال امرسان نیاز نیست.
 2. اگر مورد بالا علت مشکل نیست، ممکن است صدا بر اثر کثیفی موتور فن کمپرسور یا برخورد فن به توده یخ اواپراتور باشد.

صدا دادن یخچال را نباید نادیده گرفت. بنابراین حتما برای تعمیر یخچال فریزر امرسان حتما از افراد متخصص یا نمایندگی یخچال امرسان در شهر خود کمک بگیرید.

 

4. علت چشمک زدن درجه یخچال فریزر امرسان

زمانی که یخچال به تازگی راه‌اندازی شده و دمای آن به سرعت در حال افزایش یافتن است، صفحه نمایش یخچال شروع به چشمک زدن می‌کند و زمانی که به دمای مورد نظر برسد، دیگر چشمک نمی‌زند. بنابراین، علت چشمک زدن درجه یخچال فریزر امرسان تنظیم نبودن دمای آن است. اما این حالت ممکن است دلایل دیگری نیز داشته باشد:

 1. علت چشمک زدن درجه یخچال فریزر امرسان می‌تواند ریست کردن آن باشد. با ریست کردن دستگاه (طبق دفترچه راهنمای یخچال فریزر امرسان) دمای آن بهم می‌ریزد و تا زمان رسیدن به دمای مورد نظر در حال چشمک زدن خواهد بود. نتیجتا، پس از تنظیم شدن درجه دیگر چشمک نخواهد زد.
 2. پس از تنظیم دما اگر دوباره با این صحنه روبرو شدید، برای رفع علت چشمک زدن درجه یخچال فریزر امرسان یخچال را به مدت نیم ساعت از برق بکشید. سپس، آن را به برق وصل کنید و منتظر بمانید تا یخچال تنظیم شود و چشمک نزند.
 3. اگر راهکارهای بالا علت چشمک زدن درجه یخچال فریزر امرسان را رفع نکرد، به احتمال بالا ایرادی درون قطعات یا سنسورهای یخچال به وجود آمده است. این وضعیت باید توسط نمایندگی یخچال امرسان بررسی و تعمیر یخچال امرسان انجام شود.

 

تعمیر یخچال فریزر امرسان

 

5. عیب یابی یخچال فریزر امرسان در صورت برفک زدن

علت برفک زدن در موقعیت‌های گوناگون یخچال متفاوت است؛ برای مثال:

 1. اگر برفک اطراف درب باشد، علت برفک زدن یخچال فریزر امرسان بسته نشدن درب، یا وجود ایراد در قطعات فریزر امرسان مانند واشر و یا بست درب است.
 2. اگر برفک در همه جا دیده شود، علت گرم بودن محیط و کاهش دمای یخچال فریزر امرسان است.

اگر با رفع موارد بالا مشکل برفک زدن دستگاه رفع نشد، از نمایندگی تعمیرات یخچال امرسان در تهران، نمایندگی یخچال امرسان در مشهد یا سایر شهرها کمک بگیرید.با دسترسی به افراد متخصص در زمینه تعمیرات لوازم منزل عیب یابی و رفع برخی مشکلات رایج در آشپزخانه مثل علت دود زدن اجاق گاز، علت صدای یخچال، نشت ماشین لباسشویی و عدم شستشوی صحیح ماشین ظرفشویی و موارد مشابه در محل به راحتی امکان پذیر است. 

4.5 امتیاز از 1355 رای


تعمیر یخچال
برای سرویس تعمیر یخچال از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین